לשבוע

Renat Zeitune

New member
מה זה הרעש שעושים סביב מי יוניברס באמריקה לטינית

בכל עמודי טלנובלות וטלוויזיה בפייסבוק מדברים על זה ופירסמו את הזוכה: פאולינה וגה דייאפה, מקולומביה ולמה זה רק סביב אמריקה לטינית?

faery18

New member
כנראה זה מדובר בעיקר באמריקה הלטינית כי הזוכה היא משם חח

faery18

New member
parking זה חנייה

valet האמת לא ידעתי אבל בגוגל תרגום זה מפרש את המילה כ-שרות. אז אני מניחה שהפירוש המלא הוא שרותי חנייה.

faery18

New member
זה לא יאמן כמות הבאגים בתפוז מאז החלפת השרתים

מאה שנה לוקח לי להכנס לאתר.
אי אפשר יותר לערוך הודעות.
אי אפשר לראות תגובות חדשות בהיסטוריית התגובות.
כנ"ל לגבי מספר צפיות בכל הודעה.
ההודעות שנקראו והפכו כחולות חוזרות להיות שחורות בכניסה הבאה.
זה בלאגן אחד שלם

faery18

New member
אני רואה שמספר הצפיות חזר, נקווה שגם היתר יחזור במהרה

עד שתפוז השתדרג כבר מתרגלים לכל השידרוגים ואז פתאום לוקחים לנו את זה וזה מרגיש כאוס שלם חח..
&nbsp
אבל אני באמת תוהה אם אם החלפת השרתים הזו או מה שזה לא יהיה, הייתה כזאת הכרחית.

evglev

New member
ואני התמים מאשים את המחשב הישן והמסכן שלי

בכך שלוקח מאה שנה להיכנס לפורום או עד שההודעה תגיע. עלק מחשב ישן ואיטי, השרת איטי, שמח לשמוע, עוד הייתי מחליף מחשב בלי להבין מה שהבעיה היא לא רק שלי.

ההודעות הכחולות חוזרות להיות שחורות גם אחרי שלוש פתיחות. יש לי יום הולדת בעוד חודשיים, טוב לדעת שאני לא ממש זקוק למחשב חדש, והבעיה היא תפוז ולא מחשב בן 7-8 שנים.

faery18

New member
חח תמיד בהתחלה מאשימים את המחשב המסכן

מעצבן שעדיין לא סידרו את ההתרעות על התגובות
רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך למרות שכבר עברתי פעם אחת על השירשור...

elall

Member
מנהל
שני חיילים נהרגו

יהי זכרם ברוך
&nbsp
למה בצה"ל בכלל מסתובבים בגבול עם רכב לא ממוגן?!

evglev

New member
עצוב מאוד ומרגיז

ועוד כשערוכים לתגובה מצד האויב להסתכן ככה על הגבול ברכב לא משוריין.

מעניין אם עכשיו החיזבאללה ישתלט על סוריה בכאוס שנוצר שם ואז חס וחלילה יהפכו את רמת הגולן לקריית שמונה של שנות התשעים ושדרות של השנים האחרונות. באמת לא רצוי שאף צד ינצח במאבק על השליטה בסוריה ולפחות שימשיכו להרוג זה את זה, וכך אנחנו נחטוף פחות כשהם יורים זה בזה.

faery18

New member
פיגוע קשה
יהי זכרם ברוך

אחרי שתקפנו להם את הבכירים היה ידוע שהם מתכננים תגובה קשה. הייתה לי הרגשה שהם ינסו לעשות פיגוע חטיפה בסגנון הזה אבל בסופו של דבר הם החליטו "רק" להרוג וכמה שיותר
6 טילי נ"ט+ירי מרגמות לכיוון מוצבי החרמון
אסור לשתוק להם על זה, התוצאות היו יכולות להיות הרסניות הרבה יותר. אבל כמו שאני מכירה את ביבי נראה שהוא שוב השתפן ונסוג..
התוצאה תהיה שהחיזבאללה ימשיך להפוך את גבול הגולן ל"המשך" גבול לבנון ומשתי הגזרות החמות האילה הוא ימשיך להוציא נגדינו פיגועים.

לדעתי, אנחנו צריכים להמשיך באותו דפוס פעולה של חיסול ממוקד כמו שעשינו לאחרונה. ככה נשנה את המשוואה ונגבה מחיר על כל נסיון חימום של אחת מהגזרות - סוריה/לבנון. אבל אם נתקפל{כמו שזה נראה עכשיו}ולא נעשה כלום על הפיגוע החמור והכואב הזה, הם ימשיכו בשלהם.

חשבתי שבגלל שזו תקופת בחירות ביבי יחרוג מפחדנותו התמידית. אבל נראה שטעיתי ונמשיך לספוג ללא תגובה חזקה וראויה. כואב על החיילים המסכנים ועל המשפחות שלהם. יהי זכרם ברוך

למעלה