התפרסם כל העלונים ב PDF של כל האזורים באפיקים כולל לו"

מצב
הנושא נעול.

yossiwed

New member
יש כמה טעיות באמת מפגרות

התפרסם כל העלונים ב PDF של כל האזורים באפיקים כולל לו"
http://www.afikim-t.co.il/inner.asp?page=%F7%E1%E5%F6%E5%FA%20%F7%E5%E5%E9%ED

קו 48 מרחובות עד 00:05 מרחובות .

קו 51 יפעל מקפלן עד 21:45 .
יש כמה טעיות באמת מפגרות
כתוב מוצא של תחנה ויעד ובכלל המסלול אחר-קו אחר ,אז מה נכון .

קו 3 עצרו בשעה 16:00 .

אבל לא חשוב ,כי אם זה חשוב היו מתייחסים לזה ברצינות.

yossiwed

New member
צריך להיות ממש מטומטם בכדי להוציא קווים נוספים ללא נוסעים

יש כמה טעיות באמת מפגרות

צריך להיות ממש מטומטם בכדי להוציא קווים נוספים ללא נוסעים
1-2 זה אותו קו ייסע 3 פעמים בשעה ,על מה בדיוק,הוא ריק לא בשעות השיא .

קו 3 ייסע 3 פעמים בשעה ,על מה בדיוק ,הוא ריק לא בשעות השיא .

אני כועס כי זה רמאות , כמו לדפוק שעון בבוקר בעבודה וללכת להסתובב ,

100 עמודים של מכרז, עשרות חפירות ונוסחאות וימים על גבי ימים וכלום ,סתם בלי טעם .

תראו אני לא אחד שבא בטענות בקלות ,אני דיי נוטה להבין גורמים ,אבל פה אתה רואה פשוט חלם

יש לך קילומטרים מיותרים ? שפר תדריות ,פתח קווים חדשים אתה חוזר על אותה טעות .

S a m B o o k i

New member
יוסי היקר,

יש כמה טעיות באמת מפגרות

יוסי היקר,
אני לא יודע את מי אתה תוקף כל הזמן , אף אחד לא עושה פה דווקא.
החברה הזאת נכנסת במלוא הכוח והרצון להשתנות. ובונה כרגע אתר אצל בוני האתרים מהטובים בישראל.
באשדוד הם שמו פרסום על בניין ( תמונה בהמשך)
ובוא אספר לך סיפור , תכתוב את כל הבעיות שאתה רואה בדפים , אעביר את זה לעדכון בסדר?
&nbsp
ואל תדאג , אני לא עובד אפיקים , ויש מי שיעיד על כך בפורום, אני רק חובב תח"צ.

yossiwed

New member
תקשיב כל הקווים ביבנה ריקים על מה ולמה שכל הקווים

יוסי היקר,
אני לא יודע את מי אתה תוקף כל הזמן , אף אחד לא עושה פה דווקא.
החברה הזאת נכנסת במלוא הכוח והרצון להשתנות. ובונה כרגע אתר אצל בוני האתרים מהטובים בישראל.
באשדוד הם שמו פרסום על בניין ( תמונה בהמשך)
ובוא אספר לך סיפור , תכתוב את כל הבעיות שאתה רואה בדפים , אעביר את זה לעדכון בסדר?
&nbsp
ואל תדאג , אני לא עובד אפיקים , ויש מי שיעיד על כך בפורום, אני רק חובב תח"צ.
1-2 , 3 , 4-5 , 6

3 פעמים בשעה ,איפה יש נוסעים ,איפה יש מקום .

אני מקווה שיעפו את עמיחי לוי במהרה ממשרד התחבורה וגם את אפיקים .

ואולי היה צריך לעשות מכרז בנפרד ליבנה .

זה פשוט בזבוז כסף , מדברים על תחבורה נורמלית ,אבל מי שופך כסף על עיר בגודל של שכונה .

