הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.
בבקשה:

תוכל לפרט למי שלא מחובר לפייסבוק?
בבקשה:
העתבק מדף הפייסבוק של הנוסעת -
· Ariel Condor
לפני ‏16‏ שעות · נערך ·
היום קרה ליהיום קרה לי דבר נורא ואני חייבת לשתף ולהעביר את זה הלאה כי זה יכול לקרות לכל אחת שהיא אמא לתינוק עם עגלה ואין לה ברירה אלא לנסוע באוטובוסים.
ישנו חוק במדינה שצריך לשלם על עגלת תינוק באוטובוס רק בין השעות 7:00-9:00 בבוקר, כי זו שעת השיא של התחבורה הציבורית.
מכיוון שבן זוגי ואני נכים החיים מקצבת נכות אנחנו מחשבים כל שקל שאנחנו מוציאים, ובשבילנו לשלם על עגלה זה מאד יקר, במיוחד שאני נוסעת בתחבורה הציבורית 6 ימים בשבוע בשעות הבוקר כדי לשים את בני בן ה-8 חודשים במעון.
כדי לחסוך את הכסף הזה אני קמה בכל יום בשעה 5:00 מתארגנת ומארגנת את התינוק כדי להיות בתחנה בדיוק ב 6:40 כי ב 6:50 יש לי אוטובוס ישיר לגן קו 12 בקריות.
וכך קרה שעליתי לאוטובוס קו 12 ברחוב ז'בוטינסקי, קרית מוצקין, והשעה היתה 6:50, הראיתי לנהג את החופשי חודשי שלי ונכנסתי פנימה.
הנהג צעק לי שאני צריכה לשלם על העגלה. אמרתי לו שאני לא צריכה לשלם כי השעה עדיין לא 7:00 בבוקר, הוא צרח לי שאבוא אליו ואגיד לו מה השעה, הסתכלתי על השעון שלו, השעה היתה 6:50. אמרתי לו שעדיין לא 7:00 ואני לא צריכה לשלם עפ"י חוק, אני יודעת את זה כי ביררתי וכל יום אני נוסעת בשעות האלה בלי לשלם.
הנהג איבד את העשתונות התחיל לקלל אותי, ובתחנה הבאה ( תחנת גושן/יששכר) הוא עצר את האוטובוס ואמר לכולם שהוא לא ממשיך בנסיעה עד שאני לא משלמת.
קהל הנוסעים באוטובוס התרעם על כך שהם יאחרו לעבודה והנהג צעק להם שהם יאחרו בגללי וניסה להסיט את הנוסעים נגדי שיפעילו עלי לחץ לשלם. פניתי לנוסעים ואמרתי להם שאני ממש מתנצלת שזה קורה אבל מה שהנהג עושה לי זה לא בסדר כי אני ביררתי את החוק והוא לא אמור לדרוש ממני לשלם עד 7:00.
הנהג איבד את העשתונות והתחיל לקלל אותי ולצרוח, ניסיתי להתקשר למשטרה אבל לא ענו לי שם. ניגשתי לנהג וביקשתי ממנו את הפרטים האישיים שלו. הנהג לא רצה לתת לי. הוא אמר לי "אני אתן לך את הפרטים שלי רק אם תשלמי לי על הנסיעה".
ירדתי מהאוטובוס וצילמתי את מספר האוטובוס, בנתיים הנוסעים ירדו ועלו על אוטובוס אחר. אח"כ חזרתי לאוטובוס וצילמתי את הנהג, שעשה לי פוזות למצלמה וחייך אלי ברישעות אל מול הכאב שלי.
שאלתי אותו איך הוא יכול להתנהג בצורה כזאת, מה אין לו ילדים? הוא אמר לי שלא והתחיל לקלל אותי שהוא מאחל לי שלא יהיו לי ילדים לעולם ושבני בן ה-8 חודשים "ימות אמן" (חס וחלילה).
הוא גם הוסיף ואיים עלי ואמר שיש לי מזל שהוא במדים אחרת הוא היה מראה לי מה זה. שיש לו חשק לפרק לי את הצורה.
לאחר שצילמתי אותו, ונשארו רק 4 נוסעים באוטובוס הוא המשיך לנסוע כשכל הדרך הוא מקלל אותי. התעלמתי מהקללות כדי לא להיפגע, כדי לא לספוג עוד מהרוע הזה.
לאחר מכן הלכתי והגשתי נגדו תלונה במשטרה. ואני אמשיך הלאה לכל מי שירצה לשמוע. כי בצורה כזאת לא מתנהגים. כי זה יכול לקרות לכל אחת.

