הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
השר כץ בבית שמש: "יש לנו תכניות להארכת הרק"ל

הודעות ודיווחים
להדסה עין כרם ומשם לבית שמש". טוב, כבוד השר, ברשותך לא אתייחס למידת רצינותן של תכניות אלו, אבל יש עניין קטן בכל זאת: מה פירוש "יש לנו תכניות"? התכניות הן לא שלכם, התכניות הן תכניות עתיקות יומין של ארכיבישוף המפות של הפורום, סר אלן!

קו 415

Active member
אני רוצה לשמוע על

להדסה עין כרם ומשם לבית שמש". טוב, כבוד השר, ברשותך לא אתייחס למידת רצינותן של תכניות אלו, אבל יש עניין קטן בכל זאת: מה פירוש "יש לנו תכניות"? התכניות הן לא שלכם, התכניות הן תכניות עתיקות יומין של ארכיבישוף המפות של הפורום, סר אלן!
אני רוצה לשמוע על
יש לנו תוכניות להרחיב ולשדרג את כביש 38.
ואח"כ אני מוכן לדבר על ההמשך...

בועז ל

New member
הרשה לי לגלות לך סוד קטן, ידידי.

אני רוצה לשמוע על
יש לנו תוכניות להרחיב ולשדרג את כביש 38.
ואח"כ אני מוכן לדבר על ההמשך...
הרשה לי לגלות לך סוד קטן, ידידי.
החל מאחד באוגוסט צפוי להתבצע מינוי משמעתי ביותר בלשכת השר של דמות ציבורית, תושבת בית שמש. בלי שום קשר למכרז השדרוג שכבר פורסמו, אני בטוח שתהיה לכך השפעה מבורכת על קידום בעיות התחבורה של העיר.

alantan

New member
תודה על הקרדיט, אבל עלי לסרב לקבלו

התכניות שלי דיברו רק על הסבת הקו מבית שמש למלחה ומשם לתלפיות ולמרכז העיר. התוואי "של" כבוד השר יתחבר לקו האדום כפי שאני מבין.

בועז ל

New member
אתה יכול להמשיך ולסרב

התכניות שלי דיברו רק על הסבת הקו מבית שמש למלחה ומשם לתלפיות ולמרכז העיר. התוואי "של" כבוד השר יתחבר לקו האדום כפי שאני מבין.
אתה יכול להמשיך ולסרב

הרעיון שרק"ל תדרוך במחוזות בית שמש הוא רעיון שלך, אלן. התוואי ממש לא חשוב.

alantan

New member
אני כנראה לא מוכר את עצמי היטב!

אתה יכול להמשיך ולסרב

הרעיון שרק"ל תדרוך במחוזות בית שמש הוא רעיון שלך, אלן. התוואי ממש לא חשוב.
אני כנראה לא מוכר את עצמי היטב!
הייתי צריך ישר לקחת את הקרדיט...

amit1270

New member
קשה לי להאמין שיחברו את הקו האדום לקו המשודרג

נראה לי שכבוד השר עירבב שני דברים: חיבור הדסה וחיבור (בעתיד לא ידוע, אם בכלל) קו הרכבת ממלחה.

בועז ל

New member
השר אמר את דבריו באירוע פוליטי שבו השתתף

נראה לי שכבוד השר עירבב שני דברים: חיבור הדסה וחיבור (בעתיד לא ידוע, אם בכלל) קו הרכבת ממלחה.
השר הוזמן לבית שמש ע"מ להביע תמיכה במתמודדת לראשות העירייה. אז אחת מהשתיים: או שדבריו צוטטו שלא כהלכה/סולפו ע"י
בעלי עניין, שזו אפשרות סבירה מאוד בהתחשב ברמה המקצועית של המקומונים בבית שמש, או שמדובר בהבטחת בחירות ללא כיסוי, שלוקחת בחשבון את בורותם המקצועית של התושבים בנושא. ויש גם אפשרות של "גם וגם".

amit1270

New member
אני נוטה לכיוון ה"גם וגם"

השר הוזמן לבית שמש ע"מ להביע תמיכה במתמודדת לראשות העירייה. אז אחת מהשתיים: או שדבריו צוטטו שלא כהלכה/סולפו ע"י
בעלי עניין, שזו אפשרות סבירה מאוד בהתחשב ברמה המקצועית של המקומונים בבית שמש, או שמדובר בהבטחת בחירות ללא כיסוי, שלוקחת בחשבון את בורותם המקצועית של התושבים בנושא. ויש גם אפשרות של "גם וגם".
אני נוטה לכיוון ה"גם וגם"

זמן אמת?

הודעות ודיווחים
זמן אמת?

בשבועות האחרונים זה כבר נהיה יותר ויותר גרוע, גם MOOVIT וגם איפה-בוס לא רק שלא מציגים זמני אמת (לא באשמתם זה נתונים של משרד התחבורה), אלא שכבר בשבועיים האחרונים יש הטעיות רבות. כתוב על אוטובוסים מסוימים שיגיעו תוך כמה דקות, והזמן יורד ויורד, ואני בינתיים לא עולה על אוטובוסים יותר מאספים כי אני סומך על האפליקציות, ואז פתאום אחרי שהאפליקציה מראה שהאוטובוס יגיע תוך דקה, פתאום רשום "אין זמני אמת", האוטובוס אכן לא מגיע ופתאום הזמן משתנה לעשרים דקות או חצי שעה. זה כבר קרה לי יותר מדיי פעמים. והיום ביום חמישי ממש הוטעיתי.
מדוע זה ככה? משרד התחבורה לא מספק נתונים עדכניים? גם לכם זה קורה?

olli3

New member
מנהל
שים לב להודעה באתר קווים

זמן אמת?

