טיול במזרח ארה"ב-בוסטון

טיול במזרח ארה"ב-בוסטון

שלום לבאי הפורום

אני אביה, ובעוד כחודשיים אני נוסעת עם בן זוגי לטיול בארה"ב.
אנחנו נוסעים לניו יורק לכמה ימים, לאחר מכן ניסע לאורלנדו.
אנחנו רוצים לשלב טיול של ארבעה- חמישה ימים לבוסטון וסביבותיה, אבל לא ממש בטוחים מה מומלץ ומה לא. נשמח לקבל המלצות, הנה כמה פרטים על הטיול:

נצא מניו יורק סיטי (כנראה בתחבורה ציבורית- אוטובוס או רכבת) לכיוון בוסטון ושם נבלה יום אחד לפחות. מעניינת אותנו היסטוריה אמריקאית, מעניין אותנו גם טבע. נשמח לשמוע גם על פעילויות אחרות.

אנחנו מעוניינים לטייל בתחבורה ציבורית, אין לנו בעיה עם זה.

חשבנו להקדיש קצת זמן לביקור בסיילם- חצי יום אולי? זה מספיק?

אז יש לנו אם ככה יום אחד בבוסטון וחצי יום בסיילם.
לאן כדאי להמשיך? לורמונט? ניו המפשייר? מה כדאי לעשות שם לדעתכם?

תודה,
אביה.

עוד משהו...

נקודת הסיום שלנו צריכה להיות במקום שממנו יש לנו טיסות לאורלנדו.
הצעות למסלול, מישהו?

iris mom of two

New member
עם תחבורה צבורית תהיו מאד מוגבלים בניו אינגלנ

לסיילם יש רכבת פרברים, קו די אמין, ובהחלט אפשר לבלות בה יום שלם. בבוסטון עצמה יש תחבורה צבורית מעולה, ואין בעייה כלל.

לראות טבע תצטרכו אוטו. או לפחות אופניים, אפשר להגיע לקייפ קוד על רכבת (זה חדש מלפני חודש) אבל אז אי אפשר להסתובב שם. אלא אם כן יש גלגלים

לאונידס

Active member
ארה"ב די מבוססת על רכבים פרטיים

אם מסיבה כלשהי שכירת רכב לא באה בחשבון הייתי מוותר על טיול טבע, אולי לוקח הפלגת צפיה בלוויתנים מבוסטון.

בסיילם ביקרתי יום, מבחינתי היתה "שווה" את היום הזה אבל כל אחד והאטרקציות שהוא רוצה לחוות.
בוסטון העיר מבחינתי "שווה" לפחות יומיים (ללא הפלגה) במיוחד למי שמתעניין בהסטוריה אמריקאית, אבל כמו קודם - לדעתי קודם כל כדאי להחליט מה רוצים לראות ואחרי כן להחליט על מסגרת זמן ולא קודם כל להחליט על מסגרת זמן ואז לנסות לארגן את האתרים לסד הזה.

אני מניח שמלוגאן (שדה התעופה של בוסטון) יש טיסות לאורלנדו.

תודה רבה לשניכם.

אנחנו בודקים גם את האופציה של שכירת רכב.

בהנחה שנבחר להתמקד בבוסטון וסיילם, זה אפשרי לעשות זאת בלי שכירת רכב?
מה מומלץ ללכת לראות בסיילם?
מה מומלץ ללכת לראות בבוסטון?

אני מבינה שבבוסטון יש הרבה אתרים הקשורים בהיסטוריה האמריקאית, זה משהו שמאד יעניין אותנו. נשמח לשמוע גם על אטרקציות אחרות בבוסטון.

בסיילם- הבנתי שיש כמה מוזיאונים שקשורים במכשפות וציד המכשפות, זה מעניין אותנו. אילו מקומות מומלצים? אני חושבת שנוכל להשקיע יום בסיילם ויומיים בבוסטון.

