חילופי תפקידים בניהול האתגר

Dani Barchana

New member
חילופי תפקידים בניהול האתגר

אני מודה לגנגי על ניהול האתגר ומקבל בצער רב את הודעת הפרישה שלה
.
השרביט עובר לידידנו SHLOMKI שלקח על עצמו את האתגר ואני מאחל לו הצלחה במשימה וגם שיתוף פעולה מצד חבריו בפורום.
תודה רבה לשניכם, על שעשיתם ועל שתעשו

fxnaor

New member
רק תקוו שנשארו די אנשים

להשתתף באתגר.
מרוב הויכוחים שלכם על הניהול
גם לי די נמאס ונראה לי שאני
בדרך החוצה.

ravivme

New member
באמת מתכונת האתגר קובעת

אם אנשים משתתפים בפורום או לא ?
הרי אף אחד לא מחוייב להשתתף באתגר הזה.

כמו שכתבת בעצמך בפוסט אחר יש מטרה יותר חשובה לפורום הזה.
כולנו לומדים כאן אחד מהשני וזה ממשיך עם אתגר או בלעדיו.
למה לשפוך את התינוק עם המים ?
ולמה אתה צריך לזרוק משפטים כאלה לאוויר ?
שום דבר חיובי לא יוצא מהם.

shlomki

New member
תודה לכולם

נכון לעכשיו האתגר ממשיך במתכונתו הנוכחית ומתקיים כרגיל.
לגבי החידושים האחרונים של אתגר "צא בחוץ" - אני חושב שאנחנו בדיוק בנקודה מתאימה לפתוח את הנושא לדיון נוסף.
אמנם לא בדיוק כאן וברגע זה (מבקש מכם לשמור על איפוק
) - אלא הפעם נעשה את זה בצורה יותר מסודרת.
בשבועות הקרובים, לפני שמתחיל חודש חדש, אסתכל על ההצעות של כולכם מהשרשורים הקודמים ואעלה הצעות לשיפור המתכונת של האתגר החדש, לצד כל מיני רעיונות חדשים שלי.
אני רוצה לשתף אתכם בתהליך קבלת ההחלטות. כדי לעשות את זה בצורה הקלה ביותר, אסכם את כל ההצעות ואם יהיה נושא שההסכמה עליו לא תהיה קרובה למלאה, נריץ עליו סקר ונשתדל להגיע לפתרון משולב שכולם יהיו מרוצים ממנו.

אפשר לסכם את השאיפות שלי בשתי נקודות:
1. לשמר את האתגר השבועי במתכונתו הקלאסית. כך כל מי שנהנה והשתתף בו עד לתקופה האחרונה יוכל להמשיך להינות ממנו ולא להיפגע.
2. לקחת את החידושים של גנגי צעד אחד קדימה ולהריץ אותם לצד האתגר השבועי, בשאיפה במתכונת חודשית (נראה שהיתה הסכמה על העניין הזה אך זה יעלה בהמשך להצעות נוספות), בתוספת של רעיונות חדשים ועצות שיגדילו את ההשתתפות של חברי הפורום באתגר ובאותה הזדמנות יעזרו לפיתוח הצילומי האישי שלכם.

אם ההודעה שלי הדאיגה אתכם, נשמו לרווחה, מבטיח לכם שתהיה לכם את ההזדמנות להביע את דעתכם ושבסוף נמצא את הפיתרון שכולם יהיו מרוצים ממנו.
חג שמח

למעלה