המירוץ למיליון 31 - פרק 2

B R A Y E R

New member
מנהל

פרק מעולה!
&nbsp
בנקודות:
- רייצ'ל ואליסה יצאו מלכות שהשתמשו ביוטורן ושמו על בקה ופלוייד, בעיקר כי אני מאמין שאם הן לא היו עושות את זה, אף אחד לא היה משתמש ביוטורן.. ואני שונא עונות לאבי דאבי שאף אחד לא מרגיש נעים להשתמש בזה.. וכמעט הצליח להן להדיח זוג מאוד חזק מהמשחק
- בקה ופלוייד לעומת זאת עשו טעות אסטרטגית שהשתמשו ביוטורן דווקא על טיילור וקורי.. הם היו צריכים להשתמש דווקא על זוג חלש כדי לוודא שהם בטוח ישרדו את הלג, ולא על זוג חזק ש(כצפוי) שרדו יפה את היוטורן ואפילו עקפו אותם ועוד כמה זוגות
אבל הם עשו את זה כי היו בשוק ובלחץ ובהשפעה של האפגנימלס הגאונים
- מה שמוביל אותי לחזור ולסמן את האפגנימלס לזוכים של העונה!!! הם כלכך אדירים והעונה הזו במיוחד הם סופר פורחים! באו הרבה יותר חזקים ואסטרטגים ונראה שזה בכיס שלהם, בעיקר כשהם מוקפים בניוביז שלא מבינים עדיין את המשחק
-התבאסתי שרופרט ולורה הודחו כי הם באמת היו ממש חמודים ומצחיקים, הם הם באמת כבר פרק שני היו סופר קלולסים, ואולי בעונה רגילה היה הולך להם יותר טוב, בעונה כזו חזקה לא היה להם סיכוי.. וחוץ מזה שהעדפתי שבקה ופלויד ישארו

- מהמר שכריס וברט הבאים בתור, הם גם כבר פעם שניה ברציפות מזדנבים ונראה שממש לוקחים את הזמן שלהם...
- דבר אחד שהפריע לי ממש בפרק - אני שונא שהם עושים לגים שמתחילים בריסט שבו כולם נפגשים באותו מקום ואז המרוץ מתחיל מחדש..

B R A Y E R

New member
מנהל
ABC או BBQ?

מה אתם הייתם בוחרים?
&nbsp
לדעתי הייתי בוחר בABC
גם כי כנראה לא הייתי שורד את הריח של כל הדגים האלו מבלי להקיא
וגם כי נראה לי יותר מהיר לשנן את האותיות האלו (שזה תכלס כמו ללמוד שיר) והייתי מסתדר

אורישקי

New member

ABC
אני גם כמוך לא סובל ממש דגים, ובכללי להתעסק עם בשר זה די מגעיל אותי,
וגם לדעתי הייתי קולט את האותיות והשפה יותר מהר כי אני עם קליטה מהירה

אורישקי

New member

קורין ואלייזה

הן והאפגנימלס ממש עושים את העונה

ויקול - זוג טוב אבל הדביקות מדי שלהם מעצבנתתתת
האמת מסכים עם מה שכתבו פה לגבי זה שחבל שהעונה לא עונת הישרדות/האח הגדול בלבד. לצוותים מהעבר יש ממש יתרון. בכללי אני רואה את זה רק בגלל החוזרים.

רופרט ולורה - סתם מיצו, יאללה ביי.

סטילהוק

New member

פרק לא רע בכלל, עם הדחה לא מפתיעה בכלל.

כצפוי, רופרט ולורה הודחו, בדיוק כפי שצפיתי שיקרה בשבוע שעבר שהם היו במקום הלפני אחרון. מצחיק שרופרט מגיע למירוץ מבלי לטרוח אפילו להכין שיעורי בית שפה לא מחפשים פסלוני חסינות אלא מעטפות רמז, מה שכל טירון מתחיל שצופה במירוץ כבר יודע.

בינתיים עושה רושם שהצמדים שסימנתי מתחילת המירוץ, כמו הצמדים מהאח הגדול, רייצ'ל ואליסה, ויקטור וניקול וג'אנל ובריטני, מתקדמים יפה ועומדים בקצב ובמשימות לא רע בכלל, ואילו אלה שסימנתי כחוליות החלשות העונה מודחים בזה אחר זה...

קורין ואלייזה ממשיכות לספק קטעים מצחיקים, והאפגאנימלס ממשיכים להוביל ולעצבן את כולם כהרגלם, וממש לא שזו כבר הפעם השנייה שלהם ברציפות שהם מגיעים ראשונים לפיטסטופ, כי יש להם יתרון על כולם, בגלל שזו כבר עונתם השלישית במירוץ.

ועוד לא הגענו לחלקים היותר קשים של המירוץ, כמו למשל משימות אקסטרים ואכילת דברים חיים ומגעילים, שאין לי בכלל ספק שדווקא בגלל שמדובר בצמדים מהמירוץ, האח הגדול והישרדות הם ישולבו במירוץ העונה.

למעלה