שרשור מקוון 7/3 לקראת סופ"ש

iefrat

New member
מהפיכת הצלליות אצל CARELINE

קרליין השיקו 12 רביעיות של צלליות בטקסטורות שונות
משי, סטן מאט ומבריק

אשמח שתצטרפו כעוקבות, תקראו ותגיבו

קישור

shiribt

New member
פוסט טיפוח חדש!

פוסט חדש אצלי בבלוג - פוסט שכולו מוצרי טיפוח שחלקתי עם הקרובות אלי כדי שיתנו את חוות דעתן!

מקווה שתציצו, תיהנו ותגיבו!

לפוסט

marina4o

New member
פוסטים אחרונים

- מאינסטגרמת פברואר: סיכום חודשי עם הצצה לכל מה שקורה בחשבון אינסטגרם שלי
- חדשות מעולם היופי על פי מגזינים ALLURE ו-MARIE CLAIRE: השקות חדשות, רעיונות לאיפור וגם מחשבה האם כדאי לעשות מנוי

אשמח אם תגיבו, תלייקקו ותעקבו

ליאתו2

New member
הם אפשר להשיג את ALLURE בסטימצקי?

או בצומת ספרים? או שניתן להגיע לזה רק דרך מנוי?

SimplyMe1

New member
רק שתדעי שעכשו לראשונה קראתי

את הפוסט הראשון בבלוג שלך, וממש מצאה חן בעיני צורת ההתנסחות שלך.
בלי יותר מדי התפלפלויות של "זה מוצר מדהים, כדאי לכן לנסות" ועוד כול מיני משפטים שיווקים שהרבה בלוגריות אופנה, איפור וטיפוח טורחות להזין בבלוגים שלהן, אצלך זה באמת נקרא אותנטי ובלי בלבולי שכל.
אני אוהבת תמונות, והרבה
כמו כן התנסחות ישירה והוגנת ולא שיווק לקוראות, למרות שזו זכותן.

ועשית לי חשק לרכוש את אחת מפלטות הצלליות של בובי. זו הורודה, למרות שנדמה שחלק מהצלליות הוורדות בה די דומות.

Mor Beauty

New member
אני שמחה לדעת שאהבת את הבלוג -

בסך הכל פתחתי אותו לפני כמעט 10 חודשים כי הרגשתי שמצד אחד אני קונה ומנסה מגוון מוצרים ומצד שני רציתי לשתף עוד (א)נשים באהבה הזאת שלי.
חשוב לי גם תמיד להישאר נאמנה לעצמי, והיות וצברתי המון ידע בתחום לאורך השנים וכידוע "ידע הוא כוח" - קשה מאוד לסנוור אותי

הפלטה שקישרת אליה בהחלט יפה ואכן נראית ורדרדה יחסית ולכן גם פחות מגוונת,
אישית אני דווקא סימנתי לי מהקולקציה את השימר בריק המקסים הזה-
http://shop.nordstrom.com/S/bobbi-b...extualcategoryid=0&fashionColor=&resultback=0

SimplyMe1

New member
זה מעולה, להישאר נאמנה גם לעצמך אבל גם

לקוראות שלך.
אני אמנם לא מאלו שהולכות עם כול המלצה לקנות מוצר כי אז הייתי פושטת יד ורגל
אבל אני גם לא מאלו שאוהבות לאסוף יותר ולסמן "וי" שקניתי ולחוות את הסיפוק שבאיסוף מוצרים, זה היה בתקופה הפרה-היסטורית שלי (כאן בפורום, ובהשפעתו) ועכשו אני קונה מה שאני רוצה וצריכה ולא בשביל עוד מוצר, ובמקרים של מוצרי פינוק חדשים(כמו הפלטה ודומותיה, למשל) הייתי כן רוצה ונהנית לקרוא מביקורת\המלצה אותנטית ולא רק על סמך פרסום ושיווק מותג מטעמה של בלוגרית כזו או אחרת.

