קצרים ליום חמישי

מור שלז

New member
קצרים ליום חמישי

בוקר אור לכולן
לאלו עם הפרפרים, לאלו עם הפילים
מחר כבר כמעט כאן...

susieada

New member
קצר אך נפלא! חזרה ללים!

ימים מלאים התרגשות של מפגשים עם נשים לקראת טריאתלון נשים, טיפול בהמון פרטים קשורים אליו, התעסקות ארוכה עם הבריאות שלי (איסוף ניירות לשליחת לsecond opinion בארה"ב), טקס בר מצווה לקבוצה של תלמידים מקסימים עם אוטיזם, דני בסין...

לא הגעתי לפורום (שוב)... מתגעגעת!

שלישי ורביעי ימים של אימונים כפולים...
שלישי - הדר יוסף + רכיבה עם טכניקה במגרש המשחקים של מור ליד המימדיון (כמה חסר היו התרגילים האלה. הרגשתי שאני מתחילה מההתחלה בשליטה עם האופניים!)
רביעי - FT, חיבוק מחמם ומרגיע של מור, והביתה לטריינר.
כל האימונים בסגנון התאוששות של מרוץ רעננה שלי..

והיום - חזרנו לים! חלק בגלל אילוץ העלת מחיר (דרשו כפול!) בבריכה שבה שחינו כקבוצה, חלק כי פשוט אפשרי!!
המים הגיעו ל18 (בערך). טמ' בחוץ גם 18-17C! עם חליפה היה נעים! שחייה קצרה לאימון ראשון, אך תענוג.
מצרפת תמונה.

יום נפלא ובהצלחה מחר לכל אלה שעושות את כל המקצים בת"א!

כיף גדול לראות אותך מחייכת במקום הטבעי לך

מקווה בקרוב גם לשחות בים. נראה נפלא. אוטוטו יהיה מספיק נעים להכנס.

wonderMem

New member
איזה יופי של תמונה ושל קבוצה!

מרגישים כמה כיף לכם יחד.

כל כך נעים עכשיו בים.. שיישאר ככה!! מבחינתי גם הטמפ' לא חייבת לעלות. לפחות לא הרבה..

איך יודעים שבא אביך

איך אפשר לרוץ ככה
כל היום שרפו לי העיניים והרגשתי שהנשימה לא משהו. אין לי כרגע שום מרוץ על הראש והפנים קדימה לטרינשים. אם כך, בחרתי לעשות אימון החלפות בחדר הכושר. כבר מזמן שלא עבדתי על מהירות בריצה ולמרות שזה לא המקום שמאפשר לי להעלות מהירות, הצלחתי לעשות יופי של אינטרוולים בין קטעי הרכיבה.

אימון החלפות קצרות - 10 רכיבה ו10 ריצה לסירוגין. אחרי שני סטים שבכל אחד העליתי מהירות בריצה ליותר זמן, ירדתי ל5 ו5 כדי לסיים ולאסוף את מאיה בזמן מהחוג שלה. ב5 הדקות האחרונות כבר התפרעתי לגמרי על המסילה וראיתי מספרים שמזמן לא ראיתי. משעשע כמה אימון כל כך קצר יכול להיות ממש לא קל
ככה זה כשלא רגילים....

susieada

New member
קצר אך אינטנסיבי!

האימון הבסיסי להחלפות. כל הכבוד! ניצלת כל דקה והגעת למספרים שלא ראית מזמן!

לחדשות - גם ניתן לעשות אותו הדבר בחוץ, רכיבה של 10 דק', ריצה של 10 דק' X שלוש.
אימון החלפות נהדר להכין את הרגליים למעבר מרכיבה לריצה!

יודעים שאת אישה בספורט כש...

את הולכת לקוסמטיקאית לשעווה ואחר כך צובעת את השער שתצאי טוב בתמונות בחצי מרתון

זהו! עכשיו אני מוכנה!! שיבוא כבר....

מור שלז

New member
איזה סיוט (לא קשור לספורט)

שריפה פרצה בבניין שלנו היום בקומה שמעלינו
הכל בסדר, אף אחד לא נפגע
אבל למשרדים שלנו נגרם המון נזק, חדר השרתים שלנו מוצף ואני מוצאת את עצמי בתור המנכלית בפועל מנסה לנהל את המשבר הזה
עד שלא תפסק נזילת המים ומייבש הכל אי אפשר לדעת את היקף הנזק.
איזה לחץ... ממש לא הייתי צריכה גם את זה על הראש עכשיו
באסה

זהו, מקווה שההודעה הזו תעלה, אני כותבת מהטלפון

בהצלחה לכולן מחר
מקווה שסוף השבוע יהיה רגוע יותר

SarahPa

New member
אוי.. סיוט הוא סיוט ולא משנה באיזה תחום

מקווה שיתברר נזק קטן מהמשוער.

Springy

New member

אכן סיוט. יכולה רק לתאר לעצמי כמה חוויה כזו יכולה להיות מפחידה ומטלטלת מעצם התרחשותה, ועכשיו להוסיף לזה את הטיפול בנזקים וחוסר הודאות... לא פשוט להתמודד עם האחריות שעל כתפייך. שמחה מאוד לשמוע שאין נפגעים, ומאחלת לך התמודדות קלה עד כמה שניתן עם כל השאר.
מקווה מאוד שמחר בבוקר תהיה לך הפוגה משמחת מהסיוט הזה!

תומרונתם

New member
מנהל
איזה לא נעים...

העיקר שאף אחד לא נפגע. את כל השאר אפשר לשקם!
בהצלחה בניהול המשבר, זה מאוד לא נעים

מגמה של שיפור

כי אני לא מוכנה לראות את זה אחרת...
ביום ראשון הייתי בקונג פו, ביום שני שחיתי בבריכה, ביום שלישי היתה לי בחילה אז לא הייתי באימון, ביום רביעי שיעור TI והיום בבוקר עוד אימון קונג פו. לכל האימונים השבוע הגעתי על אופניים, מה שבהחלט הוסיף לאתגר.
סה"כ שיא שבועי לאימונים, ואפילו רצתי ק"מ פעמיים.
קשה לי בקונג פו, אני מרגישה נורא חלשה. אבל אני שמחה שבשחייה אני משתפרת. זה עדיין משעמם (סליחה... זה באמת משעמם!) אבל זה משהו שאני יכולה להשתפר בו ולא רק ללכת אחורה. אז אני שמחה שזה שם.
וקצת אוף - אז אחרי שבשליש הראשון ירדתי איזה 4 קילו, והאחות שעושה לי מעקב הריון עשתה "נו נו נו" (כאילו שזה אשמתי באמת), היום הגעתי אליה שוב, גאה בכך שסוף סוף עליתי. ומה אני מקבלת? שעליתי יותר מידי! נו, באמת. על כל מה שלא לפי הספר על הגרם אני הולכת לקבל נזיפה? בשביל מה זה טוב?!

למעלה