שוב חברת אפיקים מוכיחה שהיא פח אשפה

מצב
הנושא נעול.

yossiwed

New member

חברה שזכתה בגלל שהיא יודעת לצפצף על החוקים ,

היא יודעת שלא יעשו לה כלום , ייצא אוטבוס לא ייצא ,יעצור לא יעצור

היא ממשיכה בשלה, זה מתחיל מלמעלה היא לא אשמה לבד ,מי שבחר

בה אשם.

צפו בלינק הבא

https://www.facebook.com/noy.wayzman/videos/o.1527136127517356/10207735147682385/?type=2&theater

סנוי

New member
סרטון ממש מרתיח, אבל זה קורה לא רק באפיקים

בה אשם.

צפו בלינק הבא

https://www.facebook.com/noy.wayzman/videos/o.1527136127517356/10207735147682385/?type=2&theater
קודם כל, אני מסכים איתך בנוגע למרמור שלך מהסרטון. ממש מעצבן לקראות אוטובוס שמדלג על התחנה שלך. לפעמים אין לו ברירה (בעיקר באוטובוס גבוה מסוג זה, ובו אי אפשר להעלות יותר מכ-60 איש) אך תמיד זה מרתיח.
מאידך, אני לא מבין מה אתה מעוניין להשיג בפוסטים שלך על אפיקים שבוע אחרי שבוע, מה גם שמה שאתה טוען אינו "חדש". רמת השירות בהרבה מחברות התח"צ בארץ טעונות שיפור, והפורום הזה הוא לא הכתובה להצגת תלונות... אין באפשרות אף אחד ממשתמשי הפורום לתקן את העוולות שאתה חש, אז עדיף שתפנה לחברות שאותן אתה מתעב (כך ניכר) ותמעיט להציף זאת כאן.
אין מניעה שמדי פעם תציג את הבעיות שיש בחברה זו, להפך - זה אף מעניין לעתים - אך כאשר זה קורה כל כמה ימים מחדש זה מתחיל להישמע טרחני.
אני בעד שיפור קווי תח"צ כמוך, וכן בהעלאת הבעיות אל הרשת, אך לדעתי עדיף לך להוציא את הקיטור במקומות בהם זה עשוי לשנות. חבל על זמנך ומרצך.
מקווה שהעניינים ישתפרו, גיא.

yossiwed

New member
אני טוען שאפיקים עברה מזמן את גבול הטעם הטוב

קודם כל, אני מסכים איתך בנוגע למרמור שלך מהסרטון. ממש מעצבן לקראות אוטובוס שמדלג על התחנה שלך. לפעמים אין לו ברירה (בעיקר באוטובוס גבוה מסוג זה, ובו אי אפשר להעלות יותר מכ-60 איש) אך תמיד זה מרתיח.
מאידך, אני לא מבין מה אתה מעוניין להשיג בפוסטים שלך על אפיקים שבוע אחרי שבוע, מה גם שמה שאתה טוען אינו "חדש". רמת השירות בהרבה מחברות התח"צ בארץ טעונות שיפור, והפורום הזה הוא לא הכתובה להצגת תלונות... אין באפשרות אף אחד ממשתמשי הפורום לתקן את העוולות שאתה חש, אז עדיף שתפנה לחברות שאותן אתה מתעב (כך ניכר) ותמעיט להציף זאת כאן.
אין מניעה שמדי פעם תציג את הבעיות שיש בחברה זו, להפך - זה אף מעניין לעתים - אך כאשר זה קורה כל כמה ימים מחדש זה מתחיל להישמע טרחני.
אני בעד שיפור קווי תח"צ כמוך, וכן בהעלאת הבעיות אל הרשת, אך לדעתי עדיף לך להוציא את הקיטור במקומות בהם זה עשוי לשנות. חבל על זמנך ומרצך.
לא טוען שזה לא קורה לאחרים , טוען שרק באפיקים זה הכי גרוע

כלומר לא מקרי יחידי ,זה ב DNA .

