מחר מירוץ מוטוקרוס פתיחת עונת2013

מחר מירוץ מוטוקרוס פתיחת עונת2013

הרבה רוכבים התחמשו באופנועים חדשים והרבה כושר.

הולך להיות

בנדיטון

New member
היום גיליתי שמישהו החליט להתחזר

לביס הפקות כנראה עלה השתן לראש. 35 שח לאדם.
שלא תבינו לא נכון, המחיר שפוי, כל עוד היו מבקשים אותו גם במירוצים הראשונים. ככה הייתי יודע מראש לא להגיע.

אבל אם מלכתחילה המחיר למירוצים הראשונים היה 50 ש"ח לרכב שלם (פרטי עד 5 אנשים), הם לא צריכים עכשיו לדרוש יותר.
הרי להגיע לווינגיט עולה כסף.
כל בירה\נקניקיה\פופקורן עולה הון.

טריבונה - אין
מקום מחסה מפני גשם\שמש - אין
חזירות - יש ועוד איך!

למירוץ הראשון שהלכתי כל כך נהניתי מיחס המחיר\פאן שהחלטתי היום להביא משפחה וחברים שאין להם בכלל זיקה לתחום האופנועים, בידיעה שמחיר הכניסה שפוי.
בפועל הופתעתי מהמחיר שדרשו בכניסה. אמרתי טוב, בטח הם השקיעו באיכות הצפייה לצופים.
קיבלנו קקה בעין.
לא ניתן היה לראות כלום כי כולם על הגדרות מנסים לתפוס אקשן, וכשהחל לרדת עלינו גשם קיבלתי כאפה מארוסתי.

בקיצור, שמישהו יתאפס שם על עצמו ובאמת ידאג לצופים לפני שהוא מתחיל לדרוש מחירים של משחקי כדורגל.

amitexc

New member
הם פרסמו מחירים לפני ואני מניח שהצעד התבצע

בעקבות מרוץ ביום אחד, במירוצים הקודמים היו חניות של יומיים וכמות אנשים גדולה יותר בסהכ+דמי השתתפות לפי 2 מרוצים.

אני וותרתי בגלל האכזבה מפעם שעברה, עמדתי בשמש התמלאתי בחול ולא ראיתי כלום. את זה אני יכול לקבל גם בחוף ים ליד הבית.

גשם על הראש? כאפה מארוסתך? קקה בעין?

וואלה, זה לא היה יום המזל שלך אבאל'ה....

תגיד ברצינות, מה זאת אומרת "קיבלנו קקה בעין"? ממש קקה? בתוך העין? כל אחד ממכם או רק אתה? ושאר הצופים? גם להם חירבנו ממש לתוך העיניים?
שאלות מסקרנות, בחיי.

בנדיטון

New member
זה הביטוי

שהרגיש לי הכי קרוב לתחושות באותם הרגעים: זלזול כזה מצד המפיקים כאילו מישהו העיף לי חרא על הפרצוף וקצת גם נכנס לי לתוך העין. הרגשה מגעילה שכזו, יצא לך להכיר את זה?

האמת שבחליבה שבוע שעבר איזה פרה חירבנה

ונכנס לי קצת קקה לעין. האוכל "כשר לפסח" שנותנים להן גורם לחתיכת שילשול והן משתינות מהתחת.

אז כן - נראה לי שאני מכיר.

enigo

New member
ורק לאיזון - יש מי שחושבים שהיה דווקא נחמד

חבר שהיה שם עם הילדים סיכם זאת כ"בתור ארוע בליגה בתחילת הדרך היה אחלה, והילדים נהנו נורא. נכון שטריבונות היה יכול להיות נחמד, אבל זה בטח יגיע עם הזמן".
אז אולי כדאי להחמיר עם המארגנים קצת פחות.

ה ט ו ח ן

New member
יש למישהו מושג אם יש טריבונה לקהל שמשקיפה

על המסלול
משהו נוסח ויתקין של פעם

למעלה