חלופת קו 39 דן מ-8 בערב דרך משה דיין

מצב
הנושא נעול.

נוסע23

New member
39 בהחלט מהיר

לא יודע אם מהיר
לא חושב שתושבי רמת גן מתים על זה שהם צריכים לעבור דרך גבעתיים בשביל להגיע לתל אביב(אני בטוח שהם גם היו מעדיפים קו שנוסע ישר בדרך השלום,במקום כל הסיבוב של יצחק שדה)
39 בהחלט מהיר
יצחק שדה הרבה פחות פקוק מאשר דרך השלום, כי אין שם ירידה לאיילון. המסלול של 39 הוא מאד ישר, מהיר והגיוני - קו מאד מוצלח, ואני מקווה שלא יקלקלו אותו.

droriko

New member
השלום-קפלן-דיזינגוף זה הרבה יותר מהיר

39 בהחלט מהיר
יצחק שדה הרבה פחות פקוק מאשר דרך השלום, כי אין שם ירידה לאיילון. המסלול של 39 הוא מאד ישר, מהיר והגיוני - קו מאד מוצלח, ואני מקווה שלא יקלקלו אותו.

נוסע23

New member
מנסיוני יצחק שדה - קרליבך לא פחות מהיר

ובשעות העומס עדיף בגלל שלא מסתבכים עם עומסים של עליה וירידה מהאיילון. בשעות השפל זה בערך אותו הדבר, אם יש הבדל אז הוא זניח.
כך או כך, צריך לתת קישור טוב למרכז העיר גם מהאזור הזה (גבול יד אליהו ובצרון, אזור הסינרמה), ו-39 מתפקד יפה מאד.

orchilit

New member
חבל שבערב נוסע בתדירות זוועה ולא פועל במוצ"ש

ובשעות העומס עדיף בגלל שלא מסתבכים עם עומסים של עליה וירידה מהאיילון. בשעות השפל זה בערך אותו הדבר, אם יש הבדל אז הוא זניח.
כך או כך, צריך לתת קישור טוב למרכז העיר גם מהאזור הזה (גבול יד אליהו ובצרון, אזור הסינרמה), ו-39 מתפקד יפה מאד.
חבל שבערב נוסע בתדירות זוועה ולא פועל במוצ"ש

droriko

New member
זה יותר מהר,חלאס להתווכח סתם

זה יותר מהר,חלאס להתווכח סתם

mister K

New member
בהשלום וקפלן יש יותר פקקים ורמזורים אדומים

הוא לא מתווכח סתם. הוא צודק.
ברוב שעות היום ירידה לאיילון בגבעת התחמושת מעיקה ובנוסף יש גל של רמזורים אדומים בקפלן.
לכן זה גם נכון שקו 9 היה פחות מהיר אם היה נוסע דרך שם, אבל עדיין לדעתי הוא צריך לנסוע משם כמו 56 כי טובת הכלל עדיפה על טובת מיעוט.

אשרי1987

New member
קו 9 לא היה צריך לסוע דרך קפלן

ברוב שעות היום ירידה לאיילון בגבעת התחמושת מעיקה ובנוסף יש גל של רמזורים אדומים בקפלן.
לכן זה גם נכון שקו 9 היה פחות מהיר אם היה נוסע דרך שם, אבל עדיין לדעתי הוא צריך לנסוע משם כמו 56 כי טובת הכלל עדיפה על טובת מיעוט.
קו 9 לא היה צריך לסוע דרך קפלן
כי שקו 239 לא צריך לסוע שם
הפקקים של קפלן וגבעת התחמושת מוסיפים זמן רב יותר מציר המקשר המקביל יצחק שדה-קרליבך
בין דרום-מזרח ת"א למרכז ת"א,כך שיהיה צריך להשאיר את קו 9 ביצחק שדה ולהשאיר את39,139,239 ביצחק שדה

mister K

New member
גם מניסיוני יצחק שדה יותר מהיר מהשלום

גם מניסיוני יצחק שדה יותר מהיר מהשלום
בדרך השלום יש סיכוי יותר גדול להיתקע בפקק על הגשר מאשר ביצחק שדה. כמות הרכבים שנוסעת בדרך השלום הרבה יותר גדולה.
גם כשאני נוסע ברכב הפרטי וגם כשאני נוסע בקו 39, אני כמעט אף פעם לא עומד ביצחק שדה יותר מדי.

אוהד11

New member
לתפארת מדינת חלם

רק שפה לא מדובר בקו שכונתי
פה לקחו קו מהיר יחסית מתל אביב לרמת גן ופשוט תקעו לו בדיוק באמצע המסלול סיבוב סביב עצמו בצורת הספרה 8, כך שכל הנוסעים בו משני הצדדים אוכלים אותה (ולרובם המוחלט היעד הוא לא שכונת ביצרון).
לא יכול להיות יותר חוסר מקצועיות מזה.
לתפארת מדינת חלם

alantan

New member
בדיוק פחדתי שאוותר מחוסר תעסוקה לאחר השלמת

במקום לנסוע בדרך השלום בין דרך רבין להורודצקי, הקו יעשה סיבוב בדרך השלום, משה דיין והורודצקי (זה מזכיר לי משהו אגב.... לא הייתה חלופה כזו של קו 31/33 או שקר כלשהו כזה לפני הרפורמה?)
לפי אתר דן, זה יתבצע החל מהנסיעות של שעה שמונה. חבל בהזדמנות זו, לא מפעילים את הקו במוצ"ש.
בדיוק פחדתי שאוותר מחוסר תעסוקה לאחר השלמת
המפה החיפאית (עוד ימים ספורים, אני מבטיח!)...

איזה שינויים מעצבנים...
מי ש"מתכנן" את מערך הקווים.

hai001

New member
המסלול של קו 279 דווקא נשמע לי מסלול מצוין

במקום לנסוע בדרך השלום בין דרך רבין להורודצקי, הקו יעשה סיבוב בדרך השלום, משה דיין והורודצקי (זה מזכיר לי משהו אגב.... לא הייתה חלופה כזו של קו 31/33 או שקר כלשהו כזה לפני הרפורמה?)
לפי אתר דן, זה יתבצע החל מהנסיעות של שעה שמונה. חבל בהזדמנות זו, לא מפעילים את הקו במוצ"ש.
למרות שהקו יותר יתאים לסטודנטים זה ייתן חיבור מאוניברסיטה תל אביב שכונת יד אליהו בית ברבור ומסוף הטייסים שבכלל לא היה חיבור כיום, אני מאמין שאם הקו יצליח ויהיה ביקוש אליו חזק יהפכו אותו לקו סדיר שיפעל כל היום ואולי גם במוצאי שבת

קו 279 יוריד את הלחץ מקו 7

למרות שהקו יותר יתאים לסטודנטים זה ייתן חיבור מאוניברסיטה תל אביב שכונת יד אליהו בית ברבור ומסוף הטייסים שבכלל לא היה חיבור כיום, אני מאמין שאם הקו יצליח ויהיה ביקוש אליו חזק יהפכו אותו לקו סדיר שיפעל כל היום ואולי גם במוצאי שבת
קו 279 יוריד את הלחץ מקו 7
כמו כן הקו יתן מענה נוסף מהרכבת לרמת אביב ולכיוון הנגדי כי שיש דרישה להגיע מצפון מזרחה יש בעיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה