אפשר שרשור תסרוקות?

butwhy

New member
זה בדיוק מה שהיה לי בראש!

דבר ראשון, התמונה מהממת

התסרוקת שלך היא ממש מה שהיה לי בראש. לא הייתי בטוחה שאפשר לעצב ככה את השיער עם קשת שהיא לא קשיחה, אבל אני רואה שזה אפשרי (ויפהפה), אז נראה לי שאלך על זה.
אני מתכננת ללכת למספרה בפראג (ואם זה בסדר מצידך, להראות את התמונה שלך ולהגיד: אני רוצה ככה!
), פשוט לא יהיה לי איש מקצוע להתייעץ איתו לפני היום של הטקס, וחששתי שזה עלול לא לעבוד בזמן אמת..
תודה!!

נ.ב - יש לך שיער חלק בד"כ? הבייביליס החזיק מעמד?

nino15

New member
כמה תשובות

קודם כל, הוספתי עוד תמונה כדי שתראי (את יכולה לראות עוד תמונות של השיער בקרדיטים שלי בחתימה)

זה לגמרי אפשרי לעשות עם קשת לא קשיחה, זה פשוט מצריך כמה סיכות.

וברור שאין בעיה שתראי להם תמונות!

יש לי בד"כ שיער מתולתל בכלל, שאני מחליקה עם מחליק שיער כמעט כל הזמן (כן, אני יודעת, זה הורס את השיער
).
מה שהמעצב עשה זה ככה - קודם כל הוא עשה לי פן חלק, ואז שם לי רולים בשיער וחיכינו קצת. ואז הוא פירק את הרולים, הוסיף תוספת שיער ועשה בייבליס קצת ובסוף שם את הקשת עם מלא סיכות כדי שתחזיק ושם מלא ספריי. שימי לב שגם יש מין "גבעת" שיער מאחורי הקשת כדי שהקשת קצת "תבלוט" (לא יודעת אם אני מסבירה כמו שצריך...).
הבייבליס החזיק סבבה, בהתחשב בזה שרקדתי וקפצתי כמו משוגעת. לקראת הסוף כבר די השתטח, אבל עדיין היו לי "בקבוקים". אני מניחה שזה גם קשור לכמויות הספריי המטורפות שהיו לי בשיער...

butwhy

New member
תודה רבה

על התשובות!
הקרדיטים שלך ממש יפים

מעולה, אז אני אראה את התמונות שלך ואקווה שהספרים בפראג יודעים לעשות תסרוקות כמו הישראלים...
השיער שלי חלק בד"כ אז אני מקווה שהרולים/ בייביליס יתפסו.. אני גם אבקש מלאאאא ספריי בשיער!

piloni86

New member
לרוב בייביליס נהרס

אין מה לעשות, לבייביליס קשה להישמר כל היום. במיוחד שהשיער עובר הרבה באירוע עצמו: מקדימים, צילומים, ריקודים..
הייתי ממליצה על תסרוקת שניתן לפרק אחרכך וככה הבייביליס ישמרו.

yael rosen

New member
מיקי זייתוני

האיש
האגדה
וידי האומן

פירוט עליו בקרדיטים שלי
התסרוקת - סידור (התלתלים) הסוררים, סה טו.

תותית1212

New member
זה מהמם לדעתי

אם את יכולה להרשות לעצמך שיער פזור.. לכי על זה.
(לי יש שיער מתולתל שברור שיתבלגן תוך שעה, יהיה לי חם
וזה יציק לי בעיניים).

את חושבת שנזר פרחים זה יפה? אני מאוד הייתי רוצה לעשות... אפשר עם שיער אסוף בצורת גולגול? אמא שלי התחתנה עם נזר פרחים ושיער פזור מתולתל, חבל שאני לא יכולה להיראות כמוה..

פרילי 86

New member
על חם עוד לא חשבתי...

השיער שלי אף פעם לא הולך לשום מקום, נשאר ישר ישר, גם כשמבקשים ממנו יפה לעשות משהו, הוא נשאר ישר. אלא אם ממלאים אותו בג'ל או משהו (אבל אז הוא כבר פחות השיער שלי).
מקסימום אם יהיה לי חם כשארקוד- אז אעשה קוקו :)
העלתי תמונה של שיער עם פרחים ואסוף. נראה לי שאפשר לשנות את הצמה, ולהחליף אותה בנזר פרחים. מה את אומרת? חוץ מזה שגם ככה זה ממש יפה.

תותית1212

New member
זאת תסרוקת יפה מאוד גם

מעצב השיער טען (ואחרי שהדגים לי, גם הסכמתי איתו) ששיער אסוף נמוך מבגר אותי -ועם המוני השיערות הלבנות שלי באמת נראיתי כמו סבתא
- אז החלטנו ביחד שאני זקוקה למתיחה טובה ושיער אסוף גבוה גבוה.
וכמובן הבנתי שאני הולכת לצבוע את השיער בפעם הראשונה בחיי

איפה את מוצאת תמונות של תסרוקות עם פרחים? אני הולכת לצלול ולחפש גם

yael rosen

New member
מהמם

וללא ספק, הייתי שמה כזה זר על הראש בדיעבד
מהמם.

העליתי עוד תמונה בשבילך

פרילי 86

New member
תודה :) נראה איך זה יהיה עלי...

נראה לי שאני אעשה ניסיון בקרוב, בפעם הבאה שאהיה ליד חנות פרחים, לראות מה אני חושבת על זה.

ומה עושה מי שיש לה פוני??

אז אני עם פוני בובה כבר המון שנים ולא מוכנה לוותר עליו ביום החתונה.....
מישהי מכירה מעצב שיער שעשה תסרוקת למישהי עם פוני וזה היה מוצלח???
מצרפת תמונה להדגמת הפוני

ה"תסרוקת" שהייתי לי - ושרציתי

אני ממש לא טיפוס של תסרוקות, רציתי שיער טבעי כמו ביום יום ...
פזור וחלק !
וכך היה...

היו אנשים שהופתעו (ולפני החתונה ניסו לשכנע אותי לבחור במשהו אחר...)..

אני המשכתי בשלי :)

זה מהמם!!!

הרבה יותר יפה לך מתסרוקת

גם אני רוצה כזה!
איך עשית את השיער? מישהו עשה לך פן או לבד?
השתמשת בחומרים כלשהם כדי שהוא יחזיק מעמד?

תודה !! :)

השיער שלי חלק טבעי, אבל בשביל להרגיש שעשיתי משהו, הלכתי לעשות פן במספרה.

בלי ספריי / מוס / משהו שאפשר לחשוב עליו.
החזיק מעמד כל הערב.

למעלה