אתר דן בצפון עלה לאוויר

מצב
הנושא נעול.

scooby5

New member
אתר דן בצפון עלה לאוויר

אתר דן בצפון עלה לאוויר
בכתובת - www.dannorth.co.il
גם הכתובת www.m-dan.co.il מפנה לשם.
אני מהסלולרי ולכן משאיר את מלאכת הניתוח לאחרים.

jarondl

New member
קצת מדאיגה אותי פסקה אחת

אתר דן בצפון עלה לאוויר
בכתובת - www.dannorth.co.il
גם הכתובת www.m-dan.co.il מפנה לשם.
אני מהסלולרי ולכן משאיר את מלאכת הניתוח לאחרים.
קצת מדאיגה אותי פסקה אחת
הפסקה הזו קצת מטרידה אותי:
" במידה ויש מספר "חוזי נסיעה" הטעונים לכרטיס ה"רב-קו", מכשיר התיקוף המהיר יתריע על כך על ידי הדלקת נורית אדומה, ויפנה את הנוסע לאחת מעמדות הרכישה ברציפים כדי שיבחר באיזה חוזה הוא רוצה להשתמש. "

jarondl

New member
עוד דבר בעייתי - נסיעה בין עירונית

קצת מדאיגה אותי פסקה אחת
" במידה ויש מספר "חוזי נסיעה" הטעונים לכרטיס ה"רב-קו", מכשיר התיקוף המהיר יתריע על כך על ידי הדלקת נורית אדומה, ויפנה את הנוסע לאחת מעמדות הרכישה ברציפים כדי שיבחר באיזה חוזה הוא רוצה להשתמש. "
עוד דבר בעייתי - נסיעה בין עירונית
נראה שאם נוסעים במטרונית לתחנה מרכזית ומחליפים לקו בין עירוני, לא תהיה אפשרות לנצל את נסיעת ההמשך בחינם. בכיוון ההפוך זה כנראה כן יעבוד.

" היכן רוכשים חוזה משותף? חוזי נסיעה בין-עירוניים אלה, נרכשים אצל מפעילי התחבורה הציבורית הבין-עירונית בלבד, ולא בעמדות הרכישה והטעינה שברציפי המטרונית. רכישת חוזה נסיעה בין-עירוני (אצל המפעיל הבין-עירוני), יכולה להיות בצורת כרטיס נייר או טעינה לרב-קו. "

מה מטריד בזה?

קצת מדאיגה אותי פסקה אחת
מה מטריד בזה?
הפיסקה הזאת לקוחה מתוך "מכשיר לתיקוף מהיר"
המכשיר הזה אין אופציה של בחירת קוד, אתה מעביר את הכרטיס, אם יש חוזה בודד מתאים, אתה יכול לעלות.

אם יש כמה חוזים מתאימים, תיגש למכשיר הגדול יותר שיש בו גם מסך, ושם תוכל לבחור איזה חוזה לתקף

או שמראש תעשה בשכל, ותיקח שני כרטיסים, אחד לכל סוג חוזה טעון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה