שרשור Royal Rumble 2013

elotan

Member
תודה רבה שי!!

ולא, את הראמבל ראיתי כולו
אבל השאר העברתי.

דעות

לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רק לא זה! לא זה! הכל- רק לא זה! לא זה! לא זה! לא עוד פעם סינה-רוק! למה?! למה?! למה?! לעזאזל, התפללתי שנה שלמה! למה?!

למה?! למה?! למה?!

אחרי שהוצאתי את זה... זה היה כל כך ברור. כל הבוקינג הערב. אחלה ראמבל, מעולה- אבל טיפשי. עלוב. מזוויע. זיגלר לא שורד עד הסוף (לפחות עד השלישייה האחרונה היה צריך לשרוד) וסינה מנצח, וינס מאתחל את הקרב (ובליבי פיללתי שטייקר יפיל את הזירה לפני...) ורוק מנצח...

למה?! למה?! למה עוד פעם סינה-רוק?! למי אכפת כבר?!

JAMES DEAN

New member
הצבעתי בבחירות אז מותר לי להתלונן

קרב לסט מן סטנדינג על אליפות העולם:

כבר היינו בסיפור הזה של לצאת מהזירה ולהרוס ולהשתמש בתפאורה נגד היריב.
עוד פעם דבק סלוטייפ? really really תנו לדבק קצת להתייבש מהקרב של סינה/בטיסטה.

קרב על אליפות הזוגות:

עוד קרב שיכל להיות קרב טלוויזיה ותו לא. לא משהו מיוחד. נקסט.

קרב על אליפות ה-WWE

קרב טוב שאהבתי אבל דחיל רבאק הסיום שלו מעצבן. רואים שווינס דואג לכסף שלו ולא מקשיב לקהל האמיתי.
מבין שרוב הקהל ילדותי ורוצה שפאנק יפסיד. אבל למה לקחת את התואר? מה ייצא לו מזה? הרי עוד חודשיים במניה
כבר לא נראה את הרוק. יש לי הרגשה שהוא יפסיד באירוע הבא (הצ'מבר) ולא יחזיק מעמד כאלוף עד המניה.

קרב הרויאל ראמבל

היו פה ושם הפתעות: אם זה באגדות שהחזירו, ואם זה בצורת ההדחות.
אז עוד פעם קופי(קו) מתעלה על עצמו וניצל מהדחה בצורה מקורית. ייאמר לזכותו של דולף שהחזיק הרבה זמן ולפי דעתי
כבר מעכשיו הייתי נותן לו את תואר "מתאבק החודש".
לגבי האלוף של הראמבל... פיההההוווק. לא יכלו לתת לרייבאק לנצח? עוד פעם ניראה רוק/סינה? עלק פעם בחיים.

RoieS316

New member
הסתכלות על חצי הכוס המלאה 2.0

לפחות הפעם הפיוד ביניהם לא ימשך שנה.

MOR149

New member
דעות

זה נראה לי השנה הראשונה שאני הולך לקרוא תוצאות של רסלמניה. פשוט ביזיון מה שקורה עם המוצר הזה.
למה סינה שוב לוקח בראמבל הכי גרוע שאני זוכר? לא הבנתי מה הייתה המטרה להשאיר את זיגלר כל כך הרבה זמן בלי סיפור סביבו בלי שום עניין ובסוף להעיף אותו סתם ככה!?
החזרה של ג'ריקו הייתה מפתיעה מאד אבל הסוס כבר מת הוא לא נתן כלום ושום דבר ב2012 אז אין סיבה שהשנה משהו ישתנה.
רייבאק זה הדבר הכי גרוע שהם יכלו לקדם לסטטוס מיין איבנטר השנה מזה הפינישר הקוקסינלי הזה עם הצעדים?
ציפיתי ליותר הפתעות ומתאבקי עבר כמו ברוב הראמבלים אבל החזרה של גודפאדר(פשוט בדיחה זה היה) וגולדי לא הספיקה.