לדעתי גם ברגע האחרון הם עצרו את קו 7 מתדירות וקו 8 9 ,כתוב מ 7.8 והחליטו לא להפעיל אותם ,אין להם נהגים אולי ציוד .

כתוב באתר פייסבוק של אפיקים דרושים נהגים דחוף ,אפילו יידאגו להם למקום לישון(הכוונה לנהגים מהצפון)

לא צריך להיות גאון גדול .

benshap2

New member
תדירות ואמינות הם שמביאים נוסעים, לא להיפך

1-2 , 3 , 4-5 , 6

3 פעמים בשעה ,איפה יש נוסעים ,איפה יש מקום .

אני מקווה שיעפו את עמיחי לוי במהרה ממשרד התחבורה וגם את אפיקים .

ואולי היה צריך לעשות מכרז בנפרד ליבנה .

זה פשוט בזבוז כסף , מדברים על תחבורה נורמלית ,אבל מי שופך כסף על עיר בגודל של שכונה .

לדעתי גם ברגע האחרון הם עצרו את קו 7 מתדירות וקו 8 9 ,כתוב מ 7.8 והחליטו לא להפעיל אותם ,אין להם נהגים אולי ציוד .

כתוב באתר פייסבוק של אפיקים דרושים נהגים דחוף ,אפילו יידאגו להם למקום לישון(הכוונה לנהגים מהצפון)

לא צריך להיות גאון גדול .
כמו שלא היה כמעט משתמש תח"צ בודד ביבנה לפני שקונקס נכנסו (זוכר את קו 18 שבא יום כן יום לא היום לא?) כשהשירות היה נוראי, והמספר עלה מאוד (גם אם הוא עדיין נמוך יחסית), כך גם כעת יותר ויותר אנשים ישתמשו בתח"צ כאשר השירות משתפר.

היתי פסימי לאור ההתנהלות עד כה, אבל לוח הזמנים שיפר את מצב רוחי בעניין הזה - יש הרבה מה לשפר, אבל הוא מהווה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת המצב כיום ביבנה.
אני אומר שכדאי לתת להם שנה של חסד, לראות כיצד הכל פועל, לראות אם מכניסים שיפורים בשירות לפי דרישות התושבים וההיגיון הישר...בוא נראה.

yossiwed

New member
אתה מכיר את יבנה , אתה הולך אתה מקיף אותה ברגל פחות משעה לרו

כמו שלא היה כמעט משתמש תח"צ בודד ביבנה לפני שקונקס נכנסו (זוכר את קו 18 שבא יום כן יום לא היום לא?) כשהשירות היה נוראי, והמספר עלה מאוד (גם אם הוא עדיין נמוך יחסית), כך גם כעת יותר ויותר אנשים ישתמשו בתח"צ כאשר השירות משתפר.

היתי פסימי לאור ההתנהלות עד כה, אבל לוח הזמנים שיפר את מצב רוחי בעניין הזה - יש הרבה מה לשפר, אבל הוא מהווה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת המצב כיום ביבנה.
אני אומר שכדאי לתת להם שנה של חסד, לראות כיצד הכל פועל, לראות אם מכניסים שיפורים בשירות לפי דרישות התושבים וההיגיון הישר...בוא נראה.
מאיפה לאיפה צריך אוטבוס בעיר ,לרוב האנשים יש כבר רכב פרטי .

פעמיים בשעה זה נורמלי ,אולי קו 3 לתגבר , אבל 3 פעמים כל הקווים ? , טמטום בזבוז כסף .

benshap2

New member
אתה כנראה הולך ברגל הרבה הרבה יותר מהר ממני

פעמיים בשעה זה נורמלי ,אולי קו 3 לתגבר , אבל 3 פעמים כל הקווים ? , טמטום בזבוז כסף .

