קצרים ליום שלישי

מאיה283

New member
לא זוכרת אם הבאתי את זה

מגיעה לאימון אינטרוולים בשש בערב לפארק הרצליה. מה זה כל הדו^&^*ים האלה? נלי פורטדו עם טימבלנד הצליחו להשכיח ממני את ההמון המפקנק שילדיו חותכים באופניים את מסלול הריצה, ולהתרכז בקצבים.

בקיצור: יותר עדיף בוקר, בימי חול המועד, בפארק הרצליה.

http://www.youtube.com/watch?v=uy7D-e04j1A

susieada

New member
אימון שדרש המון ריכוז - תרגיל טוב!

שמחה שהיתה לך מוסיקה קצבית לעזרה!

מור שלז

New member
באמת באסה כשצפוף בפארק

בגלל זה אני אוהבת את שעות הבוקר המוקדמות...
סחתיין שהצלחת להתרכז באימון ככה

איזה חג נפלא זה היה!

חזרנו אתמול מרודוס, פעם ראשונה כל המשפחה המורחבת טסה יחד, למען האמת גם בגלל שאנחנו בקושי טסים זו היתה חוויה מיוחדת על אחת כמה וכמה.
להיות כולם יחד, מנותקים מכל המכשירים הניידים למינהם, היה נפלא.
רצתי שם בבקרים, בטיילת שצמודה למלון, בשעות הבוקר המוקדמות. בבוקר המון מבוגרים יוונים צועדים שם ובערב צעירים רצים/צועדים. בהתחלה חששתי לצאת אבל שראיתי את כמות האנשים העוסקים בספורט נרגעתי. מה גם שריצה אחת היתה עם אח שלי (שעבורי האט מאוד את הקצב ואני מנגד נקרעתי....חחח).
בקיצור היה נפלא - ובעקבות מה שלמדתי מהמסטארית מור יצאתי פעם אחת עם מצלמה אז מצורפת "תמונת ריצה" של ים שקט בבוקר נפלא אחד.
עכשיו חזרה לבדיקת עבודת, וכמה ימי חופשה אחרונים.
הולכת לשרשר קצת את עלילותכן בחג - אז מועדים לשמחה לכולן

susieada

New member
חג וחופש נפלא עם המשפחה המורחבת!

התמונה מגרה! אני רוצה לשחות שם!!
ויכולת לרוץ במרחבים, גם עם האח, ללא צורך לרוץ במעגלים, כל הזמן בחיפוש המקלט הכי קרוב!
שיחרור, הנאה, מחוברת לאנשים שאת אוהבת, ללא הפרעות אלקטרוניות!
פשוט כייף!
ברוכה החוזרת הביתה.

מור שלז

New member
ברוכה השווה

איזה כיף שחזרת. חסרת לנו כאן

ואיזה כיף לקרוא על החופש הנפלא שלכם, עם המשפחה המורחבת.

חשבתי עליך, שאלתי את עצמי אם רצת בסוף. אני כל כך שמחה בשבילך שעשית את זה. נכון חוויה מופלאה לרוץ בחו"ל?

יופי של תמונה! איזה ים, איזה שקט, חלום!

נשמע כיף אמיתי

איזה כיף לרוץ בחופשה. איזה כיף שיכולת גם לרוץ עם אחיך. איזה יופי של ים צילמת. נהדר.

מור שלז

New member
בוקר עם חברות: Bike, Swim, Fun

אחחח, איזה בוקר כיפי היה לי.
חול המועד הזה אני צוברת הרבה "זמן חברות", בשביל כל הימים שאני מתאמנת מוקדם, לבד בחושך (פולניה, פולניה
)

הבוקר סוזי הצטרפה אלי לאימון טכניקה.
לא לפני שזכינו להנות ביחד מזריחה מופלאה על האגם
תרגלנו המון פניות, מכל סוג אפשרי, ב"מגרש המשחקים הקטן" (להבדיל מהגדול שנמצא ליד הים).
עוד ועוד שמיניות, סללומים, סללומים ביחד אחת, רכיבה בין שני פסים צרים, רכיבה בלי ידיים, אימון קריטריום עצמאי שארגנו לנו. הכל מכל וכל.
אימון חשוב בשבילי, להחזיר לעצמי את הבטחון על האופניים, ואימון חשוב בשביל סוזי, שזכתה פעם ראשונה לשחק איתי בכל המשחקים האלו על האופניים. היה תענוג אמיתי לראות את סוזי המדהימה שלנו מפנימה את הטכניקה כל כך מהר. מסתכלת עלי בספקנות ומודיעה לי שהיא לא יכולה - ואז עושה את זה כמו גדולה, שוב ושוב.
הכל מונצח, בתמונות ואפילו בוידיאו (שצילמתי בשביל לנתח טכניקה), כך שלא תוכלי להתכחש סוזי

