10 ההופעות הטובות ביותר של 2014

LeAnnDylan

Well-known member
10 ההופעות הטובות ביותר של 2014

האתר Country Outfitter ערך את רשימת עשר ההופעות הטובות ביותר של השנה החולפת בקאנטרי.
יש ברשימה לא מעט פייבוריטיות של הפורום מה שהופך אותה ללגיטימית בהחלט בעיני
אולי קצת משחק עם המיקומים אבל בתאכלס, בהחלט מדובר בהופעות מרשימות.
אז, לכו לראות וספרו איזה הופעות חסרות לכם שם, איזה הופעות הייתם מוציאים מהרשימה, מי נמצא נמוך מידי או גבוה מידי לדעתכם?

דירוג שלגמרי מחטיא את המטרה בעיני

קטגוריית פרס סיבוב ההופעות הטוב ביותר הרבה יותר מייצגת את המציאות בעיני מאשר ההופעות המצולמות, המהונדסות והמאוד קיטשיות לרוב שברשימה הזו.
הקהל באולם קונצרטים חווה דברים באופן שונה לגמרי מהצופה בבית שרואה זמרים ש(לכאורה) מבצעים שיר בלייב. הקהל באולפן שידור מקבל סימנים איך להגיב. הזמר יודע בדיוק מה הטמפו מהטלפרומפטר והפידבק ריטרן יש אילוצי זמן ולכן אי אפשר לדפוק סולו של שלוש דקות ולחזור על הפזמון שמונה פעמים ןכדומה.

LeAnnDylan

Well-known member
כן ולא

אין ספק שיש הבדל גדול בין הופעה של שיר אחד במסגרת של הופעה מלאה בסיבוב הופעות לבין הופעה שמצולמת לאירוע טלווזיוני כחלק מטקס פרסים או אירוע כלשהו. חוץ מההופעה של נטלס וקלארק, כל ההופעות האחרות היו כחלק מאירועים מצולמים וערוכים ולכן אין באמת בעיה מבחינתי להשוות בניהם. אולי ההפקה של ההופעה של בנטלי קצת פחות מושקעת וגרנדיוזית מחלק מההופעות האחרות אבל אני עדין חושבת שהיא נכללת באותה הקטגוריה.
להשוות בין סיבובי הופעות בלי לתת קישורים כדוגמאות, זה לא תופס, ואלא אם כן יש הופעות מלאות מצולמות וערוכות כמו ההופעה של נטלס וקלארק, קשה מאוד לאמוד את טיב ההופעה והאיכות שלה כי מה לעשות, צילום רועד מטלפון סלולרי כשברקע עשרות ילדות צווחות, קצת מקשה על ההנאה מההופעה.
חוץ מזה שלא חסרות הופעות מטקסים כאלה ואחרים שמלאות בהרבה רעש וצילצולים, אבל גם בטופ 1000 של הופעות מהשנה הזו, לא הייתי בוחרת בהן. כי הן לא טובות, מיוחדות או מרגשות בעיני, ובגדול די סתמיות או ממוצעות לחלוטין. ואני יודעת שאתה אוהב את לוק בריאן ואולי הוא ממש מוצלח בהופעה מלאה אבל בכל ההופעות בטקסים האחרונים הוא היה סתם. סתם ווקליסט ממוצע, סתם שיר ממוצע, סתם הופעה ממוצעת. אז אפשר להתווכח על זה שאין לו ריאות כמו של קרי אנדרווד לכן ההופעות שלו בטקסים אף פעם לא יהיו גרנדיוזיות כמו אלו שלה, אבל אני בהחלט חושבת שאפשר להשוות הופעה שלו עם נניח הופעה של דיירקס בנטלי או בראד פייזלי או קית' אורבן ולהגיד שההופעות שלהם מרשימות יותר. ואני לא מדברת על סמך טעם אישי כי אם להיות כנה, סביר להניח שמבין הארבעה שציינתי, הכי אהנה בהופעה של לוק כי אני אוהבת הרבה יותר שירים שלו מאשר האחרים. ובכל זאת, לכל זמר יש משהו אחר להציע. יש כאלה שההופעות שלהם מתנדנדות בין כמה שירים ממש מעולים לבין כמה שירים ממוצעים ויש כאלה ששומרים פחות או יותר על אותה רמה כל ההופעה. מה עדיף, זה כבר דיון אחר

&nbsp

למעלה