קצרים ליום ראשון

tamark4

New member
מים עם כלור יכולים להפוך אדם לזאב

לפעמים אני נדהמת מכמות העצבים שאנשים משחררים למים ב- 6 בבוקר. מי כבר הספיק לעצבן אותך ככה !?

לפעמים, גם אם מדברים עם איזו סבתא מתפרקת ברמות ציפה נמוכות, יש דברים ששוה להגיד ולא להחנק מהכעס שלך. למשל סעיפים 2 ו- 3 .
לחליפין, הכי קל להתעלם מאנשים באמצע סט. חוץ מזה את לא שומעת אותה. הכובע מכסה לך על האוזנים.
וברצינות:
אחרי שנים של מחקר ותצפיות הגעתי למסקנה : יש הבדל גדול בין "מגע" ל"כיסוח" ול "הטרדה מינית" . מגע, בניגוד לשניים האחרים הוא לא מכוון ובדרך כלל לא מאוד מפריע. אם את לא מכסחת את המים (ואת לא) את גם לא נכנסת בכח באנשים, אפילו בעקיפה ובמסלול צר. רוב השחיינים מקבלים ברוח טובה מכה או נגיעה אקראית פה ושם ובפעם הבאה יתנו לך לעקוף בסיבוב בקיר. יש כאלו שנורא מפחדים, אלו בדרך כלל הזקנות ואיתן אין בכלל מה להתווכח. מקוה שנגיע לגילן במצב שמאפשר לשחות.

היא אפילו לא היתה במסלול שלי!

היא דרשה שאני, והבחור השני במסלול שלי, נפנה אותו כדי שמישהו אחר יוכל לשחות גב. "לשחות" הכוונה לצוף עד שתגיע לצד השני, שם תעשה הפסקה של מספר דקות לשוחח עם שכניך.
שלא יישמע כאילו אני מזלזלת. ברור לי שהם עושים את הספורט שלהם בדיוק כמוני. אבל זה העניין - גם לי מגיע אימון שלם ומלא.
הפתרון: ללמוד קיפרים. ככה אי אפשר יהיה לתפוס אותי.
ולגבי הכלור, דיברתי עם המצילה על העניין. היא טענה שהכלור נבדק כל שעתיים והוא תקין לגמרי. ואם כואב לי הראש - "זה בטוח לא מהכלור".

פעם אחרונה בים???

אחרי בקושי 5 שעות שינה, בעקבות מופע סופשנה מדהים של חוג המחול של הגדולה, התייצבתי לשחיה עם השכן. הים טיפה גלי, עוברים את הגלים ומרגישים את צריבת המדוזות. אני מתרגלת לאט את התנועות הארוכות ושאר דגשים, וזה קשה מול הגלים ומול הזרם, השכן בינתיים מתקדם מהר ממני ואני משתגעת, איך הוא הצליח כל כך להשתפר בשחיה כשאני במקרה הטוב נתקעתי במקום... אמנם דניאל קציר המליץ שלא לשחות במהלך הקורס שלו, כדי להטמיע את הסגנון המשופר, אבל הייתי חייבת לגנוב עוד פעם אחת לפני בוא המדוזות. דניאל הציע, "דמייני שהמדוזות כבר כאן". ובכן, לא צריך לדמיין. הן כאן, הז&#ות. אמנם ספרתי רק 5 כאלה, כחולות, קרובות לקרקעית הים, בקו המצופים (400 מ' מהחוף), אבל זו רק שאלה של ימים או שעות, עד שכל החברות שלהן יגיעו וישתלטו על הים שלנו. האם זוהי שחיית הים האחרונה שלי לחודש הקרוב??? בינתיים שוחים ממצוף למצוף, המון שחיינים במים, ואחרי שעה ורבע שחיה יוצאים למקלחת וקפה. משם לבית המשפט, וכשהדיון מסתיים מוקדם מהצפוי, אני מצ'פרת את עצמי באימון משקולות בחדר הכושר ובעוד חצי שעה בבריכה- תירגול רצוף של תרגילי הסגנון שלמדנו בשיעור מס' 1. הבריכה המקורה אינה עמוסה, ומתאפשר לי לתפוס חצי מסלול ולעבור אותו מצד לצד תוך התקדמות עם יד אחת. משום מה גם ביד אחת אני מהירה יותר מרוב כוכבי הבריכה...
זהו, כך נראה "יום מנוחה" כלבבי

רק התחלנו...

שיעור ראשון- תרגילים ביד אחת, מתקדמים במים בלי לשחות. התבקשנו לא לשחות בכלל ולתרגל את התרגילים שלמדנו בשיעור הראשון.
אני כמובן לא תמיד עושה מה שאומרים לי (כלומר- אף פעם). אז את השחיה של היום בים, שאמנם ניסיתי להקפיד בה על כמה דגשים חשובים, אבל היא ה"סגנון הישן" הגדרתי לעצמי כ"שפה שונה" או בכלל סגנון שחיה אחר.
אעדכן בהמשך

איך המשכת לשחות אחרי שראית אותן במו עיניך???

