בניית הבמה בליסבון מתקדמת בקצב

E u r o b o y

New member
בניית הבמה בליסבון מתקדמת בקצב

https://m-m-pr.com/index.php/eurovision-diary-2018

היום הורכבו קשתות הענק שלמעשה מהוות את המסגרת של הבמה. בינתיים גם "שלד הדינוזאור" עומד להיות מותקן - זה שצפוי לנוע וליצור "במה חדשה" בכל שיר ושיר (אם תרצו, התחליף למסכי הלדים)

לא גיי

New member
אין לדים אבל יהיו מקרני לייזר

לפי הבלוג הוצבו מספר מקרנים עוצמתיים מבית Panasonic וחלק מהמשלחות הולכות לעשות בהם שימוש בהופעות.

לא גיי

New member
לא לייזר כזה

לייזר זו הטכנולוגיה אבל מדובר במקרנים לכל דבר, כלומר (למיטב הבנתי) משלחות שירצו להשתמש במסכים לא יצטרכו להביא מהבית (איטליה למשל יכולה לשחזר את הקליפ ולהביא לבמה את הריקוד החביב עם הילדים המתפוצצים ברקע). אולי גם יעשו שימוש בהולוגרמות/יקרינו על המונומנטים של הבמה/על הקהל. אין לי מושג אבל המקרנים שהותקנו מאפשרים את זה.

לא גיי

New member
השנה גם מסכי הלד המסורתיים שמיועדים לקהל הוחלפו במקרנים

שמאפשרים רזולוציה טובה הרבה יותר.

לא גיי

New member
החור המסתורי

לפי כותב הבלוג, אל החור שאנחנו רואים בחלק מהתמונות יוכנס בקרוב משהו סודי ביותר. אני לא עומד במתח.

לא גיי

New member
פתרון התעלומה (כנראה)

כעת אני רואה שנרמז שאל החור תוכנס מעלית ייחודית, שמסוגה יש רק 4 בכל העולם כולו! התמונה להמחשה בלבד.
&nbsp

לא גיי

New member
החור גדול מדי

והאמת שהאסטונית לא זזה ככה שמיותר להתקין לה מעלית. אגב תיקון קטן: כנראה שכל 4 המעליות (בתמונה) יוכנסו לחור בבמה.

Rori90

New member
אולי האסטונית תועלה במעלית לבמה?

דווקא בשנה שבה ישראל מצהירה שהיא הולכת לתת הופעה בלתי נשכחת פתאום הבמה תכלול אלמנטים חדישים שיאפשרו למדינות אחרות לתת הופעות יותר מיוחדות? באסוש

nice to meet

New member
מי אמר שישראל לא תשתמש בזה גם?

אגב, מישהו יודע אם מיידעים את המדינות בכל הטכנולוגיות האלה על מנת להתאים את ההופעות למכשור על הבמה?

למעלה