אני מצרפת קישור לאתר של משרד התחבורה המוכיח כי צדקתי לגבי החוק ואת התמונות שצילמתי.

"הפטור מתשלום עבור עגלת ילדים ניתן בקווי השירות העירוניים וברכבת הקלה בירושלים והוא חל במשך כל שעות השרות של הקווים, למעט בין השעות 07:00 עד 09:00 בבוקר שהן שעות השיא של התחבורה הציבורית."

תגובת אגד בעמוד הפייסבוק

תוכל לפרט למי שלא מחובר לפייסבוק?
תגובת אגד בעמוד הפייסבוק

אגד
לפני ‏12‏ שעות
שלום חברים, להלן תגובתנו למקרה שהעלתה אריאל קונדור@ לדף הפייסבוק שלה, מכיוון שלא ניתן להגיב למקרה בדף הפייסבוק של אריאל מבלי להיות חברים של אריאל, אנו מעלים כאן את תגובתנו:

אריאל שלום, Ariel Condor@
אנו מזועזעים מההתנהגות המיוחסת לנהג ומצרים על המצב הלא נעים בו עמדת.
בעקבות הפרטים שמסרת נאתר את הנהג ונזמן אותו לבירור.
יצויין, שגם אם מדובר בקצר בתקשורת או אי הבנה בין שני אנשים בוגרים (נהג ונוסעת) אין הדבר מצדיק התנהגות מעיין זו ואנו מקווים שבירור האירוע יעלה תמונה שונה ובמידה ולא, אנו ננהג בנחרצות על פי כל הכלים שעומדים לרשות גורמי הפיקוח והמשמעת של אגד.

אנו מבקשים שוב להתנצל על מורת הרוח שנגרמה לך בשל אירוע חריג זה, אשר אין בו כדי לאפיין את כלל נהגי אגד – ודאי לא אלו שאת נוסעת עימם יום יום וניצור עימך קשר בפרטי.

תודה לכם על שהסבתם את תשומת ליבנו למקרה.

ארוע לא חריג יחס משפיל ללקוח מטעם החברה ושר

תגובת אגד בעמוד הפייסבוק

אגד
לפני ‏12‏ שעות
שלום חברים, להלן תגובתנו למקרה שהעלתה אריאל קונדור@ לדף הפייסבוק שלה, מכיוון שלא ניתן להגיב למקרה בדף הפייסבוק של אריאל מבלי להיות חברים של אריאל, אנו מעלים כאן את תגובתנו:

אריאל שלום, Ariel Condor@
אנו מזועזעים מההתנהגות המיוחסת לנהג ומצרים על המצב הלא נעים בו עמדת.
בעקבות הפרטים שמסרת נאתר את הנהג ונזמן אותו לבירור.
יצויין, שגם אם מדובר בקצר בתקשורת או אי הבנה בין שני אנשים בוגרים (נהג ונוסעת) אין הדבר מצדיק התנהגות מעיין זו ואנו מקווים שבירור האירוע יעלה תמונה שונה ובמידה ולא, אנו ננהג בנחרצות על פי כל הכלים שעומדים לרשות גורמי הפיקוח והמשמעת של אגד.

אנו מבקשים שוב להתנצל על מורת הרוח שנגרמה לך בשל אירוע חריג זה, אשר אין בו כדי לאפיין את כלל נהגי אגד – ודאי לא אלו שאת נוסעת עימם יום יום וניצור עימך קשר בפרטי.

תודה לכם על שהסבתם את תשומת ליבנו למקרה.
ארוע לא חריג יחס משפיל ללקוח מטעם החברה ושר
שלא עושה כלום בנידון

ה2

New member
נא לא לשפוט את הנהג לפני ששמעתם אותו. א-לנהג

יש עדה המוכנה להעיד על כך שהמתלוננת בפייסבוק "לא מציגה את הדברים כפי שקרו". בנוסף, יש פרסום לפרשה ב-ynet, ובאחת התגובות, של נוסעת אחרת באוטובוס, יש חיזוק לדברים שכתבתי כאן. כמו כן, אני לא הנהג למרות שרבים בפורום יודעים - אני איש אגד. לא ייתכן שבהינף עט ובמחי יד (או מקלדת), המתלונן ישפוט, יטיל את גזר הדין וגם יבצע את העונש. מחר יבוא אדם, יצלם אדם אחר ויטיל בו רפש דרך הפייסבוק וכך ייהרס עולמו של המצולם. אל מול זה, אני לא מתעלם מכך שיש תפוחים רקובים בכל מקום. אני יודע היכן אני חי ואגד עושה הכל להוקיעם ולהקיאם מתוכה. אין הדבר נכון במקרה זה.

אתה טועה אגד לא עושה הכל כדי להוקיע את הנהגים

יש עדה המוכנה להעיד על כך שהמתלוננת בפייסבוק "לא מציגה את הדברים כפי שקרו". בנוסף, יש פרסום לפרשה ב-ynet, ובאחת התגובות, של נוסעת אחרת באוטובוס, יש חיזוק לדברים שכתבתי כאן. כמו כן, אני לא הנהג למרות שרבים בפורום יודעים - אני איש אגד. לא ייתכן שבהינף עט ובמחי יד (או מקלדת), המתלונן ישפוט, יטיל את גזר הדין וגם יבצע את העונש. מחר יבוא אדם, יצלם אדם אחר ויטיל בו רפש דרך הפייסבוק וכך ייהרס עולמו של המצולם. אל מול זה, אני לא מתעלם מכך שיש תפוחים רקובים בכל מקום. אני יודע היכן אני חי ואגד עושה הכל להוקיעם ולהקיאם מתוכה. אין הדבר נכון במקרה זה.
אתה טועה אגד לא עושה הכל כדי להוקיע את הנהגים
שמתייחסים בצורה לא נאותה ללקוחות היא מגבה אותם ומפקפקת בלקוח
אלי התייחס נהג בצורה משפילה ולעוד רבים גנב ושיקר אותי ונפנף אותי גם ההנהלה עשתה את זה
אגד צריכה להפעיל בקרה לשים מצלמות מחוץ ומבפנים ולתעד את שהתרחש ולמצות את הדין עם הנהגים
שמתנהגים בצורה לא נאותה בכל חברה יש בקרה על ההתנהלות

לא שופט, אבל ממש לא קונה את דבריך.

לא שופט, אבל ממש לא קונה את דבריך.
אני מכיר מקרוב מקרים דומים שאגד רק טייחה והגיבה בתקיפת המתלונן.

המקרה האחרון היה של חבר שלי באוטובוס בירושלים בדרך להדסה עין כרם ואף פורסם בהרחבה כאן בפורום על ידי.

בשני המקרים לא מדובר באנשים המסרבים לשלם סתם, אלא בויכוח על תשלום נוסף וזה לא אמור להגמר בצורה כזאת ולדעתי אף לא בעצירת הנסיעה ועיכוב כל הנוסעים.

asmopil

New member
קווים מהירים לאונ' חיפה ממרכזית בת גלים

הודעות ודיווחים
קו 24א הזכור לטוב אשר דילג על שכונות רוממה, חוזר לפעול תחת המספר 224, ובמסלול דומה ל 24 עם עצירות מעטות בדרך. אותו כנ"ל יפעל קו 237 שיפעל במסלול 37 עם מיעוט עצירות. הקו יפעל פעמיים ביום לכל כיוון במהלך השנה האקדמית. פרטים באתר אגד.

