אפשר שרשור תסרוקות?

אפשר שרשור תסרוקות?

טוב, אז אני מנסה למצוא תסרוקות שאני חושבת בכיוון שלהן, ואני לא ממש יודעת מה הכיוון שלי.

אז למה שלא נפתח פה שרשור שבו כל אחת משרשרת תמונה של התסרוקת שהיתה לה, או תמונה של תסרוקת שהיא היתה רוצה שתהיה לה בחתונה?

moshavnikit

New member
מה שרציתי

התסרוקת שלי בכלל לא יצאה בכיוון, מאוד התאכזבתי.. אבל הייתי בהיי ומאושרת וזה בכלל לא עניין אותי. גם היום זה לא הכי מזיז לי כי אני מסתכלת על התמונות וחושבת רק על כמה היה כיף ושממש לא מעניין אותי שהתסרוקת לא הייתה מה שרציתי.

moshavnikit

New member
מה שיצא

עם סבתא. מתברר שאין לי תמונה בהכנות של התסרוקת מאחור
לא נורא.

הבעיה העיקרית שלי הייתה שכל הקונסטרוקציה יצאה מאוד גבוהה לטעמי ואני לא אוהבת מגדלים..
מקדימה זה היה גם קצת עקום לטעמי והקשת ישבה באלכסון, לא ברור לי למה לא אמרתי על זה כלום. בעצם כן ברור לי.. כי זה לא כ"כ עניין אותי, הייתי קצת בלחץ וחיכיתי לפגוש את החצי, ידעתי שהמעצב שיער בלחץ ולא היה לי סבלנות כ"כ להסביר לו ולהתעסק איתו (זה בעייתי, שמאבדים סבלנות לדבר עם הספק..
). ומאחור במקום שכל הנופלים יגיעו מלמעלה למטה, הוא העלה לי את הכל למעלה.
זה מה שהוא עשה לי בניסיון, והסברתי לו מראש שלא אהבתי את מה שהיה בניסיון ושזה גבוה לי מדי ומעוצב מדי אז הוא אמר סבבה ועשה בכל זאת את מה שהוא רצה והיה לו נוח
(או חשב שהתאים לי. הוא אמר בניסיון שתסרוקת נמוכה פחות תתאים לי כי יש לי צוואר קצר, אבל על התסרוקת הספציפית הזאת שביקשתי אחרי הניסיון הוא אמר שהוא יעשה אותה ולא עשה. גם אם הוא חשב שהיא לא מתאימה לי, הוא היה צריך להגיד ולהבהיר שהוא הולך לכיוון אחר).

moshavnikit

New member
תודה

לשמחתי זה לא מטריד אותי כמו שחשבתי שיטריד אותי אם משהו לא היה כמו שרציתי

FayeV

New member
התסרוקת שלי - מקדימה

בהתחלה מאוד חששתי מלעשות תסרוקת אסופה כי אני די מלאה בפנים, אבל אתי אלבכרי (שעשתה לי את האיפוא והשיער) שכנעה אותי, ובסוף לדעתי יצא נחמד

butwhy

New member
התלבטות בקשר לתסרוקת..

מ
ת..
ממש אשמח לעצות כי תמיד יש לכן רעיונות מעולים וטעם מעולה, וכי אני לא מבינה בכל העניין שומדבר

התסרוקת שלי כנראה תהיה שיער פזור עם בייבי ליס. רציתי לשים איזו קשת.. אבל אז נתקלתי בדברים של איה בן יעקב והתאהבתי באפרודיטה (קישור למטה). זו סיכה גמישה אז עקרונית אפשר לסדר אותה כמו קשת.
הבעיה היא שאני לא בטוחה שזה ממש מתאים לשיער פזור בלי שום תסרוקת כמו שאני רוצה.. מה אתן אומרות? יכול לעבוד על שיער פזור בתור קשת? בצורה אחרת? או שעדיף לקנות איזו מסרקיה נחמדה..?

http://market.marmelada.co.il/products/79306

תלוי מי עושה את העבודה

אני וגם הבת הצטערנו שאנו צריכות לפרק את השיער ב 3:30 בבקר.
לא זז.

simplicity83

New member
מסכימה איתך, תלוי מי עושה ותלוי איזו תסרוקת

לי היה אסוף, אבל יחסית מרושל וטבעי, כלומר לא היו לי 100 סיכות וטונה ספריי
ועדיין - שגיא עשה עבודה כל כך טובה שהתסרוקת נראתה מעולה גם בארבע ומשהו כשהגענו למלון
וכל זה למרות שקפצתי לבריכה, חיבקתי ונישקתי את כווולם בלי לחשוש בקבלת הפנים ובחופה והשתוללתי ברחבת הריקודים.
כן יצאו איזה שוונץ או שניים קטנים מהגולגול לקראת הסוף, כי התעקשתי שלא יהיה הדוק. אבל התסרוקת עדיין נראתה מעולה.
כנ"ל לגבי האיפור - הוא היה אפילו יותר עמיד ולא זז מילימטר. הגעתי למלון עם איפור שנראה כמעט כמו שיצאתי מהסטודיו.

כמובן שלמי שהולכת על שיעור פזור/חצי פזור עם בייביליסים למיניהם זה כנראה פחות יחזיק..
אבל כשיש מעצב שיער טוב, התסרוקות מחזיקות מצויין.

yael rosen

New member
להתייעץ עם מעצב/ת השיער

שלך

כך תקבלי את התשובה הנכונה ביותר
אני מאוד אוהבת שיער פזור עם טאץ' הורס
והסיכה שהעלת - הורסת

butwhy

New member
אני מתחתנת בפראג.. אין מעצב שאפשר לשאול

אבל אולי אני אתייעץ עם המעצבת של הסיכה בעצמה, היא ממש נחמדה..
תודה על התשובות!

nino15

New member
הייתה לי תסרוקת מאוד דומה למה שאת מתארת

קודם כל, הסיכה הזאת ממש יפה! ממש אהבתי... הייתה לי "קשת" מאוד דומה שבעצם לא ממש הייתה קשת. זה גם הייתה מעין קשת גמישה כזאת, והמעצב שיער שם לי אותה בשיער עם סיכות כדי שתישאר במקום.
זה יכול להיות מאוד יפה, אבל אם אין לך מעצב שיער, נסי לשחק עם זה בבית ולראות איך זה נראה.

למעלה