מסלולי ההליכה שלי בערבים לוקחים בערך שעה, והם לא קרובים ללהקיף את יבנה. ואני הולך סביב ה 5.3-5.5 קמ"ש, זה לא כזה לאט!

וברצינות - אף אחד לא ילך היום 20-25 דקות ברגל לרכבת. זה יותר מדי. וזה עוד במקומות יחסית קרובים.
לרוב יש רכב פרטי במשפחה...ושכונת ענק מאוכלסת לאט לאט בעיר. ותושבים חדשים מגיעים.
3 פעמים בשעה בשעות השיא זו עדיין תדירות נמוכה מאוד לקו בתל אביב, תחשוב על זה. זה המינימום של תח"צ אמין לדעתי.

yossiwed

New member
אתה לא רואה ,קו 4-5 ריק לגמרי ב 19:00

מסלולי ההליכה שלי בערבים לוקחים בערך שעה, והם לא קרובים ללהקיף את יבנה. ואני הולך סביב ה 5.3-5.5 קמ"ש, זה לא כזה לאט!

וברצינות - אף אחד לא ילך היום 20-25 דקות ברגל לרכבת. זה יותר מדי. וזה עוד במקומות יחסית קרובים.
לרוב יש רכב פרטי במשפחה...ושכונת ענק מאוכלסת לאט לאט בעיר. ותושבים חדשים מגיעים.
3 פעמים בשעה בשעות השיא זו עדיין תדירות נמוכה מאוד לקו בתל אביב, תחשוב על זה. זה המינימום של תח"צ אמין לדעתי.
ברוב שעות היום הוא ריק לגמרי ,רצתי לצלם הנהג ממוצא אתיופי התעצבן לא לא לא אסור .

אתה הולך למרכז העיר ביבנה לא יותר מ 15 דק' מכל מקום ,

חוץ מהקצה של נווה אילן דרום מערב.

תשימו לב אפיקים מגייסץ עדיין נהגים ,פחחח ,ככה הם בלחץ אפילו מקום לישון הם מצעים

אולי מגייסים נהגים ערבים מהצפון.

benshap2

New member
אגב! הלכתי כבר פעמים במסלול שהמלצת עליו, "האלכסון" בירוקה

ברוב שעות היום הוא ריק לגמרי ,רצתי לצלם הנהג ממוצא אתיופי התעצבן לא לא לא אסור .

אתה הולך למרכז העיר ביבנה לא יותר מ 15 דק' מכל מקום ,

חוץ מהקצה של נווה אילן דרום מערב.

תשימו לב אפיקים מגייסץ עדיין נהגים ,פחחח ,ככה הם בלחץ אפילו מקום לישון הם מצעים

אולי מגייסים נהגים ערבים מהצפון.
הפארקים מתקדמים ממש יפה, אני מכניס את מסלול ההליכה הזה לרוטציה שלי

yossiwed

New member
איפה יש עיר עם נחל וגשרים , פארק עם דגים

הפארקים מתקדמים ממש יפה, אני מכניס את מסלול ההליכה הזה לרוטציה שלי
איפה יש עיר עם נחל וגשרים , פארק עם דגים
מסלולים והמרכז מסחרי

http://www.rogovin.co.il/portfolio/יבנה-על-הפארק/

yossiwed

New member
אני נסעתי באוטובוס האחרון פנימי והיו 10 נוסעים על

מה ולמה להוריד אותם ,צריך אותם היום יש מלא נוסעים בלילה בעיקר ברבעי חמישי , זה שירות ,זה בלוף להוסיף תדירות ולצמצם שעות פעילות .

benshap2

New member
אתה קצת סותר את עצמך

מה ולמה להוריד אותם ,צריך אותם היום יש מלא נוסעים בלילה בעיקר ברבעי חמישי , זה שירות ,זה בלוף להוסיף תדירות ולצמצם שעות פעילות .
אתה קצת סותר את עצמך
אם אני מבין למה התכוונת, התכוונת שדווקא בשעות המאוחרות יותר יש יותר ביקוש לאוטובוסים, בשל העובדה שליוממים יש רכבים להגיע עמם לרכבת, ודווקא בערב כשצעירים נוסעים\חוזרים מת"א - הורידו את הנסיעות לחלוטין וצמצמו את שעות הפעילות.