רוק פאנק היה קרב בינוני + לא מתלונן על הקרב אלא על הסיום המגוחך. איפה לעזאזל ברוק לסנר? הבן אדם פאקינג מפליץ בבית כל שניה והוא שווה בשניה הזאת 1000$. לא יודע למה הם הולכים לסינה רוק 2 זה היה גרוע בשנה שעברה ואין סיבה שזה לא יהיה בפעם השניה. כל כך היה מתאים רוק-ברוק 2 (לא על האליפות) קרב כל כך יותר מתאים גם מבחינת רווח לחברה(אין סמארק שלא ירצה לראות את הקרב הזה לאלו שעזבו את הWWE מתי שהתחיל עידן סינה, קהילה לא קטנה מהUFC ועולם הMMA בכלל).
אם בסוף נקבל טייקר-פאנק,רוק-סינה2,טריפל-לסנר 2 פשוט אין סיבה לראות את האירוע הזה. טייקר פאנק שילוב מאד גרוע ראינו בעבר
טריפל לסנר ראינו כבר השנה והיה רע , רוק סינה אותו סיפור.

WWE אתם ביזיון!!!! לינדה מקמהון את בת של זונה(כן כן הכל קשור לריצה שלה ולPG).

אורון V1

New member
הרהוראמבל

אז דל ריו הוא על תקן ברט הארט החדש? יותר עושה רושם שמנסים לעשות אותו אדי חדש לפי הסיומת של הקרב שבכלל לקוח מהארסנל של סינה. ומה נסגר עם המכוניות המפוארות? זה בגלל שהוא כמעט הרג את סנטה? אולי אפשר לפחות להשאיל לו את האופניים של הוניקו.
קרב הראמבל היה החלק הטוב יותר של האירוע עם הקאמבקים המפתיעים של ג'ריקו, גולדי וגודפאדר שאכזב עם השוואת השיאים של סנטינטו ו-וורלורד. קופי תרם פעלול נוסף שלא סייע והסוף לא כל כך הפתיע, אז שוב יהיה לנו רוק-סינה ברסלמניה כשהפעם סינה ישיג את הנקמה שלו ואולי גם לסנר יצטרף לחגיגה.
רוק-פאנק לא התעלה לרמה גבוהה, בכלל מאכזב שהכהונה הארוכה של פאנק תסתיים באיזה הטלת מרפק, רוק בוטום על מדרגות היה עושה את זה יותר אמין.
בשורה התחתונה: אירוע בינוני במקרה הטוב.

balely1

New member
לא יודע איך לקרוא לזה - תגובה לאירועי אתמול

הניצחון של הרוק אחרי ההתערבות של וינס הרגיש לי מעין קטע חצי אמיתי, מעין אמרה של "עד כאן אתה מגיע, עכשיו תורם של הגדולים באמת". זה מעניין מישהו שהרוק נראה כמו הצל של עצמו ומסריח את המוצר בכל הופעה בשנתיים האחרונות? שסינה ופאנק הוציאו אותו קטן בעימותים המילוליים ביניהם? שהוא לא מסוגל להחזיק 3 דק' בזירה מבלי לשפוך לאגר? אין לי מושג מי אלה שיושבים בקהל ולמה הם מריעים לו. רק לפני 10 שנים "בתקופה ההיא" כשרוק חזר לנאום בחגיגות העשור לרו (דרך לווין כמובן) שרקו לו בוז כאילו אין מחר.

ה-WWE הוכיחו אתמול בפעם המי יודע כמה בשנים האחרונות שאין להם מעוף, אין להם ביצים, ולפי דעתי גם אין בהם את הרצון להתחיל כאן משהו גדול באמת. כי לא משנה כמה סופרסטאר חדש יפרוץ את הגבולות הדימיוניים שלהם הם תמיד יפלו חזרה אל זרועות רוק, סינה, טריפל אייץ' ואנדרטייקר. כי הרי רק הם מושכים כסף, והמתאבקים החדשים הם מונוטוניים וחסרי כישרון והם לא מקורצים מה"חומר של פעם". גם אם יש אמת בטענות הללו, החוסר בDRAWS לא נובע מכך, ואפילו לא מחוסר יכולת של הכותבים – יש כאן חוסר רצון מכוון של הקודקודים ב-WWE. זה לשים מקל בגלגלים של פוטנציאל אחרי פוטנציאל אחרי פוטנציאל. למה הם עושים זאת? אין לי מושג. כל פעם כזו זו פשוט סטירת לחי, ואני חושב שאתמול חטפתי את אגרוף הנוקאאוט.

האכזבה שלי מאירועי אתמול כה קשה שאני שוקל להפסיק לראות WWE לחלוטין. אם התחזיות לקרבות המרכזיים ברסלמניה יתממשו, אני גם לא רואה סיבה לראות אותה. אני בטוח שאף אחד שם לא יתרגש מהחרם שלי. אם לצטט את פאנק "הגלגלים ימשיכו להסתובב, והמטומטמים ימשיכו לשפוך כסף אל תוך החברה הזו". צר לי עלייך ידידי שנפלת בדור הזה, אם זה נחשב, אתמול הרווחת אצלי עוד נקודת זכות. צדיק בסדום.

מסכים איתך

גועל נפש מה שעשו הWWE. החזיקו את החגורה אצל פאנק עד שרוק יחזור ועשו עוד פעם את הקרב "פעם בחיים", יש לי הרגשה שה"פעם בחיים" הזה יחזור עוד מספר פעמים עד שרוק יפרוש רשמית.
האמנתי שזהו סינה לא יהיה אלוף יותר, שפאנק ובראיין ישלטו במיין איבנט.
עכשיו אין לי שום סיבה לצפות בE.
התוצאות באירוע הזה היה הכי, אבל הכי צפוי אי פעם בתולדות האיבקות, ואני לא מגזים.
ועוד משהו קטן: הקהל האמריקאי זה הקהל הכי דפוק שיש.

אם זה היה תלוי בי, הייתי עושה ברסלמניה פאנק-רוק, טייקר-לסנר וסינה-רייבאק.

אבל לא. הכל נופל על סינה. רוק פה כדי להוציא את סינה אובר. לסנר פה כדי להוציא את סינה אובר.

חלאס!

Yonipac

New member
דעות

אירוע מהתחת.
בחיים לא חשבתי שדברים יכולים להיות עד כדי כך צפויים. כבר לא צריך שידליפו היום, אתה גם ככה יודע מה הולך לקרות.
אבל שפאנק יפסיד מהמרפק של הרוק?! נו מה?
כשרוק היה מתאבק גם בראו משמים הוא לא ספר כמעט אף אחד בזכות הפינישר הזה!
איזה חרא!

שי מילר

New member
מנהל
דעות הראמבל שלי

בשורה התחתונה מאוד מאוכזב מהפואנטה הסופית של האירוע. זה מרגיש כאילו שבנו את כל הבוקינג של התוצאות נטו מתוך רצון לסינה-רוק 2.
מילא שכבר היה די בולט באיזור יולי שרוק יהיה מול פאנק בראמבל, אבל עד לרגע האחרון עדיין היה לי שביב תקווה שפאנק ייצא יותר אובר מהפיוד הזה.
בסופו של דבר הוכח מעבר לכל צל של ספק שרוקי הוא סופרמן אפילו יותר מסינה, ושכפי שעומרי כתב למעלה אפשר לא לצפות במוצר כמה שנים ועדיין לחזור לניצחון של סינה בראמבל.
אני ממש חושב שרייבאק היה מרוויח הרבה יותר מניצחון בראמבל, סינה היה מוצא דרך כמו תמיד להגיע למיין איבנט של מניה גם בלי זה.
חוץ מזה, רייבאק איבד מבחינתי המון אמינות בחודשים האחרונים, וההדחה הזאת בטח שלא עזרה.
אז נכון שנתנו לו להדיח את שיימוס ואורטון (זכו בשניים מתוך 3 הראמבלים האחרונים), אבל עדיין הוא סוגר PPV רביעי ברציפות ללא ניצחון.. זה כמעט נראה מהצד שמנסים לחרבן לו את הגימיק בכוונה.
תכל'ס היה כל כך נורא אם רייבאק לוקח את הראמבל, פאנק מנצח את הרוק ובכל זאת מסדרים לרוק את סינה במניה?
שלא לדבר על כך שעצוב לראות את הקדנציה הנדירה של פאנק נגמרת בצורה כזאת, ועוד למתאבק שעושה טובה שהוא בארגון.

ובכל זאת, כמה נקודות אור:
1) הראמבל תמיד מצליח לעורר אצלי שיאים חדשים של סקרנות, וגם השנה.
2) קופי קינגסטון = ספיידרמן החדש
3) ג'ריקו חזר ונתן שואו כמו תמיד
4) זיגלר ממצב את עצמו כדבר הטוב ביותר ב-WWE כרגע.
5) על אף התוצאה המחורבנת והסיום המכעיס לקדנציה, אהבתי את רוק-פאנק כקרב. היה שם Big Fight Atmosphere, לא מובן מאליו ב-WWE של התקופה האחרונה.

ninjastar

New member
לגמרי על הנקודה החמישית

אומנם לקח לפאנק שנה, אבל מאז הקרב הל אין הסל מול רייבאק האליפות הפכה למשהו קצת יותר משמעותי מבדרך כלל.
אם יהיה להם שכל יש להם הזדמנות נדירה וחד פעמית לתקן את האליפות הזאת באמת. את זה נדע אחרי מניה ורק כשסינה יפסיד את האליפות. אם זה יהיה לסתם היל דל ריו כזה שיפסיד את האליפות חודש אחרי, אז הכל היה לשווא.

kendog keds

New member
למה לא עדיף?

למה לא עדיף לנצל את העובדה שיש אלוף מעל שנה שלמה, שזה בערך בחיים לא קורה, ולהביא לרגע גרנדיזי ברסלמניה כשהוא יפסיד רק שם את האליפות?

למה לא עדיף לתת לאלוף שמעל שנה מנסה להיראות דומיננטי, לנצח את הבן אדם שתמיד נבנה כמעל כולם, למרות שהוא בכלל לא עובד בחברה, ובסוף האלוף מפסיד בשני תרגילים שאחד מהם ממש מטופש? למה לא לתת כבר לגיטימציה לדור הנוכחי? זה לא שווה לדעתי את הכמה כותרות שיהיו במשך יום וחצי בערוצי החדשות והרכילויות "דוויין ג'ונסון זכה שוב באליפות ה-WWE".

למה למה למה למה למה למה למה לא עדיף שכל מי שהוא לא ג'ון סינה ינצח בראמבל??? כבר הוא גם ניצח, גם יש לו גם ככה דרך סלולה לקרב משעמם עם רוקגם בלי לנצח בראמבל, וגם עכשיו הקרב על אליפות העולם לא רק יהיה פחות חשוב, הוא גם ייקבע בשרירותיות בלי מנצח הראמבל.

למה לא עדיף לקופי קינסגטון לרדת מהשולחן על רגל אחת ולחזור חזרה לזירה? (שזה משהו שאפשר לשאול על עוד המון אלימינציות אבל ניחא)

דעות

דבר ראשון, מאוד נהנתי לראות את האירוע באווירת המפגש. זה כיף לראות ביחד עם עוד כמה משוגעים כמוני(פחות או יותר) חחח

לגבי האירוע עצמו, אני מנסה להתעודד ממה שראיתי כי מאוד התאכזבתי מהצורה שפאנק הפסיד, מהראמבל המאוד חלש, ומאלופי הזוגות שעדיין אלופים.

קיין ובריאן כר מיצו את הסטוריליין. מפה הדרך לקרב ביניהם מאוד צפוייה.
אם היו מפסידים את התואר לרודס וסנדאו, הייתה נפתחת אפשרות לרענן את מחלקת הזוגות. לתת להם לפרוח מחדש.

נקודת האור שלי מהאירוע היא דווקא סזארו. הכישרון הזה בשקט שומר על יציבות ונותן יוקרה לאליפות ארה"ב.

פאנק-רוק... בוא נאמר שבדיעבד הניצחון הזה היה ידוע מאז שסינה ודה רוק לחצו ידיים ברו שאחרי רסלמניה 27.
אני נאיבי שחשבתי שלא נראה רוקי-סינה twice in a life time.
אם לסנר יצטרף לקרב, זה בהחלט ירגיש לי אחרת.

לגבי הראמבל, הכניסה של הגאדפאדר הייתה המיותרת ביותר בהיסטוריה! עם הקרחת שיש לו הייתי הרבה יותר מתלהב מהכניסה שלו אם היה נכנס בתור... פאפא שאנגו!
תארו לכם אם פאפא שאנגו ובוגימן היו נכנסים לראמבל?!
אבל זה לא קרה...
לפחות ג'ריקו וגולדאסט חזרו. שני מתאבקים שאני מאוד מעריך את העבודה והניסיון שלהם בזירה.
שמחתי לראות שלפחות ניצלו את הראמבל בשביל לתת פוש לבו דאלאס מה-NXT וכנראה ככה להעלות אותו לרוסטר של ה-WWE.
בהתחלה זה הזכיר לי את ההדחה של טייקר בראמבל 2002 כשמייבן הדיח אותו ואז טייקר לא ריחם עליו(או במילים של טייקר דאז, make him famous).

