חדשות ועדכונים

nick at noon

New member
בעניין הזה

במקרה ראיתי היום כתבה בדיוק על מה שאמרת עהיסטוריה של נבלים עם גוון קאמפי.
http://www.thebacklot.com/sissy-villainy-gay-movie-villains/09/2013/
את רובם אני בכלל לא מכיר.
מעניין גם שהזכירו שם את מה שאני דיברתי עליו לגבי דקסטר.
אז הנה מה שהיה בדקסטר בקצרה אחרי אזהרת ספוילר ליתר בטחון.

לעונה 7 של דקסטר

אז בפרק הראשון של עונה 7 דקסטר הורג מאפיונר אוקראיני צעיר(בגילום Enver Gjokaj הלא מוערך מדולהאוס). בהמשך העונה מגיע אחד מראשי המאפיה, סירקו, כדי לגלות מה עלה בגורלו של הצעיר וכשהוא מגלה שדקסטר הרג אותו הוא רודף אחריו ללא רחמים. העניין מסתבך כי הואלא מצליח בהתחלה וראשי המאפיה האחרים קוראים לו לחזור כי להרוג מישהו שהוא חלק מהמשטרה האמריקאית לא שווה להם. אבל סירקו לא מוכן לוותר ומפנה להם גב (ובכך הופך בעצמו ליעד לחיסול). במהלך המצוד ההדדי בינהם דקסטר מגלה שהצעיר שהוא הרג היה המאהב של סירקו.
הנטייה המינית של סירקו לא מאיימת על דקסטר וגם לא נרמז שהיא יכולה להיות. היא לא משפיעה בכלל על הדמות שלו או על העלילה מלבד בכך שלוקח זמן להבין שהוא לא סתם הגיע לבצע נקמה מקצועית, אלא נקמה אישית.

Talpa europaea

New member
נהדר,

תודה על הלינק (גם אני את רובם שם ממש לא מכירה)
התגלגלות העניינים בדקסטר נשמעת מוצלחת בהחלט- אני מאוד אוהבת את ההתפתחות התרבותית של הצגת דמויות חד מיניות באופן כזה שהחד מיניות שלהן לא מגדירה אותן (בקיצור, הן לא קלישאות סטריאוטיפיות ברמה כזו או אחרת אלא אנשים שלמים ומורכבים עם עוד תכונה אחת מיני רבות).
תודה:)

LeRanch

New member
Weekend Update של SNL מתחדשת

הקומיקאית ססילי סטרונג, שהצטרפה לקאסט של "סטרדיי נייט לייב" בעונה הקודמת, קודמה לתפקיד המגישה של "עדכון סוף השבוע" לצידו של סת' מאיירס, שכרגע לא ברור עדיין האם הוא יעזוב את התוכנית לטובת הנחיית הלייט נייט החדש שלו ברשת NBC (הוא לא יצלם תוכניות בימי שישי, כך שקיימת אפשרות שהוא יוכל להישאר באופן קבוע ב"סטרדיי נייט לייב").

סטרונג מזוהה בעיקר מתפקידה כ"הבחורה שאתם מתחרטים שהתחלתם לשוחח איתה במסיבה".

שינוי נוסף שיחולו בעונה הקרובה - הקומיקאי טים רובינסון יעבור לחדר הכותבים ולא ישתתף עוד במערכונים של התוכנית.

http://tvline.com/2013/09/15/saturday-night-live-cecily-weekend-update-co-anchor/

limors2

Active member
לא שהוא השתתף עד עכשיו

וממה שהבנתי סת' יעזוב בפברואר.

LeRanch

New member
אז זהו שהיום פורסם שאולי הוא לא עוזב

תוכנית הלייט נייט שלו לא תצולם בימי שישי ככה שיש סיכוי שהוא ימשיך להשתתף ב-SNL. אני לא חושב שזה יקרה אבל אני כן אתפלל

kordilia snake

New member
איזה כיף שקארי פירסטון זכתה,ממש הגיע
לה התפקיד שלה פשוט גדול(ורגע זה אומר שבעונה הבאה של דם אמיתי יהיה כתוב בכיכובה של זוכת האמי?
).וגם להוא שמשחק את ג'יימס מסקנדל מגיע הוא אחד הדמויות האהובות עליי שם.

