תפוז 2015 - מערכת הפורומים החדשה, שרשור מאוחד

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
אני אישית לא כ"כ מסכים

עכשיו הוא קיבל יותר פרופורציה.
נו טוב, זה אומר שיש בעיה עם החוסמי פרסומות... צריך להודיע להם לעשות בדיקה על הקוד החדש של האתר.
&nbsp
אני עדיין עומד בדעתי שהפאנל עם "שלום X" צריך לעבור ימינה. זה לא נוח שהוא בצד שמאל.
אני אישית לא כ"כ מסכים
מצד ימין לוגו האתר, מצד שמאל הכלים. נראה לי הגיוני לחלוטין.
אבל בכל מקרה זה היהכך גם בגירסה הקודמת ויישאר גם כעת.

איטלקי8

New member
זה לא היה כך בגרסא הקודמת.

אני אישית לא כ"כ מסכים
מצד ימין לוגו האתר, מצד שמאל הכלים. נראה לי הגיוני לחלוטין.
אבל בכל מקרה זה היהכך גם בגירסה הקודמת ויישאר גם כעת.
זה לא היה כך בגרסא הקודמת.
פרטי המשתמש שלי והלחצן הזה שהראה כמה עדכונים יש לי היה בצד ימין מעל שם הפורום.
עכשיו זה בצד שמאל בקצה העליון.

ניקולאי

New member
מה שמפריע: כל ההודעות מודגשות ומופיעות בצבע אחיד מה שמקשה

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.
מצורף קישור למדריך למערכת החדשה.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
התאזרו בסבלנות ונקווה שיהיה טוב.
על מעקב מי נגד מי...
נראה שעם כל שדרוג הם מקשים עוד ועוד על השימוש בפורום

davidfainshtein

Member
מנהל
כבר כתבתי לפחות 5 פעמים בשרשור זה:

על מעקב מי נגד מי...
נראה שעם כל שדרוג הם מקשים עוד ועוד על השימוש בפורום
כבר כתבתי לפחות 5 פעמים בשרשור זה:
הנושא יטופל ממש בימים הקרובים.

amit1270

New member
עוד בעיה

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
עוד בעיה
בנוסף לתלונות שעלו כאן על התצוגה וחוסר היכולת להתמצא, ברגע שגוללים למטה שם הפורום נעלם (יחד עם עוד מידע).

davidfainshtein

Member
מנהל
It's not a problem, it's a feature

עוד בעיה
בנוסף לתלונות שעלו כאן על התצוגה וחוסר היכולת להתמצא, ברגע שגוללים למטה שם הפורום נעלם (יחד עם עוד מידע).
המערכת עוצבה כך בכוונה תחילה. כך מעוצבים אתרים מודרניים רבים, כמו פייסבוק.
סרגל הניווט העליון נותר גלוי תמיד, אין שום סיבה להשאיר את תמונת הקאבר כל הזמן על המסך עם כל המקום שהיא תופסת.

amit1270

New member
לא צריך את כל תמונת הקאבר. יש מספיק מקום

המערכת עוצבה כך בכוונה תחילה. כך מעוצבים אתרים מודרניים רבים, כמו פייסבוק.
סרגל הניווט העליון נותר גלוי תמיד, אין שום סיבה להשאיר את תמונת הקאבר כל הזמן על המסך עם כל המקום שהיא תופסת.
לא צריך את כל תמונת הקאבר. יש מספיק מקום
בין "הוספת הודעה" ל"כלים ומידע". ויש עוד הרבה מידע לא הכי רלוונטי שתופס מקום במסך (אגב, גם הריווח בין שורות ההודעות נראה לי מוגזם).

mauzer

New member
קישורים בחתימה

אהלן, חברים!

קישורים בחתימה

לדעתי הפרצופונים שטחיים מדי

אהלן, חברים!

עד לפני יומיים, "בשבילך" היה בשבילך-פרצוף מחייך עם פרח-ולא פרצוף נושק ולב פורח ממנו [ |4U| ] (שזה לדעתי צריך להיות הסימון :-* ),דבר שהופך הקדשת שרשור לשטחית יותר לטעמי. כך גם למשל "צוחק",שתפוז כעת עשו כמו בווטסאפ [
] (אני עד לפני זמן לא רב,הייתי שולח את התפוז הצוחק בווטסאפ...לא מצליח לדמיין פרצופון\רגשון טוב יותר). אני חושב שלתפוז הייתה ייחודיות בעיצוב הפרצופונים (אימוטיקונים) כתפוזים המביעים רגשות שונים,ואלו הפרצופונים המוצלחים ביותר שנתקלתי בהם,יותר מבווטסאפ (למרות המגוון המצומצם שכאן). זו הנקודה שהכי מפריעה לי ולא זכתה להתייחסות כלשהי מצד מי מהגולשים.

