חלופת קו 39 דן מ-8 בערב דרך משה דיין

מצב
הנושא נעול.

hai001

New member
קו 29 מסלול הזוי לחלוטין

קו 29 מוינטר לרכבת מרכז
מסלול הקו: וינטר, הטייסים, דרך השלום, שמאלה משה דיין, ימינה יצחק שדה, קרליבך, אבן גבירול, דוד המלך, וייצמן, ארלוזרוב, רכבת מרכז.
תדירות: לפחות לפי מה שרשום כרגע, כל שעה עגולה בין 9:00 ל-16:00. עלוב למדי...

לא ברור מה העיקרון הזה אבל יש לי השערה כלשהי...
כנראה תושבי שכונת ביצרון צעקו שאין להם קישור תח"צי הולם (מה שנכון), אבל הצעקות שלהם היו חלשות מאלו של תושבי תל חיים.
לכן לא מחזירים את קו 9 למסלול ההגיוני שיועד לו ברפורמה (מה שהיה פותר את כל הבעיה) ובמקום זה פותחים קו חדש בתדירות איומה שסביר שלא ייסע מלא וגם מסרבלים את 39 בלילה לרעת הנוסעים בו. אבל העיקר שכולם מרוצים...
קו 29 מסלול הזוי לחלוטין
מזכיר את קו 11 לפני רפורמה בקיץ 2011 רק בלי מרכז תל אביב (דיזנגוף סנטר ופרישמן) מה התועלת בקו מתפתל כזה עוד בתדירות נמוכה פעם בשעה? לדעתי הוא לא יחזיק מעמד

אשרי1987

New member
יובל קו 29 יחזיק לדעתי מעמד מהסיבה הפשוטה

קו 29 מסלול הזוי לחלוטין
מזכיר את קו 11 לפני רפורמה בקיץ 2011 רק בלי מרכז תל אביב (דיזנגוף סנטר ופרישמן) מה התועלת בקו מתפתל כזה עוד בתדירות נמוכה פעם בשעה? לדעתי הוא לא יחזיק מעמד
שמשרד התחבורה יפתח עוד ועוד קוים,רק כדי לחהראות שהוא כאילו מתקן ליקויים בתכנון,זאת הסיבה שקו 235 לא מבוטל
להמרות שהוא קו חסר תועלת

hai001

New member
טוב שלא עושים את קו 29 פעם ביום

שמשרד התחבורה יפתח עוד ועוד קוים,רק כדי לחהראות שהוא כאילו מתקן ליקויים בתכנון,זאת הסיבה שקו 235 לא מבוטל
להמרות שהוא קו חסר תועלת
טוב שלא עושים את קו 29 פעם ביום
אם קו 11 לא החזיק כמה שנים טובות במסלול דומה ל29 אז סביר להניח שקו 29 גם לא יחזיק המון זמן.

felixr

New member
קו 29 לא פועל מסיבה לא ברורה

קו 29 מוינטר לרכבת מרכז
מסלול הקו: וינטר, הטייסים, דרך השלום, שמאלה משה דיין, ימינה יצחק שדה, קרליבך, אבן גבירול, דוד המלך, וייצמן, ארלוזרוב, רכבת מרכז.
תדירות: לפחות לפי מה שרשום כרגע, כל שעה עגולה בין 9:00 ל-16:00. עלוב למדי...

לא ברור מה העיקרון הזה אבל יש לי השערה כלשהי...
כנראה תושבי שכונת ביצרון צעקו שאין להם קישור תח"צי הולם (מה שנכון), אבל הצעקות שלהם היו חלשות מאלו של תושבי תל חיים.
לכן לא מחזירים את קו 9 למסלול ההגיוני שיועד לו ברפורמה (מה שהיה פותר את כל הבעיה) ובמקום זה פותחים קו חדש בתדירות איומה שסביר שלא ייסע מלא וגם מסרבלים את 39 בלילה לרעת הנוסעים בו. אבל העיקר שכולם מרוצים...
אני ממתין במסוף וינטר לקו 29, אך הוא לא יצא עדיין. שילוט דווקא יש, ואפילו מפה.

olli3

New member
מנהל
בסוף הגיע?