סנוי

New member
אז די להציף את הפורום בתלונות - תתלונן אליהם. הם הכתובת

לא טוען שזה לא קורה לאחרים , טוען שרק באפיקים זה הכי גרוע

כלומר לא מקרי יחידי ,זה ב DNA .
אז די להציף את הפורום בתלונות - תתלונן אליהם. הם הכתובת

יש פה בעיה נקודתית שלא באה על פתרונה כבר זמן רב

והיא העובדה שבשעות אחר הצהריים השירות מגוש דן לאריאל מתמלא בפלסטינים (רובם פועלים חוקיים) שחוזרים לביתם, לאחר יום עבודה שמתחיל ב-4:00 בבוקר. (ולכן אין בעיה בשיא בוקר לצאת מאריאל עם אפיקים, סיבה נוספת היא שהפלסטינים מחויבים לצאת מהשטחים דרך מעבר איל, אך יכולים לחזור בכל דרך. לכן פלסטיני שגר סמוך לצומת תפוח קם ב-02:00 בלילה ונסע עם טרנזיט למעבר איל, אך אחה"צ חוזר עם אפיקים).
נוספו כבר נסיעות רבות לקוים אלה אך זה עדיין לא מספיק ויש לתגבר עוד. והדבר היותר נכון לעשות הוא לפתוח קווים שמגיעים לא לאריאל אלא למוקדים שמהם הפלסטינים יכולים להגיע בצורה נוחה יותר לביתם.
קיראו גם כאן.

בשורה התחתונה. זו בעיה שכל חברה היתה נתקלת בה, אבל אולי צודק המגיב שחברות אחרות היו מצליחות לטפל בה יותר טוב בשיתוף עם משרד התחבורה.

לקו 386 יש חלופה עם נסיעות אחה"צ לצומת תפוח

והיא העובדה שבשעות אחר הצהריים השירות מגוש דן לאריאל מתמלא בפלסטינים (רובם פועלים חוקיים) שחוזרים לביתם, לאחר יום עבודה שמתחיל ב-4:00 בבוקר. (ולכן אין בעיה בשיא בוקר לצאת מאריאל עם אפיקים, סיבה נוספת היא שהפלסטינים מחויבים לצאת מהשטחים דרך מעבר איל, אך יכולים לחזור בכל דרך. לכן פלסטיני שגר סמוך לצומת תפוח קם ב-02:00 בלילה ונסע עם טרנזיט למעבר איל, אך אחה"צ חוזר עם אפיקים).
נוספו כבר נסיעות רבות לקוים אלה אך זה עדיין לא מספיק ויש לתגבר עוד. והדבר היותר נכון לעשות הוא לפתוח קווים שמגיעים לא לאריאל אלא למוקדים שמהם הפלסטינים יכולים להגיע בצורה נוחה יותר לביתם.
קיראו גם כאן.

בשורה התחתונה. זו בעיה שכל חברה היתה נתקלת בה, אבל אולי צודק המגיב שחברות אחרות היו מצליחות לטפל בה יותר טוב בשיתוף עם משרד התחבורה.
לקו 386 יש חלופה עם נסיעות אחה"צ לצומת תפוח
הנסיעות הללו לא נכנסות לאריאל.

אתה טרחן בלתי נלאה

בה אשם.

צפו בלינק הבא

אתה טרחן בלתי נלאה

לשם שינוי אני אפרק את התובנות שלך...
פח אשפה...פה רק אומר שהפוסל במומו פוסל
זכיה במכרזים...אם היתה מצפצפת על החוקים היתה מנוקדת בהתאם...וכך לא היתה זוכה...
לא יעשו לה כלום...לידיעתך...מת"ח מעסיק חברות בקרה...קנסות...ובכל מקרה ביצוע נבדק
מתחיל מלמעלה...דמגוגיה זולה מצידך
ועכשיו הערות נוספות...
בדקת בסרטון לגבי האוטובוס שלא עצר ? הידעת...אם מדובר בבינעירוני (ומדובר בבינעירוני) יש לו מגבלת 10 נוסעים בעמידה...ולכן לא יעצור בתחנות אם אין הורדה...הידעת ?!
עומס בתחנות...בעייתי...נכון...אבל לא קיים רק בתחנה ספציפית זו או אחרת או בחברה זו או אחרת
בקיצור...תמצא חיים

yossiwed

New member
אתה או מאפיקים או ממשרד התחבורה

אתה טרחן בלתי נלאה

לא יעשו לה כלום...לידיעתך...מת"ח מעסיק חברות בקרה...קנסות...ובכל מקרה ביצוע נבדק
ועכשיו הערות נוספות...
בדקת בסרטון לגבי האוטובוס שלא עצר ? הידעת...אם מדובר בבינעירוני (ומדובר בבינעירוני) יש לו מגבלת 10 נוסעים בעמידה...ולכן לא יעצור בתחנות אם אין הורדה...הידעת ?!
עומס בתחנות...בעייתי...נכון...אבל לא קיים רק בתחנה ספציפית זו או אחרת או בחברה זו או אחרת
בקיצור...תמצא חיים
כל העולם ובסרטון אומר לך העולם עקום , אתה טוען שהוא ישר .

לא ולא

כל העולם ובסרטון אומר לך העולם עקום , אתה טוען שהוא ישר .
לא ולא
וגם לא טענתי שהמוצג בסרטון בסדר (גם לא הטענה על מגבלת נוסעים...דעתי שמגבלה זו נולדה בחטא וכעת מתקשים להסירה)

yossiwed

New member
זה עושה לנהג חיים קלים -3 עומדים והוא ממשיך הלאה

לא ולא
וגם לא טענתי שהמוצג בסרטון בסדר (גם לא הטענה על מגבלת נוסעים...דעתי שמגבלה זו נולדה בחטא וכעת מתקשים להסירה)
זה עושה לנהג חיים קלים -3 עומדים והוא ממשיך הלאה
לפעמים יש גם כיסאות פנויים בסוף .

cwen

New member
הבעיה היא אם זה קורה שוב ושוב ושוב

אתה טרחן בלתי נלאה

ועכשיו הערות נוספות...
בקיצור...תמצא חיים
אם אנשים מתלוננים שחמישה אוטובוסים עברו ולא עצרו, ושזה קורה שוב ושוב, זה אומר שהחברה צריכה להוציא אוטובוס נוסף בשעות הלחוצות.

yossiwed

New member
זה אומר שיחכו לאוטובוס הבא הבא הבא

אם אנשים מתלוננים שחמישה אוטובוסים עברו ולא עצרו, ושזה קורה שוב ושוב, זה אומר שהחברה צריכה להוציא אוטובוס נוסף בשעות הלחוצות.
זה אומר שיחכו לאוטובוס הבא הבא הבא

מה שעולה מהסרטון זה שאפיקים חברה ממש ממש גרועה!!

בה אשם.

צפו בלינק הבא

לא מבין איך משרד התחבורה נותן לה להתמודד ואף לזכות
משרד התחבורה היה צריך להוציא אותה בכלל מאשכול השומרון כי היא לא עמדה בתנאי המכרז אליו התחייבה כשקיבלה את השומרון מדן.

yossiwed

New member
ציטוט "לא מבין איך משרד התחבורה נותן לה להתמודד ואף לזכות"

משרד התחבורה היה צריך להוציא אותה בכלל מאשכול השומרון כי היא לא עמדה בתנאי המכרז אליו התחייבה כשקיבלה את השומרון מדן.
ציטוט "לא מבין איך משרד התחבורה נותן לה להתמודד ואף לזכות"

תחשוב שהם חברים וזה הכל ,מה חשבת שמשרד התחבורה

יפסול אותם להפך הוא חבר שלהם , עצוב זה מה יש.

olli3

New member
מנהל
אתה מדבר שטויות.

אתה מדבר שטויות.
כל עוד האוטובוסים יוצאים בזמן מתחנת המוצא, אין לך מה להלין עליהם. כאן מדובר בתחנות ביניים בגהה וקסם, האוטובוסים האלו מתמלאים יום יום בעובדים מהשטחים שעולים עליהם בעיקר בתחנת מכון מור בבני ברק. המצב הוא שהם בעצמם לא מצליחים לעלות ביחד על אוטובוס אחד ולכן הם ממתינים לאוטובוס הבא.
&nbsp
למה בבוקר זה לא קורה? כי בבוקר הם מגיעים עם קווי מודיעין עילית של קווים כי משם מחסום הבוקר לכניסה לישראל. אבל בחזרה, הם צריכים להגיע למחסום אחר אז אחה"צ הם נוסעים בקווי אפיקים.
&nbsp
מה פתרון הקסם שלך? להוציא אוטובוסים שלא קיימים להפעלת השירות? להפעיל את השירות דרך קבלן חיצוני (אוטובוס להסעות)? בלתי אפשרי. למה? כי זה לא קו ישיר שגובים את התשלום על ידי כרטיסן בתחילת המסלול וזה קו שמבצע בחלקו גם איסוף+הורדה ולשם כך אתה גם צריך כרטיסן צמוד לכל אוטובוס כזה ולא רק אחד שעומד בתחנת האיסוף האחרונה (כשכל שאר תחנות הקו הן תחנות להורדה בלבד), עולה לאוטובוס, גובה תשלום מכולם ויורד ממנו ורק אז האוטובוס ממשיך בנסיעתו.
&nbsp
אין כאן פתרון קסם חוץ מעוד אוטובוסים ועוד נהגים ועוד נסיעות בלו"ז שמשרד התחבורה יקבע ו/או יצירת חלופות שמתחילות ממחלף גהה למשל.

