מצעד הפנטזיות -
סיכום השנה האזרחית

ainy

New member
?? איזו מן תשובה זו ???

במקום להתגאות בכך שקלעת לדעתה, תגשים לה את הפנטזיה שלה ...

אתה יודע שלא צריך לחפש הרבה, יש מספיק קופצים על המציאה כאן בפורם הזה והראשון שבהם הוא אני עצמי

אור36

New member
עשור שעבר"לו"

זה היה עוד בוקר שהתחיל מקסים,
האוויר היה נקי,ציפורים מזמרות להן וקרני השמש משחקות ביין העננים האפורים,
אחרי הפקק הרגיל של הכניסה לאילון התנועה עד הרצליה זרמה חופשי,
ואני "נותן בגז"
בשבע בדיוק הגעתי למחסן (בהרצליה פיתוח)והאיש ממכון התקנים כבר היה שם ממתין במין דייקנות מרגיזה,
הבדיקה חלפה לה בחמש דקות,עוד כמה דקות של "פוליטקה"וחוזרים למעלה לאוויר הצח,
אני נעמד ברמזור והשמש מלטפת,אז פתחתי את הגג והגברתי את המוזיקה מהדיסק(סוולטן אופ סוויג של הדייר סטרייט)
מרוצה מהשמש מרוצה ,מהקלות של הבדיקה ובכלל מרוצה מהחיים,פתאום אני שם לב לזו שברכב שלצידי,
מחייכת ואומרת "מבסוט אההה"
ואני מחייך בחזרה ואומר "בהחלט אחותי יש לי היום על מה"
היא "טוב לפחות לאחד מאיתנו יש אחלה של בוקר"
אני"ואייך אפשר לשפר לך תמצב רווח"
ההוא מאחור צופר לנו
והיא אומרת תעצור אחרי הרמזור
אז עצרתי,
ניכנסתי אחריה למיפרץ החניה והיא מגיעה לצד הרכב אני מחייך
"מחליש" את הדייר סטרייט,ופותח לה את הדלת,
נעים מאוד אורן אני אומר,נעים מאוד מאיה,"יש לך חצי שעה בשבילי"היא שואלת,"אם זה ישפר את הבוקר שלך אז בהחלט"
"אז תכניס לראשון ותן גז לכיוון המרינה" ראשון גז, שני גז, והמוזיקה בדיסק ממלאת את החלל,קשה מאוד לדבר בספיידר