לעניין הזה אני אגיב ככה:
1. הוסיפו נסיעות מרחובות ומת"א עד לאחרי חצות.
2. הצעתי כבר קודם להכניס את 333 למתנ"ח יבנה (זה באמת 2-3 דקות בלילה) + חלופה של קו 178 מרכבת מרכז דרך עזריאלי (סמוך לשרונה) ומרכזית ב 3-4 היציאות האחרונות, אלו שגם ככה שעה וחצי אחת מהשניה.
3. הוספת 2 נסיעות לכיוון ביום לקווים 3,4,6 לפי זמני הגעת\יציאת הרכבות האחרונות ביום, רכבות שיש בהן צעירים רבים החוזרים מבילוי בתל אביב.

אין ספק שהגברת תדירות לא צריכה לבוא על חשבון צמצום שעות פעילות בתוך העיר, וגם לא הפוך - שעות פעילות קצת יותר נרחבות למספר קווים מצומצם לא צריך לבוא על חשבון תדירות בשעות היום.

yossiwed

New member
הסבר

אתה קצת סותר את עצמך
אם אני מבין למה התכוונת, התכוונת שדווקא בשעות המאוחרות יותר יש יותר ביקוש לאוטובוסים, בשל העובדה שליוממים יש רכבים להגיע עמם לרכבת, ודווקא בערב כשצעירים נוסעים\חוזרים מת"א - הורידו את הנסיעות לחלוטין וצמצמו את שעות הפעילות.

לעניין הזה אני אגיב ככה:
1. הוסיפו נסיעות מרחובות ומת"א עד לאחרי חצות.
2. הצעתי כבר קודם להכניס את 333 למתנ"ח יבנה (זה באמת 2-3 דקות בלילה) + חלופה של קו 178 מרכבת מרכז דרך עזריאלי (סמוך לשרונה) ומרכזית ב 3-4 היציאות האחרונות, אלו שגם ככה שעה וחצי אחת מהשניה.
3. הוספת 2 נסיעות לכיוון ביום לקווים 3,4,6 לפי זמני הגעת\יציאת הרכבות האחרונות ביום, רכבות שיש בהן צעירים רבים החוזרים מבילוי בתל אביב.

אין ספק שהגברת תדירות לא צריכה לבוא על חשבון צמצום שעות פעילות בתוך העיר, וגם לא הפוך - שעות פעילות קצת יותר נרחבות למספר קווים מצומצם לא צריך לבוא על חשבון תדירות בשעות היום.
הסבר
תבין היום נוסעים מגיעים בלילה ברכבת אוטובוס

בימי רביעי וחמישי אני מדבר על קו 3 שהוא חזק וגם אמרתי שהוא באמת מתאים ל 3 פעמים בשעה ,אבל לא כל הקווים.

איזה סיבה הגיונית אחרי שיש אותם קווים 3-6 ב 23:45 , פשוט לבטל אותם .

אני לא סותר את עצמי ,אני בסך הכל אומר , תהיו מציאותיים קווים ריקים אתה מתגבר וקו שיש

לו ביקוש אתה מבטל.

benshap2

New member
אז הבנתי אותך נכון

הסבר
תבין היום נוסעים מגיעים בלילה ברכבת אוטובוס

בימי רביעי וחמישי אני מדבר על קו 3 שהוא חזק וגם אמרתי שהוא באמת מתאים ל 3 פעמים בשעה ,אבל לא כל הקווים.

איזה סיבה הגיונית אחרי שיש אותם קווים 3-6 ב 23:45 , פשוט לבטל אותם .