משם חזרה לגבעה, והיה תענוג אמיתי לראות את סוזי לוקחת את הפניות במהירות ובבטחון. עוברת באלגנטיות את ה-S המפורסם בגבעה ב-30 קמ"ש. אלופה! (באמת אלופה, למי שלא זוכרת, סוזי בדרך לאליפות אירופה!)

בסיום האימון המשכנו לקנטרי יחד עם נעמי וקינחנו באימון שחייה.
הייתי צריכה לחשוד שמשהו לא בסדר כשגם סוזי וגם נעמי הודיעו שהן שוחות היום "קל".
קל? נפחתי את נשמתי

כל הדרך, כשאני רק מנסה (וגם מצליחה
) לשרוד בדרפטינג על נעמי, חשבתי רק כמה שצעדתי לאחור עם השחייה. עד שבקיר, אחרי 1000 מטר, גם סוזי וגם נעמי התוודו שבעצם זה היה טמפו, וגם הן עבדו קשה...

בוקר מושלם, ודרך מושלמת להתחיל את היום.
אפשר כל יום ככה?

תודה חברות יקרות

מור שלז

New member
סוזי מפגינה שליטה באופניים:סללום

בשלב הזה היא עוד החזיקה בשתי ידיים ...

איזה כיף! לא מאמינה שפיספסתי

ראיתי את הקבוצה שלכם הבוקר באימון, הספקתי אפילו לקבל חיבוק מדגנית, והרבה "שלום" ו"בוקר טוב" מאחרות, מור- רכבת מהר מדי לא הספקתי להגיד לך גם
אבל פיספסתי את סוזי ונעמי? לא מבינה איך

איזה כיף שכולם בחופש ויכולתם להנות ככה מהבוקר הקייצי הזה

מור שלז

New member
מי בחופש מי????

חצי חברה אצלי בחופש, מה שאומר שאני עובדת פי 2, רק כדי לדאוג שהעסק יתקתק כרגיל (האמריקאים לא בחופש).
מצד שני, כשהילדים לא הולכים לבית ספר, יש לי את הלוקסוס לסיים אימון בוקר אחרי 7:30. ואני מנצלת את הלוקסוס הזה כמה שרק אפשר.

susieada

New member
לא פיספסת אותנו בקבוצה כי...

רכבנו לבד.
אני לא מתקרבת למהירויות של הקבוצה והמטרה היתה לעבוד על שליטה.

susieada

New member
Indeed Swim Bike Fun!!

שוב חיבוק ותודה ענקית!
מחכה לראות את הוידיואו.

susieada

New member
אימון עם חברות בחג האביב

עוד אימון טכניקה על האופניים! הפעם עם מור! כמה כייף לראות את מור חזרה על האופניים, אמנם רק בפארק, לא במרחב שהיא כל כך אוהבת... אחרי 17 שנים בענף הטריאתלון, הייתי אמורה כבר להכיר את כל הנקודות החשבות לשליטה, ולזרום איתן. חלק אני יודעת ופשוט לא מייסמת, חלק אני לומדת. אין להשוות את יסודיות אימוני השליטה של קבוצות רכיבה לקבוצות טריאתלון... וחבל.

בהדרכה המפורטת והסבלנית של מור, תרגלנו פניות, סלאלום, רכיבה בקו ישר, "קריטריום." היא הראתה לי עוד מקומות בפארק המוכר שמעולים ומיועדים לתרגילים האלה! ואין כמו השוואה לפני ואחרי. פשוט כייף.

גם ביקשתי ממור להראות לי מאיזו נקודה כל תמונות הזריחות שלה. אני מצרפת תמונה של המצלמת, במקום האהוב שלה!

חיבוק לאיילת לפני, ובאמצע הרכיבה, חיוכים "שלומים" ואף חיבוק, עם Wondermem ודגנית! (טוב, חיבוק בלב למיכל..)
אחרי הרכיבה, עוד מפגש מרגש עם Mayashushu ואימון לשלושתינו בבריכה ברמת השרון!

כייף גדול! התחלה מושלמת ליום!

המשך חג שמח לכולן!

למעלה