בוטינרס-פרקים 25-27

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

tot8

New member
Pobre el Chiqui

גם תהיה לו צלקת מהכלא - לא רק נפשית אלא פיזית... וגם הוא שם לבד

הנה מוסקה!! נשאר לו אותו הקול כמו בקטנטנות!!!

עוד מישהו שראה דון חואן שם לב לקריצה לסדרה? בפרק 25 בדקה 13, יש סצינה עם ג'יסל ולאורה... וג'יסל אומרת לה :"קארפה דיאם"... ואומרת לה שאחת הדמויות מסדרה שהיא רואה בצהריים אמרה את זה, ושהשחקנית חתיכה... חחחח (זו רומינה בדון חואן למי שלא הבין...)

זהו - סופית, לאורה התאהבה בצ'יקי... ומי לא?? עם הצד הרגיש הזה שצץ ברגעים שהכי פחות מצפים ממנו להיות כזה רגיש ורגוע!!

וואיי!!!! הסצינה במעלית!!! אין סדרה שהוא לא נתקע במעלית!!! חחחחח ודווקא פה הוא היה רגוע יחסית...

אני שונאת את נינו... כמה רע אפשר להיות?? יאללה לאורה, תתחילי לחקור ותסדרי את העיניינים (ברור לי שייקח זמן עד שיגלו מי אחראי לרצח... כי יש עוד מספיק פרקים למרוח... אבל עדיין, לפחות שצ'יקי ייצא מהכלא!!)

זה מהכלא עם כל הצלקות בפנים שיחק בחיים גנובים...

מרגה!!! הייתי בטוחה שהיא כן אוהבת את צ'יקי, אפילו קצת... אבל מסתבר שלא!!! וברגע שהוא נכנס לכלא - ולמרות שלא הוכח כלום... ברגע שהיא חושבת שהוא איבד את כל הרכוש היא ישר פונה לנינו...
וגם אימא שלה... שתי מגעילות... :-\

ו... שמתי לב שלשחקן שמשחק את ארגי באמת יש בעיה עם הפה... אני זוכרת שבמונטה היה לו התקף לב, ואז הפה שלו היה עקום כזה - כשהוא היה משותק... אבל היום שמתי לב שהוא באמת עקום (מלא זמן לא ראיתי גרדואדוס - אז אני לא זוכרת מה המצב שם) יש מצב שבאמת קרה משהו לשחקן?

אני לא זוכרת אם הראו מה נינו עשה למרקוס!!! אבל חבל על מרקוס!!!
צמד חמד חואנה ויאלה וגונסאלו ולנצואלה... שני רוצחים - כל אחד על תקן רנטה בסדרה אחרת...

snirf

Active member
אחרי שאמרת-ראיתי את הסצינה

חח לייק
איזה כיף שאיזכרו אותה...געגועים

זיהיתי את המצולק, אבל לא זכרתי איפה הוא שיחק...עכשיו אני מתחיל להיזכר-הוא שיחק את חבר של באוטיסטה, רייט?

גם אני חשבתי שמרגה אוהבת את צ'יקי לפחות קצת...איכזבה עד כמה היא חמדנית

היו לזה הרבה antecedentes...

(שנקרא לזה בעברית- רמז מטרים)

והכוונה היא לזה שמרגה תתנהג ככה.

בסצנה שצ'יקי ולאורה היו ביאכטה צ'יקי שאל את לאורה אם היא עצרה לחשוב למה מרגה נשארת עם צ'יקי למרות כל הבגידות-משמע, ככה שזו כביכול העסקה בינהם- חיי פאר תמורת התעלמות מהבגידות שלו עד כמה שאפשר.
אפילו צ'יקי ידע שמרגה איתו כל עוד הוא הכוכב שהוא והוא מממן לה את החיים שהיא רוצה לחיות וברגע שהוא כבר לא יהיה הכוכב שהוא היא הראשונה שתפנה לו עורף.

עוד רמזים-
זוכרים את הסצנה של הנשיקה של מרגה ונינו מלפני כמה פרקים על הרקע של הכניסה של מרגה להיות שותפה של ג'יסל? איך הוא מזכיר לה את הלילה הלוהט שהיה להם לפני שהיא עברה עם צ'יקי לספרד, או איך היא אמרה לו YO TE CALMO LA NENITA ואחכ תקעה לו בוסה... היא כבר שמה עליו עין מזמן וחיכתה לרגע שבו תוכל לחזור אליו.

ואפילו האובר שימוש של מרגה בTE AMO, זה היה כל כך מוגזם שהיה ברור שזה לא אמין. ואם מרגה ככה קלקולדורה אז אני בכלל לא מתפלאה על האמא שאמורה לעזור לה, אבל בסופו של דבר מרגה הרבה יותר מהירה ממנה במחשבה-וחישבה את הצעדים הבאים שלה בשניה שאסרו את צ'יקי...

לכן השאלה אם הוא חף מפשע או לא בכלל לא מעניינת-כל עוד הוא לא יתן לה את החיים שהיא רוצה היא לא תהיה שם- וזה גם כולל את המעמד ולא רק הכסף.

הפה שלו עקום וזה ככה בדרך כלל

בלי קשר לנובלה שהוא משחק בה.
בגרדואדוס זה מתאים לדמות של היהודי הקמצן

snirf

Active member
הסיוט של צ'יקי

וואי אני ממש ממש מרחם עליו! איזה שבוע מדכא של פרקים...ועם כל עלילת צ'יקי בכלא בכלל לא מרגיש שאנחנו בפרקי ה20, אלא יותר לכיוון ה70-80(מינימום).

צ'יקי מתעורר לסיוט
מפלילים אותו ברצח שלא ביצע, הוא מתחרפן בכלא בזמן שכולם שוכחים אותו(אולי חוץ ממיה), ואם לא די בכך-נמצא לו יורש
שבמקרה הוא גם בן דודו, שטאטו בונה עליו...יותר נורא מזה

מרגה הכלבה לא מתמהמהת יותר מדי וכבר חושבת על המועמד הבא
איכסה...ובביקור של צ'יקי בכלא לא הפסיקה להגיד עד כמה רע לה והיא סובלת...והוא?

זבוב מקטנטנות הצטרף בתפקיד הבן דוד של צ'יקי! איך טאטו לא הופתע כשראה את אמא שלו? היה נראה שהוא יודע מי תצא מהשער, ועל הקשר לצ'יקי...

כך שגם טאטו הספיק לשכוח את צ'יקי ולבנות על היורש החדש.

נינו קה איחו דה פוטה
משכנע את צ'יקי לטעון שהוא אשם...מקווה שהוא יהיה מספיק חכם כדי לסרב,
ואז נשאלת השאלה-איך הוא ישתחרר??

עוד לפני כל עלילת הכלא- צ'יקי ומרגה הספיקו להתחתן! האמת, זה היה מפתיע...היה נראה שהמשטרה תספיק להגיע לפני הacepto אבל לא
ולאורה חח איך היא קיוותה שזה ייקרה-"que se apure"
גם היה מפתיע שצ'יקי נתקע לבד במעלית...תמיד אוהבים לתקוע את שני הכוכבים הראשיים ביחד...

הסצינה הכי יפה השבוע הייתה גם זו שמיה שומעת את צ'יקי במצלמות מדבר עלייה("היא הדבר היחיד שאני חושב עליו כשמכבים את האורות") וגם הביקור שלה אצלו
חמודים

וג'יסל...עוד מסכנה
שאני לא מבין איך היא הגיעה למצב כזה שמעקלים לה גם את הבית...איפה ארגי בכל הסיפור? למה הוא לא עוזר לה, הרי היא גם "מחזיקה" אותו בסיפור של מיה-לאורה...

tot8

New member
את ניקו אוהבים לתקוע לבד במעלית...

או עם מריאנו מרטינז...

Maayang4

New member
צ'יקי בכלא

וואו קראו כול כך הרבה דברים ב3 פרקים האלה
פאק הם בסוף התחתנו הייתי בטוחה שהמשטרה תגיע בזמן ובסוף הם לא יתחתנו חבל...

בקשר למרגה ונינו הייתי בשוק שמרגה עשתה את זה הייתי בטוחה שהיא לא כזאת והיא אוהבת את צ'יקי עד הסוף אבל הוא כנראה כמו כול דמות כזאת

וציקי בכלא וואוו ועוד נינו עזרה אומר לו להגיד שהוא כן אשם מחוף צ'יקי לא יודע שהוא יושב מול הרוצח

ואני לא מבינה מה עובר על לאורה כאילו מה הקטע שלך את אוהבת אותו או לא מסכן צ'יקי נותן לה הרצאה של חצי שעה והיא לא מגיבהומעיפה אותו כמו כלום.

והתגובה של צ'יקי מתי שהיה במעלית היה מצחיק

shiran232

New member
צ'יקי בצרות...

אבל למה השוטרים כ"כ משוכנעים שהוא אשם? נראה שהם סתם מנסים להיפטר מהפרשה הזאת.
הם הרי קיבלו שיחה אנונימית..למה רק לאורה חושדת שהשתילו את האקדח בתא שלו?
ככה מאשימים מישהו ברצח? אפילו לא הראו שחוקרים אותו...
למרות שאני לא ממש אוהבת את הדמות של צ'יקי, עצוב לראות אותו ככה, נזרק לכלא וננטש ע"י כולם, חוץ מלאורה ומונו החמודים

מרגה והאמא הגועלית שלה

למרות שהקשר עם צ'יקי היה מבוסס על כסף ואינטרסים, חשבתי שיש לה טיפת אהבה אליו, אבל היא לא חיכתה שנייה וכבר עברה למועמד הבא

ג'יזל

איך עצוב לי כל פעם שהיא בוכה

אסקיאל קסטניו! מתאים לו הלוק של הכדורגלן

ובקשר לפרידה של טאטו ולאורה - איך לאורה יצאה הכועסת/נפגעת בכל הקטע הזה? פספסתי משהו?

איך לאורה חיכתה למשטרה שתעצור את צ'יקי לפני שיתחתן

ואיזו שמלה זוועתית הייתה למרגה בחתונה!

קשה לי לראות איך סוגרים את העניין הזה של הרצח, ולאן העלילה תתקדם...
אנחנו כולה בפרק 27, איך יצליחו למשוך את עניין הרצח כל כך הרבה?

לאיזה רצח את מתכוונת שימשכו אותו?

של אנדרס קאפה? של סולנז'? ומה עם מרקוס? רק לי זה ברור שהוא הבא ברשימה של נינו?

shiran232

New member
אני מתכוונת לכולם

איך יצליחו למשוך את החקירות האלה כל כך הרבה זמן עד שיגלו שנינו אשם? כמה זמן המשטרה עוד תתן ללאורה להיות בתפקיד מיה?
אנחנו רק בהתחלה וכבר הספיקו לרצוח שני אנשים[או שלושה, לא ברור מה קורה עם מרקוס...] ולהכניס את צ'יקי לכלא. קרו כל כך הרבה דברים שזה מרגיש לי כאילו אנחנו כבר בסוף.
בכל מקרה - ME ENCANTA

רק היה חסר שהיו משנים את השם של הנובלה כי

הכל בערך קרה ב3 פרקים!

וזה קצת לא מוצא חן בעניי, אבל ההרגשה היא שממזמן אנחנו לא בקומדיה, ג'יסל איבדה הכל, מרקוס נעלם וזה דיי ברור מי אחראי להיעלמות הזו לא? צ'יקי בכלא על שטות כי הרי אין נגדו שום ראיות ואפילו האהבה בינו לבין לאורה לא הפסיקה, וזה קצת מפתיע שהרי כמה הם כבר הספיקו לפני הכלא??

בכל מקרה מה שכן הפתיע אותי זה חוסר העימות של נינו עם מיה לגבי היחסים שלה עם מרקוס, מה שברור הוא שנינו רוצה להבין את המשחק של מיה בכל הסיפור לפני שהוא מפרק לה גם איזה יד, ומוטב לה להיזהר... רק למה הוא לא שיתף את טאטו בכל הקטע עם התמונה?
כל פרק אנחנו מגלים מחדש את נינו ולמעט הרצח הדבילי של סולנז' דווקא נדמה שהוא יותר אינטליגנטי ממה שחשבתי בהתחלה, וזה נחמד. סו פר אני אוהבת את הרוע שלו, שתמיד מסתכם במשפט אחד: ME OCUPO.
נראה שכשהוא שם עין על משהו, הוא לא ינוח ועכשיו הרי מיה במוקד הזה, ככה שאני מניחה שאוטוטו יתחיל להיות מעניין האספקט הזה...
גם הקשר בינו לבין מרגה שמתפתח מעניין! נראה שהשניים האלו יהיו שותפים בהמשך להרבה מעבר למפגשים לוהטים...

תכלס, אם סופרים היו כבר 3 רציחות ואנחנו עדיין לא הגענו לפרק 30. זה בהחלט יותר ממלפרידה ששם רק בסביבות פרק 20 נזכרה רנטה שיוטב לה אם נינה תקפח את חייה... מסכימה עם עפרי בהחלט שהצמד חמד ולנצואלה את ויאלה נראים נורא מתאימים לפי הסדרה הזאת...

shiran232

New member
הסצינות של נינו ולאורה

מאז שהוא נכנס לבית של מרקוס ממש מלחיצות

אם תשימי לב נינו לא משתף את טאטו

בהמון דברים.. עובדה שאת הרצח של אנדרס הוא הועיל בטובו לספר רק אחרי הרבה זמן. על סולנז' הוא אפילו לא התייעץ איתו
נראה שנינו לוקח לעצמו את המשכות ופועל על דעת עצמו, זה ממש מתאים לאיך שכינת אותו ME OCUPO

הוא מנהל ומסדר לטאטו את החיים, מעלים את מי שצריך וחוקר על כולם רק כשיש תוצאות הוא מספר לטאטו וכנראה שגם לטאטו ה"הסכם" הזה מתאים

סוף סוף... מגיבה

וואו! איזה פרקים!

אני כל כך מרחמת על גיז'ל
איזו אישה מסכנה! איזו השפלה הייתה לה כשהיא ישבה בשירותים במסיבה ההיא ושמעה את האמרגנית הצעירה מדברת עליה. מזל שיש לה את קטה שלא נוטשת אותה כמו פול המגעיל, שאני מבינה שזהו כבר לא נראה אותו יותר.

איי, פוברה צ'יקי... איך מתעללים במסכן בכלא
וכנראה שזה עוד כלום לעומת מה שעוד יבוא.
עכשיו כשהוא בכלא הוא קולט כמה בודד הוא, יש לו מעט מאוד ביקורים וגם כשמבקרים אותו אף אחד, מלבד מיה ומונו, מעודד אותו. אני לא מבינה איך הוא עוד לא הבין שטאטו ונינו רוצים לדפוק אותו?
אגב, שמתם לב למנגינה
ששמו כשמתחילות הסצנות של הכלא? אני כל פעם צוחקת מחדש
מה קשור המנגינה הזו לכלא?!

מרגה, מרגה, מרגה, מרגה...........
כמה אטימות יש בבחורה הזו? לפחות תשחקי אותה קצת אכפתית ליד צ'יקי. הרגה אותי כשהיא יושבת מולו ומתלוננת על זה שהיא ככ סובלת וכמה קשה היה לה להיכנס לבקר אותו. לא, כי פשוט צ'יקי מבלה שם נהדר

נינו שם לעצמו על הכוונת את מיה, השיחה בטלפון שהייתה להם בזמן שמיה הייתה בבית של מרקוס הייתה מלחיצה! ונראה שהוא עוד יותר הפך למחומם עליה כשטאטו החמיא לה כשהיא נתנה לו עצה טובה יותר משל נינו..

מיותר לציין שמרגה ממשיכה בכל הכוח להתלבש זוועה
השמלה של החתונה הייתה מזעזעת והאוברול האדום בכלל............

למעלה