ההול אוף פיים של TNA

pufpuf

New member
ההול אוף פיים של TNA

בסלאמיברסרי, לרגל עשר שנים להקמת הארגון, TNA יכריזו על הנכנס הראשון להיכל התהילה שלהם.
האם אתם חושבים של TNA יש מספיק היסטוריה כארגון כדי להקים היכל תהילה משלהם?
מי אתם חושבים מתאים להכנס להיכל התהילה של TNA?

erlang

New member
זה בדיחה שהם עושים את זה. והמועמדים הם

ההורים של TNA ג'ף וג'רי ג'רט

Rated PG

New member
לדעתי

זה מוקדם מידי בשביל HOF של TNA. הWWE התחילו את הHOF שלהם אחרי 40-50 שנה.
הנכנס הראשון בטח יהיה ג'רי ג'ארט. יכול להיות גם ג'ף ג'ארט, סטינג או קן שאמרוק, אבל אני דיי סגור על ג'רי. אין להם יותר מידי אנשים שאפשר להכניס לHOF.

ninjastar

New member
אני דווקא לגמרי בעד

הול פיים של הWWE כבר מזמן ידוע כאירוע חגיגי, משמח, מרגש, אבל לא מחייב. אף אחד לא מתסכל על ההול אוף פיים של הארגונים כמשהו אמיתי בעל איזה ועדה אמיתית שקובעת למי מגיע.
פעם בשנה לקבל איזה סגמנט נחמד, נוסטלגי, שיציג מתאבק כסוג של אבן דרך בארגון, אין בזה שום דבר רע. ויש לזה ערך חיובי לטעמי (חבל רק שTNA לרוב מרגישים כמו אירוע נוסטלגי אחד גדול עם חלק מהרוסטר שלהם, אבל זה כבר דיון אחר)
ברור שיש הרמת גבה אוטומטית כשמדובר בHOF של ארגון כזה צעיר, אבל אם מסתכלים על זה כסוג של אנגל שנתי, ולא כTNA מקימים ועדה כדי להחליט איזה מתאבקים מTNA תרמו הכי הרבה לעולם ההאבקות, אז זה בסדר לטעמי.

למי מגיע?.....החלום שלי זה סטינג, וסוף כל פאקינג סוף! הוא יספיק לחזור לזירה כל שבועיים להתאבק.

RoieS316

New member
קצת בעייתי בהתייחס להיסטוריה הקצרה שלהם

אבל אם זה יהיה חד פעמי, בשלב הזה, אז למה לא.
אחת לשנה זה מיותר בשבילם.

yauli747

New member
יש להם בעיה רצינית

לדעתי אין להם מספיק אנשים להכניס להיכל התהילה, אם אני ורבים אחרים חושבים שהיכל התהילה של WWE הוא בדיחה בגלל שמכניסים בו כל אחד ולא שמרו את זה משהו יוקרתי והכניסו רק אנשים ממש רואים אז לTNA יש בעיה אחרת ורצינית לא פחות, אין להם אנשים שמזוהים עם הארגון שלהם בלבד זאת אומרת כמות האנשים שנבנו בארגון שואף ל0 ורובם זה פירורים מWWE או WCW.

כמו שכולם חשבו היחיד אולי כרגע להכניס זה ג'ארט וזה נראה לי ממש מיותר.

אם למשל היו עושים היכל תהילה בROH ארגון שאתם יודעים שאני מאוד אוהב וגם הוא בן 10 אז להם היה הרבה יותר אנשים שיכלו להכניס להיכל התהילה של ROH בלי שאנשים יעבירו ביקורת או ירימו גבה: סמואה ג'ו, פאנק, דניאלסון, אוסטין אריס, הומיסייד, כריסטופר דניאלס ועוד כמה מדור ההקמה היו נכנסים להיכל תהילה ללא שום בעיה או ביקורת... לא שאני חושב שROH צריכים לעשות כרגע היכל תהילה בכלל אני היתי מחכה עוד כמה שנים

שי מילר

New member
מנהל
מוקדם מאוד

אני חושב שרוב האנשים שאולי ראויים עדיין פעילים, כך שלא ברור לי מה יהיה אבל מתקשה מאוד לפרגן.

Wade Barrett

New member
דיקסי קרטר נתנה רמז עבה בטוויטר

ככל הנראה זה יהיה כריסטיאן.

