לבעלי ps4 , הודעה חשובה!

בוא נגיד ככה:) אימולטור לPS1+PS2 היה נותן

לסוני, גישה לכל לכל גרסת Metal gear solid בפס5
גישה לכל סדרת פיינל פנטזי
גישה לכל סדרת דרגון קווסט
גישה לכל סדרת רזידנט איוול.
גישה לכל סדרת טקן
אולי סוני צודקים שמשחקי מירוץ וכל מיני משחקי PS1 שרדפו אחרי פוטו ראליזם התיישנו.

אבל קשה לי להאמין שסוני יכולה לזלזל באימפקט של כל סדרת רזי על הקונסולה שלה או בסדרות האחרות אלה סדרות יותר מדי אייקוניות ולהציע את כולם תיאורתית בקונסולה אחת זה מאוד מושך גם אם מבחינה מעשית רק מעטים ישתמשו בזה, זה סימבולי מאוד.

אני בטוח שקוג'ימה בעצמו מאוד מעוניין שסדרת MGS תהיה זמינה על הפלטפורמה של המשחקים הבאים שלו :)

העניין הוא כאמור שתאימות מלאה לפס2 וכלכלית זה עסק יקר מדי, הם ניסו את זה בהשקת הPS3 וזה לא זול גם עכשיו זה לא שהחומרה הזו זולה כשצריך לדחוף אותה למליוני מכשירים :)

אני תמיד מוצא את זה הזוי שהפס2 הרבה יותר מסובכת להדמיה מהקיוב או הבוקס המקורי או אפילו האקסבוקס 360, אבל הבעיה עם הPS2.

היא שהמון מהרכיבים שלו עובדים בצורה מאוד מסובכת/מסורבלת ובשביל שמשחקים יעבדו בשלמות צריך כאמור להדמות את התהלכים האלה במלואם, ככל שהמעבד של הפס5 צריך לחשב מתמטית יותר תהליכים כאלה, המשחקים נהיים אייטים יותר :(

החלק השני של הבעיה היא היצירתיות הבלתי רגילה שצוותים כמו סקוור נוטי דוג סנטה מוניקה צוות ICO ואחרות השתמשו בחומרה של הPS2.

חלק מהחברות האלה עשו טריקים כאלה הזווים עם החומרה של הPS2 בשביל להשתמש בכל טיפת כוח ששום אימולטור לא יודע איך לאכול את הטריקים האלה

וזה דורש מהתוכנה של האימולטור לפעול בצורה מאוד לא קונבנציונלית מה ששובר כל משחק שמשתמש בטריקים האלה.

קיצור סיפור מהתחת. מייק כידוע עוד מהבוקס המקורי הלכה על חומרה ידידותית
הבוקס המקורי היה לא יותר מפנטיום 3 עם ג'יפורס 3 כל מחשב הכי עגלה היום יכול להדמות את החומרה שלו,כנל החומרה של הבוקס 360.

ובסוף יצא שמייק רוכבת על הגל בגלל זה, גם נינטנדו אם תחליט לאפשר אימולציה לקיוב זה יהיה עניין של מה בכך עבורה.

evilplate

New member
בדיעבד מייקרוסופט היתה הכי חכמה

מה יצא לסוני מלהתחכם ככה עם החומרות האקזוטיות שלה? רק כאב ראש בדורות העתיד, היה עדיף קונסולה ישירה ופשוטה שלא מוציאה את המיץ למפתחים ושקל יהיה לעשות ממנה פורטים לעתיד.
&nbsp
בגלל זה כמו שאמרת מייקרוסופט חוגגת עם תמיכה לאחור מלאה וסוני כנראה תסתפק רק בפס4 ואם יהיה לנו מזל גם בפס1.
&nbsp
מצד שני לא בטוח שזה רע מבחינת סוני עצמם, אולי רק לצרכנים שלה, הם בטח כמו נינטנדו יחגגו עם הוצאות מחודשות ומכשירי פס1, ובעתיד פס2 ובעתיד הממש רחוק פס3 קלאסיק שיחגגו על הנוסטלגיה ויסחטו עוד כמה שקלים :)

ריו מסטריט פייטר הצטרף לפוואר רנג'רס רשמית :)

אחרי שריו נלחם בטומי (הרנג'ר הירוק ) לפני 20 שנה הגיע הזמן שאחרי 20 שנה ריו יהפוך לפאוור רנג'ר מן המניין, ועכשיו לחלק הכי מעניין מתי אנחנו מקבלים את הריו רנג'ר לSF5
בחיי זה כל כך גרוע שזה כל כך טוב.

קרנפול

New member
חח, באמת מצחיק.

בתור ילד אהבתי את הפאוור ריינג'רס, אבל לא יותר מזה...