לגבי שימר בריק-
הוא יפה מאוד, אבל תחשבי אם הוא יהיה לשימושך.
לי יש אחד "חדש" של בובי בראון מלפני 3 שנים בערך, אז קניתי אותו מהמלצות רבות בפורום, והוא ללא שימוש חוץ מפעמיים-3 לאירוע.
קחי בחשבון שלעבודה בקיץ זה יכול לעשות פנים מבריקות מאוד בגלל הלחות(בניגוד אולי לאנגליה או לאזורי פחותי לחות בארה"ב) ואז זה לא יושב יפה לטעמי, ובאירועים המון בוחרים בצילום HD, ככה שאם את באה כאורחת ואכפת לך איך תצאי בתמונות, יש מצב שלמרות שיש לך עור חלק בדר"כ, הצילום הנ"ל יבליט פגמים גם בגלל HD וגם בגלל שהשימר עושה הברקה..

בעבר, כשקניתי את השימר בריק במיטב כספי הדולרי(ועוד...ועוד מוצרים ללא שימוש ממושך;)) התלהבתי מהמוצר, אבל במבחן התוצאה לא אהבתי. גם בלי שהייתי מצולמת, פשוט סתם מול המראה היה עדיף להסתפק בסומק..
אולי אנסה אותו שוב ואתאהב מחדש

(יש לי בגוון beige

Mor Beauty

New member
אז אולי אני אחדד את כוונתי-

מבחינתי ברגע שאני נאמנה לעצמי המשמעות היא שאני גם נאמנה לקוראות שלי, כי הבלוג עבורי הוא השתקפות של האדם שאני, כולל סט הערכים שמנחים אותי בחיים.

ולגבי השימר בריק, קודם כל אין ספק שאם הייתי קונה את המוצרים על בסיס שימושיות, בעלי וחשבון הבנק שלי היו אסירי תודה :)
ובעיקרון אני מבינה את ההסתייגות שלך לגבי ההברקות שלו בקיץ ומול המצלמה, ובזמנים כאלה אני אכן ממתנת את המינון שלו על העור, אבל בגדול זה מוצר שאני מ-א-ו-ד אוהבת ומשתמשת בשוטף.

משקפופרית-צללית כבר הנחת היום??

טיפים לאיפור נכון לבעלות משקפיים, חשיפה ראשונה של המשקפיים שלי שעמלתי קשה כדי להשיג, והדגמה חיובית ושלילית של החומר הנלמד בשיעור

הפוסט כאן

מ צ ד ה

New member
אוי משקפיים ארורות!!! חברנו בגיל 15!

זה נורא! נורא!

דבר ראשון בבוקר - משקפיים. התינוק בוכה בלילה - משקפיים (כי אחרת איך אמצא את המוצץ/בקבוק/חיתול/תינוק
), דבר אחרון לפני השינה - משקפיים יורדות.

שונאת אותן!

מתקשה באיפור (עם מראה מגדילה) ותמיד מרגישה שלא רואים אותו.

אין לי אומץ ללייזר ואני כבר לא שמה עדשות מפאת חוסר זמן.

אה, אני גם שונאת שיש לי זוג משקפי שמש-ראייה ואני צריכה תמיד להחליף ביניהן.

שונאת.

חחחח הרסת אותי!

כן, כדאי למצוא את התינוק

אני לא משועבדת למשקפיים, צריכה אותן רק לרחוק... אז אני יכולה להבין את השנאה אבל לא להזדהות.
עד שתאזרי אומץ ללייזר- תנסי להתאפר יותר בכבדות, למשקפיים באמת יש נטיה להוריד כמה שכבות טובות מהאיפור

aimy42

New member
זאת בדיוק הסיבה שעברתי למשקפיים ללא

מסגרת, עכשיו רואים את כככלללל האיפור שלי ורק המוטות הן אלה שקצת נותנות צבע. גם אני מתעבת את המשקפיים שהן בכלל מולטיפוקאל ולכן תמיד חייבות להיות די גדולות מבחינת העדשות... אז שקוף זה הדבר שהציל אותי!!!

למעלה