מסגרות לקראת שבוע חדש

האם גן פרטי בהרצליה ב3200 ש"ח זה מחיר טוב?

לגילאי 0.5-2,
הגן כולל כל יום משעה 7:00 עד 17:00, שישי 7:30 עד 13:00.
שמעתי שהגן מאד טוב והמטפלות שם חביבות מאד.
כמו-כן,
ישנם 12 חמודים עם 3-4 מטפלות....
אשמח לשמוע מה אתם חושבים על זה.
תודה רבה.

yl1001

New member
גני עירייה - רמת גן

שלום לכולם
אני חייבת עזרה!
אתמול פספסתי את היום היחידי בו ניתן להתרשם מהגנים בעיר לפני ההרשמה כי בני הקטן חטף דלקת ריאות ולא הצלחתי למצוא סידור לרגע האחרון. אין יום נוסף שניתן להגיע לגנים להתרשם(ממש מעצבן ,למה אין שני מועדים? זה נראה לי בסיסי).

אני אני מתכוונת להגיע לגנים בכל מקרה ,מקוה שלא יעשו לי בעיות.

אני צריכה המלצות לגן טרום טרום חובה - גיל 3-4. האפשרויות הן - 123,83,84,147,46.
אני מניחה שאוכל לרשום גם בגנים רחוקים יותר אם יהיו המלצות חד משמעיות. .

אודה לכל מידע בנושא.

תודה מראש...

שבוע טוב
Y

kmiki

New member
יקר אך בגבולות הסביר

זה מהגבוהים, אין ספק, אבל הגיוני להרצליה.

לא יתנו לך להכנס

או לפחות, ב-99% לא יתנו לך להכנס. אולי תיפלי על גננת מאוד רגישה שתצליחי לרגש אותה עם הסיפור שלך והיא כן תסכים שתכנסי לגן אבל לגננת אסור להכניס אדם זר לתחומי הגן כך שהסיכויים שיתנו לך להכנס נמוכים מאוד מאוד.
אם את רוצה מידע על הגנים תארבי להורים בשעת האיסוף ותשאלי אותם. ולבקש המלצות כאן.

begonia

New member
את יכולה להגיע בשעה שהגן נסגר

ולדבר עם הגננת. אם היא לא בדיוק ממהרת כדי להוציא את הילדים שלה, יש סיכוי טוב מאוד שהי תסכים לדבר איתך ולספר לך על הגן.

הגן נסגר ב-14:00 באמצע השבוע וב-12:45 ביום שישי.

Angelina30

New member
אנחנו משלמים 2850 בהרצליה

גן מקסים הבת שלי שם כבר שנה שלישית ואני הולכת להכניס גם את הקטנה שנה הבאה
אם אתה רוצה פרטים במסר...

nyoseph

New member
ממליצה על גן גלי

ברחוב סמדר בהרצליה הצעירה. גן מעולה והשנה הם פתחו גם קבוצה לתינוקות (בנפרד) בערך מגיל עשרה חודשים.

מה מיוחד בגן גלי? כמה ילדים יש לך שם?

תודה על ההמלצה,
מה העלות שלו?
כמה ילדים יש בגן ועם כמה סייעות\גננת?
אילו הפעלות יש שם?
תודה.

נשמע די יקר...

אני יודעת שהמחירים נעים סביב 2900-3000. צריך לבדוק מה זה כולל? האם זה כולל חוגים? האם יהיה תשלום בנפרד לועד וכו'?

שחר292

New member
אנחנו משלמים אותו מחיר ברעננה אבל

אצלנו זה גן בלי חופשים. באוגוסט יש רק 5 ימי חופש, ובערבי חג+חג כמובן.
אז כנראה השאלה היא מה יש אקסטרה בגן הזה שלשמו הם גובים את המחיר הזה. (זה יכול להיות אוכל אורגני, חוגים, נטול חופשות וכד').

לליתות16

New member
יקר.

על תאומים בגבעתיים,
אני משלמת 4200 ש"ח

בגן נפלא.
לא חשבתי שיש דברים כאלה בכלל..

כי עם הבן הגדול,
לא היה לי כל כך הרבה מזל עם הגן..

תודה רבה לכל העונים. אפשר פירוט עבור התשלום?

האם אפשר לפרט מה הגנים מציעים עבור התשלום?
לדוגמא:
1. פעילות עם בע"ח
2. תפריט עשיר לארוחות
3. מספר מטפלות לילדים
4. חופשות
5. ימי הולדת
6. פעילויות שונות....
תודה רבה.
ירדן.

סליחה, אתה מחפש גן לילד או עורך סקר?

