הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.

amitk83

New member
דיווחי מטרונית

הודעות ודיווחים
דיווחי מטרונית
היום החלו בחיפה והקריות לתקף עבור נסיעות במטרונית.

כבר בבוקר פורסם ברדיו חיפה שבמספר מכשירים התגלה שהמכשירים לא מבצעים "גריעה" מכרטיסי רב קו שמכילים כרטיסיות לנסיעות..

כנראה שהנוסעים הרוויחו

נתנאל531

Well-known member
לפחות לפני שבוע - המכשירים לא זיהו נכון

דיווחי מטרונית
היום החלו בחיפה והקריות לתקף עבור נסיעות במטרונית.

כבר בבוקר פורסם ברדיו חיפה שבמספר מכשירים התגלה שהמכשירים לא מבצעים "גריעה" מכרטיסי רב קו שמכילים כרטיסיות לנסיעות..

כנראה שהנוסעים הרוויחו
לפחות לפני שבוע - המכשירים לא זיהו נכון
כרטיסיות בקוד 1 ו־4 (זיהו אותם בתור כרטיסיה 'חיצונית' לא ניתנת לתיקוף), אבל כן זיהו כרטיסיות בקוד 2. כנראה שזה הכוונה בידיעה שפורסמה.

olli3

New member
מנהל
כי זה שווה להם חצי מיליון ש"ח.

התקדמות מבורכת

לאט לאט מוציאים את ההתעסקות עם כספים מהנהג וטוב שכך.
יש סעיף שאומר שאם מיום ההפעלה ועד חצי שנה, החברה מציבה 50 עמדות לטעינת רב קו - היא מקבלת מהמדינה חצי מיליון ש"ח.

raminec

New member
לרגע לא חשבתי שהם עושים את זה ממניעים

יש סעיף שאומר שאם מיום ההפעלה ועד חצי שנה, החברה מציבה 50 עמדות לטעינת רב קו - היא מקבלת מהמדינה חצי מיליון ש"ח.
לרגע לא חשבתי שהם עושים את זה ממניעים
פילנטרופיים.
ויותר מעניין יהיה לראות את מצב תקינות המכונות בעוד חצי שנה. האם מישהו גם יטרח לתקן מכונות שאינן תקינות, או שנראה את מספרן הולך ודועך עם הזמן?

shefshef

New member
שתי שאלות:

רשימת עמדות לטעינת רב קו של חברת מטרופולין
שתי שאלות:
1. אתם יודעים איפה התחנה נמצאת בסבידור?
2. אתם יודעים אם אפשר להטעין שם כל כרטיסייה שהיא, או שזה רק לכרטיסיות שרלוונטיות למטרופולין? לצורך העניין - האם אני יכול להטעין שם כרטיסיות נסיעה עירוניות בחיפה?

olli3

New member
מנהל
במסוף שנמצא מול פתח הכניסה לתחנת הרכבת.

שתי שאלות:
1. אתם יודעים איפה התחנה נמצאת בסבידור?
2. אתם יודעים אם אפשר להטעין שם כל כרטיסייה שהיא, או שזה רק לכרטיסיות שרלוונטיות למטרופולין? לצורך העניין - האם אני יכול להטעין שם כרטיסיות נסיעה עירוניות בחיפה?
במסוף שנמצא מול פתח הכניסה לתחנת הרכבת.
לא נראה לי שניתן לטעון משהו שקשור לחיפה, אבל תבדוק אם אתה מגיע לשם, נשמח לעדכון בנושא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה