קצרים ליום ראשון

יומנוחה אחרי שבת המלכה

בסוף השבוע ברחנו מהחורף אל מצפה רמון. שבת בבוקר, לוקחים את הזמן בהתארגנות ממושכת ויוצאים בשעה מושחתת לגמרי לדרך. רכיבה ממצפה רמון אל כביש הערבה, בתקווה לשתות קפה בפונדק ה-101 של כושי רימון ולחזור. קר בבוקר, קר מאד. אני כורכת באף סביב הצואר, ובהמשך אף מעלה אותו כך שיכסה את הפנים- רכיבת מסתערבים... יורדים את מעלה העצמאות וגולשים אל תוך המכתש הקסום. מדהים בכל פעם מחדש לחזות בפלאי הטבע בכל סלע ואבן במכתש הזה. סוחבים איתנו המון מים, וכדי שיהיה עוד יותר מעניין- הרוח העזה נמצאת שם כל הזמן- מולנו או מהצד. אם יש רוח גבית- היא רק בירידה... מגיעים לכביש הערבה ומגלים שהפונדק בכלל סגור ואין לנו קפה! מסתובבים וחוזרים מול רוח פנים מטורפת, חופרים במישור שמרגיש כמו עליה קשה, העליה מול הרוח עוד יותר מתישה, וכשהרוח אינה מולנו- היא תוקפת מהצד בעוצמה שממש מפחיד אותי להשען על האירובר. אבל אני משננת את המנטרה- זו אחלה סימולציה לישראמן. גם שם יהיה קר, תהיה רוח וכן הלאה. אני אוכלת כמו שעון, שומרת על יציבות ברכיבה, ומסיימת די רעננה את ה-145 ק"מ הקשים האלה. עכשיו ממש לא בא לי לרוץ, אבל הי, זו אחלה סימולציה! למי יש חשק לרוץ אחרי רכיבה קשה??? מחליפה בגדים ויוצאת. הפרטנר עכשיו מלווה אותי ברכב. אני רצה במורד מעלה העצמאות אל תוך המכתש ומשם לאורך הכביש שבו רכבנו קודם. הכביש שהיה שומם למדי בשעות הבוקר, מתחיל להיות סואן כשכל עם ישראל חוזר מאילת. אחרי 12 ק"מ אני מבחינה בשביל לבן משמאלי, שמוביל לעין סהרונים וחאן בארות. מחליטים שיותר הגיוני לרוץ שם מאשר על הכביש הסואן. כבר כמעט מחשיך ואני עוברת לריצת שטח. שלוות עולמים על השביל הלבן הזה מול הצבעים הדרמטיים של השקיעה. כאשר מחשיך לגמרי, הפרטנר מאיר לי את הדרך עם פנסי הרכב. אני משלימה את כל המרחק על השביל הלבן הזה וסוגרת 25 ק"מ במצב לא רע. חשבתי להמשיך כבר ל-28 ק"מ אבל החושך מאט אותי וגם איני רוצה למעוד וליפול לקראת סיום. מרגישה שעשיתי את שלי לגמרי. אני יודעת שיש לי כח לסיים גם 42 ק"מ במצבי הנוכחי. נשארה לי עוד ריצה ארוכה אחת השבוע, ואז אוכל ללחוש בחרדת קודש את המילה "טייפר"

איזו רכיבה וריצה מדהימות
אוטוטו טייפר....

אכן אחלה סימולציה.
כמה יפה הרכיבה. איזה כיף לרכוב את מעלה עצמאות עם כל הנוף המדהים למכתש, לחצות את כל היופי הזה על שני גלגלים עד כביש הערבה. נופים קסומים שמי שיודעת כמוך להעריך אותם, יכולה להנות מהם למרות הקור והרוח.

השביל הלבן לחאן בארות מקסים. לפעם הבאה, כנראה אחרי הישראמן, ממליצה להמשיך עוד קצת על כביש המכתש ולקחת שמאלה על השביל המקביל שממשיך לחניון גוונים, לאורך נחל גוונים. השביל הזה עוד יותר יפה והרבה יותר חלק ונוח לריצה. פזית מכירה אותו מהשביל - זה קטע די משמים להליכה אבל קסום לריצה.

איזה כיף להיות את ולדעת להעריך את כל אלו גם כשהגוף נלחם ומנצח את איתני הטבע.

susieada

New member
הכנה מעולה לישראמן שלך!!!

סימולציה מקסימה עם הקור, הרוח, הקילומטרים!! נחישות ברזל יש לך ומעולה לשמוע שיש את יודעת שכך יש לך את המרתון ברגליים!! כל הכבוד!! גם אימון האכילה לפי שעון - משמעת עצמיצ שלמדת במהלך השנים!
וכל הכבוד לפרטנר שמלווה אותך במסירה והתמדה!
רק... פונדק ה101 סגור?? איזה אכזבה!
שבוע טוב ואו-טו-טו... בטייפר מגיע!

מיצינו?

לפי הימים האחרונים, נראה שאכן התחלתי עם "בחילות בוקר", בניגוד ל"בחילות 24/7". נו, וגם קצת בחילות ערב. אבל ההקלה - פשוט עצומה!!!
כמה כיף להסתובב ברחובות, להשתובב עם האחיינים (ולא חסרו כאלה בסופ"ש...), לאכול ארוחה בלי לנטוש אותה באמצע.
החתונה, אם שאלתן, היתה נהדרת. הטקס היה אישי ומשפחתי, בדיוק כמו שרציתי (התוכן ממש של הטקס נשאר סוד מבחינתנו עד הרגע האחרון, כך שהיה קצת לחץ בעניין). דלקת הגרון לא עברה עדיין, ועם כל שיחות הנימוסין בחתונה גם איבדתי את הקול לחצי יום, אבל המצב משתפר ואני מאד מקווה להגיע לאימון הערב.

אי י ל ת

New member
מזל טוב. הרבה ברכה

איזה כייף להנות מחתונה אישית
החתונות הגרנדיוזיות נראות לי הדבר הכי מלחיץ בעולם....
שיהיו ימים טובים....

susieada

New member
כייף לשמוע על השיפור!!

כייף שאת יכולה להנות מהאחייניות ולהשתובב בכבישים!!
חבל שדלקת בגרון עוד מציק, אך.. יעבור עד הלידה.

אני שמחה שהתחונה האינטימית היתה נהדרת, עם הסודות, עם המשפחה, כמו שרצית.
מזל טוב!!
מחכה לשמוע שתוכלי להשחיל כמה אימונים בשעות האלו בלי בחילה.

חיבוק!

לגמרי
ועוד
ל
או יותר נכון ל

שיהיו לכם עוד המון שנים מאושרים ביחד.
שההתחלה של חיי הנישואין שלכם תפסיק להיות מלווה בבחילות, גם בבוקר....

oggi2

New member
לגמרי מיצינו

ברוכה הבאה לשליש השני?
אחלה לשמוע על החתונה, הכי כיף כשזה יוצא כמו שרוצים ולא כמו "שצריך". לנו היום גם ויכוחים עם הצד הפולני בנושא, ובסוף, גם הפולנים וגם האתיאיסטים הודו שהיה מצוין..
והשאר היסטוריה
.
מה את עושה אגב עם הגרון?
אצלנו פה גרון הוא גם משהו שמתפקד לא משהו בחורף ואני מחפשת פתרונות טבעיים (לילדים ולמבוגרים..)
מזל טוב פעמיים, אם לא שלוש

tom696

New member
לגבי הגרון

אני משתמשת בספריי טבעי לגרון - עובד כמו קסם. יש כמה בשוק, חלקם מזעזעים יותר, חלקם מזעזעים פחות. בגרסא הנוכחית משתמשת באלדרון שהוא לא מזעזע.
(פעם אחרונה שהייתי בסופרפארם / ניו פארם הכל נראה לי אותו דבר ובחרתי בהכי זול)

כמעט ברוכה הבאה

אבל מה אכפת לי מהשליש אם אני מרגישה שוב כמו בן אדם?
אז לגבי הגרון -
שיטה ידועה בפורום היא חליטת טימין. לא אישית לא עוזר.
אני מאמינה בלכסניות אבץ, שגם אם הן לא עוזרות, לפחות הן טעימות. הכי טעים בעיני של GNC, אבל כנראה אני עם מה שהיה בסופר. אבץ מסייע למערכת החיסון, וזה לא מיתוס/רפואה אלטרנטיבית.
חוץ מזה, יש מרק עוף (יותר נכון, מחר יהיה), שלו אני מוסיפה גוג'י. גוג'י זה פרי-יער סיני מיובש שנחשב (בעיני הסינים) למאד בריא. אני משתדלת לאכול אותו גם בשגרה (להוסיף לתה למשל).

oggi2

New member
תודה, זה שניים מארבעה

חליטת טימין+ג'ינג'ר+לימון-אני בעד, לא בטוחה כמה עוזר, מה עוד שהחצי שונא ג'ינג'ר עד עמקי נשמתו. אני שותה את זה בחורף בקבע.
אמליץ ואזכור את האבץ באמת
ג'וג'י- אני גם אוהבת, באמת נגמר פה
ועוף- אני צמחונית, אז האספקה של תרנגולות ושאר חיות תלויה במשלוחות מהסבתות.
תודה ושימשיך ככה

susieada

New member
תודה! 2 טיפים מעולים לשימוש גוג'י!

אני גם מוסיפה לפעמים לקוואקר בוקר שלי, או סתם משרה במים ושותה את המים / אוכלת את הפירות.

מיצי מיצתה...

מקווה שתמצי בקרוב את כל עניין הבחילות האלה, מבוקר ועד ערב ועד בכלל.
מזל טוב לרגל הנישואין! העם דורש תמונה!

סופ"ש גשום ורגעים של השראה.

השבת הגשומה סיפקה לי יותר שעות טלויזיה מבדרך כלל, ושני סרטים "ספורטיביים" לכדו את תשומת ליבי.
הראשון היה בערוץ "אגו" ועקב אחרי משתתפי מירוץ אופני שטח מטורף לחלוטין שנקרא tour divide .
למרות עריכה מאופקת ניתן היה להרגיש את עצמת האתגר הפיזי והנפשי שהמשתתפים חווים.
המנצח (מתיו לי) עשה את המסלול בפעם החמישית ובכתוביות בסוף נאמר שהוא השתתף וניצח גם בשנה שאחרי צילום הסרט.
משתתף נוסף התחיל בפעם השלישית וגם בפעם זו נאלץ לפרוש לפני הסיום.
אף מי שלכדה את עיקר תשומת ליבי היתה האישה הראשונה שסיימה את הטור הזה מארי קולייר.

הסרט השני היה בערוץ 8 ועקב אחרי יוסיין בולט.
חייו, משפחתו, חבריו, מאמנו. היכולת שלו לעבוד קשה וברצינות ועם זאת להישאר חייכן, עליז ובחור שטחי למדי...
כמה פעמים שלא אראה את זה- לראות אותו רץ זה משהו מיוחד.
הפסילה
והניצחון

susieada

New member
שבת מלאת ספורט!

גם צפייה באירועים מרתקים מעלה את הדופק.
פעם הראשונה שאני שומעת על מארי קולייר. אישה מדהימה! קראתי את הבלוג מ2008. איזה תחרות מאתגרת!!
וגם אני מתרגשת כל פעם לראות את הפסילה והנצחון של יוסיין בולט!
תודה!

למעלה