שוב תודה על העזרה

לאונידס

Active member
בוסטון וסיילם אפשר בלי לשכור רכב

לטעמי לטייל בבוסטון עצמה נוח יותר בלי רכב.

menachem25

New member
יומיים יספיקו בהחלט לבוסטון

וקחו אוטובוס מניו יורק - 4 שעות, יש אינטרנט, אוטובוסים נוחים ומרווחים עם שירותים. יש כמה חברות הסעה וזה ממש זול

לגבי בוסטון - יש את המסלולים הקבועים - כמובן שהעיירות ליד - מתחילים בקיימברידג' - אוניברסיטת הרווארד , אולי תפגשו את הבוגר המפורסם מארק צוקרברג... (אני פגשתי את המרצה שלו - תראו בוידאו... ;) ) , האמת שהיה לי מזל ובמקרה הגעתי ביום פתיחת הלימודים - היה אשכרה טקס מרשים. משם הולכים ברגל לכיוון בוסטון, חולפים על פני MIT, ומגיעים לבוסטון
בבוסטון יש את כל האטרקציות.
http://youtu.be/YN2tX5SicL4
http://youtu.be/ybQ9ibanMaI

עשיתי מדריך שלם לבוסטון - הכל שם:
http://www.wguide.co.il/more/boston.aspx

amng

New member
לבוסטון כדאי ברכבת יש נוף יפה בדרך

אוטובוסים בין עירוניים או בין מדינתיים זה פחות.. בגלל האוכלוסיה שלא תרצו לפגוש...
בבוסטון יש סיורים מודרכים ,או לקנות את המפה ההיסטורית בכל חנות או בוטקה של תיירים, יש בעיר קו סימון על המדרכה (נדמה לי בכחול צהוב ..לא זוכרת) של מסלול מלחמת העצמאות (מהבריטים) פשוט הולכים עם המפה וההסברים בעקבותיה , ממליצה לקחת חצי יום טיול באוטובוס גם ציבורי ללקסינגטון ולקונקורד אתרים היסטוריים, לאכול מאפיין מתירס, לבקר באוניברסיטה ומוזאיון הזכוכית...וכמובן בנמל ובשוק קווינסי לאכול שם לבסטרים ושבלולים...
מחוץ לבוסטון ליסוע לפליימות' עיירה הסטורית חמודה דרומית לבוסטון על קו החוף שם עולים על האוניה "מייפלאור " האקסודוס" של האמריקים..לאכול סוכר מנופח ..
כיף של איזור

נשמע נהדר!

שכחתי לציין ששנינו מתעניינים מאד בקולינריה, ככה שנשמח גם להמלצות על מקומות לאכול בהם.

אני בהחלט אזכור את ההמלצות שלך, תודה

amng

New member
אני מכירה רק מאכלי ים בבוסטון ..

בעיקר מהסיבה שהלבסטרים שבאים ממיין הם הכי טובים בכל אמריקה וכן כל שאר השרצים ..בדרך כלל באזור הנמל

iris mom of two

New member
המרק צדפות הכי טעים שאי פעם אכלתי

היה בחנות דגים ברוקפורט (על קייפ אן). קונים מהדוכן, מוצאים מקום בחוץ לשבת ואוכלים עם כפית מפלסטיק, וכוס מניר. אם יושבים על המזח רואים איך הדגים מגיעים לחנות, ישר מהדייג.

אבל מבחינה קולינרית בוסטון חצי מוצלחת. יש את מסעדת הno name על המזח, יש את הnorth end עם האוכל האיטלקי. יש את ye old oyster house שזו המסעדה שפתוחה הכי הרבה שנים בארה"ב ברציפות (איזה 150 שנים), לא זולה אבל טובה.

iris mom of two

New member
כמי שנסעה על האוטובוסים בין בוסטון לניו יורק

הקו הזה מאד לא בעייתי. המון סטודנטים, דווקא מאד מגוון.

תודה, המדריך ממש עוזר!

נשב הערב ונשתמש בו ובהמלצות האחרות שקראתי כאן.

המון תודה לכולם, אם יש לכם המלצות נוספות להוסיף כאן, אני אשמח מאד

בנוסף, אם יש למישהו המלצות על מקומות לינה לא יקרים באיזור בוסטון (שיהיו גם נגישים) זה יהיה מצויין.

יום נעים!

iris mom of two

New member
אם מה שמעניין אתכם זה הסטוריה

אז הfreedom trail הוא חובה, וחינם. בסיילם הבית של נת'נאל הוט'ורן הוא חובה, אם כי הוא לא על המכשפות. יש המון מיני מוזיאונים בעיר שמספרים על המכשפות. חלק הסטוריים יותר, חלק קוריוזים, אבל רובם חביבים.

מה שגם צריך, זה איכשהו להגיע לפלימות' פלנטיישן, לא יודעת אם אפשרי ללא רכב, אבל מאד מעניין. זה האתר שבו עגנה המייפלאור (ניתן לבקר גם על הרפליקציה שלה), ויש שם שיחזור של הכפר המקורי.

למעלה