באשכול הצפוני של קווים - עוד חופשי חודשי במגוון ערים.

מצב
הנושא נעול.

טנק2

New member
וחופשי יומי?

הפירוט מופיע בקישור: http://www.kavim-t.co.il/news/new.asp?id=1790
וחופשי יומי?
את זה יש היום רק באזור 1 בגוש דן אם אני לא טועה.וחבל.
אם אני איש שמתכונן ליום של פגישות ונסיעות, אני אצטרך לשלם הרבה יותר בלי החופשי יומי-לא משתלם. ואם היום של הפגישות הוא רק פעם ב3-4 שבועות, זה גם לא משתלם לקנות חופשי חודשי...

olli3

New member
מנהל
ממש לא רק בגוש דן.

וחופשי יומי?
את זה יש היום רק באזור 1 בגוש דן אם אני לא טועה.וחבל.
אם אני איש שמתכונן ליום של פגישות ונסיעות, אני אצטרך לשלם הרבה יותר בלי החופשי יומי-לא משתלם. ואם היום של הפגישות הוא רק פעם ב3-4 שבועות, זה גם לא משתלם לקנות חופשי חודשי...
ממש לא רק בגוש דן.
באגד: יש חופשי יומי באילת, יש חופשי יומי בכרמיאל, בקרית שמונה, יש גם אחד לרחובות-נס ציונה-ראשל"צ ולרחובות וקרית עקרון והסביבה.
&nbsp
באגד תעבורה: בנתניה, אשדוד ואם אני לא טועה יש גם באשקלון.
&nbsp
בקווים: יש חופשי יומי פנימי בלוד, יש חופשי יומי לוד- ת"א, חופשי יומי פנימי ברמלה, יש חופשי יומי בעפולה ואחד מרחבי באיזור עפולה ועוד אחד בדבוריה שנמכר בקו 350 בלבד ותקף לכל איזור העמק.
&nbsp
יש בעוד חברות, אבל אני פחות מכיר.

טנק2

New member
ומה עם עוד ערים?

ממש לא רק בגוש דן.
באגד: יש חופשי יומי באילת, יש חופשי יומי בכרמיאל, בקרית שמונה, יש גם אחד לרחובות-נס ציונה-ראשל"צ ולרחובות וקרית עקרון והסביבה.
&nbsp
&nbsp
בקווים: יש חופשי יומי פנימי בלוד, יש חופשי יומי לוד- ת"א, חופשי יומי פנימי ברמלה, יש חופשי יומי בעפולה ואחד מרחבי באיזור עפולה ועוד אחד בדבוריה שנמכר בקו 350 בלבד ותקף לכל איזור העמק.
&nbsp
ומה עם עוד ערים?
ירושלים בראשן? חיפה והקריות?
שמחתי לגלות שיש עוד חופשי יומי במגוון ערים בארץ, אבל לדעתי זה לא מספיק.

olli3

New member
מנהל
בירושלים קיים רק לבאים ברכב וחונים בחניון ספצ

ומה עם עוד ערים?
ירושלים בראשן? חיפה והקריות?
שמחתי לגלות שיש עוד חופשי יומי במגוון ערים בארץ, אבל לדעתי זה לא מספיק.
בירושלים קיים רק לבאים ברכב וחונים בחניון ספצ
ספציפי. אני מניח שזה עדיין קיים ולא בוטל ההסדר הזה.
&nbsp
כמובן שזה לא מספיק, זה אפילו ממש לא מספיק ובהחלט יש צורך בחופשי יומי גם בירושלים וגם בחיפה. אין לי מושג למה משרד התחבורה מחליט ככה או אחרת.
&nbsp
לגבי מעבר מקווים לסופרבוס, זה לא משנה. במכרז שבו זכתה בסופרבוס, הפדיון הולך למדינה ולא לסופרבוס ולא נראה לי שישנו דבר קיים כזה. אתה יכול לעיין במכרז עצמו, אמצעי התשלום רשומים שם לרבות החוזים השונים.

טנק2

New member
ועוד משהו

ממש לא רק בגוש דן.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
ועוד משהו
אחרי שקווים יעזבו את אזור העמק לטובת סופרבוס, זה ייעלם?

גם בערד

הפירוט מופיע בקישור: http://www.kavim-t.co.il/news/new.asp?id=1790
גם בערד
מכיוון שמחיר נסיעה עירונית הוא 2.80, מחיר החופשי-חודשי מגלם עלות של 36 נסיעות (18 ימים של נסיעות הלוך-ושוב). פתרון מצויין לאנשים שעובדים בעיר, ובעיקר לאלה שנדרשים להחלפת אוטובוס. גם במחיר של 101 ש"ח לחודש, זו חלופה טובה מאוד לרכב פרטי (בעיקר אם קווים 1/11 נוסעים כל 20 דק' לפחות וקווים 2/12 כל 15 דק' לפחות).

מצב
הנושא נעול.
למעלה