ת"ז לזוגות האהובים עליכם

Reutk

Active member
ת"ז לזוגות האהובים עליכם

הכללים פשוטים: לבחור זוג לכתוב את השם של הסדרה בכותרת (כדי למנוע ספוילרים) ולענות על השאלון
.

הזוג האהוב:
שיר שקשור לזוג:
סצנה אהובה:
סצנה שנואה:
סצנה שגורמת לכם לבכות:
סצנה שגורמת לכם לצחוק:
משפט אהוב:
תמונות וסרטונים:

didalf

Well-known member
כמה פעמים מותר לי לענות על זה?

האמת אני גם מתלבטת כי אני מרגישה שחפרתי על הזוגות האהובים עלי כ"כ הרבה שכבר עניתי על השאלות האלה במלא שרשורי זוגות (ושרשורי גאווה
).
ומצד שני לוותר עליהם?

Reutk

Active member
איך שבא לך

לי בכלל בא לעשות כזה של ברומנס. אבל יום הידידות היה כבר לפני חודש נראה לי, (קראתי על זה אז בעיתון).

twisted nerve1

New member
וואו. איזה חוסר היענות. אני אתחילץ. הסדרה- באפי

הזוג האהוב: באפי וספייק
שיר שקשור לזוג: Bush - Out of this world. הופיע באחת הסצנות שלהם (הסצנה מצורפת)
סצנה אהובה: יש כ"כ הרבה! יש את הסצנה שבאפי מעמידה פנים שהיא הרובוט ואז ספייק אומר שהוא לא היה אומר לגלורי שדון היא המפתח כי זה היה הורג את באפי, ואז היא מנשקת אותו. הסצנה שהוא מגלה שהיא חיה ובוהה בה, הסצנה שהם עשו את הסקס הראשון- שהם קודם הרביצו אחת לשניה ואז שכבו. ובטוח יש עוד (הכל מצורף)
סצנה שנואה: אין לי ממש. אבל אני מן הסתם לא אוהבת את הסצנות לפני שהוא התאהב בה ורצה באמת להרוג אותה.. כלומר. אני עדיין אוהבת את ספייק כי הוא ספייק, אבל אני לא צופה בהן באובססיביות.
סצנה שגורמת לכם לבכות: לא שבאמת בכיתי בסצנה הזאת. אבל היא מאוד עצובה. הסצנה בכנסיה שבאפי מגלה שיש לספייק נשמה (מצורפת).
סצנה שגורמת לכם לצחוק: כל הסצנות ב- "Something Blue"- שהם היו מאוהבים בגלל כישוף (לפני שהם היו מאוהבים באמת)
משפט אהוב: האמת... גם קשה לי לחשוב.. אבל אני אקח משהו מהסצנה בכנסיה שהיא מגלה שיש לו נשמה-
"Why does a man do what he mustn't? For her. To be hers. To be the kind of "man who would nev— to be a kind of man.
&nbsp
תמונות וסרטונים:

זוג מעולה

מסכים עם רוב הבחירות שלך, אם כי אני לא אהבתי במיוחד את הסצנה של הסקס הראשון. והייתי חושב שתבחרי את הסצנה שבה הוא כמעט אונס אותה בתור הסצנה השנואה.
&nbsp
ואני חייב להוסיף את השיר של ספייק מהמיוזיקל
If my heart could beat, it would break my chest

twisted nerve1

New member
כן זו הבחירה המתבקשת

בתור הקטע השנוא. אבל עם כל החולניות, אני באמת לא שונאת את הקטע הזה
. ברור לי שהקטע הזה אמור לזעזע אותי, והוא קצת זעזע אותי מחשבתית, אבל לא כ"כ רגשית (אני ממש ממש לא רגישה לטריגרים או אלימות). ומבחינה סיפורית אני כן בערך חושבת שהקטע הזה חשוב לסיפור שלהם - כלומר למה שהוא הוביל ומה שספייק עשה בעקבותיו. אז אני לא שונאת את הקטע. אולי אני אמורה, אבל אני לא.

didalf

Well-known member
זה באמת הזוג האהוב עלייך בכל הטלוויזיה?

או שסתם בא לך לגוון?

