שקר היופי

elall

Member
מנהל
שקר היופי

אם אני לא אפתח, אף אחד לא יפתח

elall

Member
מנהל
עד פרק 54 - Pereirinha is in the house

אתמול והיום השלמתי מיליון ואחד פרקים. במלון אמנם היה אינטרנט חינם, אבל האפליקציה של וואלה! לא עבדה לי אבל לפחות הפרקים של "דם אצילי" כן הצלחתי לראות. מה שדיי גרם לי להתרגל למרקו פיגוסי בלוק שונה לגמרי ובדמות שונה, ופתאום אחרי זה ראפה נראה סופר
. גם משום מה עכשיו הוא נראה מה זה דביק כלפי אמליה. מה שכן, חתיך בכל מצב.

אמליה...בא לי להעיף לה כאפה מצלצלת. שתגלה מי זה ראפה, אולי זה מה שיפוצץ לה את בועת הנאיביות שהיא חיה בה. הקבלת פנים שהיא עשתה לפרייריניה פשוט מגוחכת. העיקר היא תמכה בדעה של גריזי שסלסטי צריכה להפרד מבעלה האלים, אבל זה שפרייריניה הוא אותו זבל בדיוק לא משנה לה, היא ממשיכה בשלה "לא משנה מה, הוא אבא שלנו"

פרייריניה הזה מעצבן, אין מה עוד להוסיף...

זולייקה, איזו הפתעה. מסתבר שרודפת צדק היא לא. סתם דלוקה על ראפה (אי אפשר להאשים אותה) ועצבנית שהוא לא שם עליה, אז היא החליטה להתנקם בו. והוא כמו תמיד כבר מוכן עם הנשק הסודי שלו נגד נשים
בסוף זולייקה יצאה שרלילה ביצ'ית, מכרה את כל העקרונות שלה ואת החברים שלה, תמורת מה?

לא ממש הבנתי מה דניאלי מנסה לעשות? לקחת ביצית של ביאה, זרע של גיליירמי (גיליירמי הלא נכון, הייתי אומרת ) ולתת לאסתר ללדת את התינוק? למה? בסוף תינוק יהיה של אסתר, לא? אבל ביאה הייתה מאוהבת בגיליירמי, אז למה כל עניין התרומת ביצית? למה פשוט לא לעשות הפריה עם זרע של גיליירמי ושביאה תלד את התינוק בעצמה מגבר שאהבה, ככה הילד יהיה שלה? או שפספסתי משהו?

אנטנור שוב יצא זבל עם הקטע של תינוק של פטי. בכלל דוחה עם העכברוש מת שהביאה לבת שלה . אני במקום רנה לא הייתי משאירה את פטריסיה בבית בקרבת . בכל מקרה בטוח תוציא לה את המיץ, למרות האיומים של רנה.

בלתזאר כנראה מתחיל להתנרמל ותמורת כסף מוכן למכור את הבת שלו. לפחות הוא כבר לא מתעלל באישתו וסולאנג'י.

Senior Baron

New member
אמליה הרגיזה אותי ממש

תראי, או שאסתר במקרה בחרה בזרע של גיליירמי או שעושים את זה סטייל ''האחד'' כדי לעשות עניין אח''כ ודווקא אני אוהב את זה למרות שכל הסיפור עם ביאה קצת מאולץ...

מאיפה ת''כ הביאה עכברוש מת? זה היה נורא ופשוט בלתי נסלח... מוזר לי שרנה הבליג על זה...

בלתזר
למרות שאיך שהיא שרה זה כ''כ גרוע ומביך

Don Nirtin

New member
עד פרק 51

הו מיי גאד,

ז'וז'ה מאייר!!!!!!!!! אומנם ידעתי שהוא יגיע, אבל דיוס.......זה כ"כ תפקיד שהולם אותו

ואנטנור סוג של התנרמל/נדחף/נהיה רגיל כזה במשפחה. איכשהו פטי וגריזי שכחו מה הוא עשה ואמר ופשוט סולחות לו על הדברים שהוא אומר ומשמיע תמיד....... לא מגיע לו.

ושום מילה על עלילת וואלסי מו. זה פשוט מתחיל לעייף.

elall

Member
מנהל

בזמן אחרון אתה ממש מתקמצן על המילים

elall

Member
מנהל
רגע, אתה צופה באתר?

כאילו אתה פרק אחד קדימה?

למעלה