yossiwed

New member
אתה דובר אפיקים , כל העולם אומר לך הריצפה עקומה אתה מתעקש

אתה מדבר שטויות.
כל עוד האוטובוסים יוצאים בזמן מתחנת המוצא, אין לך מה להלין עליהם. כאן מדובר בתחנות ביניים בגהה וקסם, האוטובוסים האלו מתמלאים יום יום בעובדים מהשטחים שעולים עליהם בעיקר בתחנת מכון מור בבני ברק. המצב הוא שהם בעצמם לא מצליחים לעלות ביחד על אוטובוס אחד ולכן הם ממתינים לאוטובוס הבא.
&nbsp
למה בבוקר זה לא קורה? כי בבוקר הם מגיעים עם קווי מודיעין עילית של קווים כי משם מחסום הבוקר לכניסה לישראל. אבל בחזרה, הם צריכים להגיע למחסום אחר אז אחה"צ הם נוסעים בקווי אפיקים.
&nbsp
מה פתרון הקסם שלך? להוציא אוטובוסים שלא קיימים להפעלת השירות? להפעיל את השירות דרך קבלן חיצוני (אוטובוס להסעות)? בלתי אפשרי. למה? כי זה לא קו ישיר שגובים את התשלום על ידי כרטיסן בתחילת המסלול וזה קו שמבצע בחלקו גם איסוף+הורדה ולשם כך אתה גם צריך כרטיסן צמוד לכל אוטובוס כזה ולא רק אחד שעומד בתחנת האיסוף האחרונה (כשכל שאר תחנות הקו הן תחנות להורדה בלבד), עולה לאוטובוס, גובה תשלום מכולם ויורד ממנו ורק אז האוטובוס ממשיך בנסיעתו.
&nbsp
אין כאן פתרון קסם חוץ מעוד אוטובוסים ועוד נהגים ועוד נסיעות בלו"ז שמשרד התחבורה יקבע ו/או יצירת חלופות שמתחילות ממחלף גהה למשל.

למה זה לא קורה בחברות אחרות , למה , מוזר הכל נופל על

אפיקים משמים , זה לא רק אריאל גם על קווי אריאל לעוד

מקומות ותפסיק לתת הסברים מערד מה קורה בשטח ,אתה לא חי את

השטח , כך כותבת איש ואישה בפייסבוק :

ביבנה לא יצא 182 ב 8:00 חיכנו

שעה וחצי ואחרנו לעבודה ,גם על 212 "תגידו הלו"ז זה המלצה ",

כמה נערות גם כתבו על 212 וזה אלה שפעילים בפיסבוק ,

טענות על קו 37 בגן יבנה ,לא הגיעה .

מה יעשו אלה מבוגרים שאין להם ,ככה אתה מבריח נוסעים ,מפחיד אותם ,

, זה סתם משרד התחבורה אשם ? ,אולי שבחר בהם , אתה קשה הבנה

אין מילה אחרת לתאר זאת, אפיקים לא עושה שום דבר ,אתה פשוט מתקשה

לקלוט את המחדל , אתה אטום לגמרי .

שוב זה לא קשור לאשכול או למכרז מחדש ,זה החברה ,זה הדגל שלה , תזכה

במכרז ואף אחד לא יעיף אותנו , מקסימום קנס .

olli3

New member
מנהל
אני לא דובר אפיקים, וזה קרה וקורה גם במפעילות אחרות.

למה זה לא קורה בחברות אחרות , למה , מוזר הכל נופל על

אפיקים משמים , זה לא רק אריאל גם על קווי אריאל לעוד

מקומות ותפסיק לתת הסברים מערד מה קורה בשטח ,אתה לא חי את

השטח , כך כותבת איש ואישה בפייסבוק :

ביבנה לא יצא 182 ב 8:00 חיכנו

שעה וחצי ואחרנו לעבודה ,גם על 212 "תגידו הלו"ז זה המלצה ",

כמה נערות גם כתבו על 212 וזה אלה שפעילים בפיסבוק ,

טענות על קו 37 בגן יבנה ,לא הגיעה .

