יום האישה

יום האישה

בואו נדבר עליינו קצת ועהמאמץ והשינויים שמתרחשים.
מה קורה לנו הנשים בשנים האחרונות?
האם מעמד האישה כמעמד הגבר?
מה הייתן רוצות שיהיה ייותר או בדיוק כמו ..?
מה גורם לך להגיש אישה?
איזו אישה את?
מה מיוחד בך?
מה היית משנה בך?

niva99

New member
לדעתי חשוב

להפסיק ולהפלות את הנשים מבחינת השכר והתנאים הנלווים.
&nbsp
&nbsp

לצערי

יש מקום ליום האישה ויש מקום ליום האם.
שהרי אנו חיים בעולם של גברים
הפוליטיקה היא מראה בוטה - האופן שמשריינים לאישה מקום רק בשל היותה אישה.

הקיטלוג המכוער של המין היפה מול המין החזק או מין החלש מול המין השולט ושות... הן אימרות שאין להן מקום.
אני לא פמיניסטית ולא קיצונית.
שוויון הוא מושג שלא ניתן להגיע אליו ולא לאכוף אותו בשום דרך.

אני אוהבת להיות אישה, אוהבת להיות אם, אוהבת את מה שאני עושה.
כל מה שאני עושה מרגיש לי אישה. המוח שלי הוא נשי הרגשות שלי הם נשיים הערכים שלי הם מה שאני

אני יודעת לומר שאני לא יכולה
אני חזקה לומר לעצמי (אם צריך) שנכשלתי.

אני חזקה לומר לעומת בעבר...
שאני לא חייבת להיות מושלמת
שאני יכולה ללמוד, לשנות ולהשתנות
אני יודעת להיות רכה (מבעבר)
מבינה שכוח אינו נמדד באגו.
אין ספק שלמדתי המון בעשור האחרון מאז פרשתי והתפנתי להיות מי שאני יודעת ואוהבת להיות.

מאחלת לכן שפע

מורטלש

New member
לא השתנה כלום

אני טוענת שכל עוד רק אישה יכולה ללדת לעולם לא נוכל להשתוות לגברים והאמת שאינני רוצה.
נשים היום עובדות יותר בחוץ מפתחות קריירות לא תמיד כי הן ממש רוצות אלא כי אין ברירה צריך לעבוד על מנת לפרנס, אם פעם משכורתו של הבעל הייתה מספיקה היום כבר לא.
יותר משפחות חד הוריות ואמהות יחידניות כך שאשה עדיין חייבת לפרנס, אבל שוק העבודה לא השתנה משכורת האשה עדין יותר נמוכה.
את הקושי בלמצוא עבודה הרגשתי על עצמי כי אני אשה, שעברה את גיל 40 ואם לילדים קטנים. ממש קשה.
אין שיוויון ממש אין ואינני רואה את השיוויון בפתח.

דנה אז

New member
האישה כיום

היום שלי אתמול היה דוגמא די טובה לאישה המודרנית שצריכה להיות אלופה בלג'נגל וללהטט בין הבית, העבודה, הזוגיות, הילדים
וגם להצליח להשאיר קצת זמן לעצמה. אישה שמבקשת סיפוק והגשמה עצמית ומנגד חשובה לה האהבה הרומנטיות האמהות (שלא פעם הם חלק מאוד משמעותי בהגשמה העצמית והגדרה העצמית). לפעמים חושבת שכל המהפכה הנשית אולי שיפרה את מעמדנו אבל פגעה באיכות החיים שלנו שהפכו יותר אינטנסיבים ופחות מאפשרים לנו להנות מהדברים הקטנים, להיות עם הילדים, חברות.....
כאישה חשוב לי להרגיש מטופחת, כן חשוב לי להשקיע בעצמי (גם באיך אני נראית, גם בלמידה וצמיחה, גם באיך שאני מרגישה, גם להגשים את עצמי).
אני חושבת שאני אישה אופטימית, חזקה, ועם זאת רגישה, קשובה, איכפתית, חשוב לי להמשיך להתקדם ולהשפיע על חיי שימשיכו להשתנות ולהשתפר. וזה גם מה שמיוחד בי כי מאפיינים אלה משמשים אותי גם בבית, בזוגיות, בעבודה.

למעלה