אני לא סותר את עצמי ,אני בסך הכל אומר , תהיו מציאותיים קווים ריקים אתה מתגבר וקו שיש

לו ביקוש אתה מבטל.
אז הבנתי אותך נכון
אני אסביר לך מה נראה סותר - איך שניסחת את זה, במבט ראשון זה נראה כאילו אתה אומר שבפעם האחרונה שנסעת היו 10 נוסעים על האוטובוס. זה לא מעט בכלל, וזאת כשאתה טוען שהם נוסעים כל היום ריקים.
כמו שראית בתגובה שלי בגוף התגובה), הבנתי שככל הנראה התכונת לאוטובוס האחרון, של 23:45. ואכן המון צעירים מגיעים ברכבת האחרונה (שאגב, מגיעה אחרי 12 בלילה).
אני הייתי מוסיף לתדירות של קווים 3,4,6 עוד נסיעה אחת בשעה בשעות 23:30 ו 00:30, ממש 5 דקות אחרי שהרכבת מתל אביב מגיעה, כדי לקחת את הצעירים המגיעים ברכבת המאוחרת בחזרה הביתה.

yossiwed

New member
למה אתה חושב שזה רק צעירים ? זה גם עובדים

אז הבנתי אותך נכון
אני אסביר לך מה נראה סותר - איך שניסחת את זה, במבט ראשון זה נראה כאילו אתה אומר שבפעם האחרונה שנסעת היו 10 נוסעים על האוטובוס. זה לא מעט בכלל, וזאת כשאתה טוען שהם נוסעים כל היום ריקים.
כמו שראית בתגובה שלי בגוף התגובה), הבנתי שככל הנראה התכונת לאוטובוס האחרון, של 23:45. ואכן המון צעירים מגיעים ברכבת האחרונה (שאגב, מגיעה אחרי 12 בלילה).
אני הייתי מוסיף לתדירות של קווים 3,4,6 עוד נסיעה אחת בשעה בשעות 23:30 ו 00:30, ממש 5 דקות אחרי שהרכבת מתל אביב מגיעה, כדי לקחת את הצעירים המגיעים ברכבת המאוחרת בחזרה הביתה.
במפעל הסמוך ממול שכחתי את השם , נוסעים מרחוק מהרכבת ואטובוס .

10 נוסעים 7 בקו 3 , 3 בקו 6 .

אגב יש 178 ב 23:15 מתל אביב ו ב 00:15 .

benshap2

New member
חזרתי ברכבת הזו לא מעט פעמים

במפעל הסמוך ממול שכחתי את השם , נוסעים מרחוק מהרכבת ואטובוס .

10 נוסעים 7 בקו 3 , 3 בקו 6 .

אגב יש 178 ב 23:15 מתל אביב ו ב 00:15 .
חזרתי ברכבת הזו לא מעט פעמים
למזלי כולן היו נסיעות פנאי, למרות שבעבר חזרתי מהעבודה גם עמוק אחרי 12 בלילה (זה כבר היה במונית אשר מימן המעסיק, לא ברכבת...).

בקיצור הרבה מאוד נוסעים היו חבר'ה צעירים (לאו דווקא נוער - גם חבר'ה בני 20-30 שרצו לשתות בת"א ולא רצו לנהוג), לדעתי הרוב המכריע.
וככל שיותר אנשים שמעו שיש רכבת ב 12 בלילה, יותר ויותר אנשים הגיעו מלכתחילה לת"א בלי רכב בשעות האלה. ממש ראו את זה.

לצערי בעוד שבועיים וחצי לוקחים את הרכבת הזו כרבע שעה אחורה, והיא תצא מת"א ב 23:45, אבל זה לא נורא.

connex

Active member
טעות שמצאתי-בקו 323

יש כמה טעיות באמת מפגרות

טעות שמצאתי-בקו 323
רשמו בכלל את הלו"ז של 322
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה