קצרים ליום ראשון

אלישקה

New member
ריצת בוקר נהדרת- למרות שקצת בזיונית..

בשלושה שבועות אחרונים כמעט ולא רצתי. בעיקר הודות ל"שכנים" מעבר לגדר...
ביום חמישי רצתי בתל אביב וידעתי שהכושר שלי התדרדר אבל לא תיארתי לי כמה...
בפרץ מוטיבציה מטורף, קמתי הבוקר כדי לרוץ 7 ק"מ ל אאאאטטטט...

אבל!! נהניתי!!!! מכל שניה!!!
אין כמו לרוץ בשדות הקיבוץ. בשטח פתוח. אוויר.
נהניתי.

ושוב- החיוך רץ עליי כל הדרך!!!

והזיעה... אאאחחחחחח תענוג! (זר לא יבין זאת...)

בואי נקבע לנו יום לרוץ יחד!

בזמן האחרון יש בי רצון עז לחלוק עם משהו את החוויה.
ברור לי שההתארגנות לא תהיה לגמרי פשוטה עם הילדים אבל זה יכול להיות ממש כיף!!!

אלישקה

New member
בשמחה!!

לא אין בעיה עם הילדים (בבוקר בעלי בבית...), אבל אני עובדת...
שישי או שבת!

מור שלז

New member
איזה כיף לחזור לרוץ בחוץ במרחבים!

זר לא יבין זאת, אבל כאן בפורום אנחנו מבינות אותך לגמרי

איזה כיף!
ואל תדאגי, הכושר יחזור מהר מאוד... גם פעמיים שלוש בשבוע מספיק בשביל לשמר רמה בסיסית.

אלישקה

New member
התגובה מאתמול נעלמה.....

תודה!!! בהחלט התמיכה וההבנה כאן עוזרת...

מור שלז

New member
סינגלים לחופש הגדול

לכבוד החופש הגדול שהחל היום, והעובדה שאין לחץ זמן להיות בבית עד 7:30 זכיתי לצ'ופר מיוחד: ריצת סינגלים עם נועה ושרה.
אחחח, כמה שהתגעגתי לריצות הרגועות האלו.

ההתחלה היתה לי קשה. בכל זאת נצברו ברגליים 38 ק"מ אתמול שנפרשו על פני חמש שעות ריצה. לפי אסכולת הגב לגב הבוקר הזה התחיל היישר מהשעה השישית.
הרגליים הרגישו פשוט מאובנות. כואב לרוץ על רגליים מאובנות, אבל אני כבר למודת נסיון וידעתי שתוך כמה דקות הן ישתחררו, ואכן כך היה.

ואיזה נוף מדהים! התחלנו הפעם מאיזור שונה, טיפסנו למעלה עם סינגל ענבה וזכינו לראות זריחה מדהימה ויפהפיה שליוותה אותנו כל הדרך בירידה.
משם לתוך היער, ומייד הרגשנו כאילו מישהו הפעיל את המזגן בפול עוצמה. איזו קרירות נעימה!

משם המשכנו למפגש קצר עם סינגל הרצל, וחזרה מקטע אחר של ענבה.

בשעה השנייה של הריצה (או בעצם בשעה השביעית של הגב לגב) הרגליים כבר נפתחו לגמרי ופשוט הרגשתי שאני יכולה לרוץ ככה עוד ועוד. תחושה מדהימה. זה היה השלב שבו גם קלטתי שבעצם רצתי כבר יותר ממרתון בשטח. (לפני נועה בשלב הזה כבר היו ברגליים קרוב ל-47 ק"מ). מספר בלתי נתפס בשבילי, רק לפני חצי שנה לא הייתי מעלה בדעתי שזה אפשרי עבורי בכלל!

בשלב מסויים נועה נאלצה לקצר וחתכה הביתה, ושרה ואני המשכנו לנו בריצת טיול קלילה בסינגל הלסת התחתונה. הייתי יכולה להמשיך ככה עוד ועוד, והאמת שגם רציתי, אבל המבוגרת האחראית שבי החליטה שקרוב לשעתיים זה כבר ממש מספיק, וחזרנו לאוטו.

אחחח, איזה כיף שהגיע החופש הגדול
ריצה מדהימה, חברה מקסימה, נופים קסומים וכמובן זריחה. אחלה דרך להתחיל את השבוע.

שבוע נפלא וקסום לכולן

מור שלז

New member
בניתי על זה שביולי-אוגוסט יש פחות פקקים

הדרך הלוך, בכביש פנוי לגמרי לקחה לי חצי שעה
בחזור נסעתי על כביש 6 ולא היו פקקים, אבל על כביש 5 עמדתי קצת, לקח לי סך הכל 40 דקות.
לא נורא, מצד שני התחלנו ב-5:30, סיימנו אחרי קרוב לשעתיים, ונכנסתי לאוטו ב-7:30 והתחלתי בדרך חזרה.
אני חושבת שאם הייתי יוצאת מאוחר יותר - היו יותר פקקים.

2_be

New member
נשמע נפלא, דרך מעולה לפתוח שבוע!

|פרצוף מלא קנאה|

היה לי כל כך כיף
איזה כיף שחופש

מאחר שעד ספטמבר, שבת תהיה מוקדשת לרכיבות, יש סיכוי לרוץ איתך רק באמצע שבוע.

שמחתי להריץ אותך ואת שרה אל הזריחה מעל חורבת זכריה. אחד המקומות הקסומים של בן שמן, אפילו בקיץ היבש.

(ייתכן שבאחת השבתות הקרובות, אממש את הפנטזיה לרוץ איתך ועם א' בסינגלים אחרי רכיבה באיזור. מקווה שזה יסתדר).
כמו שאת יודעת, רק תגידי, והשטיח האדום נפרש בכניסה ליער ואיתו גם מוכן מסלול במיוחד עבורנו.
כשאני לא לחוצה בזמן, אפשר גם לרוץ ממוכר המלבי ולקצר לך את הדרך הביתה בעוד כמה דקות...

חגגה

New member
שבוע טוב!! חופש גדול!! איזה כיף!!

זה לא שאני לא עובדת, אבל לא צריך להתייצב ב06:30 להכין סנדביצ'ים. הבוקר הרבה יותר קליל ורגוע.
יצאתי לריצת גישוש לגבי הברך... איך צדי צרפתי היה אומר: "זה עוד לא זה"..."זה על יד".... "אבל הייתי רוצה לראות אותה איתנו"

אז שעה וקצת 10 ק"מ (קצב עלוב משהו...
אבל זה מה יש..)
היה חם ולח אבל הייתי שם כדי לחזור ולספר

וגם שיר שעשה לי את זה הבוקר באוזניות, משום מה אני לא מצליחה להעלות

yes sir i can boogie גירסת רמיקס שלא נמצאת ביוטיוב

מור שלז

New member
אין ספק שהבקרים רגועים יותר בחופש הגדול

לגמרי קליל ורגוע!

באסה לשמוע על הברך!
התייעצת עם פיזיו לגבי שיקום ומניעה? תרגילי חיזוק? מתיחות?

בדרך לבריכה

אומנם בימי ראשון זה בדרך כלל יום מנוחה, אבל חופש, וכואב לי משהו בגב (והשחיה תמיד עוזרת לי), וסתם בא לי....אז ביי אני הולכת לבריכה, ככה בקטנה

בייי

מור שלז

New member
איזה כיף זה החופש הזה, אה?

גם לי שחייה עוזרת מאוד לגב. מקוה שגם לך!

אז איך היה?

דברים שלא אמרתי לאשה בבריכה

1. לא כואב להגיד "בבקשה"
2. העובדה שיש לי 4 גפיים לא אומרת שאני לא נכה. אם לא הייתי נכה, תאמיני לי שלא הייתי בבריכה.
3. גם בהנחה שאני לא נכה, מותר לי לשחות במסלול. אני אהיה יותר ספציפית - רשמית, אסור לי לשחות בחלק של הבריכה שאין בו מסלולים כי הוא מיועד לפעילויות אחרות.
4. אולי גם לי בא לשחות גב? רק לאנשים בלי גפיים מותר?
5. אני בכלל באמצע סט! מה את מפריעה?
6. אם את לא מצליחה לשמוע מה שאני אומרת, תסיטי קצת את הכובע מהאוזן. זה גם לא ממש כואב.

בקיצור, באתי עצבנית לבריכה בשביל להרגע, יצאתי עצבנית פי שתיים, ולא שחיתי גב כי פחדתי להתקע בחפים מפשע.

2_be

New member
אאוץ'

אבל חייבת להגיד שזה מאוד מרשים אותי שהפכת להיות שחיינית מן המניין.

למעלה