בשבועות האחרונים זה כבר נהיה יותר ויותר גרוע, גם MOOVIT וגם איפה-בוס לא רק שלא מציגים זמני אמת (לא באשמתם זה נתונים של משרד התחבורה), אלא שכבר בשבועיים האחרונים יש הטעיות רבות. כתוב על אוטובוסים מסוימים שיגיעו תוך כמה דקות, והזמן יורד ויורד, ואני בינתיים לא עולה על אוטובוסים יותר מאספים כי אני סומך על האפליקציות, ואז פתאום אחרי שהאפליקציה מראה שהאוטובוס יגיע תוך דקה, פתאום רשום "אין זמני אמת", האוטובוס אכן לא מגיע ופתאום הזמן משתנה לעשרים דקות או חצי שעה. זה כבר קרה לי יותר מדיי פעמים. והיום ביום חמישי ממש הוטעיתי.
שים לב להודעה באתר קווים
http://www.kavim-t.co.il/news/new.asp?id=1317

nadavmos

New member
שרתי משרד התחבורה לא עומדים בביקושים

זמן אמת?

שרתי משרד התחבורה לא עומדים בביקושים
בימי ראשון בין השעות בין 7:30 ל 9:00 ובימי חמישי מ 15:30 עד 18:00 לערך. השרתים שלהם (יותר נכון של החברה המספקת את השירות - ISRCORP) פשוט קורסים ואין אפשרות לקבל נתוני זמן אמת, וגם אם כן הם לא אמינים כמו בשעות הפחות עמוסות.

cwen

New member
אתמול גם קרה לי משהו מוזר כזה!

זמן אמת?

אתמול גם קרה לי משהו מוזר כזה!
הגעתי לתחנה בקרליבך פינת החשמונאים כדי לנסוע לכיוון יד אליהו. איפה בוס ואוטובוס קרוב הראו רק את קווי אגד. מוביט הראה לפעמים רק את קווי אגד ומדי פעם הופיעו גם זמני אמת של דן. כשהם הופיעו הם נראו בסדר (אוטובוסים הגיעו מתי שהיה כתוב) ואז נעלמו שוב. הנחתי שיש איזו בעיה וזגזגתי בין האפליקציות בנסיון לגלות מתי האוטובוסים שלי אמורים להגיע.
כשהגעתי לשם עם קו 89 השעה היתה 20:49 והיה כתוב שקו 39 אמור להגיע ב 21:00 וקו 9 ב 21:12.
אז המתנתי לקו 39 תוך כדי שאני מזגזגת בין האפליקציות. כל פעם שהנתונים של דן הועילו להופיע במוביט, קו 39 היה אמור להגיע ב 21:00 ואפילו ראיתי אותו במרחק כמה תחנות על המפה.
עברו עוד 89, וגם 189. כששוב מוביט הציגה קווי דן קו 39 היה אמור להגיע ב 20:58. בדיוק בשעה הזו הגיע 289 והעלה נוסעים. הסתכלתי כל הזמן על הכביש. לא עבר שום אוטובוס.
קו 289 נסע, ואז קו 39 נעלם מהאפליקציה. במשך עשר דקות היה כתוב שהוא מגיע בשעה המסוימת הזו, ואז הוא נגוז. הסתכלתי הלאה בתחנות הבאות, כי חשבתי שאולי הוא איכשהו כן חלף בזמן ש 289 עמד שם, אבל הוא לא הופיע גם בתחנות הבאות. פשוט לא היה.

בסוף עליתי על קו 9 שהגיע באמת ב 21:11, והיה מפוצץ באנשים. דיווחתי בפרוייקט סרדין.

nadavmos

New member
שדרוג מערכות זמן אמת במשרד התחבורה צפוי בהקדם

זמן אמת?

שדרוג מערכות זמן אמת במשרד התחבורה צפוי בהקדם
ייתכן שכבר בסופש הזה!

בועז ל

New member
פיצוץ בצינור מים בבאר שבע. מוקדש לפד"פ

הודעות ודיווחים
אין רגע דל בבירת הנגב. שוב צינור מים ראשי מתבקע ושוב הרכבת אשמה: הדו"ח שהוגש לרוביק דנילוביץ' לפני שלוש שנים קובע בלי שום צל של ספק, כי הרכבת היא זו האשמה בפיצוץ הנוכחי של צינור המים בעיר.
אינכם מאמינים? בקשו מרוביק לחשוף את הדו"ח המקורי.

שיר לרוביק לפני השינה.

olli3

New member
מנהל
סה"כ עוד מזרקה בעיר, אין ממה להתרגש.

אין רגע דל בבירת הנגב. שוב צינור מים ראשי מתבקע ושוב הרכבת אשמה: הדו"ח שהוגש לרוביק דנילוביץ' לפני שלוש שנים קובע בלי שום צל של ספק, כי הרכבת היא זו האשמה בפיצוץ הנוכחי של צינור המים בעיר.
אינכם מאמינים? בקשו מרוביק לחשוף את הדו"ח המקורי.

שיר לרוביק לפני השינה.
סה"כ עוד מזרקה בעיר, אין ממה להתרגש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה