סקס ומוזיקה

סקס ומוזיקה

אם תשאלו אותי אני לא אוהבת מוזיקה בסקס אני אוהבת לשמוע את הפרטנר ואותי נאנחים ונהנים ומדברים מלוכלך.

ואתם//?

Yayo Lynx

New member
זה נחמד לפעמים לשמוע מוזיקה

בווליום נורמאלי תוך כדי אקט ככה שיכול להיות נחמד להנות משני העולמות
גם פרטנרית גונחת וגם מעט מוסיקה רומנטית בסיגנון סייפרס היל או האוס אוף פיין,
קיצר,מה שמדליק אותכם חברים )

בלי מוזיקה זה משעמם

האולטימטיבי זה עם דיסק אהוב ברקע, אבל בתנאי שטח גם גלגל"ץ הולך...

etai677

New member
מוזיקת רקע

זה נחמד.. ובתנאי שזה לא מפריע לי לשמוע את המוזיקה המדהימה שהפרטנרית שלי מוציאה בזמן שאני מענג אותה :)אבל עזבי שטויות... למה מחקת את השרשור 'גוף וסביבה'..עד שהחלטתי להעלות משהו לכבודכן?

לבקשתך העלתי שוב

ואני כמוך מעדיפה לשמוע את הפרטנר שלי ואת עצמי מנבלת את הפה תוך כדי
,,אין אין על דיבורים מלוכלכים אין.

etai677

New member
מחרמן אותי מאוד

דיבורים מלוכלכים... לשמוע את הפרטנרית שלי מנבלת את הפה..משום מה, לי יותר קשה לנבל את הפה..

דיבורים מלוכלכים

אני חושבת שזה עניין של פתיחות עם עצמך קודם והפרטנרית שלך ומה שאתה "מרשה" לעצמך בסקס איתה.
אני לא זוכרת את עצמי לא מדברת בסקס זה אפילו מגרה אותי בטרוף ושוב היכולת שלי באה ממקום של בטחון דימוי גבוהה וזה מה שעושה לי ולו .בלי זה זה יבש וקר אבל זו אני.

etai677

New member
צודקת

אבל אני לא חושב שזה בא מהמקום הזה, אני מאוד שלם עם עצמי, ואני דיי פתוח להכל אפשר להגיד..
אני מרשה לעצמי הכל.. אבל הקטע הזה הספציפי שאני צריך ל"נבל" את הפה בסקס- זה פשוט לא מסתדר לי, לא זורם לי, נראה לי מגוחך קצת..
אבל עדיין, לשמוע את הפרטנרית שלי- הנאה!

תלוי

בסיטואציה לפעמים אוהב נעימות אירוטיות שתורמות לאוירה עם נר ריחני ,לפעמים מעדיף ללא ,לפעמים גם דיבור מלוכלך אבל לא צרחות עונג ואיזכור הבורא באקט ,העירו לי כבר שכנים בדירות שגרתי על הצרחות עונג שלנו ,ושהילדים שומעים וכו

HereNThere

New member
נחמד לפעמים

כמובן שזה תלוי בבמצ רוח...
וגם אם כן, אז לא יותר מדי חזק, שיהיה אפשר לשמוע את השותפה

HereNThere

New member
להזדיין תמיד משפר את המצב רוח

אבל זה לא אין או יש. השאלה איזה מצב רוח יש. בלי מוזיקה, מוזיקה איטית ורכה, מוזיקה חזקה למצב רוח היפראקטיבי, השאלה באיזה מצב רוח או קצב נכנסת למיטה

זה לא ילך מצטערת

אני אוהבת את זה סוער ופראי מה עדין?
אני קושרת למיטה ולוחשת לך דברי אהבהבים
לא פשוט איתי בכלל.

HereNThere

New member
לא נשמע רע.

זה כבר המצב רוח הכייפי עולה

&nbsp
השאלה אם אנשים פה רק מדברים

מה זה סקס ?

אני לא שומעת מוזיקה כי אני אוהבת לשמוע את עצמי