הייתי אובססבי לפוואר רנגרס ולSF בתור ילד :)

אבל זו בהחלט סדרה גרועה ניסיתי לראות את זה כמבוגר בשביל הנוסטלגיה וזה לא הצליח יותר משתי דקות.

תמיד היה לSF ופוואר רנג'רס קשר :) אבל ....

עריכה: נשמטה לי השורה שיוצר מונסטר האנטר אחראי כיום על SF.
אחרי ההצלחה המאסיבית של מונסטר האנטר האחרון והכישלון היחסי של SF5
Ono הודח מתפקידו כאחראי על הIP והבחור של מונסטר האנטר כנראה חידש קשרים עם הפוואר רנג'רס (תמיד היה לSF קרוסאובר עם SF :)

הדמויות של הסטריט נמצאות עכשיו במשחק פאוור רנגרס חדש ואולי נראה את זה גם בצד ההפוך.

אם אני זוכר נכון האבא של יוצר מונסטר האנטר הוא כיום הCEO של קפקום. ואם זה לא אבא שלו אז זה אח שלו, יש בינהם קרבה מדרגה ראשונה אז לא פלא שהוא קודם ואחרי העבודה המצוינת שעשה עם מונסטר האנטר? לדעתי אנחנו צריכים להתפלל שיקח שליטה גם על רזידנט איוול, המשפחה הזו תציל את קפקום בסוף :)

RDR2 טריילר השקה, ההתלהבות שלי שוב צנחה.

שנחשף הגיימפלי הראשון לא התלהבתי ממנו ואחר כך הדיבורים של רוקסטאר על רמת המורכבות של המשחק עשו לי הייפ די ענקי ועכשיו עם טריילר ההשקה הזה ההייפ שלי שוב צנח.

אני אשכרה יושב פה ומנסה להבין איך אני בתור בן אדם שקנה את כל המשחקים של רוקסטאר בהשקה מאז GTA2 (מלבד GTA4 ששיחקתי שנתיים אחרי יציאתו)

איך אני לא עף על המשחק הזה (למען ההגינות גם לא עפתי על קודמו אבל הוא נראה הרבה פי מליארד יותר מושקע מהקודם ותיקן כל מה שהפריע לי)

אני כאילו מתלהב יותר מספיידרמן או הproject justice הזה של יוצרי יאקוזה.

אולי זה בגלל שאני יודע שהמשחק הולך להיות time sink בהשוואה לשני אלה.
אולי בגלל שהגיבור במשחק הזה נראה ממש לא בחור מגניב, וספיידרמן והיפני ההוא הם התמצית של המגניבות?

אולי נמאס לי מירי בעולם פתוח זה תמיד מרגיש מאתגר כמו שלחסל שובל נמלים זה מאתגר (זה לא מאתגר חח)

ואולי המערכות קרב של ספיידרמן והיאקוזה מרגישות לי יותר fresh air.

לא יודע מה הסיבה, אבל כשרוקסטאר אומרים לי שאני הולך להעביר מעל 40 שעות בעולם הזה, כשהם אומרים שאני צריך להשתמש באותו הסוס כל הזמן כדי "שיקשר אלי רגשית" שהם אומרים שאני צריך להראות לסוס את הדרך בשלג

במקום להתלהב אני פשוט שואל את עצמי, כרונו אתה באמת רוצה לתת 40 שעות מהחיים שלך לקבואים האלה ולכל הפעילויות האלה?

אני מרגיש שכרונו בן ה16-23 היה המום מהתשובה שלי, אבל כיום התשובה שלי היא לא.

ושוב זה לא עייפות מעולם פתוח כי יש משחקים בז'אנר שמעניינים אותי.

evilplate

New member
זה לא טריילר הכי הכי

אבל מדובר בכולה דקה שנועדה לשמש כפרסומת יותר מאשר איזה טריילר איכותי וארוך שאמור להציג משהו משמעותי.
&nbsp
אם התלהבת מהטריילר גיימפליי אז זה מה שחשוב. רוקסטאר אוהבים לשמור על מסתורין מסויים ולא להראות יותר מדי כדי לשמור על ההייפ, אפשר להבין אותם כי ככל שאתה מראה יותר ככה המסתורין יורד ואיתו גם קצת ההייפ. הם בונים על זה שהשם רוקסטאר לבדו יביא את האנשים והם בדרך כלל צודקים.
&nbsp
בקשר למכניקות שציינת, צריך לראות איך זה יהיה בפועל אבל אחרי כל הירידות שהם קיבלו אחרי GTA4 אני מתקשה להאמין שהם יעשו משהו מעייף וטרחני מדי. נצטרך לחכות ולראות :)

למעלה