מה יעשו אלה מבוגרים שאין להם ,ככה אתה מבריח נוסעים ,מפחיד אותם ,

, זה סתם משרד התחבורה אשם ? ,אולי שבחר בהם , אתה קשה הבנה

אין מילה אחרת לתאר זאת, אפיקים לא עושה שום דבר ,אתה פשוט מתקשה

לקלוט את המחדל , אתה אטום לגמרי .

שוב זה לא קשור לאשכול או למכרז מחדש ,זה החברה ,זה הדגל שלה , תזכה

במכרז ואף אחד לא יעיף אותנו , מקסימום קנס .
רשמתי לך על מטרופולין בקווים 370 ו380 לפני הרכבות המהירות, גם כאן זו לא הייתה אשמת מטרופולין. רשמתי לך על 470 לירושלים, גם כאן זו לא אשמת אגד.
&nbsp
גם בימי א', ההגעה לעיר הבה"דים לא אפשרית לחיילים, הם עולים על כל מה שמגיע לצומת הנגב ואוטובוסים יוצאים עם 10 נוסעים בעמידה. כל מי שרק רוצה לעלות על האוטובוס מהשוק העירוני בבאר שבע - נאלץ להמתין זמן רב עד שאוטובוס לירוחם, מצפה וכו' יעצור לו. אז זו אשמת מטרופולין? לא.
&nbsp
זה שחיילים מתיישאים ועולית על מוניות ספיישל ומניות שירות שגובות מהם 25 ש"ח לראש, זה בסדר? אבל האם זו אשמת מטרופולין? לא.
&nbsp
וכבר צילמו תמונות ממרכזית באר שבע עם תורי ענק שפשוט ממלאים את כל אולם הנוסעים ליד הרציפים של הקווים שנוסעים לעיר הבה"דים או עוברים בדרך בעיר הבה"דים. אז?
&nbsp
וגם כשהוסיפו למטרופולין ולאגד עצירות במרכז אורן לכיוון צפון, היו נהגים רבים שלא עצרו שם במשך חודש ההפעלה הראשון. וגם כשקו 469 (קו הלילה) התחיל לפעול, היו נהגים שלא ידעו ואף סירבו להסיע נוסעים בתוך באר שבע כי הם לא ידעו שהקו מבצע גם שירות עירוני.
&nbsp
אפיקים עוברת היום שני דברים קשים. האחד זה המכרז החדש באשדוד-יבנה והשני זה העומס במטורף על קווי אריאל. יחד עם ההתמודדות שפשוט אין נהגים ומאד קשה לגייס זו התוצאה שאתה רואה. אין לאף מפעיל כיום את האפשרות לסנן מועמדים לעבודה רק כי הם לא שירותיים מספיק ולכן אנחנו נתקלים גם בנהגים שלא מתאימים לתח"צ, שלא מצליחים לזכור איפה יש להם תחנה ואיפה לא וכו'.
&nbsp
דר"א, יש לי הפתעות מבאר שבע, החל פיקוח מאסיבי על מטרודן שפשוט לא מוציאה נסיעות באופן עקבי ושיטתי. אתה לא שומע על זה ממש כי בקווים עירוניים זה בדרך כלל פחות מורגש ועם תחבורה עירונית דיי דפוקה, רק מי שאין לו ברירה משתמש בה ואלו אנשים שקופים שאולי קצת כועסים אבל אפילו לא מנסים להרים טלפון למפעיל ולהתלונן.

yossiwed

New member
מה זה התירוץ הזה אין נהגים או מכרז חדש !!!

