לבעלי ps4 , הודעה חשובה!

קרנפול

New member
קיצור דברים: תעבירו את המסרים בהגדרות לפרטי

יש נוזקה חדשה שמסתובבת לה.

מפחיד אש....

נראה ששחקנים שמפסידים באונליין אוהבים לשלוח את זה. אז אני הולך לחסום את ההודעות.

יוג'י הורי שוקל לעשות גרסת סינגל פלייר לDQ10 ו..

להביא אותה למערב. כייף לשמוע חדשות טובות כאלה.המטרה היא לחשוף את המערב לעלילה של המשחק. DQ10 זכה לשבחים מקיר לקיר כאחד המשחקים עם העלילות הכי טובות בין השנים 2012-2018 שבחים שעברו הרבה מעבר לקהל הJRPG המסורתי.

והקונצנזוס היפני הוא שמדובר ביצירת מופת למרות משחק הרשת.

גם כשגרסת הסינגל פלייר תגיע זה בטח יהיה כמו DQ3/DQ9 שאפשר ליצור קבוצה משלך כי את הMMO אפשר לסיים לבד עם קבוצה וירטואלית שאתה יוצר.

אמן שזה יגיע עוד לפני סוף הדור, אבל גם אם לא יהיה מושלם לקבל את זה בהשקת הPS5 או כמשחק קרוס ג'ן.

אינסיידר איכותי: הנינטנדו סוויץ PRO היא הרבה מעבר לשדרוגון

לדברי האיינסידר נינטנדו מעונינת לקבל עוד ועוד פורטים מצד ג' והשדרוג אמור לאפשר לסוויץ להתקרב לכוח של הPS4 (המקורי) אבל עדיין להרגיש מודרני ממנה.

נראה לי עשיתי בשכל שחיכיתי חחח.

evilplate

New member
הבעיה היא שעד שתצא...

כבר נתקרב לפס5 ואז שוב הקונסולה של נינטנדו לא תקבל תמיכת צד ג׳ נורמלי. אין מה לעשות כל עוד יהיה הפרש של דור בינה לבין התחרות התמיכת צד ג׳ תמשיך להיות מסכנה.
&nbsp
מה שכן אם נינטנדו תמהר להוציא את השדרוג הזה אז היא תוכל להנות מכמה שנים של חסד, יש עוד שנתיים בערך עד שדור הפס5 יתחיל וגם אחרי שהקונסולה תצא תהיה עוד שנה לפחות של קרוס ג׳ן להמון משחקים ככה שאם הם ימהרו הם יוכלו להרוויח 3-4 שנים של תמיכה ביחד עם הפס4 והוואן.

עריכה: עזוב בעצם נזכרתי שהסוויץ׳ המקורית חייבת להתמך גם. זה לא ישנה את המצב מהותית מבחינת פורטים של צד ג׳ אם ככה, זה רק יאפשר למשחקי סוויץ׳ בטח לקפוץ בצורה יפה בגראפיקה.

זה נכון, אבל מה אם נינטנדו זוממת לחזור לליגה של הגדולים?

אני רואה שני תרחישים אפשריים עם נינטנדו בעתיד הקרוב/רחוק ושניהם בסופו של דבר מחזירים את נינטנדו לליגה של הגדולים.

תרחיש 1. הסוויץ מאמץ את הגישה של מיקרוסופט "שדרוגים קלים לחומרה כל שנה שנתיים

הסוויץ ממשיך להצליח ובדור הPS6 נינטנדו וNvdia מעבירים את כל הלקוחות
של האקוסיסטים של נינטנדו לשירות סטרימינג משותף שהן עושות יחד.

זה מועיל לשתיהן כי נינטנדו בטח מקבלת דיל מדהים על החומרה שAMD לא תתן להם, וNvdia רוצים את השקט הכלכלי שנינטנדו יכולה לספק.

כל זה במקרה ואני ואתה טעינו והסוויץ עובר בהרבה את תחזית ה32M-40M שנתנו לו.

האופציה השנייה: הסוויץ פרו דועך נינטנדו כבר לא מחויבת לחזון של איווטה
יש להם גב כלכלי חדש וענק בדמות משחקי סמארטפון/סרטי קולנוע פארקי שעשועים.

והם מחליטים להתחיל את דור הPS6 באותו זמן שסוני ונינטנדו מתחילות אותו.
הם מוציאים קונסולה עם Slot לקסטות (כמו סוג של סוויץ) שמספק את שחקני הקור דרך הסטרימינג, ועדיין נשאר פיימלי פריינדלי ו"בטוח" למי שרוצה נטו חוויות נינטנדואיות.

הבאטן לין, עם Nvdia או משפחת הסוויץ או עם AMD אני רואה את הדור הבא כדור האחרון שנינטנדו תשאר מפגרת טכנולוגית מול מייק וסוני.

כן, במובן מסוים היא תשאר מפגרת טכנולוגית כי בשני המקרים חומרת הבסיס שלה לא באמת תשתווה לPS6 ולאיך שיקראו לבוקס ההוא אבל נראה לי שהולך להיגמר העידן שנינטנדו לא מציעה שום דבר לשחקני הקור או יותר נכון.
לקהל המיינסטרים שהוא לא באמת קור אבל הוא גם לא באמת קאזואל.

evilplate

New member
איזה תחזיות פרועות :)

אני לא מתיימר לחזות כל דבר שקשור לנינטנדו כי מדובר בחברה הכי פחות צפויה שיש. אני רק חושב שזה ממש לא בטוח שנינטנדו תדבוק בקור ותהיה מתקדמת טכנולוגית כמו שאתה חוזה לה, היא בהחלט יכולה לעשות עוד דור של ווי ואפילו קיצוני יותר, תלוי ברוחות ובמגמות שיעברו על תעשיית המשחקים.

ככל שהם יעשו דורות של "ווי" הם יהפכו לפחות ופחות רלוונטים

ברור שהחלום של נינטנדו הוא שהסוויץ יפרח ולשדרג אותו טיפונת כל כמה שנים
הם רוצים לחסוך כל שקל שהם יכולים. תראה כמה הם ניצלו את הטכנולוגיה של דור הפס2 רק בשביל לחסוף כסף :
הם השתמשו בטכנולוגיה של הקיוב מ2001 עם הקיוב עד ל2018 עם ה3DS שנכון

להיום עדיין חיה ובועטת. זה בהחלט מאפשר לנינטנדו ליצור הרבה משחקים זולים ברמת הפקה של PS2 ולעשות טונות של כסף. מן הסתם שהם ירצו לשמור על

עלויות נמוכות ולחלוב את הטכנולוגיה של הסוויץ למשך יותר מעשור אם הקונסולה תהיה הצלחה/עד שהסטרימינג יהיה ריאלי.

אבל אם הסוויץ ויורשו לא יעברו את ה40M (בקצרה יהיו כישלון) נינטנדו יהיו חייבים לחזור להציע משהו לקור באיזושהי דרך.

קונסולה בלעדית לקור היא לא ראילית לנינטנדו אבל גם קונסולה שלא נותנת כלום לקור לא ריאלית יותר לנינטנדו.

אני חושב שאפילו איווטה השכיל להבין את העניין הזה לפני שנפטר ולכן דאג בחוכמה שלא משנה כמה הסוויץ חלשלושה היא עדיין תוכל להריץ משחקי אנריל 4.
כדי שהסוויץ תוכל להציע משהו כלשהו לשחקני הקור.

אם נינטנדו ישמרו על הקו הזה שמהיום תמיד החומרה שלהם תוכל להריץ מנועים רלוונטים הם ישארו רלוונטים לקור

evilplate

New member
בגדול אני מסכים איתך, לפחות עם איך שהדברים נראים עכשיו

למרות שתמיד התעשייה יכולה לשנות את פניה אבל אני מסכים איתך שנינטנדו של היום תרצה להציע משהו לקור, וגם עם זה שנינטנדו לא תהיה הכי טכנולוגית כי היא תמיד תשאף לעלויות פיתוח נמוכות יחסית (עד כמה שאפשר בגבול השפוי כמובן, הם מן הסתם לא יציגו גראפיקה של פס3 ב 2030) בשביל מקסימום רווח.
&nbsp
בתכלס נינטנדו היא החברה הכי פחות צפויה בתעשייה ואני תמיד סקרן לראות לאן הם הולכים, סוני ומייקרוסופט יחסית צפויות (לא שזה רע כי הן קולעות לטעם שלי מהבחינה הזו שהן הולכות על כח וטכנולוגייה) אבל עם נינטנדו לא ניתן לדעת.

הPS5 יוצא ב2020 עם תאימות לאחור בPS1/PS2/PS4 ?

זה לפי איינסידר די איכותי. קל לי להאמין לחלק של ה2020 וכבר פירטתי מספיק את הסיבות שאני מאמין לזה בהודעות אחרות, אז אין מה לטחון מים.

החלק הפיקנטי והמעניין יותר זה התאימות לאחור הרחבה לכאורה שהPS5 יבוא איתה.

קל לי להאמין לPS1 קשה לי מאוד להאמין לתאימות לאחור לגבי הPS2.

אני רואה הרבה אנשים נכנסים לכל מיני ויכוחים של "לא יקרה כי סוני רוצה לחלוב אותנו"

או המועדף עלי "לא יקרה כי לא יהיה לPS5 את הלייזר המתאים"

או "סוני רוצה שהדיסקים יכחדו מהעולם היא לא תאפשר את זה והPS5 יהיה בכלל רק דיגיטלי"

לפי דעתי כל ההסברים האלה בולשיט.

הסיבה האמיתית שלא יהיה (לדעתי) תמיכה לאחור בPS2 היא שגם היום נכון ל2018 החומרה שלו מאוד (מאוד) מורכבת לחיקוי והדמיה.
אני אפילו אפליג ואפרשן שלדעתי היא תוכננה להיות ככה במכוון אחרי שהPS1
ראה אימולטור מתפקד עוד כשהוא היה קונסולה מודרנית.

וסוני לדעתי רצו לדאוג שאימולציה תהיה קשה גם אחרי עשורים.
אז כן, מתכנתים חובבנים יכולים להרשות לעצמם להוציא אימולטור שמריץ 50% מהמשחקים באופן סביר.

סוני כחברת ענק, לא יכולה להרשות לעצמה להציע תמיכה לאחור בPS2
שרק 50% מהספרייה באמת שחיקה עד לסיום.

DQ8 למשל עד היום לא יכול לרוץ בצורה נורמלית באימולציה עד לסיום אלא אם כן אתה מקנפג את האימולטור פרטנית לאזורים ספציפים במשחק.

והוא רחוק מלהיות היחיד יש משחקי PS2 הרבה יותר מורכבים ממנו.

קיצור, אני רואה את המצב נפתר כשסוני יציעו מכשיר סטרימינג אבל לא כל עוד
יש קונסולות מסורתיות שלדעתי גם הPS5 וגם הPS6 יהיו כאלה לגמרי.

מישהו 2

New member
חדשות מעניינות , הייתי שמח אם היית מוסיף את הקישור התומך

היה מרשים אם הם היו טוענים לתמיכה לאחור ל- PS3 , שם הבעיה האמיתית.
ובגדול אני חושב שסוני עושים הרבה החלטות פתוחות לאחרונה ששוברות את המדיניות השמרנית שלהם (סוף סוף).
&nbsp
קרוס פליי בפורטנייט זה הדבר הראשון. שינוי השמות ב- PSN זה הדבר השני.
ותשימו לב שהם הולכים לאפשר את שינוי שם ה- PSN והם מודיעים מראש לא תהיה לזה תמיכה מלאה בכל המשחקים ושזה יהיה קצת בעייתי, הם הולכים על זה והעיקר להוריד מעצמם את מה שצרכנים מתלוננים עליו כבר שנים ומעלים את הנושא הזה כסיבה לכך ש"סוני הם השטן" ו"סוני הם רעים".
&nbsp
אז אני לגמרי יכול לראות את סוני עושים את הצעד של לומר שה- PS5 יתמוך במשחקי PS1 ו- 2. גם אם זה יהיה באופן חלקי.
הכותרות שירוצו ב- IGN ובפייסבוק יהיו "סוני יאפשרו תמיכה לאחור ב- PS2!!!!"
וכל התגובות יהיו אוהדות , ורק בפנים יהיה את האותיות הקטנות. אבל את ההמון זה ירצה מספיק והמכירות יגיעו.
&nbsp
צריך לזכור שיש כבר עכשיו את ה- PLAY NOW שלהם , אני לא חושב שאי פעם הם יוציאו מכשיר שהוא רק סטרימינג. שיתנו אותו בחינם וירחיבו שרתים בעולם חח
&nbsp
&nbsp

גוגל ומייק הן היחידות בעולם לדעתי

שמסוגלות לאפשר סטרימינג טוב בכל העולם (כולל ישראל) ולכן אני צופה שגוגל יהיו שחקני מפתח בתחום הזה של הסטרימינג.

קונסולות ביתיות תמיד ישארו כי בחזית בדיוק כמו שנטפליקס לא חיסל ואף פעם לא יחסל את הכבלים/לווין. אבל מי שיהיב מוכן להתפשר על גרפיקה/ פלוס זה שהוא מוגבל למשחקים שההזרמה מציעה? יהיה על הגג.

לאנשים שכל שאיפתם לשחק פיפא פורטנייט ומשחקי יובי ממוחזרים זה יספיק.

בנוגע לסוני הם אף פעם לא התנגדו לעבור לסטרימינג

בסוני תמיד אמרו שהם תוהים איך יראו המכשירים הבאים ואם הם בכלל יהיו מבוססי חומרה (יעני סטרימינג במקום)

אני לא רואה אצלם שום התנגדות עקרונית לעבור לשירות סטרימינג ב100 אחוז.. אבל זה פשוט לא משתלם להם כי זה שוק שאף פעם לא באמת יחליף את הקונסולות. את נינטנדו ומייק אני כן רואה נוטשות יום אחד את השוק המסורתי לטובת סטרימינג.

מישהו 2

New member
דווקא פיפא ופורטנייט אלה משחקים תחרותיים

כאלה שאתה רוצה את התגובה המהירה והסקיל
בממוחזרים של יובי אני מסכים. אני רואה אנשים קונים כזה דבר בשביל לשחק אססינס קריד וואץ' דוגס 5

נכון אבל input lag בפורטנייט ופיפא זה לא קריטי

אלה משחקים תחרותים אבל הם מאוד קאזואלים. הרוב משחקים במצב קבוצתי בשביל הכייף בפורונייט בסקוואד השחקנים הקצת יותר תחרותים שמשחקים סולו.. הם גם לא תחרותים מי ישמע הם לא יבינו/ירגישו בלאג.
שחקני המחשב משחקים זה עם זה במצב

ששחקן אחד יכול לראות דרך קירות והשני משחק בצורה הוגנת.. ואין על זה רעש למה? כי כולם קזואלים ואף אחד לא לוקח תמשחקים האלה ברצינות

בזמן אמת הם ישחקו בלאג מן הסתם אבל הם לא ירגישו ידעו את זה בדיוק כמו שאנחנו לא מרגישים תכדור זז.

בפיפא זה טיפה יותר קריטי מסכים אבל גם שם רוב האנשים לא יידעו/ירגישו בלאג ואלה שממש רצינים לגבי פיפא ימשיכו לשחק בקונסולות פשוט.

evilplate

New member
אני חושב שתהיה תמיכה לאחור מלאה עד לדור הפס4 בלבד

כי מעבר לזה שאתה צודק בנוגע לקושי הטכני לעשות אימולציה מלאה לפס2 (וגם הפס3 זה לא בדיוק משחק ילדים) לדעתי סוני לא תוותר על הפוטנציאל הכספי של ההוצאות המחודשות של משחקים מאותם הדורות. לדעתי הם גם היו מונעים תמיכה לאחור לפס4 אם זה לא היה מהלך שיכל להרוס להם את ההשקה ואף את הדור מבחינה פוטנציאלית.
&nbsp
הם יודעים שמייקרוסופט תציע בדור הבא תמיכה מלאה לוואן וגם ל 360 ולבוקס המקורי, אנשים עוד איכשהו יבלעו את הצפרדע של מחסור בתמיכה לאחור עד לימי הפס1, זה באמת יחסית נישתי, אבל חוסר תמיכה לאחור לכל המשחקים שאנשים משחקים עוד מהפס4? זה יהיה אסון עבורם ולכן הם לא יעזו לשחק עם זה בעולם שבו אנשים נתקעים על משחקים שנים.
&nbsp
מישהו רואה תסריט שאנשים משחקים על הסקארלט RDR2 אונליין והפס5 לא תומכת בזה?
&nbsp
בקיצור לא יקרה.

כן ברור שגם הפס3 לא משחק ילדים בכל זאת תוכנן גם כן על ידי קן

המטורף :) אבל ההבדל הוא שאני מאמין שהבכירים בסוני כן היו רוצים לאפשר תמיכה מלאה בPS2 גם כי זו הקונסולה הכי אייקונית שלהם, יש לך המון לויאליסטים לסוני שדילגו על הPS3 אין לך לויאליסט סוני שדילג על הPS2 :)

עוד סיבה שהPS3 פחות מעניין את סוני, זה שרוב ההיליטים של הדור שלו,יהיו זמינים לדורות הבאים, אם דרך הרימאסטרים של הPS4, הענן של סוני ועוד כל מיני דרכים שמבחינת סוני הן הרבה יותר זולות.

לא משנה כמה דור הPS3 עיצב את סוני של היום מבחינת התמקדות בStory driven games עדיין לא מדובר היסטורית בקונסולה אייקונית ששווה את ההשקעה.

בעוד אני בטוח שאם רק היה אפשר לאפשר אימולציה מכובדת של הPS2 סוני היתה עושה את כל המאמצים האפשרים, בייחוד שמייק עושה את אותו דבר לבוקס המקורי.

הPS1 הוא מאוד אייקוני אחי, בטח נסכים שבאייקוניות שלו הוא שני רק לPS2.ל
זה זול לספק לו לא משנה אם הם ילכו על זה חומרתית או באימולציה, ואם הם לא חשבו שזה הזוי להמשיך להוציא את הPS3 סופר סלים עם תמיכה בPS1

לא רואה סיבה שהם יתנגדו לאפשר את זה בפס5. הפס4 אמנם נבנה בחזון של
"תאימות לאחור זה בולשיט ואף אחד לא משחק במשחקים ישנים"

אבל זו דרך קלה מאוד לעקוץ את מייק במנימום מאמץ.

כאילו בעיקרון אני מאמין שאם זה היה זול סוני היו רוצים להכניס את כל החומרה של הPS1/PS2/PS3 לתוך הPS5 ולאפשר תאימות לאחור מושלמת.
אבל זה רחוק מלהיות מעשי :)

במקרה של הPS1 זה מאוד מעשי גם לדחוף את כל החומרה של הPS1 לתוך הPS5 בלי שזה יורגש בכלל (פשוט יתנו למעבד של הפס1 לעשות תפקיד שולי בפס5 ושתכניס משחק פס1 הוא יתפקד כPS1 )

וגם אם הם ירצו ללכת על אימולציה האימולציה של הPS1 היא פרפקט, וכבר הדרימקאסט עשה לה אימולציה נהדרת.

evilplate

New member
אני חושב שמבחינת סוני הם יודעים שמחסור בתמיכת פס2 ו 3

זה יהיה קצת מבאס אבל זה לא דיל ברייקר וזה לא יפגע מהותית במכירות אם הם יציעו קונסולה מבטיחה עם תמיכה מלאה לפס4 לפחות, זה הדבר העיקרי שחשוב ברגע בכל הנוגע לתמיכה לאחור. השאר אם יצליחו להוסיף יהיה בונוס מעולה אבל זה רק הדובדבן שעל הקצפת, אחלה דובדבן שיביא אחלה PR אבל לא דיל ברייקר :)
&nbsp
אני מנחש שנוכל לדעת אם אתה צודק בתיאוריה שלך רק כשתוכרז הפס5, אם באמת תהיה בה תמיכה לאחור לפס4 ולפס1 אז אתה צודק וסוני כן היו רוצים להביא תמיכה מלאה להכל אם היו יכולים, אבל אם תהיה תמיכה רק לפס4 והם לא יטרחו עם הפס1 אז זה יהיה ברור שהם רוצים להוציא כסף כמה שאפשר.
&nbsp
הלוואי והתסריט הכי טוב יתממש ובכלל נקבל תמיכה מלאה עד הפס1, זה באמת יהיה אדיר :״

למעלה