LeRanch

New member
"להיות איתה" - החל מה-7/10 בערוץ 2

הקומדיה הרומנטית החדשה של אסי עזר, שבוססה במקור על חייה של בר רפאלי שגם הייתה אמורה לככב בה (ואחרי שפרשה הוחלט לשנות את העלילה), תעלה ב-7/10/13 בשעה 21:30 בערוץ 2.

במרכז הסדרה עומד אופה מבת ים, אותו מגלם אביב אלוש, שמתאהב בבתו של טייקון, תפקיד אותו מגלמת הדוגמנית והשחקנית רותם סלע.

בנוסף משתתפים בסדרה גם מארק איווניר, אשר מגלם את תפקיד המנהל האישי של בת הטייקון, ואורי גבריאל מגלם את אביו של האופה בו מתאהבת בת הטייקון.

בתפקידי אורח יפציעו השחקן ג'ייסון לואיס ("סקס והעיר הגדולה") ויוצאת "האח הגדול" יאנה יוסף.

http://www.mako.co.il/culture-tv/lo...41006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1814210856

X יו יו S

New member
מחר מתחיל כוכב נולד <
הכוכב הבא
>

קשת משום מה החליטו להעלות אותו בשושו

וגם החליפו שם אז צריך לזכור להעשות 'הקלטת העונה זאת' במקס

בכל אופן אהבתי את רוב שינויים שהתחרשו
אפילו לוגו יותר חמוד

אבל בסוף של דבר העונה נופלת וקמה על המתמודדים
אני לא מבינה איפה בדיוק ימצאו כאלה עם כל תחרות מסביב

LeRanch

New member
ממש לא בשושו

כבר לפני שבוע פורסם שהיא תעלה מחר. זה פשוט כל כך לא מעניין אז כנראה שזו הסיבה שזה לא פורסם פה

X יו יו S

New member
לא התכוונתי לזה שלא כתבתם על זה פה

פשוט לי בעצמי יצא לגלות במקרה שהיא מתחילה מחר
אז חשבתי לכתוב על זה לטובתם אנשים אחרים שהיו רוצים לדעת ולא יודעים

כי היה רושם שזה יתחיל אחרי החגים

גםצופה

Member
מנהל
כבר היום

איזה שינויים יהיו בתוכנית.
אני אישית לא חושבת לעקוב אחריה העונה...

X יו יו S

New member
כן

בגלל זה כתבתי על זה הודעה
כי מי שלא מומחה בכל מה שזז סביר להניח שהוא לא יודע

כי בקשת ורשת לא חשפו מתי הם משדרים את סדרות הדגל שלהם 'הכוכב הבא' ו'אקס פקטור' בהתאמה
כדי להשיג יתרון אחת על השנייה

את עקבת אחרי התוכנית עד העונה האחרונה?

בעיני שינויים אלו מוצאי חן
אני חולה על אסי עזר ולאייל גלן יש את צ'ארם שלו

גםצופה

Member
מנהל
איזה שינויים ראית?

אני למשל הבנתי שמכניסים את המתמודדים למתחם ה'אח הגדול' ואני אישית לא סובלת את האח הגדול....

עד העונה האחרונה עקבתי - בעונה האחרונה די נשברתי שלמרות ה'וועדה' המון מתמודדים טובים עפו בלי רחם...

והזוכה מישהו שמע עליו מאז ??

X יו יו S

New member
זה לא נכון

השינויים הם אסי מנחה צביקה הופך להיות שופט ביחד עם רני רהב אייל גולן וריטה
שצופים מהתחלה בוחרים מי עובר שלב ומי לא (בעזרת הצבעה בטאבלט )

גםצופה

Member
מנהל
האודישינים הם כמו שהיו בעבר...

וצביקה הדר כשופט נראה לי קצת הזוי...

אבל דובר (אולי זה השתנתה) שאלו שיעלו לנבחרת יוכנסו למתחם 'האח הגדול'... (כבר היתה שם תוכנית מוזיקה בעבר
)

למעלה