סיפור חלם ,נהג נוסע ללא מספר ,לא יודע את הסיבה

מצב
הנושא נעול.

yossiwed

New member

אפיקים יבנה האוטובוס ריק לגמרי ללא מספר ,אין שום סיבה לאוטבוס לעבור איפה שהייתי וראיתי אותו חוזר .

זה ברור שאם הוא רואה מישהו בתחנה הוא עוצר ואומר זה קו ... בקיצור בכמה מילים

עלוב ,עליבות ,זלזול ,מילא זה היה חינם ,זה עולה כסף למדינה אולי לעירייה .

לא הבנתי, איך אתה יודע שזאת לא נסיעה מיוחדת?

אפיקים יבנה האוטובוס ריק לגמרי ללא מספר ,אין שום סיבה לאוטבוס לעבור איפה שהייתי וראיתי אותו חוזר .

yossiwed

New member
נורא פשוט המקום שראיתי אותו הוא לא מוביל לתחנת קצה או לאן שה

שהוא וזה לא יום אחד ,ראיתי אותו ביום רביעי וחמישי על אותו נהג ! , יכול להיות שלנהג בכלל לא אכפת

לו ,לא קשה לזהות אותו ,את הנהג , בכלל קרה לי הרבה פעמים שהנהג לא יכל להעביר מספר.

yossiwed

New member
עדות נוספת ותומכת

שהוא וזה לא יום אחד ,ראיתי אותו ביום רביעי וחמישי על אותו נהג ! , יכול להיות שלנהג בכלל לא אכפת

לו ,לא קשה לזהות אותו ,את הנהג , בכלל קרה לי הרבה פעמים שהנהג לא יכל להעביר מספר.
עדות נוספת ותומכת
דף הפייסבוק של אפיקים מלא בטענות של תושבי אריאל המיואשים ,שאין מקום והאוטבוסים לא עוצרים ,

יש גם טענות על אשכול אשדוד , על יבנה לא תמצאו טענות ,כי לא מתייחסים לזה ברצינות ומצאתי תגובה אחת כזאת נחשו על מה ....

שלום רב.
בתור לקוח קבוע, ועד לפני שבוע מאוד מרוצה מהשירות של החברה, אני מעוניין לשתף אתכם באכזבתי הרבה, ובתחושותיי שלא אשוב להשתמש בשירותכם יותר.
ביום רביעי האחרון, כהרגלי, לקחתי את קו 3 היוצא מתחנת רכבת יבנה מערב בשעה 19:09 .
כרגיל, עליתי לקו שמסומן כקו 3. קיבלתי קבלה, שבה היה כתוב קו 3 והתיישבתי במקומי הקבוע בספסל האחורי.
תוך כדי הנסיעה, שמתי לב במקרה שהנהג לא נוסע באותו מסלול. ...
וכשהגעתי לברא מה קורה, מסתבר שמדובר בקו 6 בכלל, שלא מתקרב לאיזור המגורים שלי (נאות שז"ר). הנהג נראה מופתע מכך שגם אני וגם נוסע נוסף בקו חשבנו שעלינו על קו 3.
הוא עוד יותר הופתע כשהראיתי לו את הקבלה מנסיעה זו המעידה כי עליתי על קו 3.
לסיכומו של אותו נושא, התנהגותו של הנהג הראתה חוסר כבוד והאשמה כלפינו על טעותו.
בסופו של דבר הוא פשוט הוריד אותנו באמצע הדרך, אמר "זה עלי" החזיר את הכסף ונסע.
לא באמת פיתרון הולם ללקוחות החברה.
מסתבר שהוא הוריד אותנו קרוב יחסית לתחנה של קו 3 אך לא דאג לעדכן אותנו, או אפילו לנסות לבקש מהנהג של קו 3 להמתין כדקה.
בסוף נאלצתי להזמין מונית ספיישל, כיוון שלא הייתה לי דרך אחרת.
מקרה שני קרה היום. בעודי מחכה באותה תחנה לאוטובוס שיוצא בשעה 19:09 מתחנת יבנה מערב, עומדים שלושה קווים ברציף: קו 5, קו ללא מספר בחוץ (שדלתו הקדמית סגורה) וקו עם הספרה שלוש מוארת עליו.
אני ממתין בסבלנות לנהג של הקו שיפתח את הדלת, והוא כמובן הבחין בי. 2 האוטובוסים שלפניו כבר יצאו מהרציף. עדיין מחכה שהנהג יפתח את הדלת. הנהג מתחיל ליסוע עד לסוף הרציף בלי התרעה.
קו 6 הגיע אחריו. שאלתי את הנהג הנחמדמאם הוא יודע מה עם קו 3 והוא אמר שהקו בדיוק יצא, ומסתבר שמדובר בקו הלא מסומן ועם הדלת הסגורה.
היה מקרה נוסף עליו לא אפרט כדי לא לפגוע באף אחד.
לסיכום, בשבוע אחד, אחרי 12 שעות עבודה לא יכולתי לסמוך על חברת אפיקים שתחזיר אותי לביתי
מודה לאלוקים שאיני אדם חירש, שבמקומי לא היה יודע מה לעשות באתם מצבים.
לא מצפה לתגובה על הדברים שנאמרו. בתי עסק לרוב נוטים להתעלם מפניות של לקוחות לחברה.
מציע לשפר את השירות ואת הנגישות לקווי האוטובוסים ללקוחות הבאים שיהיו לכם.
הייתי פונה לפניות הציבור, אך שעות הפעילות שלו קצת מוגבלות ואיני מצליח לפנות זמן לפנות אליהם.
המשך יום נעים ושבוע נפלא.
אביאל הרוש
לקוח מאוכזב

orenhz

Member
אגב, למה אתה מתחיל כל הודעה ב

אגב, למה אתה מתחיל כל הודעה ב

אם זה לא באמת "חדש", כמו ההודעה הזו, אז תפסיק את זה בבקשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה