KTM הוסקוורנה-הוסבארג ומה שבינהם

KTM הוסקוורנה-הוסבארג ומה שבינהם

מסתבר שהוסקוורנה לא תהיה מותג מוזל של קטמ אלא להפך והיא תהיה המותג היוקרתי יותר.

על פניו נראה שחברת הוסקוורנה בפועל נמחקה כליל וחברת הוסברג קיבלה שם חדש.

כRובי

New member
זה כבר נאמר השבוע

כאן

עסקית וכלכלית זה יותר נכון. הוסקוורנה הרבה יותר חזקה מהוסאברג כמותג.
ובדיוק כמו שהוסקוורנה רוקנה מתוכן עם המעבר משבדיה לאיטליה, כך נעשה שוב עם המעבר מאיטליה לאוסטריה.

לא בטוח שזה היה חכם עיסקית,לא עדיף היה להשאיר

את הוסאברג כמותג פרימיום, את KTM כמותג הבית ולקחת את הוסקוורנה דווקא למתרס השני כמותג מוזל עם מחירים נגישים יותר?
לדעתי בפלטפורמה כזאת קטמ הייתה נהנית מטווח גדול יותר של לקוחות וללא ספק סוחפת את השווקים השונים (גם המתפתחים וגם המפותחים).

ההיפך גוטה ,הוסקווארנה תגיע למקום שהיא ראויה

לו !

מותג רב שנים עם מסורת ,אל תשכח שהוסאברג היא צלע מהוסקווארנה ,קבוצת AG דווקא מיצבה את הוסקווארנה כמותג הותיק הראוי למקום של כבוד.

ממילא הוסאברג נמכר פחות מהוסקווארנה.

לדעתי תוחזר עטרה ליושנה ,יותר מהר ויותר מהיר מהעטרה של הוסאברג.

FE250 שולתטטטט !!!!1111

בדיוק! הוסקווארנה תגמור בדיוק כמו הוסאברג.

זה ההימור שלי לפחות.
הם מתים לגמור אותה עכשיו על המקום, הם צריכים אותה כמו חור שני בתחת, אממה - הם יודעים שאם יעשו כן הם יקימו על עצמם לא מעט שונאים. אז הם יעשו מהוסקווארנה מן מותג "יוקרתי" עאלק, שבו הם ימכרו קטמים בשינויים קלים אבל בהרבה יותר יקר, וכהלקוחות יתמעטו הם יגידו לקהל הקטן שעוד נשאר להם שבשביל כזו כמות קטנה לא שווה להחזיק מותג - ואז יעיפו אותם קיבינימט.

ikelner

New member
למה שזה ישנה משהו?

לפני שבוע קניתי אחד חדש, תוך ידיעה שהוסאברג כחברה גמרו את הסוסברג, ולא הצלחתי לראות איך זה יפריע לי למכירה מעבר לבעייתיות השוק הרגילה. ההוסאברגים לדעתי נמכרים וימכרו בדיוק כמו מקבילם הכתום. זה לא חברה שנסגרה ועכשיו לא ברור איפה אפשר יהיה למצוא חלקים.

לא ישנה בשיט,ראשית דגמי 2014 ישווקו עד סוף

השנה.

שנית,חברה מחויבת להחזיק מלאי חלפים 7 שנים במחסן מתחילת שיווק הדגם.

שלישית ,הליין ממשיך להיות מיוצר רק בצבע אחר ,יהיו חלפים והכל יהיה יופי טופי אחלה בחלה.

ההסטוריה מלמדת שעם הפסקת ייצור הרבה יותר

קשה למכור את המשומש. גם אם מדובר רק בהחלפת מדבקות. ולא בגלל זמינות חלקים. מה שמתבטא בשווי השוק של הנבלה.
ע"ע BMW G450
אבל שיהיה בכיף ובהצלחה לכל בעלי הסוסים.

a c t i v e X

New member
מה דומה הG450? הוא יוצר ע"י מותג אחר אח"כ?

היתה לו הצלחה במכירות עוד לפני זה?
הוסאברג הצליחו במכירות, איך שלא תראה את זה, ואותו אופנוע ב99% (חוץ מהפיזדיעץ זצ"ל) ימשיך להיות מיוצר, ותכלס, גם הרבה יותר יפה (עמרמי, שמור לי מקום לרכיבת מבחן על 2טאקט...)

אלפא, כבר שאלנו, שיריינת כבר בלטה בתור של

הג'אנקיז לגלקסי5 בינואר? חו"ח שלא יהיה למישו אחר לפניך אבל אל תשכח לבדוק לו את הקלאץ לפני הרכישה

Alfa156 GTA

New member
חמוד, יצא לי לקרוא שירשורים אחרים שלך

בפורומים אחרים, חבל שיש יצורים קמצנים כמוך בעולם הזה. לא יודע למה זה, אם זה מיכולת מעוטה, אם זה מVISION לתקן את העולם... אבל אתה אומלל ומסכן, בוכה בכל פורום על אלו שיש להם ויכולים להרשות לעצמם. אתה יכול להמשיך לקנא, אני מתאר לעצמי שכל החיים שלך נראים "ליד", תמיד ליד ההכי טוב, תמיד ליד ההכי חדש, אבל אף פעם לא שם... יקירי, אני לא מעוניין בגלקסי 5, ואל דאגה אני מאמין שכמה ימים אחרי שיצא הנקסוס החמישי הוא יהיה אצלי, אנשים כמוני לא צריכים לעמוד בתור, יש לנו אנשים כמוך שיעשו את זה בשבילינו.... לך דפדף בשאר הפורומים שאתה כותב בהם, ותבכה על זה שיש אנשים שקונים היום דירות....טרול חסר ביצים ועמוד שדרה.

אתה כ"כ חמוד. ניפנופי הארנק שלך כ"כ נוגעים

ללב. אתה ממש בטוח שכל מי שהוא לא קורבן שיווק כמוך, חייב להיות מועט יכולת מוטציה של תרבות הצריכה. יאללה לך תצעק על כל במה שיש לך את הכי טוב והכי חדש (וכמובן אל תשכח לבדוק לו את הקלאץ). פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה