: גניבת כבלי איתות באזור לוד/כפר חב"ד.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member

עקב גניבת כבלי איתות באזור לוד/כפר חב"ד חלים עיכובים בתנועת הרכבות. תקלה זו מתווספת לתקלת קריסת הנחל בשפירים. צוותי הרכבת מטפלים בתקלות.
שחר וייסמן, דוברות הרכבת.

בועז ל

New member
הודעת "רכבת ישראל" - סיכום אירועי היום.

עקב גניבת כבלי איתות באזור לוד/כפר חב"ד חלים עיכובים בתנועת הרכבות. תקלה זו מתווספת לתקלת קריסת הנחל בשפירים. צוותי הרכבת מטפלים בתקלות.
הודעת "רכבת ישראל" - סיכום אירועי היום.
מצ"ב הודעה לעיתונות.

בועז ל

New member
פה הייתה מסילה - תמונה באדיבות "רפי דלויה".

S o l l y

New member
משהו לא מובן לי...

משהו לא מובן לי...
זה הרי לא סוף של מסילה לא ?
זה נראה כאילו בסוף ה"נחל" הזה יש קיר בטון, ויש סיבוב של 90 מעלות שמאלה, שלא נראה אפשרי למעבר רכבת....
או שזה רק נראה ככה?

עדירמר

New member
מסילת הרכבת לנתב"ג

משהו לא מובן לי...
זה נראה כאילו בסוף ה"נחל" הזה יש קיר בטון, ויש סיבוב של 90 מעלות שמאלה, שלא נראה אפשרי למעבר רכבת....
או שזה רק נראה ככה?
מסילת הרכבת לנתב"ג
מה שנראה בתמונה כ"סוף של מסילה" הוא בעצם כניסה למנהרה.
מסילת הרכבת לנתב"ג עוברת מתחת כביש מספר 1, מציצה החוצה בחפיר ואז עוברת מתחת כביש 412 במנהרה נוספת. התמונה היא של החפיר המוצף.

25306yosef

New member
זה פשוט ביותר...

משהו לא מובן לי...
או שזה רק נראה ככה?
זה פשוט ביותר...
קיר הבטון שרואים בסוף ה"נחל", הוא החלק העליון של המנהרה שבתוכה עוברת הרכבת.

כלומר, כל המנהרה של הרכבת מוצפת מים עד למעלה ולכן רואים רק את הקיר העליון של המנהרה.

בועז ל

New member
חבלה בכבל האיתות - תמונה באדיבות "רכבת ישראל"

חבלה בכבל האיתות - תמונה באדיבות "רכבת ישראל"

בועז ל

New member
הרשה לי להקדים ולברך אותך לרגל "המינוי" הצפוי

תשאל את חברה שלך מ.כ.
על הדרך, קבל ממני שי קטן. האם אתה מאמין, כבוד הרב, שהתמונה הזאת צולמה דרך חלון של IC3?!

davidfainshtein

Member
מנהל
דרך החלון???

על הדרך, קבל ממני שי קטן. האם אתה מאמין, כבוד הרב, שהתמונה הזאת צולמה דרך חלון של IC3?!
דרך החלון???
לא ידעתי שאפשר לפתוח חלונות לרוחב כזה ב- IC3...

מיכי 10

Member
שלא תתבאסו
: אם עד אחת עשרה לפנה"צ

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 17/12

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שלא תתבאסו
עדיין לא שאלו כאן כלום, זה לא נורמלי.

אז אני אשאל על תח"צ למקום אליו אצטרך כנראה להגיע בכל שבוע, רק החל מינואר 2014...
ושמעתי שקשה שם עם חניה. ):

מרמת גן (אזור צומת אלוף שדה / הרא"ה (דרך רבין) - לתל אביב, סמטת מנדלשטם.
זה קרוב לנורדאו 42 ולדיזנגוף 241.

כמובן לא דחוף בכלל. יש עוד זמן, לפחות שבועיים. :)
בתודה מראש,
מיכל.

olli3

New member
מנהל
39 דן עד לדיזינגוף פינת ז'בוטינסקי או עד

שלא תתבאסו
עדיין לא שאלו כאן כלום, זה לא נורמלי.

אז אני אשאל על תח"צ למקום אליו אצטרך כנראה להגיע בכל שבוע, רק החל מינואר 2014...
ושמעתי שקשה שם עם חניה. ):

מרמת גן (אזור צומת אלוף שדה / הרא"ה (דרך רבין) - לתל אביב, סמטת מנדלשטם.
זה קרוב לנורדאו 42 ולדיזנגוף 241.