הפתוחה עם המוזיקה והצליל של המנוע אז אנחנו שותקים עד המרינה,
אחרי כמה דקות מגיעים והיא מבקשת שוב,(סיבוב)היום יום ההולדת שלי "והחנון"שלי עסוק עד מעל הראש עם העבודה
בסטארט אפ הדבילי שלו והוא בטוח לא יזכר בי עד אחרי הצהרים 7 שנים שאנחנו יחד והוא לא מסוגל להפנים את זה
שרק יום בשנה יש לי יום הולדת,והיום זה תאריך מיוחד היום אני חצי מ 70 ,מהיום אני כבר ילדה גדולה צריכה להפסיק עם השטיות
ולחשוב על העתיד,ואואואו אני זורק ,כבד לך הבוקר......אני מערבב את הראשון שני שלישי,משחק עם ההגה מביא את הספיידר
לחצי החלקה ומרגיש אייך מאיה זורמת עם הצלילים של האיטלקיה שלי והמוזיקה,עוצמת את העיינים השער מתנופפ ברוח
וחילתו של חיוך מרוח,עוד כמה דקות של נהיגה חצי מטורפת רגועה,ואני עוצר שוב ליד הרכב שלה,
היגענו אני אומר,והיא שואלת,"אפשר להגשים איתך עוד פנטיזה קטנה?" אני מחליפ דיסק לסנטנה ומחייך,"בכייף ילדת יום הולדת"
כבר איחתי למשרד,יתחילו את המילחמה בלעדי הבוקר"היא אומרת,אתה ניראה לי בחור זורם,אז תזרום עד אחרי ,
תכנס לחניה של הביניין ואני אמתין לך במעלית,אבל תדע לך אתה תיהיה עם עיינים עצומות מהיציאה מהמעלית,אני לא רוצה שתדע
מעולם אייך להגיע אלי למישרד או הייכן אני בדיוק עובדת,התפרעות אחרונה שלי......היא אומרת וזה יהיה חד פעמי,
אחרייך יפתי......
נכנסתי אחריה לחניון (שלימתי כמו ילד טוב....)ניכנסנו לאותה מעלית,היא מוציאה מטפחת ראש כחולה,ומכסה את עייני,
מובילה אותי ביד,מרגיש אייך אנחנו עולים במעלית,יוצאים לכיוון חדרי משרדים,היא משאירה אותי באיזה פרוזדור ולוחשת לי
אל תזוז אני עושה סיבוב לראות עם המשרד עדיין רייק,רק ב 9 מגיעים האנשים אבל אולי המנקה כבר כאן,חוזרת אחרי שתי שניות
ולוקחת אותי פנימה,מדליקה את החימום,מכניסה אותי לחדר מושיבה אותי על כיסא משרדי מהודר מעור וקושרת לי את הידיים
לכיסא,נועלת את הדלת,אני שומע אייך הנשימה שלה נעשת מהירה,"מתרגשת" אני שואל והיא לא עונה,"אתה בסדר" היא שואלת
"אני סקרן לבאות"אומר, מייד הן באות הבאות.... אמרה,והתחילה להוריד מעצמה את הבגדים,מפשילה את הסווצר שלי מורידה לי
את המכנסים יחד עם הבוקסר,מתחילה ללטף לי את החזה,לרדת לכיוון הזין שלי שמייד מגיב אליה ומזדקר,מרגיש את הנשימה שלה
מרגיש את חום הגוף שלה שניצמד אל גופי,מרגיש את ציפורניה חורצות לי בחזה,את שפתיה ניצמדות אל פי,את שפתיה נצמדות אל הפיטמה
שלי מכניסה אותי אל פיה ויונקת,אני מצתמרר מהנאה,מקמר את גבי בכייף,היא חופנת את ידיה בביצים שלי מלטפת את זכרותי,
מעבירה בי גלים של צמרמורת,לפתע היא מיתנתקת,גוררת את הכסא מתישבת על השולחן,ומכוונת את הראש שלי אל ביין שדייה,
אני מרגיש בחום הגופ שלה,מריח את רייח גופה,מעביר לשון ביין השדיים משרטט בלשוני את קימוריי ביטנה מעביר לשון מסביב
לחזה שלה,מעביר לשון מסביב לפיטמה שלה,מכניס אותה אל פי החם,יונק.......מרגיש אייך היא מצטמררת מרגיש אייך היא
מתענגת,היא מסיתה את ראשי מטה.אני עם הלשון במרכז ביטנה,מרפרפ על הטבור,והיא בחצי לחישה/גניחה אומרת.....
עוד .....עוד...... למטה תרד......תרד לי...............ואני מגיע,לדובדבן שבקצפת,והיא יושבת מפוסקת,מעביר לשון ביין ירכייה
מחליק את הלשון בין רגילה,מפסק עם השפתיים שלי את שפתיה,מחדיר את הלשון עמוק ככל שאפשר לתוכה,מרגיש את נישמתה
נעתקת,את גופה מתעגל מרגיש אותה רועדת,ואני מרפה,מחפש את הפרח של ביין רגילה,מחפש את הכפתור שילדליק אותה,

מחפש את הדגדגן שלה,מכניס אותה אל פי החם לאאטטטט מוצצ אותו פנימה אל פי בעדינות,מעביר את הלשון שלי מסביבו ,
לאט לאטט נותן לה להתענג נותן לה להתקרב לשמש להתקרב לאור, מרגיש את ציפורניה בגבי,מרגיש אייך היא מתענגת על הלשון שלי,
מזיזה קלות את האגן שלה לעומת הלשון שלי,מתאימה את התנועה שלה לקצב האיטי של הלשון,ואז בשניה אחת היא גונחת חזק,
מצימדה את ירייכה אל הראש שלי עוצרת את התנועה של האגן,ואני מבין שהיא גומרת ומפסיק.....את הליקוק משאיר את הלשון
בנקודה,,,,,,,,,,ועוצר נשימה............נותן לה לגמור בנחת,היא גונחת ומתנשמת מרימה את ראשי ומנשקת את שפתי,טועמת אותה
דרך שפתי.....תודה היא לוחשת.......מנשקת לי את האוזן,ועכשיו לפני שאתה מסתלק מחיי אני רוצה להרגיש את הזין שלך בתוכי
היא נצמדת אליו,מעבירה לשון חמה סביבו,יונקת את הזין שלי לתוך הפה שלה וגורמת לי להזדקר ..............
כך כמו שאני מגורה....וזקור....היא מתנקת את פייה החם מעלי מזיזה את הכיסא לאחור ומתיישבת עליי,היא מתחילה לרכב עליי
בהתחלה לאט מתאימה את הכוס החם והלח שלה לזין הזקור שלי ואחרי מספר שניות היא מעבירה הילוך ודוהרת עליי בפראות
כאילו איין מחר,היא מצמידה את ירכייה חזק כנגדי ורוכבת עליי,אני מרגיש את הכיווצים שלה מרגיש את התנועות המהירות
מרגיש את הרעידות הקטנות שלה....שהיא צמודה אליי,אני מנסה לשחרר את הידיים אבל לא מצליח,היא לוחשת לי עזוב,תתמכר
תהנה מהרגע ותרפה.....היא מתחילה לנשום בכבוד,מתחילה לגנוח מאיטה את הקצב,מתרכזת בעליה ובירידה,מקמרת את גבה
מתעקלת,אני עם האגן שלי מנסה להגביר את הקצב,מנסה לשנות את התדר,היא קולטת שאני בדרך הנכונה לגמירה,ומגבירה שוב
את הקצב,אנחנו מתאמים את הקצב,אני זוקר לעומתה,עוד שתי פעמים ועוד שתי גניחות והיא מתיישבת עלי חזק.............
מצמידה את ירכייה משחררת אנקת הנאה אנחנו גומרים יחד,אני משתחרר בתוכה בעוצמה.ממלא אותה בנוזל החם שלי,היא משחררת
את ידי ומבקשת ממני לחבק אותה מאחור,"רק תאחוז בי מאחור וזהו"אני מצמיד אותה אלייי בחיבוק חזק......משעין את לחיי אל גבה,
מנשק אותה בגב,מעביר לשון לאורך עמוד הידרה שלה,והיא אומרת....."היייייי בחור,תפסיק מייד"אני עוד אתרגל...."
כבר עשרים לפני תשע אתה חייב להתקפל מכאן היא מיתנתקת ממני,מנגבת את עצמה ואותי,במגבונים לחיים,מתלבשת אני מתלבש,
שואל עם אפשר להוריד את הצעיף והיא מבקשת מאוד מאוד שלא......אומרת...."היית חמוד עד עכשיו,הגשמת לי שתי פנטזות בשעה,
הספק אדיר,תמשיך להיות חמוד ותעלם לי בשקט מהחיים,שלום שלום ותבוא לי רק בחלום,"היא גוררת אותי למעלית לוחצת על הכפתור
ומשחררת אותי למציאות....................

giligil55

Member
מעכשיו...

אני מתחילה לחפש אותך ברמזורים ...אני רוצה את אותה החוויה ...

כתבת ותיארת מקסים - ממש אהבתי

ainy

New member
אחד מן העדר

עמדנו בטור, אחד אחרי השני, עירומים כביום הולדנו, גברים גבוהים, גברים נמוכים, שמנים, רזים, וכולנו עם זין שלוף וזקוף, כפות ידינו משפשפות ומלטפות לשמור על הזקפה, עומדים בחצי מעגל מול הבמה המוגבהת, עליה שכבה המתנדבת, עירומה גם היא מצפה למה שהיא כל כך אוהבת.
&nbsp
הנשים שבחדר כולן לבושות היו, מביטות בעניין בעדר המיוחמים המאוננים, מדי פעם מצחקקות למראה איבר כזה או אחר.
זכיתי גם אני והייתי מושא לגיחוך על איברי שלא הצטיין בגודלו ...
כאשר הגיע תורי, עליתי על הבמה, ומול קהל הנשים המצחקקות וקהל הגברים העירומים עשיתי את אשר עשו הגברים שלפני ויעשו הגברים שיבואו אחרי, במרץ רב ליטפתי עצמי, משחק במבושי ולקול עידוד הצופות והצופים בי, מרוגש ונלהב, פעמתי עצמי צועק את הגמירה והנוזל הלבן ניתז על גופה המחוטב של המתנדבת שאהבה לחוש את גופה מתכסה בנוזל הלבן.
&nbsp
הייתי אחד מן העדר ובה בעת ברגע האמת, חווה את הרגע המיוחד הזה של להיות שחקן פורנוגרפי בהצגת יחיד השואג את עונג הרגע ...

&nbsp
&nbsp

giligil55

Member
אין עליך ...באמת

אצלך הדימיון / מציאות וכושר הביטוי מעוררים קנאה

JILSER

Member
רק לא בתחת

אז נכון שאני כבר מדברת איתו הרבה זמן על כמה שאני רוצה לנסות זיון בתחת כחלק ממשחקי הסקס שלנו אבל קיוותי שהוא לא יקח את זה יותר מידי ברצינות כי בכל זאת היה לי חשש.

עשיתי לי כבר הכנות וכשאוננתי החדרתי גם אצבע לתחת וזה היה לי די נעים אבל יש הבדל גדול בין האצבע הדקה שלי לזין הגדול שלו....

אז אתמול זה קרה ואני כבר לא בתולה שם, אבל זה כאב ואפילו מאוד.

אני לא יודעת אם זה בגלל שהמקום לא היה מספיק משומן או בגלל שהזין שלו גדול, חשבתי על המרגרינה בטנגו האחרון בפריז אבל לא היתה בנמצא חוץ מזה שהוא די הפתיע אותי, לא ממש הכין אותי לחדירה שכזאת....

"בפעם הבאה זה יהיה לך יותר נעים" הבטיח לי ואני לא בטוחה שאני מחכה כבר לפעם הבאה...

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2591692

למעלה