נופש וחופש

IcNיה

New member
מלון בירושלים

לקראת מבחן ממשלתי בשבוע הבא (אבוי...) אני וחברה ללימודים רוצות ללון את הלילה לפני המבחן בירושלים, על מנת לא להלחץ שמא נתקע בפקקים בדרך לעיר הקודש ביום הבחינה. אני לא מכירה מלונות בירושלים, לכן אשמח לעזרה והכוונה.
אנחנו לא מחפשות פאר ונוף מרהיב, אלא מלון נעים, נקי ולא יקר + ארוחת בוקר. בגלל שהבחינה תתקיים בבנייני האומה, רצוי שהמלון לא יהיה מאד רחוק משם (מרחק הליכה או נסיעה קצרה במונית).
ב"דקה ה-90" מצאתי את המלונות הבאים שמתאימים מבחינת התאריך והמחיר:
גני ירושלים
שערי ירושלים
פרימה פארק
קיסר פרימייר
קראון פלאזה
רימונים שלום
קראון פלאזה
דן בוטיק
לאונרדו

תודה מראש!

תריגה

New member
חפשי את אכסניית רבין

(נדמה לי שככה קוראים לה)
יכול להיות שיהיה יותר זול ויש לו שם טוב (זה משהו באמצע בין אכסנייה למלון) זו נסיעה קצרה במונית.
מרחק הליכה: שערי ירושלים, גני ירושלים, פרימה פארק, קיסר פרמייר, קראון פלאזה (ממש מעל, אבל כל הרשימה במרחק של דקות הליכה בודדות)
רחוק יותר: דן בוטיק, רימונים שלום, ליאונרדו. לאור המגוון הרחב הקרוב היתי מוותרת עליהם.

אני לא יודעת כלום על התנאים בשום מלון מהרשימה.

בהצלחה רבה!!!

חמודבה

New member
מכירה מהרשימה שלך

רק את קראון פלזה והוא ממש ממש טוב לך מבחינת המיקום ודי עונה על הדרישות שלך.

מאז

New member
יש כמה מלונות במרחק הליכה קצר

כך שלא הייתי לוקחת מלון שעדיין משאיר את המתח של הנסיעה- כמו דן בוטיק (שהוא מקסים להזדמנות אחרת) או לאונרדו.
למיטב זכרוני שערי ירושלים ופרימה פארק הם ממש שם (אבל תוודאי). לא זוכרת לגבי האחרים.

אומי 3

New member
בית הארחה של כנסיית המשיח

ממוקם ליד מגדל דויד קרוב מאוד לשער יפו בעיר העתיקה. מרחק 5 דקות הליכה מהרכבת הקלה (שמגיעה לבניני האומה- מעבר לכביש).
נוח. גינה יפיפייה. נקי זול והם מאוד נחמדים.
02-6277727

Dr T noki

New member
דן בוטיק פחות מתאים למה שהגדרת

אם כי חביב כמלון לסופ״ש זוגי

לא נותר לי אלא לאחל לך בהצלחה
(בטוחה שתצליחי - איך לא?
).

ט ו ש ה

New member
לא אבוי בכלל! נפלא!!

כשתגיעי למס"ר דברי איתי על "אבוי", בסדר?

יהיה מעולה! שערי ירושלים לדעתי הכי קרוב, אבל לא מאד מוצלח, מאידך - אתן רק צריכות לישון שם....

אדוינה

New member
בהצלחה למאיה וגם....

טושה, בדיוק עברתי את המס"ר שהיה רע לתפארת. אומנם המבחן מאחורי אבל למען הדורות הבאים חשבתי למחות ולאסוף חתימות בעצומה ולדרוש ביטול בחינת המס"ר והסתפקות במבחן רב ברירות רגיל. מה דעתך?

נולי 77

New member
לא בטוח שיבטלו את מסר

אבל אולי אפשר להשפיע על הפורמט ועל המבנה שלו?
וגם
שלחתי לך מסר

קראון פלז'ה

נמצא ממש צמוד לבניני האומה,מלון נחמד ונקי,אוכל לא משהו אבל הנוף מפצה על הכל(אני יודעת שלא ביקשת נוף)

נטעטע

New member
ארוחת בוקר וארוחת ערב בצפון

יוצאים מחר מחיפה בזוגי לצימר בנטועה. מחפשת ארוחת בוקר שווה בדרך, ואורחת ערב שווה גם היא שתהיה במרחק נסיעה קצר מנטועה.

למעלה