להלן רשימת הקווים הפעילים בירושלים.
..
הצילום אתמול בגבעת התנ"ך
להלן רשימת הקווים הפעילים בירושלים, כולל שינויי מסלולים בקווי אלה.
קווים שלא מופיעים ברשימה זו אינם פעילים!.
קו 4א - פועל ממלחה עד לכיכר בצומת הרחובות לח"י אהרון קציר/ שדרות צ'רצ'יל (גבעה הצרפתית), ללא כניסה לרחוב ששת הימים בגבעת המיבתר.(פועל בשני הכיוונים), ייסע דרך רחוב קרל נטר במקום רחוב ארץ חפץ ולא ייכנס לרחובות מעבר המיתלה, פארן, ששת הימים (גבעת המיבתר). בכיוון הנסיעה למלחה לא יעבור ברחובות ששת הימים פארן מעבר המיתלה, ים סוף, משמר הגבול וארץ חפץ
קו 5 - בשני הכיוונים.
קו 6 - בשני הכיוונים.
קו 7 - בשני הכיוונים.
קו 8 - השני הכיוונים (מחליף את קו 78)
קו 13 - בשני הכיוונים (קו 13א לא פועל!)
קו 14 - בשני הכיוונים.
קו 18 - בשני הכיוונים, כל נסיעות הקו יתחילו/ יסיימו את מסלולן בתחנת הרכבת מלחה.
קו 19 - פועל מהדסה עין כרם עד לכיכר בצומת הרחובות לח"י/ אהרון קציר/ שדרות צ'רצ'יל (גבעה הצרפתית) ללא כניסה לרחוב אוסישקין בשני כיווני הנסיעה.
קו 21 - פועל משכונת רמת שרת (במקום מבית וגן), פונה ימינה לרחוב גולומב, ימינה (במפלצת) לרחוב הנטקה ויתחבר למסלול הרגיל בשדרות הרצל לתלפיות. בכיוון הנסיעה מתלפיות הקו נוסע כרגיל עד התחנה המרכזית ומשם יורד לכביש בגין, פונה ימינה לרחוב גולומב ונכנס לשכונת רמת שרת (לא ממשיך לשכונת בית וגן).
קו 22 - בשני הכיוונים, ללא כניסה לרחוב ברל לוקר בשכונת פת.
קו 25 - בשני הכיוונים.
קו 27 - פועל מהדסה עין כרם לתחנה המרכזית בשני הכיוונים. בכיוון הנסיעה להר עין כרם הקו יוצא מהתחנה המרכזית לכביש בגין, יוצא במחלף גבעת מרדכי ימינה לרחוב שמואל בייט ומתחבר לשדרות הרצל להמשך המסלול המקורי.
קו 31 - מופעל מקניון מלחה לרמות בשני הכיוונים (לא יוצא/ מגיע לשכונת גילה)
קו 32 - פועל משכנות רמות עד לתחנה המרכזית בלבד, בשני הכיוונים (לא ממשיך לכיוון שכונת גילה).
קו 39 - בשני הכיוונים.
קו 59 - מגשר המיתרים לנווה יעקב מזרח (קמיניץ), ללא כניסה לשכונות הצפון החרדיות ושכונת גאולה, בשני כיווני הנסיעה.
קו 68 - פועל מגשר המיתרים (שדרות הרצל) עד לכיכר בצומת הרחובות לח"י/ אהרון קציר/ שדרות צ'רצ'יל (גבעה הצרפתית), ללא כניסה לרחוב ששת הימים בגבעת המיבתר.(פועל בשני הכיוונים).
קווים 71, 72 - פועלים מרמות עד לתלפיות (לא ממשיכים לגילה) בשני הכיוונים.
קו 74 - פועל משכונת הר חומה עד לתחנה המרכזית (לא ממשיך לכיוון הר נוף) בשני כיווני הנסיעה