עדכונים, דיונים וכו'

S h a r k 1 8

New member
הציוותים של הדו-קרב

אני מעוניין לציין שאני לא כל כך מבין את ההיגיון לפיו המנטורים משבצים את הזוגות.

הייתי מצפה שבשלב יחסית מוקדם בתוכנית ישבצו חלש מול חזק כדי לשמור על כמה שיותר חזקים. המנטורים, כנראה פועלים משיקולי רייטינג קצרי טווח ומשבצים שני חזקים ביחד ושני חלשים ביחד. לא ברור לי למה הם עושים את זה. גם מבחינת רייטינג עדיף לשמור כמה שיותר חזקים להמשך כדי לשמור על רמה גבוהה לאורך כל התוכנית.

רק לשם לצורך דוגמא, הנה חלק מהדו-קרבים של חזק מול חזק:
רודי ומורין
סוזנה ודניאלה
אופיר ודפנה
הדר ולינה
מישה וסיון
יעל ומיה

לא חבל על חצי מהאנשים פה?

התחילה טוב את 2013

זמרת השנה בטקס נבחרי הילדים, פסטיגל. ועכשיו נבחרה להשתתף בקדם-אירוויזיון ורוב הסיכויים שתזכה בקדם. מעניין מה יהיה הדירוג באירוויזיון עצמו והאם היא תעבור את שירי מימון בדירוג (מקום 4) בהצלחה

is00

New member
אתה רציני?

מורין היא לכל היותר זמרת בינונית. כך גם סוזנה. גם דפנה היא לא כזאת זמרת מדהימה. לגבי הדר ומיה, אני אולי אסכים איתך.
לדעתי, כמובן.

andre93

New member
מסכים עם 4 הדו קרבות האחרונים

אבל זה קרה גם הרבה בעונה שעברה. תמיד יהיו ציוותים כאלה...

michako

New member
רעיון מקורי בקשר לדה-וויס..

אני מקשיב לדו-קרבים של האנשים הבולטים בדה-וויס, ולא יכולתי להמנע מהשוואה למתחרים מסוימים בריאליטי מוסיקאליים אחרים, כמו למשל הכוכב,או אפילו, תתפלאו, ריאליטי הזאטוטים "בית הספר למוסיקה"...האמת,מבחינה מקצועית, במיוחד הכשרון בשירה עצמה ולא הדווקא הסגנון, אני לא רואה בכלל מרחק גדול בין אופיר למשל לבין מישהי צעירה ממנה בשנתיים, שי המבר...לשתיהן יש קול מדהים, שתיהן זמרות בכל רמ"ח אבריהן...אני באמת חושב שאם היו פותחים את שערי דה וויס לילדים בני 14 ומעלה,לדוגמא,שי יכלה להתחרות באופיר, במיוחד שהסגנונות שלהן הרבה יותר משתלבים מאשר בין אופיר ודפנה שילון,שאלה שני עולמות שונים לחלוטין...
ועוד משהו...אם תביאו לכאן את מישל כהן למשל, שהיכולות הקוליות שלו באמת נוסקות לשמיים (תרתי משמע), הוא יכול היה לרסק כל מתמודד בסגנון המזרחי שיש כאן...וגם בכוכב נולד...ז"א באמת יש כאן תקרת זכוכית מסוימת מבחינת הגיל, שאם כבר,אז כבר...נועדה להשבר!
סיפור אחר הוא ההתבגרות הפיזית והמנטלית, שמה לעשות....הגיל עושה את שלו....אבל,אני באמת לא חושב שגם רגשית יש הבדל גדול בין שי לאופיר, גם שי מאוד מאוד בוגרת בפנימיותה, ובלי שום בעיה יכלה להיות על אותה משבצת,ולא בבית הספר היסודי למוסיקה...ולא סתם קרן פלס קראה לה קולגה,כי היא זמרת מעוצבת לחלטין....
מעניין אותי לדעת מה דעתכם על הפוסט הזה...
ואגב, עם כל ה"דרמה" כביכול,שהיא לא דרמה אלא פרץ אוטנטיות,מאוד מאוד חבל לי על סוזנה, היא ממש לא פחות טובה מדניאלה...אולי פחות מעוצבת מוסיקאלית, אבל גם זה ניתן לפרשנות...ואגב סוזנה היא שועלת קרבות ותחרויות מוזיקאליות לא קטנה...

michako

New member
ואגב, הנה לינק ליוטיוב לביצוע של סוזנה

ל"קיץ האחרון" של שפיות זמנית לפני שש שנים בערוץ 9 הרוסי,כנראה לרגל יום הזכרון...אם זה לא כשרון אני לא יודע מה זה...

kobyz21

New member
שי יותר טובה!

למרות גילה שרה עם יותר מחויבות, התחברות ועומק פנימי, היא זמרת מעלפת ומרגשת... הביצוע שלה לפרי גנך יותר טוב מהמקור.

michako

New member
אולי זה אפילו דיי נכון...

למרות שאופיר עוד לא הראתה את כל יכולותיה, אבל לגבי שי אני מסכים איתך לגמרי.
הילדה הזאת (שי) חייבת לפרוץ קדימה בזכות עצמה ולא כ"פליטת ריאליטי"...

andre93

New member
יש לך פה כמה נקודות מעניינות.

המחסום בין גילאי 14-16 לבין 16+ לפעמים דק מאוד אבל לדעתי זה לא מספיק כי ילדים בדרך כלל נשפטים אחרת מאשר בוגרים ובאמות מידה שונות. חוץ מזה המקרים של ילדים באמת מוכשרים כמו שי ומישל הם בודדים...

michako

New member
לandre93 היקר

לגבי העניין של שיפוט ילדים,אני באמת חושב שילד מוכשר באמת, כמו שני אלה שהעליתי בטקסט לעיל, גם אם ישפט בצורה מקצועית גרידא שום הנחות על גיל,עדינות וכו', יקבל זאת בהבנה ובטעם הנכונים לכל אחד מהם. מי שהולך לתוכניות כאלה,מודע,גם אם בשלב הראשוני בעזרת המשפחה הקרובה, לסכנות שיש בעניין...בקיצור, אם היו מנהלים תחרות לכל דבר גם בבית ספר למוסיקה, הם לא היו באמת נשברים כל כך מהר...
רגע, האם ב"אקס פאקטור" האמריקאי האחרון, לא התחרתה carly rose sonenclair בת 13 (!!!!) בלבד והגיעה למקום השני (בפערון קטן ביותר מהמקום הראשון...?). מה דעתכם?

andre93

New member
חחח ידעתי שתעלה את עניין קרלי

ילדים הם עם יותר שברירי ורגשני ואי אפשר לדעת למה לצפות מהם. כמובן שיש יוצאים מן הכלל כמו קרלי, אבל שוב, הם בודדים(האלה שבאמת מוכשרים)

michako

New member
חחח...ולעניין הבודדים...

גם זמרים מבוגרים מוכשרים ביותר הם בודדים,לא פחות מהילדים...
ואגב, הולך להיות X FACTOR ישראלי ב"רשת" בחודשים הקרובים,יכול להיות ששם יהיה מפגש בין "ילדים" ל"מבוגרים" חחח...

andre93

New member
אני גם חושב שתהיה אפשרות כזו ויהיה מעניין

לראות את המבוגרים מתמודדים עם הילדים.
אבל בשביל מה אנחנו צריכים עוד תוכנית שירה?
דה וויס וכוכב נולד מספיקות לי מעל ומעבר...

למעלה