שבוע שעבר היתה הפעם האחרונה שלי בים לשבועות הקרובים. ממש לא בא לי לראות אחת אפילו מרחוק...
אם אני הייתי רואה אחת - על המקום התקף לב. הן כאלו דוחות!!!
אמנם מבאס, אבל נחזור לים עוד כמה שבועות

הן היו קרובות לקרקעית, אני לא...

אבל מבחינתי אכן מסתיימת בשלב זה עונת הרחצה, עד הסתלקות המדוזות. המשכתי לשחות משום שנוכחתי לדעת שהן אינן עולות למעלה, אבל הצריבות במים הציקו, לכן גם לא הארכתי מעבר לשעה ורבע. כאמור, ממילא התבקשתי להתמקד כרגע בתירגול השחיה המתקנת, ולא לשחות בסגנון הקלוקל שלי, כך שהכל מתוזמן היטב.

פלטפורמות
ובגדי בן שמן
| ברחובות ת

החופש הגדול התחיל גם לקטנות וזה הזמן לנג"ש אמאבא משופר עם קצת עזרה מחברים

יובל השבוע בקורס, מאיה היום בקורס משלה בעיר הגדולה, שי צריך להגיע לישיבה בירושלים בצהרים ואני רוצה לרוץ עם חברות בבן שמן בשעת בוקר.

אמש הוכנו ונארזו כל התיקים, הבוקר קמתי בלילה
ושמתי פעמי לריצת סינגלים מענגת עם מור ושרה. תכננתי מסלול שיאפשר פוטואופ של זריחה בזכריה, מקטעים מענגים מתוך סינגל ענבה (כשאהיה גדולה ויגמר החום הגדול, מתכננת לרוץ את כולו, 23K) וחשוב מכל, אפשרות לחתוך מוקדם על השביל הלבן כדי להספיק להגיע לאוטו בזמן. ב7:42 יוצאת הרכבת
לתל אביב ויש רק ברירה אחת - לעלות עליה....

כך הספקתי להגיע הביתה, לאסוף את מאיה, לחנות ולטוס איתה לרכבת. את הכריך שאחרי הריצה כבר אכלתי עליה. מה שהספקתי לעשות באוטו היה להחליף את נעלי השטח המאובקות בסנדלי פלטפורמה נוחים. כך אפשר היה לראות אותי הבוקר צועדת ברחובות העיר בבגדי ריצה מאובקים קלות ומיוזעים קשות צועדת עם מאיה ואחר כך לבד, ברחובות העיר, עולה על אוטובוסים ושוב צועדת...

האמת, ממש התחשק לי לותר על האוטובוס לטובת אופניים של תל-אופן. ממילא הייתי מיוזעת... הבעיה היתה שנסעתי לאחותי בדרום העיר ולא בדיוק ידעתי אם יש לשם שבילי אופניים. ניחשתי שלא וכנראה שצדקתי
מה גם שלא ברור לי איך רוכבים ללא קסדה בעיר כל כך הומה.

אחרי מקלחת אצל אחותי, הדברים נראו נעימים יותר לרגע אם כי אני שוקלת שעד חודש אוקטובר לפחות, אעשה את כל הביקורים שלי בעיר הלחה בדריי פיט....

בינתיים יובל הגיע לקורס שלו באופניים, שי לקח את הקטנות לגן החיות התנכ"י ורוני שלנו התנדבה לשמור עליהן בעיר הקודש עד שהוא ישוב מהישיבה. מזל שיש חברות.

יום ראשון של חופש. מורכב קלות אך מהנה למדי. מחר סוף סוף אפשר גם לישון קצת - שבוע אימוני הלילה מתחיל

ayeletfs

New member
רק מלקרוא עלה לי הדופק והתחלתי להזיע

הספק יפה ליום ראשון של החופש הגדול
אין ספק שאת הזוכה היומית באמאמא של נג"ש אמא

ofec bar

New member
זה היה רעיון מאוד טוב

לא ראיתי בחיי בנות 7 כאלה מחונכות, האמת קיוויתי שהן יצטרכו משהו שייתן לי תירוץ לזנוח את החומר אבל לא... בדיוק כשנמאס לי ללמוד וירדנו לגן שעשעועים שי בא לקחת אותן :( אבל אני בטוחה שיהיו עוד פעמים.

omaopa

New member
דיייי אבל איפה את רואה את זה? אני רואה רק

שמקבלים גופיה.... או שאני מאותגרת?

omaopa

New member
אכן מאותגרת

עכשיו אני רואה. אולי אבוא? נשמע שווה רק בשביל החזיה. מצד שני, אני לא בטוחה שלא משלימים את העלות עם העלות של הדלק. מה גם שצריך בשביל זה לרוץ 10 ק"מ בלחות של לא-ירושלים.....

יש עליו דיון כאן בתחתית הדף

תחת הכותרת "יקר להיות אשה".
אני חושבת שאשתתף, אבל מאחר שכולו בפארק, לא יודעת עד כמה הוא "מעניין". מהיכרות עם הפארק, אני מניחה זה או חמישה סיבובים של ק"מ (יש כאלה שחושבים שזה משעמם, אני מוצאת את זה מדיטטיבי
) או פעמיים בערך "המסלול הארוך". הכל רקורטאן (בדיוק עכשיו מחליפים אותו). מה רצית לדעת עליו?

למעלה