בעקבות ההעסקה בין הWWE לTNA שבה פלייר הופיע בHOF ובמניה
השנה אז הWWE הרשו לכוכב אחד להופיע בTNA חד פעמי.

אז ככל הנראה הHOF הראשון של TNA יהיה אלוף הבין יבשתי של הWWE כריסטיאן .

דעתי האישית : בדיחה מהלכת,מתאבק פעיל בארגון המתחרה יהיה הנכנס הראשון לHOF (שיהיה בדיחה גם ככה) של TNA.

Daniel Bryan

New member
מה היה הרמז, אם אפשר לשאול?

בכ"מ זה מסוג ההתקטננויות המעצבנות ש-TNA יודעים להביא.. וכריסטיאן מוכנס ראשון? הוא ה-שם של הארגון שלכם? האיש שבנה אותה מיסוד?

הרשו לי לצטט את המיז... REALLY? REALLY???

Wade Barrett

New member
בפנים

On a plane headed to Dallas for the big PPV this weekend. Very excited @Christian4Peeps is joinin us for the night. He's one of my favorites

last caress

New member
אולי פספסתי משהו

אבל איפה הרמז פה? ואיך קישרת בין הטוויט הזה לכניסה של כריסטיאן לHOF של טי אן איי?

Wade Barrett

New member
אז מה יעשה שם

כריסטיאן בדיוק ?
הוא לא יכול להתאבק כי הוא חתום בWWE,הוא לא יהיה בסטורליין כלשהו
כי הוא חתום בWWE ובאותו ערב דיקסי תכריז על הHOF הראשון ובאותו
ערב כריסטיאן יהיה מאחורי הקלעים למטרה כלשהי לערב אחד בלבד.

last caress

New member
אוקיי, לא ראיתי שזה פורסם באתרים אחרים

עדין, אני בספק גדול אם זה יקרה. הניחוש שלי זה שהוא יהיה מעורב באיזשהו אנגל מאחורי הקלעים, ושהשימוש בו קשור לא רק לעובדה שTNA נתנו לפלייר להופיע בהול אוף פיים, אלא גם לתביעה המדוברת שTNA הגישו נגד הWWE לאחרונה.

kendog keds

New member
זו פרשנות מאוד מרחיקת לכת ל"רמז"

איפה מה שהיא אמרה ואיפה להחליט שהוא נכנס ל"HOF" שלהם? לא הייתי מתפלא אם הוא אפילו סתם בא לבקר אותם ולא ישתתף בשום דבר

Rated PG

New member
הWWE לא מרשים למתאבקים שלהם לבקר שם

אני זוכר סיפור מלפני כמה שנים שכמה מתאבקים היו מאחורי הקלעים של אימפאקט (אני חושב שאחד מהם היה צ'אבו גאררו) ואז הם קיבלו על הראש מהWWE.
במקרה הזה נראה שהWWE מגבים אותו כי הוציאו אותו מההאוס שואוס ביום ראשון, ז''א שהוא שם מסיבה כלשהי.

Israeli Hero

New member
דוקא יש דיבור שהוא כן ישתתף בארוע.

PAYBACK על זה ש_TNA הסכימו שריק פלייר ישתתף בהול אוף פיים לפני חודשיים.

yauli747

New member
אם זה נכון אז TNA מוכיחים את מה שאני חושב

על TNA כבר 10 שנים וזה שהם בדיחה גרועה וחיקוי גרוע של WCW והם ארגון שבמשך 10 שנים לא הצליח לעשות עם עצמו שום דבר מועיל או מענין

YellowAce

New member
לא

כזה נורא , יש להם היסטוריה כן. לדעתי הנכנס הראוןש חייב אבל פשוט חייב להיות אי ג'יי סטיילס האיש הראשון שעולה לפחות לי בראש שאני חושב עליהם.

MysteriOfir

New member
כמובן שלא

עשור זה קרוב לכלום במונחים האלה. ואין מתאבק עבר שהקריירה שלו מזוהה עם TNA עד כדי כך כדי שזה יהיה הגיוני. האמת שעולה לי תמונה אירונים בה האנשים שלא מספיק חשובים להכנס להול אוף פיים של WWE יכנסו לזה של TNA: נניח ג'רי לין או ג'יימס מיטשל או רייבן.

למעלה