שרשור Royal Rumble 2013

phenomenalpunk

New member
תודה, יוסי!

אבל לא נפגעתי מHOT SPOT וחוץ מזה, כמו שהוא כתב, גם אני משתדל להיות מבסוט בדרך כלל.

גם אם כתבתי FUCK SOMETHING זה רק אומר שזה מבאס אותי לראות ת'מצב של הספורט שגדלתי עליו ואני רוצה לשחרר ת'באסה אבל אני עדיין לוקח הכל בפרופורציות-מכבי חיפה יותר חשובה לי אישית מהיאבקות, הקורס לשיפור בגרות במתמטיקה שאני מתחיל עוד יומיים גם יותר חשוב והמשפחה שלי הרבה יותר חשובה.

ninjastar

New member
אבל האם המשפחה שלך

תהייתה חשובה באותה מידה אם.............וינס רוסו יעשה לכם את הבוקינג?!

Cry to the Sky

New member
...

מעניין אם היום יקרה מה שקלטתי כבר בשנה שעברה שפאנק זכה באליפות בשביל שסינה יוכל לעזור לרוק שנה אחרי זה לקחת לו אותה כדי לא להראות שהוא מסכן ולהראות לו שמגיע לו קרב חוזר נגדו ברסלמניה

מצד שני אפשר לעשות שסינה יעזור לפאנק ויעשה היל טרן וככה גם ירוויחו ניצחון אמיתי של פאנק על אגדה ושהוא לא סתם עוד אחד שנכשל ונפל נגד הגדולים וגם סינה יוכל להוציא יותר מהפיוד הזה עם דמות חדשה ויותר מעניינת ולא לחזור ולדקלם את אותם משפטים ישנים כמו סיים אולד ביץ'

אבל כנראה שלתת את הניצחון הזה לסינה במניה יותר חשוב מלתת את זה לאלוף שיש עכשיו שמנסים לבנות ברצינות יותר משנה.......לא מבינים בעסק הזה בשיט

CyberP

New member
משהו מצחיק בלי ספוילר

אני רואה שידור באינטרנט עם "פרשנות" של שלושה סמארקים ברוסית. (כמובן שאני מבין רוסית)
זה כל כך מצחיק, זה מעצים לי את החוויה פי מיליון. אני לא יודע איך אני אהיה בלי זה בפעמים הבאות.

CyberP

New member
וה על הכל

הם מדברים על הפרסומות ועל הפרומואים. היסטרי.

jony8b

New member

למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה?

jony8b

New member

למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה? למה?

CyberP

New member
דעה לפני הסוף

קרב הראמבל עצמו היה סביר.
הרבעייה האחרונה הייתה פשוט נוראית, כולל כמובן הזוכה.
אין שום סיבה שברבעייה האחרונה לא יהיה לפחות מתאבק אחד "מפתיע" שיקודם. ברגע שזיגלר עף, לא משנה מי היה זוכה זה היה גרוע.

פשוט בוקינג נורא נורא נורא.
ולמה ריי מיסטריו לבש את התלבושת של ביג אי?

שאר האירוע היה סביר, דל ריו וביג שואו היה נסבל באופן מפתיע. קרב הזוגות היה גם בינוני.
מחכה למיין איבנט.

CyberP

New member
ודעה על הסוף

פח.
קודם כל, כל האוברבוקינג הזה פשוט מגוחך. הם הגיעו למצב כזה שלא משנה איזו החלטה הם יעשו תראה מפגרת.
דבר שני, רוק יוצא ממיליון פינישרים וטריידמארקים ופאנק, שכמעט לא חטף כל הקרב, מפסיד אחרי פאקינג אלבו דרופ!

לא יכלו לחרבן על הריין של פאנק יותר.
פשוט נורא נורא נורא.
אירוע זוועה עם בוקינג נוראי ומפגר וחסר מחשבה.

ipo18

New member

איזה ראמבל גרוע!!!
בזבוז זמן מוחלט, מיינאיבנט שמתאים לסמאקדאון ולא לרויאל ראמבל :///

jony8b

New member
דעות

אין לי בעיה עם הזכייה של דה רוק (למרות שהייתי מעדיף שפאנק ימשיך לקרב מול טייקר ברסלמניה ),
הבעיה שהולכים לתקוע לנו שוב רוק - סינה ("one in a lifetime")
וסביר להניח שסינה יזכה.
יש עוד אפשרות אבל גם היא רעה: פאנק יתעקש שהרימאצ' יהיה ברסלמניה, ויהיה קרב משולש.
נ.ב
רוק איבד את זה

לגבי קרב הראמבל, וואלה סיפק את הסחורה רק הזוכה ביאס הכול.

Daniel Bryan

New member
דעותיי הקצרות כי אני עייף

פרי-שואו: היה נחמד עד הפציעה של המיז. בסה"כ קרב חביב שהיה צריך להיכנס לאירוע לדעתי.

ADR-שואו: אחלה אופנר, היו כמה ספוטים טובים אבל הסיום נוראי. הם מנסים לדחוף את ADR כבייביפייס כ"כ חזק והוא מרמה בשביל לנצח? הגיוני.

זוגות: קרב משעמם ורע, שוב פעם הלכה האמינות של רודס סקולרס. טים הל נו פשוט גרועים בזירה ומחוצה לה.

קרב הרויאל ראמבל: למה לעזעזאל זה היה כ"כ מוקדם? טוב היה קרב מבדר כמו כל שנה בעיקר בגלל הכניסות אבל הבוקינג היה זוועה כאן. ה-WWE הם ללא ספק הטרולים הכי טובים בעולם.

רוק-פאנק: לא היה אמור להיות קרב דיוות איפשהו? טוב היה קרב מצויין אבל אז התחיל האוברבוקינג, שמח שלא סיימו את הקרב אחרי התקיפה של השילד כי זה היה מביך ביותר אבל מצד שני האוברבוקינג היה מיותר (מאוד) והדרך שבה פאנק הפסיד הייתה עלובה.

בסה"כ אירוע שהיה בסדר מבחינת רסלינג אבל הבוקינג השאיר טעם רע בפה. ל"ט.

Daniel Bryan

New member
אגב

החזרה של ג'ריקו בתחילת הקרב הייתה אדירה!! הקפיצה אותי מהכיסא, מארק אאוט מומנט ללא ספק.

R3B

New member
ספויילר

Ducktape really??? ducktape פלאשבקים לסינה באטיסטה לא יכלו למצוא סיומת מקורית יותר?

למעלה