אני ממתין במסוף וינטר לקו 29, אך הוא לא יצא עדיין. שילוט דווקא יש, ואפילו מפה.
בסוף הגיע?
על היום הראשון להפעלה... לא נחמד.

hai001

New member
גם על התחנות של הקו 29 החדש לא שמו שילוט

בסוף הגיע?
גם על התחנות של הקו 29 החדש לא שמו שילוט
עברתי מאיכילוב היום ועדיין לא שמו שילוט על התחנות אלא רק מפות מסלול של הקו

felixr

New member
לא

בסוף הגיע?
לא
חיכיתי מ 10:50 לאוטובוס של 11 והוא לא הגיע. האוטובוס של 12 דווקא יצא בזמן, ואני הייתי הנוסע היחיד עד דוד המלך, שם עלתה אשה וירדה כעבור תחנה אחת. נסעתי את המסלול השלם עד לרכבת. אגב הלו"ז המשוער מדוייק למדי.

hai001

New member
אתה רוצה להגיד לי שאוטובוס נסע ריק ממסוף

לא
חיכיתי מ 10:50 לאוטובוס של 11 והוא לא הגיע. האוטובוס של 12 דווקא יצא בזמן, ואני הייתי הנוסע היחיד עד דוד המלך, שם עלתה אשה וירדה כעבור תחנה אחת. נסעתי את המסלול השלם עד לרכבת. אגב הלו"ז המשוער מדוייק למדי.
וינטר עד דוד המלך חחחחח קו הזוי אני מאמין שאם היו שמים בו שעות נורמליות אז היה לו נוסעים, הבעיה שקו 29 פועל בשעות שפל לכן הוא ריק עד שמישהו מהתושבים יתעורר וידרוש שהקו יעבוד בשעות נורמליות כל היום.
היום ראיתי את קו 279 של דן החדש בדרך נמיר לכיוון הטייסיים בשעה 18:10 האוטובוס האחרון מהאוניברסיטה יוצא בשעה 18:00 היו בו נוסעים בודדים.

felixr

New member
אכן נסע ריק (חוץ ממני)

וינטר עד דוד המלך חחחחח קו הזוי אני מאמין שאם היו שמים בו שעות נורמליות אז היה לו נוסעים, הבעיה שקו 29 פועל בשעות שפל לכן הוא ריק עד שמישהו מהתושבים יתעורר וידרוש שהקו יעבוד בשעות נורמליות כל היום.
היום ראיתי את קו 279 של דן החדש בדרך נמיר לכיוון הטייסיים בשעה 18:10 האוטובוס האחרון מהאוניברסיטה יוצא בשעה 18:00 היו בו נוסעים בודדים.
אכן נסע ריק (חוץ ממני)
למעשה אם לא הייתי נוסע איתו, הנוסעת היחידה היתה זו שנסעה תחנה אחת בלבד.
אחהצ נסעתי בקו 279 מהאונ' בשעה 15:30, עד סמינר הקיבוצים הוא היה ריק, אך לאורך דרך נמיר עלו כמה נוסעים בודדים. חלקם רצו לרדת בעזריאלי והופתעו שאין תחנה. כשהאוטובוס הגיע לפינה של יגאל אלון, והמשיך ישר, כמה נוסעים צעקו על הנהג שטעה בדרך. הנהג המסכן לרגע לא היה בטוח מי צודק, ובדק בפתק שהיה לו.

hai001

New member
היום ראיתי את קו 29 בבית חולים איכילוב

אכן נסע ריק (חוץ ממני)
למעשה אם לא הייתי נוסע איתו, הנוסעת היחידה היתה זו שנסעה תחנה אחת בלבד.
אחהצ נסעתי בקו 279 מהאונ' בשעה 15:30, עד סמינר הקיבוצים הוא היה ריק, אך לאורך דרך נמיר עלו כמה נוסעים בודדים. חלקם רצו לרדת בעזריאלי והופתעו שאין תחנה. כשהאוטובוס הגיע לפינה של יגאל אלון, והמשיך ישר, כמה נוסעים צעקו על הנהג שטעה בדרך. הנהג המסכן לרגע לא היה בטוח מי צודק, ובדק בפתק שהיה לו.
לכיוון רכבת מרכז בשעה 09:50 (האוטובוס הראשון של שעה 09:00 ממסוף וינטר) הוא היה ריק לגמרי.

felixr

New member
כנראה גם לא יצא בזמן

לכיוון רכבת מרכז בשעה 09:50 (האוטובוס הראשון של שעה 09:00 ממסוף וינטר) הוא היה ריק לגמרי.
כנראה גם לא יצא בזמן
אין מצב שלקח לו 50 דק' להגיע לשם

hai001

New member
צודק, יש מצב שהנהג יצא באיחור.