&nbsp
וכן לאדעת למה התעצלתי לענות על זה. כי יש לי לפחות 3 זוגות שאני רוצה לשים וזה מצריך ממני השקעה ואני עצלנית.

twisted nerve1

New member
כנראה שלא. אם כי זה משתנה...

אבל לא כתוב שצריך לבחור את הזוג הכי אהוב, אלא את הזוגות האהובים. וגם רציתי לגוון כי את הזוגות הרגילים כבר חפרנו פה עליהם.
&nbsp
ונראה שלי שבריטין וגאלוויץ' הם האהובים עלי, אבל מאז שחפרנו עליהם למוות בפורום נראה לי קצת ירד לי, כי ככה זה שיש יותר מדי ממשהו, זה כבר לא מלהיב כמו בהתחלה.
ובמקרה יצא לי לדבר עם ידיד שלי על הזוג ששמתי, ואז שוב נדלקה לי האובססיה ואני רואה בימים האחרונים מלא סרטונים שלהם

didalf

Well-known member
כן אני גם מרגישה שחפרנו עליהם למוות

וקצת נמאס... אבל לא יכולתי לענות על שרשור כזה בלעדיהם

&nbsp

טוב אנסה,
ה100

זה לא כל כך בנוי בשבילי כי הזיכרון שלי לדברים כאלו הוא לא במיוחד טוב.
&nbsp
הזוג האהוב: לקסה וקלארק
שיר שקשור לזוג:... אין לי
סצנה אהובה: כשהן סוף סוף שוכבות יחד. תודה לאל
סצנה שנואה: בסוף עונה 2 כשלקסה עושה מה שטוב למען הגראונדרים ונוטשת את אנשי השמיים ובמיוחד את קלארק, נבגדת.
סצנה שגורמת לכם לבכות: כמה דקות אחרי הסצנה הכי אהובה - המוות של לקסה

סצנה שגורמת לכם לצחוק: במחשבה לאחור - זה שרדפה אחריהם גורילה ענקית. לא שזה היה מצחיק, פשוט אם אני מתאר למישהו את הפרק זה ישמע אולי מצחיק.
משפט אהוב: You were right, Clarke. Life is about more than just surviving.
תמונות וסרטונים:

עוד זוג - Please Like Me

...הזוג האהוב: ג'וש וארנולד
שיר שקשור לזוג: Kiss Me של Sixpence None The Richer
סצנה אהובה: כל סצנה?
סצנה שנואה: כשארנולד נכנס למיטה של ג'וש אחרי שהוא התעלם ממנו כמה שבועות.
סצנה שגורמת לכם לבכות: אולי כשהם על הגלגל הענק וארנולד נכנס לפאניקה.
סצנה שגורמת לכם לצחוק: כשהם מסוממים ושרים יחד (אבל האמת שיש המון קטעים)
https://youtu.be/x_VH_QLVKPc?t=118
משפט אהוב: לא זכר בדיוק, אבל מה שג'וש אומר לארנולד על הגלגל הענק
... טוב, אני אחפש

Ok, so how many people do you think I meet a day?
I don't know.
On average, like, three. How many is that a year?
One... 1,095.
How long do you think I've been capable of romantic love?
Ten years?
Ok. So I fall in love with two people in that time, right?
So that's two people in 10,950, which is one in 5,000...
475... chance that I'm going to meet someone that I'm in love with, and there's a one in 5,475 chance that they're going to love me back, ok?
What's the chance of my one meeting someone where I'm they're one?
That's assuming that everyone you meet could be someone that you could fall in love with, where actually it's more likely to be a subset of that number, based on like a defined criteria around love.
Ok. If we ignore the subset, what's the number?
One in like 29 million.
Ok. So there's a one in 29 million chance I'm gonna meet someone, I'm gonna love them and they're going to love me back.
How many people are in the world?
7 billion.
What's the chance of us meeting, amongst that 7 billion, by the chance of us the 29 million?
Well, that's just not really a thing, but the calculation would be just like a very, very, very small number.
A tiny number.
Very small. That's not even taking into account whether or not I was charming on that day, whether or not they were charming on that day, ok? Mm-hmm.
So there's a very small chance that that number is a dope called Ben I met on Grindr, yes?
Yeah? I love you and you love me, and it's just the most remarkable coincidence.
Ok?

תמונות וסרטונים:

didalf

Well-known member
כןןןן

מושלמים
בערך כל פרק 301 הוא סצנה אהובה אחת גדולה.
&nbsp
ואני מתה על הקטע ששמת שהם עושים דירטי דאנסינג. ואני מתה על זה שטום אומר "אתה מושלמים צריך להציג אתכם לעולם"

והקטע בגלגל ענק

Reutk

Active member
קליפ מדהים
. בא לי לצפות בכל הקטעים שלהם שוב עכשיו.

didalf

Well-known member
הכי גאים שיש

הזוג האהוב:
טד ואמט
בריאן וג'סטין כמובן.
שיר שקשור לזוג:
האא יש לי הרבה מסצנות שאני אוהבת שהתאהבתי גם בשירים ברקע. אבל אם צריך לבחור אחד אז צ'יקיטיטה של אבבא. בשאלה הבאה תדעו למה.
סצנה אהובה:
יש להם כ"כ הרבה סצנות מושלמות
אבל משומה כשאני צריכה לבחור סצנה זאת הראשונה שקופצת לי לראש לכן כנראה שהיא הסצנה האהובה עליי. בסוף מצעד הגאווה כשיש מסיבה ברחוב וג'סטין משאיר את בריאן לדרכיו הסוררות ואז בריאן הולך אחריו ומזמין אותו לרקוד והם רוקדים ברחוב ויש צ'יקיטיטה ברקע והם מסתכלים אחד על השני בפרצופים מאוהבים ומתנשקים. אני לא יודעת למה דווקא הסצנה הזאת, היא לא איזה אבן דרך משמעותית בקשר שלהם, זה פשוט רגע כ"כ מתוק

סצנה שנואה:
אממ אממ לא זוכרת. וזה לא שלא היו להם קטעים שהם התנהגו מעצבן אבל לא קופץ לי משהו לראש עכשיו. רוב עונה 5 כולם היו מעצבנים.
סצנה שגורמת לכם לבכות:
האא בסוף עונה 1 כל מה שקורה מרגע שהילד הזה דופק לג'סטין אלה בראש. כל הסיקוונס הזה של בריאן בוכה
וכמובן הרגע שבו בריאן קיני סופסוף אומר "איי לאב יו"
אההה ובעצם זאת שאשכרה גרמה לי לבכות זאת הסצנה האחרונה שלהם - הפרידה. ואז הסקס עם שיר ברקע עצוב ויפה שאשכרה גרם לי לבכות בסצנת סקס ואז איך שהשוט התחלף משניהם ישנים מחובקים לבריאן ישן לבד

סצנה שגורמת לכם לצחוק:
אממ זה לא בדיוק הם, אלא יותר התגובה של כולם להזמנה לחתונה שלהם. בעיקר דבי "הוא הכניס את סאנשיין להריון"
וחוצמזה לא חסרות לבריאן יציאות מצחיקות.
משפט אהוב:
אממ לא זוכרת. כל פעם שבריאן קורא לג'סטין סאנשיין

תמונות וסרטונים:

1. הסצנה במצעד הגאווה - טוב תפוז מסרב להוסיף אותו אז הנה:
https://www.youtube.com/watch?v=lF_5Z2gMy4U
2. בריאן אומר איי לאב יו
3. התגובות של כולם לחתונה
אני יכולה להמשיך לנצח אבל אין לי כוח לחפש עוד דברים. יש עוד זוגות

twisted nerve1

New member
מי שאמרת בהתחלה בתור הזוג

וכן כל מה שאמרת. אצלי הסצנה האהובה זה הריקוד בנשף. אני לא יכולה להסביר כמה זה ריגש אותי כשראיתי את זה פעם ראשונה. ג'יזס, הייתי בתיכון בעצמי. וגם השיר Save the last dance for me לכן תמיד נקשר לי אליהם.

didalf

Well-known member
כן גם זה ברור

ויום אחד פתאום השיר הזה היה ברדיו
כ"כ התרגשתי

Reutk

Active member
התלבטתי אם להגיב כי כבר נחפר פה עליהם מספיק

נו טוב, אני מניחה שעוד קצת חפירה כבר לא תשנה כל כך הרבה
אז קודם כל לפני הכל, אני רק אציין שטאמט הם הזוג הכי גרוע שנוצר בסדרה הזאת כלומר, הזוג הכי גרוע אם לא מחשיבים את מל ולינדזי.

