natans81

New member
הזמנה לסמינר שלום עולמי באוגוסט

פתוח לאמני לחימה מכל השיטות ולמתחילים.

AmitNHB

New member
חברים, לא להגיב ל
זה רק מקשה

עליי לסדר אחריו. כל עוד הוא רק מגיב לעצמו, זה לוקח לי שניות לסדר.

שאלה בנוגע לבלוג שלי

חג שמח חברים
מעניין אותי לקבל ממכם ביקורת מדי פעם על הבלוג שלי
אני כותב בערך פעם או פעמיים בשבוע וזה מתפרסם בדה באזר ובערוץ הספורט
מן הסתם יש פה אנשים שאני מאוד מעריך את הדיעה שלהם ואני מאוד אשמח לקבל ביקורת גם לבי התוכן וגם לגבי הכתיבה
כרגע אני משתדל לזגזג בין פוסטים שפונים לכאלה שלא מכירים את הענף לכאלה שמכורים

זה מה שכתבתי היום
http://debuzzer.sport5.co.il/buzz/?p=27077#comment-23184

שאלה למנהלי הפורום, זה בסדר מבחינתכם אם אני אכתוב פה הודעה פעם בשבוע כשמתפרסם משהו שכתבתי?

natans81

New member
קליפ קצר מתוך שיעור אצל שי חי

קליפ קצר שערך שי חי של 3 מתלמידיו, נתן, דניאל ודני, כפי שצילם במכון אתמול בשיעור איתם.
תהנו.

natans81

New member
כולם עושים קרבות

אם הכוונה שלך היא לתחרויות, בקרוב

AmitNHB

New member
אין בעיה.

בעיקרון אני משתדל לשרשר הודעות ופרסומים לשרשור אחד

על הכיפאק, תודה

ושוב, אני אשמח לקבל ביקורת בונה גם על התוכן וגם על הכתיבה.

AmitNHB

New member
מה לא נאמר על בעיית השיפוט ב MMA

כן, ברור שצריך לתת לשופטים לצפות במסכים. פעם בעידן אחר עוד הרבה לפני שהיה בכלל MMA היה נהוג להגיד שלשופטים יש את המקום הכי טוב לצפייה באולם. זה אולי עדין נכון גם היום אבל המקום הכי טוב באולם הוא עדין הרבה פחות טוב מאשר מול מסך HD ובימאי שבוחר לך את הזוויות הכי טובה מתוך 7 צלמים ועוד לא דיברנו על replay...

לגבי קווים מנחים, זה לא שאני נגד אבל הבעיה נעוצה יותר באינטיליגנציה של השופטים הקיימים מאשר בחוסר קווים מנחים. יש כ"כ הרבה דוגמות להחלטות הזויות שרק בבון מפגר יכל לטעות בהן שלא קשורות לשום קו מנחה. הבעיה נעוצה בראש הפירמידה - קית' קייזר ראש ועדת האתלטיקה של נוואדה. נסה לשימוע אותו פעם מצדיק איזה החלטה הזוויה: הוא יגיד משהו כמו "WELL... תראה, ב MMA POST אלבניה היה כתב אחד שנתן את הסיבוב ה 1 למושיקו וב UFC TIME מקדוניה היה כתב אחד שנתן את הסיבוב ה 3 למושיקו. אז הנה, אתה רואה
ה 29-28 מושיקו דוקא כן הגיוני..."

כן, אני מסכים שיש בעיית שיפוט ב MMA וכך בערך כל העולם. חבל שאתה לא מפרסם את התוכן של הבלוג כאן (או בקבוצה שנפתח, אם נפתח בפייס). זה יוביל לדיון פורה יותר.

פורומים חדשים ב
|תפוז|

|*|
אם אתם מנהלים או שיש אנשים אחרים שמכנים אתכם "בוס", תוכלו בוודאי למצוא נושא טוב לשיחה בפורום מנהלים ובוסים בעבודה.זה המקום להעלות לדיון את כל הנושאים הקשורים לניהול כגון עובדים, התנהלות במקום העבודה, תרבות אירגונית ועוד... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?forumid=2357
|*|
קיבלתם דו"ח לא הוגן ואין לכם מושג מה עכשיו לעשות? חייבים לדחות את הצו הדחוף? צריכים עזרה ולא יודעים למי לפנות? פורום סיוע וייעוץ לפניות אזרחים הוקם במיוחד בשבילכם! בפורום תוכלו לקבל הפנייה והכוונה לגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה, עירייה, בריאות, צבא, דיור, צרכנות, רווחה, עבודה, תחבורה, כלכלה, חינוך ועוד... http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2358

YardenBu

New member
אולי כשהוא יחזור הוא ילמד לכתוב עוד משפט

או שניים. כבר התחיל לשעמם.

AmitNHB

New member
האמת שהוא די עזר לי עם כל ה
:-

היה לי קל לאתר את ההודעות שלו.

Daniel Bryan

New member
מה לעזאזל..

אין לך אפשרות למחוק את השרשור במקום לעבור הודעה הודעה?

למעלה