כבר פרסמתי בהודעה אחת מעל להודעה שלך

קו 24א הזכור לטוב אשר דילג על שכונות רוממה, חוזר לפעול תחת המספר 224, ובמסלול דומה ל 24 עם עצירות מעטות בדרך. אותו כנ"ל יפעל קו 237 שיפעל במסלול 37 עם מיעוט עצירות. הקו יפעל פעמיים ביום לכל כיוון במהלך השנה האקדמית. פרטים באתר אגד.
כבר פרסמתי בהודעה אחת מעל להודעה שלך

קו 415

Active member
נסיעה להלוויה של הרב עובדיה יוסף

הודעות ודיווחים
ביום שני, עם קבלת הבשורה, התלבטתי כיצד לנסוע מתל אביב לירושלים.
הפחד שלי, היא כמובן פקקים לאורך כביש 1. וגם אם יבוצעו שינויים, פקקים גם בכביש 443.

בחרתי לנסוע ברכבת של 14:53 מתל אביב.
הרכבת התמלאה כבר בתחנת תל אביב סבידור.
בההגנה והשלום, הרבה אנשים נכנסו, ועמדו.

בלוד, הרכת עצרה במשך מספר דקות.
פתאום הרגשתי תנודה קלה, אחורה.
ואז הרבה אנשים התחילו להדרים ברכבת.
מסתבר שרכבת ישראל הוסיפו בתחנת לוד 6 קרונות.
יצאנו מלוד באיחור של 5 דקות.
אני כמובן התקדמתי הלאה, אל עבר קדמת הרכבת.
ברמלה ובית שמש האיחור נשמר.
בבית שמש עלו כמות ניכרת של אנשים.

הרכבת הגיעה לירושלים מלחה באיחור קטן.
יצאתי בין הראשונים (אחרי שחישבתי איזו דלת תהיה הכי קרובה לדרגונועים).
הודיתי למנהל התחנה בירושלים מלחה על התוספת ה"ספונטאנית".
סה"כ 12 קרונות.

ומשם המשכתי ברגל במשך שעה ורבע, דרך רחובות הרצוג, עזה, קינג ג'ורג' אל ההלוויה.

בחזור, הגעתי למרכזית בסביבות 20:00, היה תור ארוך ומפחיד(שגרתי בשעות שיא), אך למרבה ההפתעה התור זז מהר. כשהגעתי קרוב לדלת של העליה לאוטובוסים. קלטתי שישנם 2 אוטובוסים של 480. אחת ברציף הרגיל, והשניה ליד המכונת ניטור של זיהום האויר.
בסביבות 20:15, האוטובוס יצא מהתחנה מרכזית.
ברחוב דוד בן גוריון, היו הרבה אנשים שהלכו על הכביש.
מכניסה לעיר ועד גינות סחרוב, היו מאות אוטובוסים, לאורך הנתיב הימני בשני הכיוונים.
למרבה ההפתעה הנסיעה הייתה מהירה מאוד. בשעה 21:05 הגעתי למסוף ארלוזורוב.

עד כאן סיפור הנסיעה!

amit1270

New member
12 קרונות = 4 מערכים

הפחד שלי, היא כמובן פקקים לאורך כביש 1. וגם אם יבוצעו שינויים, פקקים גם בכביש 443.

סה"כ 12 קרונות.

בחזור, הגעתי למרכזית בסביבות 20:00, היה תור ארוך ומפחיד(שגרתי בשעות שיא), אך למרבה ההפתעה התור זז מהר. כשהגעתי קרוב לדלת של העליה לאוטובוסים. קלטתי שישנם 2 אוטובוסים של 480. אחת ברציף הרגיל, והשניה ליד המכונת ניטור של זיהום האויר.
מכניסה לעיר ועד גינות סחרוב, היו מאות אוטובוסים, לאורך הנתיב הימני בשני הכיוונים.

עד כאן סיפור הנסיעה!
12 קרונות = 4 מערכים

חפש את תמונתך ב"רכבת הדמעות"

סה"כ 12 קרונות.

עד כאן סיפור הנסיעה!
חפש את תמונתך ב"רכבת הדמעות"

רכבת הדמעות - גלריית תמונות

מצב
הנושא נעול.
למעלה