רשמתי לך על מטרופולין בקווים 370 ו380 לפני הרכבות המהירות, גם כאן זו לא הייתה אשמת מטרופולין. רשמתי לך על 470 לירושלים, גם כאן זו לא אשמת אגד.
&nbsp
גם בימי א', ההגעה לעיר הבה"דים לא אפשרית לחיילים, הם עולים על כל מה שמגיע לצומת הנגב ואוטובוסים יוצאים עם 10 נוסעים בעמידה. כל מי שרק רוצה לעלות על האוטובוס מהשוק העירוני בבאר שבע - נאלץ להמתין זמן רב עד שאוטובוס לירוחם, מצפה וכו' יעצור לו. אז זו אשמת מטרופולין? לא.
&nbsp
זה שחיילים מתיישאים ועולית על מוניות ספיישל ומניות שירות שגובות מהם 25 ש"ח לראש, זה בסדר? אבל האם זו אשמת מטרופולין? לא.
&nbsp
וכבר צילמו תמונות ממרכזית באר שבע עם תורי ענק שפשוט ממלאים את כל אולם הנוסעים ליד הרציפים של הקווים שנוסעים לעיר הבה"דים או עוברים בדרך בעיר הבה"דים. אז?
&nbsp
וגם כשהוסיפו למטרופולין ולאגד עצירות במרכז אורן לכיוון צפון, היו נהגים רבים שלא עצרו שם במשך חודש ההפעלה הראשון. וגם כשקו 469 (קו הלילה) התחיל לפעול, היו נהגים שלא ידעו ואף סירבו להסיע נוסעים בתוך באר שבע כי הם לא ידעו שהקו מבצע גם שירות עירוני.
&nbsp
אפיקים עוברת היום שני דברים קשים. האחד זה המכרז החדש באשדוד-יבנה והשני זה העומס במטורף על קווי אריאל. יחד עם ההתמודדות שפשוט אין נהגים ומאד קשה לגייס זו התוצאה שאתה רואה. אין לאף מפעיל כיום את האפשרות לסנן מועמדים לעבודה רק כי הם לא שירותיים מספיק ולכן אנחנו נתקלים גם בנהגים שלא מתאימים לתח"צ, שלא מצליחים לזכור איפה יש להם תחנה ואיפה לא וכו'.
&nbsp
דר"א, יש לי הפתעות מבאר שבע, החל פיקוח מאסיבי על מטרודן שפשוט לא מוציאה נסיעות באופן עקבי ושיטתי. אתה לא שומע על זה ממש כי בקווים עירוניים זה בדרך כלל פחות מורגש ועם תחבורה עירונית דיי דפוקה, רק מי שאין לו ברירה משתמש בה ואלו אנשים שקופים שאולי קצת כועסים אבל אפילו לא מנסים להרים טלפון למפעיל ולהתלונן.
העדויות שלך על מטרופלין לא כבילות , אתה לא צד בעניין ואין הוכחה לכך,

אני מביא עדויות של נוסעים מהשטח על בסיס יומי ,זה הבדל ענק !!!,

לא מתקבל התירוץ שלך ,נפסל.

הלאה , אפיקים מתמודדים עם מכרז חדש ,מה באמת , לאנשים אין קריירה

ועבודה ,תגיד איפה אתה חי olli3 , שום ימי חסד , כלום ,אולי אחד וגם זה

ביום שישי , תחבורה ציבורית זה לא כלי ניסוי על גבם של אנשים

מה אתה נורמלי ? , תירוצים לא מעניינים אותי,

בגלל אנשים כמוך זה נראה עלוב ,היה להם 9 חודשים להתארגן , אתה כבר

חברה שמפעילה את התח"צ באזור זה , למה לעזאזאל אין נהגים , מה כל

הניסיון העקום הזה, אתה לא יכול , תגיד שלום ביי ולא להתראות ,

בגלל אנשים כמוך התחבורה פה ריקה, אתה מתייחס לזה

כאילו זה משחק ,כלי ניסוי , בגלל לא אנשים כמוך, כלומר אנשים רציניים

התחבורה באזור הדרום ב"ש מטרופלין מלאה עד אפס מקום .

ואתה קורא לעצמך olli3 מבין בתחבורה ציבורית ,נו באמת ,שוב

בגלל זה התחבורה פה ריקה בגלל אנשים כמוך שאין להם שמץ של

מושג מה שירות ותחרות .

benshap2

New member
אתה לוקח דברים למישור האישי, וחבל.

העדויות שלך על מטרופלין לא כבילות , אתה לא צד בעניין ואין הוכחה לכך,

אני מביא עדויות של נוסעים מהשטח על בסיס יומי ,זה הבדל ענק !!!,

לא מתקבל התירוץ שלך ,נפסל.