כמובן לא דחוף בכלל. יש עוד זמן, לפחות שבועיים. :)
בתודה מראש,
מיכל.
לדיזינגוף פינת נורדאו (תלוי איפה בדיוק במנדלטשם את צריכה).

אני לא יודע איפה את בדיוק גרה, אבל אפשר גם עם קו 55 של קווים, ממנו ניתן לרדת או בארלוזורוב פינת דיזינגוף ומשם רגלית על דיזינגוף או שיורדים בהירקון פינת נורדאו (בפועל התחנה נמצאת בהירקון פינת ויתקין). אני לא זוכר אם אפשר לקצר את ההליכה דרך ויתקין ופשוט ללכת בצמוד לגדר של בית הספר שיש שם אם אני זוכר נכון. בכל מקרה, אפשר להמשיך בכיוון הנסיעה של האוטובוס על הירקון והפניה הבאה היא נורדאו.

הנסיעה ב55 לטעמי תיקח יותר זמן אבל יש שעות (לא מעט) שהוא תדיר יותר. מצד שני הוא יוצא מקרית אונו וזה הופך אותו לפחות אמין מבחינת הלו"ז (נהג אחד נוסע מהר יותר, שני איטי יותר וכו').

מיכי 10

Member
תודה רבה, מיכאל

לדיזינגוף פינת נורדאו (תלוי איפה בדיוק במנדלטשם את צריכה).

אני לא יודע איפה את בדיוק גרה, אבל אפשר גם עם קו 55 של קווים, ממנו ניתן לרדת או בארלוזורוב פינת דיזינגוף ומשם רגלית על דיזינגוף או שיורדים בהירקון פינת נורדאו (בפועל התחנה נמצאת בהירקון פינת ויתקין). אני לא זוכר אם אפשר לקצר את ההליכה דרך ויתקין ופשוט ללכת בצמוד לגדר של בית הספר שיש שם אם אני זוכר נכון. בכל מקרה, אפשר להמשיך בכיוון הנסיעה של האוטובוס על הירקון והפניה הבאה היא נורדאו.

הנסיעה ב55 לטעמי תיקח יותר זמן אבל יש שעות (לא מעט) שהוא תדיר יותר. מצד שני הוא יוצא מקרית אונו וזה הופך אותו לפחות אמין מבחינת הלו"ז (נהג אחד נוסע מהר יותר, שני איטי יותר וכו').
תודה רבה, מיכאל

אני צריכה מול סמטת מנדלשטם. אז נראה לי לפי מה שכתבת שקו 39 באמת עדיף לי על 55.

ומה דעתך על 56 שהוזכר כאן?

olli3

New member
מנהל
מרחק ההליכה מתחנת הירידה של 56 רחוק יותר.

תודה רבה, מיכאל

אני צריכה מול סמטת מנדלשטם. אז נראה לי לפי מה שכתבת שקו 39 באמת עדיף לי על 55.

ומה דעתך על 56 שהוזכר כאן?
מרחק ההליכה מתחנת הירידה של 56 רחוק יותר.
ראשית, לא שמתי לב שזו אותה השאלה מלמעלה (לא טרחתי לפתוח את העליונה).

לגבי 56, תחנת הירידה ממנו היא באבן גבירול פינת פנקס. בפועל התחנה נמצאת באבן גבירול פינת בזל (מול הפניה לבזל) ומשם יש להמשיך על בזל עד שמימין תהיה כניסה לרחוב זנגביל ואז שמאלה ליעד שלך. כמו כן מדובר בהליכה בעליה מתונה.

56 אומנם מהיר הרבה יותר, כמובן. אם את לא מפחדת מהחלפות, תוכלי להחליף לקו 5 של דן באבן גבירול, תחנת כיכר מילאנו (אבן גבירול פינת יהודה המכבי), שם עלייך לחצות לצד השני של אבן גבירול ולהמשיך עם קו 5 לנסיעה קצרה לנורדאו.

בכל מקרה, מכיוון שגם 39, גם 55 וגם 56 מתחילים את נסיעתם במסוף רידינג, אין לך שום בעיה לדעת תוך כמה זמן הם יגיעו לאיזור שלך. כך שתוכלי בקלות, לדעת איזה קו הכי מתאים לך ברגע בו את מסיימת עיסוקייך במקום אם תצטיידי מראש בלוח זמנים מודפס מנקודת המוצא (זמני יציאה ממסוף רידינג).

מצב
הנושא נעול.
למעלה