שרשור דיופים - Dupe Alert

Plushable

New member
שרשור דיופים - Dupe Alert

מצאתן דיופ זול ללק יוקרתי? נתקלתן בשכפול של הלק האהוב עליכן?
שרשרו כאן את השוואות הלקים והדיופים :)

PeachGirl

New member
דיופ ללק Deborah Lippmann Across the Universe

דבורה ליפמן מוכרת לקים לסלבס... בנות הוליווד וכאלה עם הרבה כסף
אני מצאתי דיופ ללק הזה אצל Kleancolor
מרחתי אוטו על לק מאט כחול של OPI
והרגשתי מיליון דולר:)

כאן תוכלו לראות את הלק של ליפמן

PeachGirl

New member
Color club - Wham!pow! Vs. Beautycare-88

אחד יחסית עממי ולא היקר
השני ממש ממש זול
הופרדו בלידתם:)

Nakuro

New member
עוד דיופ

pumpkin של לה-צ'אט
אני ממש אוהבת נאונים כתומים

Plushable

New member
דיופ ל-Essie Navigate Her

נתקלתי בסופר פארם בלק של ג'ייד - Almond Green מספר 438, ובמקרה היה סטנד של ESSIE מאחורי ובו ניצב בגאווה הלק המוכר Navigate Her.
כשהחזקתי את שניהם זה לצד זה, הופתעתי לגלות שג'ייד נראה כמו דיופ מושלם של ESSIE! :)
אני חייבת לציין שלא קניתי אותו כי בסניף שבו הייתי לא היה מבצע על הלקים הרגילים של ג'ייד, אבל בהחלט אשקול לקנות אותו ברגע שאמצא סניף עם מבצע.

poynter

New member
אהבתי את רעיון השרשור

גם לי יש כמה שאני אוסיף בהמשך

בקשר לאסי VS ג'ייד - זה נשמע מעניין, אני אחפש אותו

hollypop girl

New member
יש לי את הג'ייד ואם את עוד צריכה שיכנועים אז

אני ממליצה עליו

poynter

New member
גם אני רכשתי אותו אתמול

כי מעניין אותי לבדוק
הוא נראה מקסים בבקבוק, פיסטוק משהו

Plushable

New member
China Glaze Ruby Pumps VS Orly Star Spangled

הלק של אורלי הוא דיופ מושלם של צ'יינה גלייז. נתקלתי בו פעמים רבות בסופר פארם, ואני חושבת שזה פתרון מעולה לכל הבנות שחייבות את Ruby Pumps באוסף (ותאמינו לי, אתן חייבות!) אבל לא מזמינות דרך האינטרנט או שלא מוצאות את הלק הזה במחיר משתלם. לדעתי שווה להשקיע 25 ש"ח בדיופ שאורלי מציעים ללק הנהדר הזה ולקבל אותו באותו הרגע בלי להמתין לחבילה בדואר :)

lilo4

New member
רעיון מצוין!

לצערי אין לי כרגע תמונות בשלוף, אבל כמה דיופים שאני מכירה:

1. קולור קלאב- ms. socialite וג'ייד 408 wild iris. הם לא דיופים מושלמים, הג'ייד טיפ טיפה יותר בהיר מהלק של קולור קלאב אבל הם ממש ממש דומים.
2. לייף 264 וג'ייד 367- דיופים מושלמים
3. קרליין 361 ושיק 261- אדום קורלי מהמם, דיופים ממש ממש קרובים
4. ג'ייד 329, קרליין 344 ושיק 270- אדום כהה עם נטייה לבורדו, דיופים ממש ממש קרובים

אני יודעת שהמטרה של השרשור היא בעיקר למצוא אלטרנטיבות זולות ללקים יוקרתיים יותר, אבל אם אני יכולה למנוע מכן לקנות כמה לקים זהים אז למה לא?

Plushable

New member
תודה ששיתפת :)

האמת שזה גם טוב לדעת אילו לקים ממש דומים (אפילו שאלו חברות עממיות זולות) כי הכי מבאס לחזור הביתה עם לקים חדשים ולגלות שכבר יש לך צבע כזה בול באוסף.
מה שכן רציתי רק לציין שהלקים של ג'ייד ולייף הם מאותו המפעל, לכן אחוז הדיופים שם הוא 100% :) (התייחסות לסעיף 2)

trilliane

Well-known member
מנהל
אפשר פשוט להשוות בסופרפארם ורואים בבקבוק

שהצבע זהה לחלוטין. כבר עמדתי כמה פעמים עם לקים זהים לחלוטין של ג'ייד ולייף וקניתי את ג'ייד כי אני מעדיפה את הבקבוק שלהם (3 מ"ל יותר, צורה נוחה יותר לאחסון והמברשת רגילה ולא עבה כמו של לייף).

ובהזדמנות זו נזכיר שוב שלה-שה מייצרים לקסטרו (או כי אין לי מושג אם זהים לחלוטין) וששיק מייצרים לקרליין.

lilo4

New member
אני יודעת, בגלל זה ציינתי את זה

את הלק של לייף קניתי לפני הרבה זמן והוא מהמם, והשבוע הייתי בסופר פארם והתלהבתי מהמבצע של ג'ייד ב-10 ש"ח, ראיתי את הגוון המהמם הזה שוב, נדלקתי עליו וקניתי. ואז גיליתי שיש לי אותו כבר בגרסה של לייף
בגלל שהמספרים לא חופפים ולא תמיד אפשר לראות בסניף את כל הלקים קצת בעיה לדעת מי זה מה.
אגב, יש בהודעות הנבחרות בפורום רשימה של איזה מפעל מייצר לאיזה חברות

למעלה