צודק, יש מצב שהנהג יצא באיחור.
באתר האוטובוסים מראים כמה זמן נסיעה בכל קו ובקו 29 כל המסלול בערך ממסוף וינטר עד רכבת מרכז או היפך כ32 דקות

חיפה "קווים מדלגים" - 237 ו 224

במקום לנסוע בדרך השלום בין דרך רבין להורודצקי, הקו יעשה סיבוב בדרך השלום, משה דיין והורודצקי (זה מזכיר לי משהו אגב.... לא הייתה חלופה כזו של קו 31/33 או שקר כלשהו כזה לפני הרפורמה?)
לפי אתר דן, זה יתבצע החל מהנסיעות של שעה שמונה. חבל בהזדמנות זו, לא מפעילים את הקו במוצ"ש.
החל מיום ראשון 13.10.13 יופעלו בחיפה שני "קווים מדלגים" שמספרם 224 ו 237. הקווים ייסעו לאוניברסיטת חיפה במסלול דומה לקווים קיימים אבל לא יעצרו בכל התחנות. מטרת הקווים המדלגים היא לקצר את זמן הנסיעה.
•קליק למסלול קו 224
•קליק למסלול קו 237

*מכיוון שמדובר בקווים ניסיוניים אין עליהם בשלב זה מידע במערכות המידע

פורסם בפורום כבר לפני מספר ימים

החל מיום ראשון 13.10.13 יופעלו בחיפה שני "קווים מדלגים" שמספרם 224 ו 237. הקווים ייסעו לאוניברסיטת חיפה במסלול דומה לקווים קיימים אבל לא יעצרו בכל התחנות. מטרת הקווים המדלגים היא לקצר את זמן הנסיעה.
•קליק למסלול קו 224
•קליק למסלול קו 237

*מכיוון שמדובר בקווים ניסיוניים אין עליהם בשלב זה מידע במערכות המידע
פורסם בפורום כבר לפני מספר ימים

אוהד11

New member
מתי יעניקו למשרד התחבורה פרס נובל לטמטום ?

במקום לנסוע בדרך השלום בין דרך רבין להורודצקי, הקו יעשה סיבוב בדרך השלום, משה דיין והורודצקי (זה מזכיר לי משהו אגב.... לא הייתה חלופה כזו של קו 31/33 או שקר כלשהו כזה לפני הרפורמה?)
לפי אתר דן, זה יתבצע החל מהנסיעות של שעה שמונה. חבל בהזדמנות זו, לא מפעילים את הקו במוצ"ש.
מתי יעניקו למשרד התחבורה פרס נובל לטמטום ?

אוהד11

New member
חלופת הערב של 39 מזכירה את 235 שמסתובב

סביב עצמו או את 13

mister K

New member
רק שפה לא מדובר בקו שכונתי

סביב עצמו או את 13
פה לקחו קו מהיר יחסית מתל אביב לרמת גן ופשוט תקעו לו בדיוק באמצע המסלול סיבוב סביב עצמו בצורת הספרה 8, כך שכל הנוסעים בו משני הצדדים אוכלים אותה (ולרובם המוחלט היעד הוא לא שכונת ביצרון).
לא יכול להיות יותר חוסר מקצועיות מזה.

droriko

New member
לא יודע אם מהיר

פה לקחו קו מהיר יחסית מתל אביב לרמת גן ופשוט תקעו לו בדיוק באמצע המסלול סיבוב סביב עצמו בצורת הספרה 8, כך שכל הנוסעים בו משני הצדדים אוכלים אותה (ולרובם המוחלט היעד הוא לא שכונת ביצרון).
לא יכול להיות יותר חוסר מקצועיות מזה.
לא יודע אם מהיר
לא חושב שתושבי רמת גן מתים על זה שהם צריכים לעבור דרך גבעתיים בשביל להגיע לתל אביב(אני בטוח שהם גם היו מעדיפים קו שנוסע ישר בדרך השלום,במקום כל הסיבוב של יצחק שדה)

mister K

New member
ברור, אבל אין קו כזה. 39 יותר מהיר מ-61.

לא יודע אם מהיר
לא חושב שתושבי רמת גן מתים על זה שהם צריכים לעבור דרך גבעתיים בשביל להגיע לתל אביב(אני בטוח שהם גם היו מעדיפים קו שנוסע ישר בדרך השלום,במקום כל הסיבוב של יצחק שדה)
ברור, אבל אין קו כזה. 39 יותר מהיר מ-61.

מצב
הנושא נעול.
למעלה