מורן מזור בחדשות ערוץ 10

amit0423

New member
אממ

1. טוב באמת שהיא נפטרה מהשמלה המזעזעת חושים הזאת
2. לדעתי לא הכל צריך לעשות לאיירוויזיון ובמיוחד לא לתת לאנטישמי שכאילו חזר ממה שאמר לעזור לך מזל שלא לקחה אותו בסופו של דבר
3 . ברור לי שהם הולכים לשדרג את השיר ממש נקווה לנפלאות

בדיוק רציתי לשאול אם מישהו יודע על זה....

... הרי נציגי ישראל נוהגים להתארח במופי העצמאות של ערוץ הראשון (ובג"כ גם בטכס מלכת היופי), ואולי זו תהיה ההזדמנות לחשוף את הגרסה הסופית לשיר (שכצפוי, השינויים יהיו מינורים, אבל שנשמע!)

VickyRosti

New member
שיתחשבו בי ויחשפו את הגרסה החדשה

עד יום חמישי הבא, לפני שאני נוסעת ללונדון, ואין לי מושג אם ואיפה יהיה לי שם WiFi חינמי כדי להאזין לגרסה החדשה.

Raph Rulz

New member
פני לסטארבקס הקרוב למקום מגורייך...

ועכשיו התחילו גם בתחנות האנדרגראונד הגדולות

VickyRosti

New member
טוב לדעת. בפעם האחרונה הייתי בלונדון ב-2009

כשאפילו לא היה לי מכשיר שפועל בחו"ל, אז נסעתי בכלל בלי סלולארי, ורק אמא שלי הייתה מתקשרת אליי בבוקר לחדר במלון! בקיץ האחרון הייתי בגרמניה, ושם גם במקומות שיש WiFi, הוא לרוב בתשלום, או דורש תהליך הרשמה ארוך ומורכב, שעד שהמערכת מאשרת לי קוד גישה, כבר סיימתי לאכול ועזבתי את המסעדה. האמת שלא היה מזיק לי להתנתק מהאינטרנט כפי שהיה כל השנים עד הטיול האחרון שלי, אבל המחשבה שתצא גרסה חדשה לשיר של מורן בלי שאוכל לשמוע אותה, מאוד מתסכלת!

Tom875

New member
מושלם

מורן נשמעת מעולה בלייב, כרגיל. קשה להבדיל אם
זה לייב או פלייבק. גם הלוק הזה מאוד מחמיא לה.
לא חושב שזו הגרסה החדשה, גם אם כן השינויים מאוד
מינוריים וטוב שכך. השיר נהדר גם כמו שהוא.

Tom875

New member
ההופעה של מורן באמסטרדם - במוצ"ש

אולי אחרי ההופעה הזאת נעלה בהימורים

למרות שלא בהכרח יש קשר בין ההימורים לבין ההצלחה בפועל (ע"ע הראל סקעת)

E u r o b o y

New member
כמעט ללא שינוי, אבל נשמע קצת כמו גרסה משופרת

אני מניח שאם אכן יש גרסה חדשה, היא תהיה כמעט זהה למקור עם שינויים קלים בלבד - ונראה לי שזה ממה ששמענו כאן (יש איזה כינורון ברקע ממה ששמעתי). הביצוע נהדר, כרגיל.

VickyRosti

New member
היא נשמעת נהדר!

איזה קול צלול, נקי, מדוייק ומרגש, בדיוק כמו בהופעה בקדם!

VickyRosti

New member
טוב שהיא הייתה קשובה לביקורות

ותוותר על שירותיו המפוקפקים של ג'ון גליאני. גם אם הוא לא אנטישמי אלא חולה נפש שלא היה אחראי למעשיו, אני עדיין לא רואה סיבה להיעזר בשירותיו של אדם שאמר שהוא מעריץ את היטלר!

בכל מקרה, אני שמחה לשמוע שהם עובדים מאוד קשה, ואני מקווה שתהייה השקעה וחשיבה יצירתית גם מעבר לשמלה.

GM1988

Well-known member
זה כזה אנמי עם השיר הישראלי?

ממה שמעדכנים פה - ברדיו הוא בקושי מושמע (האמת גם אני בכל הזדמנות לא נתקלתי בו), קליפ - אין, גרסה רשמית - אין.
סבבה שמעדכנים אותנו שמורן בדיאטה ובחיפושים אחרי מעצב אופנה לשמלה, אבל כמה אנמי זה מעכשיו, ככה אנמי יהיה בערב התחרות.
מוזר, כזה חוסר קידום לייצוג ישראלי

למעלה