הלאה , אפיקים מתמודדים עם מכרז חדש ,מה באמת , לאנשים אין קריירה

ועבודה ,תגיד איפה אתה חי olli3 , שום ימי חסד , כלום ,אולי אחד וגם זה

ביום שישי , תחבורה ציבורית זה לא כלי ניסוי על גבם של אנשים

מה אתה נורמלי ? , תירוצים לא מעניינים אותי,

בגלל אנשים כמוך זה נראה עלוב ,היה להם 9 חודשים להתארגן , אתה כבר

חברה שמפעילה את התח"צ באזור זה , למה לעזאזאל אין נהגים , מה כל

הניסיון העקום הזה, אתה לא יכול , תגיד שלום ביי ולא להתראות ,

בגלל אנשים כמוך התחבורה פה ריקה, אתה מתייחס לזה

כאילו זה משחק ,כלי ניסוי , בגלל לא אנשים כמוך, כלומר אנשים רציניים

התחבורה באזור הדרום ב"ש מטרופלין מלאה עד אפס מקום .

ואתה קורא לעצמך olli3 מבין בתחבורה ציבורית ,נו באמת ,שוב

בגלל זה התחבורה פה ריקה בגלל אנשים כמוך שאין להם שמץ של

מושג מה שירות ותחרות .
אני מסכים איתך שמחסור בנהגים ובציוד הוא לא תירוץ לעומסים קבועים, ושהחברה צריכה להוציא אוטובוסים מתחנות הביניים כדי לתת את השירות אותו היא התחייבה לתת על פי תנאי המכרז.
בתחנה א' צריך לעבור אוטובוס כל x זמן.
לעבור קרי להוריד ולהעלות נוסעים.
אם נוסעים לא עלו כאילו לא עבר אוטובוס מבחינתי, נקודה.
אבל אני באופן מוחלט לא מסכים עם ההתנגחויות האישיות שלך במשתמשים בפורום שמה לעשות, לא חושבים כמוך, או ב"פסילה שלהם מעדות"...

yossiwed

New member
הוא הופך את זה לאישי ,לא אני

אני מסכים איתך שמחסור בנהגים ובציוד הוא לא תירוץ לעומסים קבועים, ושהחברה צריכה להוציא אוטובוסים מתחנות הביניים כדי לתת את השירות אותו היא התחייבה לתת על פי תנאי המכרז.
בתחנה א' צריך לעבור אוטובוס כל x זמן.
לעבור קרי להוריד ולהעלות נוסעים.
אם נוסעים לא עלו כאילו לא עבר אוטובוס מבחינתי, נקודה.
אבל אני באופן מוחלט לא מסכים עם ההתנגחויות האישיות שלך במשתמשים בפורום שמה לעשות, לא חושבים כמוך, או ב"פסילה שלהם מעדות"...
הוא הופך את זה לאישי ,לא אני

יש פה מחדלים של חברה בשם אפיקים שעושה מה שבראש שלה ,

אתה רואה אלפי צפיות ותגובות אנושיות של אכזבה ,

במקום להגיד כמו אדם נורמלי, יש פה משהו לא מתקבל על הדעת בושה ,

אין ימי חסד , זה פרנסה של בני אדם -בריאות , זה לא ניסויים פה ,

זכית במכרז לתת שירות ,לא לניסויים, הוא מתחיל למצוא תירוצים

משום מקום שאין לזה שום הוכחה ,הכל בשביל לקעקע את המחשבה

הבסיסית שלי שאפיקים היא החברה התחבורה הציבורית הגרועה ביותר,

הוא לא תמים olli3 הוא גם לא גר באזור ולא מאחר או לא מגיע

לעבודה או הבייתה בכדי לקבל את האכזבה בפנים .

שוב אני לא בא מהיום למחר על החברה הזאת , זה כבר מבוסס על שנה שלמה

ומאות תלונות ,זה לא אני פה הדיון והוא הופך את זה לאישי בכך שהוא

בחוצפה יש לומר מגן על מחדלים שאין לסלוח עליהם .

חכם גדול באינטרנט , אני רוצה לראות עומד מכל אדם ואדם שלא

הגיע לעבודה או חזר אחרי יותר שעה הבייתה, נותן את ההסברים

ההזויים האלה , ברור שיזרקו אותו מכל המדרגות ,יגידו לו אתה

לא בסדר, במקום לפתור בעייה ולהגיד טעית ,אתה מחפש תירוצים

והכי מרגיז שהוא אומר זה קורא לכולם ,זה שקר גס ,זה לא קורה לכולם

זה קורה בעיקר ובכמיות לחברת אפיקים .

מצב
הנושא נעול.
למעלה