גן זה לא משוואה פשוטה: 2500 שקל = 2 מטפלות, 3000 שקל = 3 מטפלות וכן הלאה. כנ"ל לגבי אוכל, פעילויות וכדומה. יש גנים שעולים 3000 שקל ויש בהם יחס צוות של 1 ל-3, ויש כאלה עם יחס של 1 ל-5, ועדיין המקום עם היחס של 1 ל-5 יהיה טוב יותר בעיני.
הפרטים שציינת בכלל לא שווי ערך. מי קבע שפעילות עם בעלי חיים זה דרוש או אטרקטיבי? מה זה תפריט עשיר? מה הקשר לימי הולדת? לעומת זאת יש המון מאפיינים שלא הזכרת - מבנה למשל, הכשרה של הצוות, קבוצת הגיל, ועוד ועוד.
בקיצור, אני מתנצלת שאני חושדת בך אבל מהשאלות שלך לא נראה כאילו שיש לך מושג על מה אתה מדבר בכלל... אם אתה עורך סקר או שוקל לפתוח גן ורוצה להתייעץ אנא, אל תעשה את זה בדלת האחורית.

אם הייתי מנוסה כמוך, בטח לא הייתי צריך לשאול.

אם זכרוני אינו מטעני, נתתי דוגמא של דברים שכדאי לבדוק אם כלולים / לא כלולים בגן.
נכון שאם ממש רוצים ויש שנתיים מראש לחפש בציציות כל הגנים באזור ומחוצה לו, הייתי גם מחפש את כל מה שהעלית בהודעה הבאה שלך.
הגן שלנו כרגע לא מעלה בעיות אם מבקשים אוכל מסויים עבור הילד,
הגן נראה ממש נחמד, גינה, ארגז חול, דשא, ריצוף (פרגולה), בפנים הגן יש חדש משחקים ממוזרן מלא.
מוקד יש, קורס עזרה ראשונה יש, אם כי ישנה תחלופה קצת יתרה מהמידה ולדעתי החדשות לא עברו קורס, אך כדאי שאשאל....
מוצצים נפרדים, החלתלה על משטח רב פעמי. לדעתי הבנות לא מחטאות את ידיהן בנפרד בין חמוד לחמודי אם הן יגיעו בטור, אבל זה רק ממבט, לא יצא לי לראות אחת שעושה אחד אחרי השני ברצף, אך אעלה בפני הגננת אולי לשים דגש על שטיפת ידיים עם סבון לפני ואחרי כל החתלה.
עמדת שטיפה קיימת.
לגבי ימי ההולדת, אני לא יודע אם בכל גן עושים כזו הפעלה ומסיבה ליום הולדת של חמודי כזה או אחר בגן, ללא תוספת תשלום מעבר למשכנתא הראשונית...
סתם חשבתי,
בטוח יש עוד גן טוב במחיר אחר, עם מישהו/י שבלב שלם היתה ממליצה עליו לחבר/ה הכי טובה שלה.
ניסיתי....

לגבי הרעיון של לפתוח גן משלי ואני מנסה להיוועץ פה לטובת משהו, אני אומנם מסתדר מצויין עם ילדים, אבל זה לא תחום שאשמח להשתכן בו... יש טובים ממני בתחום זה.

תודה על העזרה.

אני יודעת שכבר נמאס לכם מהקיטורים שלי אבל-

בגן של הבכור ביצעו בדיקות שיניים לילדים. בלי להודיע / לקבל אישור מראש.
זהו.
מ.ש.ל.

JoIIy Roger

New member
לא הייתי עוברת לסדר היום על דבר כזה

אני מניחה שזה גן לא פרטי? זה שגרתי?

kramerkaren

New member
לא חתמתם על אישור בתחילת השנה?

אנחנו קיבלנו טופס מחברת נטלי שעושה את הבדיקות\מעקבים\חיסונים, עם פירוט של כל מה שעושים מתי. אני חושבת שבאוטומט מבצעים את הדברים ואם את מתנגדת את צריכה לחתום על כך.
אני יודעת שבהורים ליסודי היה לפני כמה חודשים סיפור, ודברו שם על זה שממש צריך להדגיש את הסירוב שלך שהילד יעבור בדיקות ללא נוכחותך.

לא חתמתי על טופס מנטלי

מכתב לבית הספר כבר בהדפסה.
הסירוב יודגש בכתב ובכמה העתקים.
ברמת הפעילות אין בעיה, אני יודעת מה לעשות. ובתכל'ס, לילד אין בעיה וגם לי אין בעיה משמעותית עם ביצוע הבדיקה הזאת. לא לגמרי מפריע לי. ברמה הרגשית? אני מרגישה משהו שקרוב למילה "מחוללת". משהו בהתנהגות הזאת שדורשת שאני אפקיד את הילד בשער בית הספר, אוותר לגמרי על זכויותי ההוריות ואחזור לאסוף אותו בשעה היעודה (ולא דקה קודם, ואמתין מחוץ לדלת הסגורה, ולא אכנס בכלל למבנה הגן וכו') פשוט עושה לי רע.

למעלה