בקיצור, כגודל הציפייה גודל האכזבה.
הייתי יכול להשלים עם הניצחון של דה רוק אם היה קצת יותר דרמה בסוף(למה לא להשתחרר מהפיפלס אלבוו ב-2.9 שניות? לבצע איזה GTS? כמה קאונטרים פה ושם)
כנראה דה רוק לא מכיר מה זה שצריכים "לסחוב" אותך בקרב.

וסינה? מה אפשר לעשות... העיקר שהאבא מבסוט שהבן שלו מבסוט שסינה זכה. "It's all about the money" אמר וינס בעבר.

Nurd4Life

New member
הבעיה פשוט הייתה

שאם הוא היה נכנס כפאפא שאנגו, היה ברור לכולם שהוא לוקח את הראמבל הזה. מי יכול עליו ועל הוודו שלו?!?!?

בגלל שהם רצו שסינה ינצח, הם נאלצו להכניס אותו בתור גדפאדר.

Gery_Roif

New member
שעמום טוטאלי

מתאבקים מצוינים, קרבות טובים - אבל זה לא היה זה בשבילי. יצאתי מהצפיה באירוע בהרגשה שהיה עדיף לי לראות קלטת של ראמבל ישן והייתי נהנה יותר. רק גולדסט וג'ריקו וגודפאדר? כל הקטע של הראמבל זה שמחזירים כל מיני מתאבקים מהעבר והשנה הם אכזבו בקטע הזה.

היו כמה קטעים מצחיקים עם קיין ובראיין וקופי, אבל לא היה שום דבר מעניין ואפילו ההדחה של רייבאק נעשתה בצורה לא מרגשת ונראה לי שהם פישלו בסוף. סינה היה אמור להצליח להחזיק את רייבאק או משהו בסגנון. ופאנק ורוק לא עניינו לי את התחת אף פעם וגם לא עכשיו. ברט הארט נכח באירוע ולא יכל להראות לרוק סוף-סוף איך מבצעים את השארפשוטר?

ואת המתאבק הכי מעניין והכי טוב,לדעתי, שיש להם כרגע - אנטוניו סזרו, שמו בפרי-שואו? חבל.

pufpuf

New member
דעות ראמבל

דל ריו נגד ביג שואו
קרב די מפתיע והרבה יותר נחמד ממה שציפיתי. נראה שהם מנסים לעשות מדל ריו איזשהו מיקס של המיטב של אדי גררו וריי מיסטריו, ויש דווקא סיכוי לא רע שזה יעבוד.

הכוכבים של שלומי
3/4

הל נו נגד רודס סקולרס

זה היה קרב אקראי לחלוטין, מה עוד אפשר להגיד עליו חוץ מזה?

הכוכבים של שלומי
3/4

קרב הראמבל

איזה מזל יש לקופי קינגסטון שהשולחן לא נשבר בטעות בספוט שלו כמו בקרב של פאנק נגד רוקי?

וכנראה היו מלא ישראלים בקהל, כי בסיום כולם צעקו לרייבאק צי-פי מור! צי-פי מור!

זה לא מקרבות הראמבל הטובים ביותר שהיו אבל זה גם לא מהגרועים ביותר, הוא מתמקם במקום טוב באמצע.
הסיום שלו אני חושב היה די גרוע, וג'ון סינה בפעם השנייה הוא אולי הזוכה הכי לא מוצדק והכי מיותר בהיסטוריה של הראמבל, וזה כולל את וינס מקמהן. אכזבה גדולה.

הכוכבים של שלומי:
1/4

פאנק נגד רוק

זה היה יותר טוב מסינה נגד רוק, אבל זאת לא ממש חוכמה. אחרי האכזבה של סינה-רוק למדתי לא לבנות ציפיות גבוהות מדי מהקרבות של דה רוק. זה היה קרב סבבה, אבל זה לא התקרב לאיזשהו סטנדרט לדעתי של מועמד לקרב השנה או משהו כזה.
את הבוקינג בסוף שנאתי לחלוטין ואני חושב שזאת דרך עלובה לסיים את הכהונה של פאנק.
סינה נגד רוק 2 ברסלמניה כל כך לא מדבר אלי.

הכוכבים של שלומי
1/4

סך הכל, מבחינת אקשן בזירה הכל היה סבבה, אבל הבוקינג היה פשוט אומלל וממש שנאתי אותו ואת הכיוון שהם הולכים אליו לקראת רסלמניה.

למעלה