לא לנתן אשל בלשכת רה"מ

רחלילי

New member
באת לי בול בזמן

הרגע שמעתי ברדיו ולא הבנתי איך האיש הזה ממשיך לעבוד עבור רה"מ.
כל מי שבחר ברה"מ, מותר לכם לחתום, מותר לכם לתמוך ברה"מ הנוכחי ועדיין לא להסכים שהאיש הזה (מישהו צריך תזכורת מה הוא עשה?) ימשיך לעבוד עבורו.
וכל מי שבחר ברה"מ הנוכחי , תחשבו טוב, הוא *בוחר* (כן כן, ביבי) להמשיך להעסיק את האיש הזה בכסף שלכם.

אם שרה אוהבת אותו לא תעזור שום עצומה...

לא הבנתם עדיין מי מושך בחוטים מאחורי הקלעים?

רחלילי

New member
לא מסכימה

שרה יכולה לשאוף לנהל את המדינה, אך לפני מו"מ קואליציוני, זו הפעם היחידה (האמת כבר כנראה שלא) שלאזרח יכולה להיות זכות דיבור.
(הפעם היחידה היתה לדעתי בבחירות, והאמת האזרח אמר את דברו בבירור לצערי הרב. האזרח רוצה המשך ממשלת ימין, וזו אשמתנו.

מכלללל הבטחותיו של יהיר - זה מה שישאר

לא מדברים על מספר השרים (שלא יהיה 18), לא מדברים על שוויון בנטל (כי את זה נראה אולי ובמקרה הטוב ולפי התוכנית אם תתממש רק ב-2030), מחירי הדירות לא ירדו אם יעקב פרי, מנכ"ל מזרחי טפחות, נמצא באיזור, והקיצבאות לאברכים לא יזזוזו בגרוש כי החרדים ישבו בקואליציה.
מכל סיפור יהיר ישארו בסוף 3 וועדות, קדנציה חיוורת במשרד החינוך, ומעמד ביניים קורס.
אה כן, והסיפור של נתן אשל.

itche01

New member
הבט ורושלמי...

למען הגילוי הנאות,אני לא הצבעתי עבור לפיד,אני גם סקפטי לגבי אפשרות של שינוי במערכת שלנו.
ברם אולם, מקובלת עלי האימרה:
מיום שחרב בית המקדש ניטלה נבואה מן הנביאים וניתנה לשוטים ולתינוקות
בוא נחכה נחייה ונראה.

נחיה ונראה בינתיים מקרה מבחן לפנינו

מתוך גלובס :

מכרז במודיעין: דירות 3 חד' יימכרו ב-560 א' ש'

הצלחה במכרזי המחיר למשתכן במודיעין לצד כישלון במכרזי שכירות ■ 671 דירות ייבנו ומתוכן 25% יהיו במחירים מופחתים לזכאי משרד השיכון

====================================================================================
צריך לראות מה יהיו הקריטריונים ולפי זה יישפטו הפוליטיקאים החדשים. אני גם מצפה מראש העיר לפעול.

צודקת ולכן רשמתי שגם מראש העיר מצופה לפעול

ברור שהבוחר מצפה לשינויים במשרד הפנים ובמשרד השיכון. השארת המשרדים בידי אותה המפלגה משמעותה יריקה בפני הבוחרים וגם הצתה מוקדמת של המחאה החברתית.

אגב לא התייחסתי לנושא העיקרי של השרשור. אותו האיש הנלוז צריך להיעלם מן הנוף הציבורי.

למעלה