בקשר לקטע שבחרת כקטע האהוב אני כן חושבת שהיא אבן דרך ביחסים שלהם: באופן כללי לדעתי כמעט כל קטע שלהם יכול להיחשב ככזה כי בריאן נמצא במקום כל כך נמוך רגשית בתחילת הקשר שלהם שכל צעד שהוא עושה הוא משמעותי (הגיף ששמת עם הגלידה הייתה הפעם הראשונה שהוא הזמין את ג'סטין לדירה שלו לבלות ביחד, וזה קרה בפרק 10). בקשר לקטע של הצ'יקטיטה באופן ספציפי, אז קודם כל מתחילת העונה הזאת אנחנו רואים יחס הרבה הרבה יותר חם ודואג של בריאן לג'סטין רק שזה עדיין לא ברור אם הוא עושה את זה מתוך תחושת אשמה וחמלה לג'סטין או שהוא מתחיל לגלות רגשות אהבה כלפיו. ולדעתי זה הקטע שבו הכי ברור בו שבריאן באמת מתחיל להתאהב בג'סטין, כי זה לא היה מצב שהוא היה צריך לדאוג לו, ג'סטין היה בסדר באותו הרגע ואפילו אמר לו ללכת לרקוד עם מישהו אחר ובריאן לא רצה, אחרי שכל המצעד הוא נאלץ לשמור על גאס ברגע שהוא השתחרר מהאחריות הזאת לשמור על התינוק שלו, מה שהוא הכי רצה זה לרקוד עם ג'סטין.
וזה קטע טוב כי בריאן כל כך חמוד שם. (אני מניחה שאצלך מה שמיוחד באותו הקטע זה מה שהם אומרים. אולי הם מתייחסים גם למקרה בנשף, בריאן אומר לו שאת הריקוד הזה הוא יזכור, משהו כזה נכון?)

הקטעים הכי אהובים עלי שלהם: סוף העונה השלישית שהם על המדרגות של וודי ובריאן מעמיד פנים שהוא ראג', הגיף ששמת של המקלחת, ואני לא זוכרת עוד אבל בטח יש, בגדול אני אוהבת קטעים שבריאן חמוד וקצת שטותניק כזה. אני גם מאוד אוהבת וגם קצת עצובה בקטע שבריאן הופך לשותף ונורא מתלהב לספר את זה לג'סטין רק שג'סטין לא נמצא. רק בגלל שזה גם פריצת דרך בשבילו, הרצון לשתף את בן הזוג שלו במשהו טוב שקרה לו ולשמח ביחד איתו, ובסוף הוא לא מקבל את זה.

didalf

Well-known member
מסתומרת התלבטת?

ברור שאת חייבת להגיב, זה השרשור שלך
(וכי התובנות שלך על הסדרה תמיד יפות).

טאמאט? הם כ"כ גרועים שלא מגיע להם אפילו שם שיפי

כל מה שכתבת על הסצנה הזאת
(חוצמזה שאני חושבת שזה לא לא ברור אם הוא עושה מה שהוא עושה מתוך אהבה או מתוך רחמים. לדעתי זה ברור שהוא אוהב אותו לפחות מאז שהוא בא לנשף אם לא הרבה קודם).
אני אוהבת איך את כותבת עליהם דברים כ"כ יפים ואת אפילו לא אוהבת אותם.
וכן בריאן מתייחס לזה שג'סטין לא זוכר את הריקוד בנשף כשהוא אומר לו שהוא לא ישכח את הריקוד הזה. אני מתה על זה, אבל זאת לא הסיבה שאני כ"כ אוהבת הסצנה הזאת. יותר מה שאמרת קודם.

וכמובן כל שאר הסצנות שאמרת

וכןן שהוא בא לדירה ודבר ראשון רוצה לשתף את ג'סטין, וקורא לו סאנשיין, וקורא לעצמו "פרנטר" ואיך הוא מתבאס שג'סטין לא שם

למעלה