קצרים ליום רביעי

שכחתי לספר על בריכת גורדון

כן, כן, הבריכה האקסקלוסיבית, ב-52 ש"ח לכניסה, היא האופציה השפויה שלי. נווה שרת הרבה יותר זול (ובטח גם הלימודית), אבל צריך להתחשב גם בזמן הלוך-חזור, ובסיכוי להוציא את עצמי מהבית.
מאד נהניתי - בעיקר מהחלק של לשכב בשמש אחרי, וגם מהמקלחת (למרות שהמלתחות לא להיט). השחייה הייתה בסדר. בגלל שהיא פתוחה, אני לא מעזה ללכת בכל שעה שאינה צהריים, אז זאת גם הפסקה מהנה ומושחתת מיום העבודה.
קצת חבל לי שהספקתי רק שחייה אחת מאז האימון האחרון, אבל אני מרגישה תקינה רק ב-50% מהימים, ועובדת בלי הפסקה, אז זה מה יש.

נשמע שאת ממש נהנית משחיה

"הפסקה מהנה ומושחתת מיום העבודה". נשמע מעולה.
וכל זה בשחיה. עוד יותר טוב...

wonderMem

New member
אין על גורדון!

הבריכה האהובה עלי By far!

אם את רוצה - אפשר פעם להיפגש לשחות בבריכה ואז בים

אשמח לבוא לים, ברגע שיהיה פחות קר

זה לא שאני סובלת מהקור, זה השדיים שלי שסובלים ממנו. אני סובלת מהם...
עד שיתחמם - אם את בקטע של בריכה בבוקר המאוחר-צהריים, דברי איתי בפרטי.

myrko

New member
את מביאה לי זכרונות... גרתי ליד הבריכה, ממש

ליד בריכת נווה שרת!
לפני 25 שנה!

מור שלז

New member
כמה טוב לקרוא אותך ככה

גם על השחייה שעושה לך טוב, ועל ההנאה מהבריכה
ויותר מזה - שאת שוחה! את, אחרי התאונה, עם הכתף - פשוט שוחה! איזה יופי

Springy

New member
פיל-פרפר ואני בריצה אחרונה לפני

אתמול אחר הצהריים לבשנו בגדי ריצה, פיל-פרפר ואני, ויצאנו לריצה קצרה שתחתום את עונת האימונים לחצי. הטלפון טוען ש28 מעלות, ואני חרדה וסקרנית בערך באותה מידה לגלות איך יהיה לי לרוץ בחום.
ובכן, הפתעה הפתעה: היה חם. מאוד. חם במיוחד עם פיל-פרפר שיושב על הכתפיים ולוחש באוזן 'אז מה אמרנו שחשבת לעצמך? '
אז חיבקתי את הפיל (בהנדלינג מופתי! ) והודיתי לו שהוא שומר עליי גם היום קטנה וענווה. מרוב מיקוד יתר בהנדלינג ראוי לפיל, הצלחתי לא לשמוע כמעט בכלל את הקראת הקצב באפליקציה.
בתגובה קיבלתי דו"ח על מהירות מהראנקיפר. ..במצב רגיל זה היה משעשע אותי מאוד. אתמול זה בעיקר הזכיר לי כמה אני צריכה להיזהר ולשים לב בשישי.
מאוחר בלילה תליתי לייבוש את בגדי הריצה ולרגע הבליחה המחשבה שהבגדים הבאים שאתלה הם אלה שאלבש בחצי, והפיל פרפר חייך אליי בחביבות ואפילו ליטף אותי עם החדק.
פיניתי לי יום לצרכי תזה ומנוחה. אני מקווה שאספיק לפחות את השני. בינתיים קמתי אחרי 3 שעות שינה - איזה בזבוז ביום חופשי. אחר כך נוסעת תל אביבה לפגוש חברים ולאסוף את הערכה שלי. גם פיל-פרפר יבוא, אנחנו מתחילים להתיידד.

פיל-פרפר מחמד חביב את מגדלת לך...

נשמע שממש התיידדתם בחום...
בשישי גם תזהרי וגם תהני. תשפכי על עצמך המוווון מים (ואם מחלקים איזוטוני בכוסות, שימי לב שאפשר לשתות את המים או האיזוטוני אבל לא מומלץ לשפוך את האיזוטוני על הראש
)

Springy

New member
אני מודה לך על ההוראות המדויקות

ושמחה שהבהרנו את הנקודה הזאת

כל פקודה בצבא נכתבה בדם

ברורררר לך ששועלי מרתון ותיקים סיפרו לי שזה קרה להם....
סוג של מורשת קרב...

tom696

New member
כמעט כמו בראד פיט!

http://celebs.walla.co.il/?w=/3600/2624496

הרבה בהצלחה ובלי לעשות שטויות. לשתות הרבה ואז עוד קצת, להמרח, לרוץ עם כובע ולהיות חכמים בשמש (אפשר גם בצל).

תהני מיום החופש

מור שלז

New member
זו באמת נשמעת תחילת של ידידות מופלאה

כמה חבל שהידידות הזו היא קצרת טווח כל כך...
פיל-פרפר שלך יגדל ויגדל, ואז - פוף! איך שיגיע הזינוק הוא ייעלם.
והיתרון של פיל-פרפר גדול כל כך, שכשהוא נעלם, הוא משאיר אחריו ואקום גדול. והואקום הגדול הזה מתמלא באושר גדול עוד יותר ובחיוך ענק ברגע שאת חוצה את קו הסיום

כשהראש עובד שעות נוספות

נזכרים בכל מיני דברים.
אז עם כל הדיונים על החום, וכל הדעות והעיצות שמתעופפות באויר,
נזכרתי בפואמה הזו:
"Everybody is free to wear sunscreen"
by Baz Luhrman

פה תמצאו את המילים.
ההנאה מובטחת למי שיש לה סבלנות לקרוא.
ניתן למצוא גם בגירסה מוזיקלית...

אז ביום שישי- אל תשכחו קרם הגנה!

ראית שגם הרולר עושים בדיוק את המסלול של החצי?

אני מגיעה מוקדם בתקווה לראות את הזינוק שלך - אז לא להבהל אם תשמעי צרחות עידוד

מור שלז

New member
נהדר! גם אני אוהבת את הפואמה הזו

ואוהבת אותך.
שיהיה בהצלחה ובהנאה ביום שישי

למעלה