לגבי השאר: אני טכנופוב-לכן,עיצוב אתרים "מודרני" מקשה עליי להתנהל בפשטות וביעילות למרות העיצוב המיושן (וזו גם הסיבה שאני עדיין עם Windows XP). כך זה היה גם כאן, למרות שברור לי שלא ניתן להשיב את הגלגל לאחור. כעת,הרבה יותר קשה לי כשתפוז מהיישומון בנייד [שמחקתי בגלל קשיי השימוש שלי בו] הפך להיות גם הפלטפורמה השולטת במחשב. הפורום היה נוח לי יותר לשימוש באופן עיצובו הקודם, וכעת באופן כללי יהיה לי הרבה יותר קשה להתנהל כאן. אחרי השינוי שנערך במערכת הפורומים, נותר לי רק להתפלל שעיצוב הקומונות יישאר כמות שהוא, שלפחות חלקת א-לוהים הקטנה הזו שעוד נותרה לי בעיצוב וממשק נוח לשימוש (למרות שזמן להעלאת תמונות לוקח שם פי שניים מהזמן שלוקח לצלמן...) תישאר כמות שהיא.

davidfainshtein

Member
מנהל
יש ביקורת רבה אל האמוטיקונים החדשים.

עד לפני יומיים, "בשבילך" היה בשבילך-פרצוף מחייך עם פרח-ולא פרצוף נושק ולב פורח ממנו [ |4U| ] (שזה לדעתי צריך להיות הסימון :-* ),דבר שהופך הקדשת שרשור לשטחית יותר לטעמי. כך גם למשל "צוחק",שתפוז כעת עשו כמו בווטסאפ [
] (אני עד לפני זמן לא רב,הייתי שולח את התפוז הצוחק בווטסאפ...לא מצליח לדמיין פרצופון\רגשון טוב יותר). אני חושב שלתפוז הייתה ייחודיות בעיצוב הפרצופונים (אימוטיקונים) כתפוזים המביעים רגשות שונים,ואלו הפרצופונים המוצלחים ביותר שנתקלתי בהם,יותר מבווטסאפ (למרות המגוון המצומצם שכאן). זו הנקודה שהכי מפריעה לי ולא זכתה להתייחסות כלשהי מצד מי מהגולשים.

לגבי השאר: אני טכנופוב-לכן,עיצוב אתרים "מודרני" מקשה עליי להתנהל בפשטות וביעילות למרות העיצוב המיושן (וזו גם הסיבה שאני עדיין עם Windows XP). כך זה היה גם כאן, למרות שברור לי שלא ניתן להשיב את הגלגל לאחור. כעת,הרבה יותר קשה לי כשתפוז מהיישומון בנייד [שמחקתי בגלל קשיי השימוש שלי בו] הפך להיות גם הפלטפורמה השולטת במחשב. הפורום היה נוח לי יותר לשימוש באופן עיצובו הקודם, וכעת באופן כללי יהיה לי הרבה יותר קשה להתנהל כאן. אחרי השינוי שנערך במערכת הפורומים, נותר לי רק להתפלל שעיצוב הקומונות יישאר כמות שהוא, שלפחות חלקת א-לוהים הקטנה הזו שעוד נותרה לי בעיצוב וממשק נוח לשימוש (למרות שזמן להעלאת תמונות לוקח שם פי שניים מהזמן שלוקח לצלמן...) תישאר כמות שהיא.
יש ביקורת רבה אל האמוטיקונים החדשים.
אולי ישמעו אותנו ויחזירו את הישנים, או יעדכנו. בינתיים לא כ"כ מקשיבים לנו בנושא זה.
לגבי הגלישה ממובייל - יש פיתוח גם בצד זה ויהיו חדשות בקרוב.
ואני באמת שמציע לך לתת ל-XP שלך לצאת לגימלאות.

סנוי

New member
לא ניתן לסגור תמונות שהוגדלו. אין שום דרך מלבד לרענן את הדף.

אהלן, חברים!

davidfainshtein

Member
מנהל
אחדד את הבעיה:

אחדד את הבעיה:
לא שאי אפשר לסגור. הבעיה היא שבעת הגדלת תמונה שהועלתה ברזולוציה מאוד גבוהה, התמונה חורגת מרזולוציית המסך וה-X מוסתר. הפתרון כרגע הוא לעשות zoom out לדפדפן בעת סגירת התמונה כדי שניתן יהיה להגיע ל-X. עושים זאת ע"י החזקת Ctrl לחוץ וגלילה עם העכבר. בתום הסגירה ניתן ללחוץ על Ctrl-0 כדי להחזיר את הזום. העברתי לטיפול.

מצב
הנושא נעול.
למעלה