אירוויזיון 2012: סיקור משותף

E u r o b o y

New member
אירוויזיון 2012: סיקור משותף

גם השנה - משתפים ביחד!

42 מדינות יתחרו באירוויזיון 2012 שייערך בבאקו בעוד קצת יותר מ-42 ימים... מעתה ועד הערב שבו תיפתח הגרסה ה-57 של התחרות באופן רשמי באזרבייג'אן,
פורום אירוויזיון מזמין את כולכם ל
סיקור משותף: כולנו אומרים מה אנחנו חושבים על השירים הנבחרים, מנתחים את סיכויי ההצלחה שלהם וגם מסתלבטים עליהם בדרך (בעיקר על ולנטינה "חניכיים" מונטה, או או או
). בכל יום, שיר חדש שיתחרה באירוויזיון הקרוב יהיה זה שיזכה לסקירה המשותפת של חברי הפורום, מעתה ועד האירוויזיון עצמו. באופן זה, כולנו נדע מה כל אחד חושב על כל שיר, מי עלה אצל מי בדירוג ומי צנח אל תהומות השכחה (והחרישה), מה הסיכויים של השיר בתחרות האמיתית ומה עומד מאחורי המילים והמנגינות שמאחורי השנה האירוויזיונית 2012.

מיד מתחילים עם המדינה הראשונה, הרגישו חופשי לשתף ולהתפלסף ובעיקר - להצית את האש שלכם (או להוריד שיער
)

E u r o b o y

New member
01. הונגריה

הונגריה 2012: Compact Disco - Sound Of Our Hearts
http://www.youtube.com/watch?v=qVXhElLlWb8

חצי גמר 01
שיר מס' 15

הונגריה
, המדינה באדום, לבן וירוק שהיא לא איטליה מביאה לנו השנה את הצליל הייחודי שלה - ומכל הלב. הרכב האלקטרו-פופ המקומי "דיסקו מזערי" יבצע על הבמה בבאקו את שיר השלום העולמי גרסת הדנובה - "הצליל של לבנו", כזה שרשות השידור הייתה יכולה רק להתקנא בעדכניותו. באנגלית לא מאוד מרשימה ובקול רועד יעלו נציגי המדינה המזרחית על הבמה בניסיון להשיג קצת יותר מחלום עלייה לגמר והתרסקות. האם העולם יוותר מקום אכזר לחיות בו או שחברינו בבודפשט יגלו כמה עולם בו הורסים שכונות מגורים כדי לבנות אולם לאירוח האירוויזיון הוא נפלא?

מה דעתכם על השיר? היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם?
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול?
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם?
מה עדיף: צליל הונגרי מפולפל או קיורטוש מקולקל?

פינת החניכיים ע"ש ולנטינה מונטה: סמנו -
אהבתם את השיר/
לא אהבתם?
הונגריה 2012 - במשפט אחד:

Mikey Weiss

New member
אולי השיר הכי אמביוולנטי אצלי

מצד אחד, אני חושבת שכשיר זה שיר מצוין, מעניין, בנוי נהדר, נשמע רלוונטי למוזיקה גם מחוץ לעולם האירוויזיון. מצד שני, מה עושים כשיש אחלה שיר אבל אמן - שלפחות לבינתיים, עבורי, אלא אם כן אני אהיה מופתעת בבאקו - לא מסוגל להעביר את השיר הזה אל הצופים? הסולן לא רק שנשמע גרוע למדי בהופעה חיה, על ווקאלז אפשר לעבוד, כל הנוכחות שלו לא עובדת בכלל לטעמי. קשה מאד לחבב אותו והוא לא מתחבר לקהל בכלל וזה מאד הורס לי. אם הייתי מדרגת רק כשיר ולא כחבילה, זה היה מדורג מאד מאד גבוה אצלי, אבל בגלל כל הבעייתיות שברור לי שהוא יסבול ממנה על הבמה, זה מגרד אצלי את העשירייה מבחוץ. אני לא מורידה את זה יותר נמוך כי זה בכל זאת קודם כל תחרות שירים ולשירים טובים מגיע קרדיט.

aSongForX 3

New member
הונגריה

החליפות השחורות-רובוטיות שהם לבשו בקדם שלהם הם כל כך לא אופנתיות. היה חסר לי המגע הפרש, האוורירי, הקליל שיתאים לרוח השיר. אולי חולצת משבצות צהובה עם צווארון וי שיקי, או אפילו סנדלי שורש אלגנטיים. במקום זה קבלנו חליפות חנוקות שמתאימות יותר למאבטחים בקניון. ההכרעה שלי: הכי שוק.

אולי השיר הכי לא זכיר השנה

אני אוהב, אבל לא מדי. אני מניח שהוא ממוקם איפשהו ב20+
תלוי בשירה של הסולן. אם הוא יצליח להשתפר ווקאלית, השיר יעלה.
2009
שנפל בגלל הופעה נוראית

python 4

New member
ובכן, אני לא יודע

יש שירים שהזמן והחרישה לא עושים להם טוב, וזה אחד מהם, ולכן קשה לי לשפוט את השיר הזה נכון להיום. יש לו סאונד נחמד אבל מאוס.

מהחצי החלש שבו הוא נמצא הוא אמור לעלות.

אפשר לעבור ישר לאופוריה?

להקת דיסקו חסכוני-הצליל של ליבנו

מה דעתכם על השיר?-שיר בסדר,מעולה בדרכו שלו
היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם?-מקום 10
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול?-כנראה הונגריה תעלה השנה לגמר
אפילו שזה חצי הגמר הקשה יותר-אם הזוועה המוערכת יתר על המידה (כנ"ל סלובניה השנה ושנה שעברה) עלתה מחצי גמר
חזק בשנה שעברה אז גם הם יכולים
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם?-חוץ מהשיר השנה אף אחד מהם לא התבלט בשמיעה שלי
נחמדים-(2005,2008) סתמיים-(2007) וזוועות (2009,2011)
פינת החניכיים ע"ש ולנטינה מונטה:

הונגריה 2012 - במשפט אחד:יותר טוב משנה שעברה

VickyRosti

New member
הונגריה

השיר חביב מאוד, עשוי טוב ובעל זכות קיום מחוץ לאירוויזיון, יחד עם זאת יותר מדי "פרווה" ולא מספיק מעניין, וממוקם אצלי קרוב למקום 30.
הסיכוי של הונגריה לעלות לגמר קלוש מאוד, הן בשל השיר היותר מדי למלמי והן בשל הלהקה המאוד לא כריזמטית, שרוב חבריה מכוערים (אחי אמר שהם נראים כמו פועלי זבל
)
הכי אהבתי את השיר המעלף של NOX שלא זכה להערכה הראוייה, וגם את השיר של קטי וולף מהשנה שעברה, בעיקר בגרסתו ההונגרית ובעיבוד המקורי.
צליל הונגרי מפולפל

הציון לשיר
- חיבבתי, אבל לא נפלתי.

L e j l a

New member
כולכם קוטלים את הזמר רק בגלל הופעה אחת?

היו זמרים הרבה יותר גרועים באירוויזיון שהצליחו לא רק בזכות ה"קול" שלהם

Simon93

New member

מה דעתכם על השיר? היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם? הונגריה מאוד הפכפכה בדירוג שלי ואני בטוח שגם אצל אחרים, פעם הוא במקומות האחרונים פעם באמצע ולפעמים יש חשק אפילו לתת לו טופ 10.
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול? לצערי ראיתי את הביצוע בלייב,ואירוויזיון זה לייב וזה הולך להיות זיוף מהלך שלא יעלה לגמר.
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם? כמובן של 2011, Kati Wolf-What About My Dreams.
מה עדיף: צליל הונגרי מפולפל או קיורטוש מקולקל? צליל כמובן

פינת החניכיים ע"ש ולנטינה מונטה: סמנו - אהבתם את השיר/ לא אהבתם?

הונגריה 2012 - במשפט אחד: הבנתי שאתם דיסקו חסכוני..אבל לחסוך על פיתוח קול?

wildflower51

New member
הונגריה

בשמיעות הראשונות אהבתי את השיר מאוד. הוא נשמע כמו שיר של א-הא או של Hurts, וזה פופי ומיוחד. ההפקה של הסטודיו מוצלחת מאוד, עם קולות הרקע ועם השירה המדויקת של הסולן. כיכב בטופ 10 שלי למשך מספר שבועות.
לאחר ששמעתי את הלייב השיר ירד לעשירייה השנייה או השלישית, כי הסולן לא מסוגל להחזיק את השיר! כל האנרגיות וכל הדיוק של הסטודיו נעלמו כלא היו, ואני חושש שגורלו של השיר ללכת להזדייף בסמי.

מהשנים האחרונות אהבתי את השנה שעברה (למרות ההופעה שהורידה), וכמובן את 2005 ו-2007 המופלאים. 2005 הוא אחד האהובים עלי באותה שנה.

עדיף צליל הונגרי מפולפל על פני קיורטוש מקולקל, אבל שבאמת יהיה מפולפל ולא מזויף!

פינת החניכיים:

הונגריה 2012 - במשפט אחד: חבל שאין פלייבק באירו.

nit li

New member
שיר אהוב!!!

מאוד אוהבת את השיר, הוא רוקיסטי, U2 דפש מוד כזה וכיף לנגן אותו. השנה הוא גם מאוד בולט כי אין הרבה כמוהו.
כשיר- אין סיבה שזה לא יצליח, כי הוא מעולה, אבל מפחדת בעיקר מההופעה. אם הם יופיעו כמו בקדם- מניחה שישארו בסמי וחבל.
הונגריה טובה בלאכזב אותי ברגע האמת- ראו ערך 2009 (עדיין בטראומה ממה שהוא לבש שם) ושנה שעברה.
כרגע הוא נמצא בטופ 10 שלי, אבל יש סיכוי שהוא ייצא ממנו לטובת השיר שלנו אבל למקום ה11, לא יותר נמוך מזה!
השיר ההונגרי שהכי אהבתי מהשנים האחרונות היה ב2009 (ההוא עם הטייטס הטורקיז האיום הזה). בהופעה נורא התאכזבתי, נראה לי שגם הזמר עצמו התאכזב אחרי ההופעה. כמובן שגם 2005 אדיר (מקום 12? תתביישו! זה שיר לטופ 5!) ואת של שנה שעברה, שכאמור, אכזב מאוד ברגע האמת.
לגבי השאלה האחרונה- מה עדיף? לא זה ולא זה, רק קניידעלה פולני!

שיהיה להם המון המון המון בהצלחה!

N o c t u r n e

New member
שיר מעולה עם עיבוד משגע

ראוי ביותר לעלייה לגמר, אך לא רואה מצב שזה באמת יקרה

אריקל'ס הונגריה:

12- 2005

10- 2011
08- 2012
07- 1997

BarCancer

New member
הדעה שלי:

מה דעתכם על השיר? השיר בסטודיו - הוא מדהים ! אבל בהופעה בלייב - הוא מעייף, כבד, וארוך, הזמר מזייף ולא כריזמטי
היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם? לפני ששמעתי אותו בלייב הוא היה מקום 9, ועכשיו הוא מקום 27 בגלל הלייב ..
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול? - יש לי תחושה שהוא יחזור על ההופעה מהקדם ויזייף והשיר יסיים במקום ה-12-14 בסמי .
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם? - של 2011

מה עדיף: צליל הונגרי מפולפל או קיורטוש מקולקל? - צליל הונגרי מפולפל

idanchik

New member
אז ככה =]

מה דעתכם על השיר? היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם? הוא לא עולה אצלי לגמר אין לי מושג באיזה מקום בדיוק .. נראה לי שהוא במקום ה-30
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול? הונגריה תהיה מקום 12-14 בסמי
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם? 2011
מה עדיף: צליל הונגרי מפולפל או קיורטוש מקולקל? ...

עונה

מה דעתכם על השיר? היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם? לא זוכרת, זה כל הזמן משתנה. הסטודיו כל כך מדהים שלפעמים אני מדרגת תשיר בעשירייה הראשונה, למרות שהגרסה בלייב שווה הרבה פחות מזה. בקיצור - אני חצויה. יש חבר טלפוני?
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול? חוששתני שזה לא יספיק להם. מקווה שאני טועה ושהזמר עושה חזרות אינטנסיביות
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם? 2005 ו2011
מה עדיף: צליל הונגרי מפולפל או קיורטוש מקולקל? מה?

הונגריה 2012 - במשפט אחד: סטודיו מדהים לייב מחריד

Eurovision Aces

New member
מגיאר:

מה דעתכם על השיר? היכן הוא ממוקם בדירוגים שלכם? היכנשהוא בטופ 15.
האם הונגריה תעלה השנה לגמר או שהצליל של ליבנו יתברר כזיוף אחד גדול? הכל תלוי בזמר עצמו, או שזה עולה בענק, או נכשל חזק.
איזה שיר הונגרי מהשנים האחרונות הכי אהבתם? למען האמת הונגריה לא ממש שלחה משהו רע בשנים האחרונות שלה באירוויזיון.

הונגריה 2012 - במשפט אחד: מעולה-לה-לה.

drnaji

New member

שיר עם צליל עדכני וקליפ שלא היה מביש אף להקת רוק.
הלייב מאד חלש ווקלית וויזואלית.

למעלה